Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
καλησπέρα και από μένα,θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή picker και ως ένδειξη αλληλεγγύης και συμπαράστασης δε θα ξαναπατήσω στο Κορινάκι,υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές!!!!!!!!!!!!!!!
picker εσυ?
 

Επισκέπτης
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Πολύ κακό πράγμα η υπεροψία Κορινάκι και αν λες ότι εγώ είμαι ένα τίποτα για σένα, τότε εσύ είσαι ένα τίποτα γενικά. Και αν λες ότι όλοι οι πελάτες σου είναι ένα τίποτα και σκέφτεσαι μόνο τον άντρα της ζωής σου, κόψε καλύτερα το πουτανιλίκι και μείνε μόνο μαζί του για να δούμε πόσο θα σ' αγαπάει όταν δεν θα του φέρνεις πια λεφτά.

Αυτά από μένα για να καταλάβουν και οι άλλοι τι περίπτωση είσαι, γιατί πάρα πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου και δεν το άξιζες καθόλου δυστυχώς!
τοσο μισογυνης επειδη σου εριξε χυλοπιτα μια τανα στο μεταξι
συνελθε τυπε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Ρε μλκ,πίκερ....ξεκόλλα γαμώ το κεφάλι σου με το παλιο σώβρακο...την κορινα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
τοσο μισογυνης επειδη σου εριξε χυλοπιτα μια τανα στο μεταξι
συνελθε τυπε

Ούτε μισογύνης είμαι ούτε χυλόπιτα μου έριξε. 100 φορές την έχω γαμήσει. Η ρήξη έγινε όταν πιάσαμε συζήτηση για το τι είναι γκόμενος και τι πελάτης για μια πουτάνα. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ. Την αγαπούσα και την αγαπώ. Απλά δεν μπορεί να μου φέρεται σαν να είμαι σκουπίδι, να απαιτεί από την τσατσά να φύγω πρώτα για να βγει στο σαλόνι και να με κάνει ρεζίλι μπροστά στους Πακιστανούς επειδή της είπα ότι οι πελάτες της την αγαπάνε και της έθιξα τον έρωτα με τον νταβατζή!
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
Ούτε μισογύνης είμαι ούτε χυλόπιτα μου έριξε. 100 φορές την έχω γαμήσει. Η ρήξη έγινε όταν πιάσαμε συζήτηση για το τι είναι γκόμενος και τι πελάτης για μια πουτάνα. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ. Την αγαπούσα και την αγαπώ. Απλά δεν μπορεί να μου φέρεται σαν να είμαι σκουπίδι, να απαιτεί από την τσατσά να φύγω πρώτα για να βγει στο σαλόνι και να με κάνει ρεζίλι μπροστά στους Πακιστανούς επειδή της είπα ότι οι πελάτες της την αγαπάνε και της έθιξα τον έρωτα με τον νταβατζή!
εγω θα πηγαινα να της κανω μια κανταδα για να δει οτι η αγαπη μου εχει καθαρα αισθηματα.....!!!
 

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη Κορινάκι αλλά δεν φταίω...

 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
φιλε πικερ ειμαι μαζι σου στο θεμα που λες.δεν μπορει να λεει για αγαπες μια που δουλευει για τον νταβατζη κ τον λεει κ αγαπημενο της.κοροιδευει τον εαυτο της...το κανουν αρκετες κ ειναι για κλαματα.ειναι κριμα τα κοριτσια που τα εκμεταλευονται καποιοι,επειδη ειναι ευαλωτα συναισθηματικα,ισως κ με τραυματα ψυχικα,και τις κανουν να νομιζουν οτι τις αγαπανε κ δουλευουν στο μπουρδελο για αυτους.ουτε κ λεφτα βγαζουν στην τελικη,τα τρωνε κ μενουν στον ασσο στο τελος..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ούτε μισογύνης είμαι ούτε χυλόπιτα μου έριξε. 100 φορές την έχω γαμήσει. Η ρήξη έγινε όταν πιάσαμε συζήτηση για το τι είναι γκόμενος και τι πελάτης για μια πουτάνα. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ. Την αγαπούσα και την αγαπώ. Απλά δεν μπορεί να μου φέρεται σαν να είμαι σκουπίδι, να απαιτεί από την τσατσά να φύγω πρώτα για να βγει στο σαλόνι και να με κάνει ρεζίλι μπροστά στους Πακιστανούς επειδή της είπα ότι οι πελάτες της την αγαπάνε και της έθιξα τον έρωτα με τον νταβατζή!


:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ούτε μισογύνης είμαι ούτε χυλόπιτα μου έριξε. 100 φορές την έχω γαμήσει. Η ρήξη έγινε όταν πιάσαμε συζήτηση για το τι είναι γκόμενος και τι πελάτης για μια πουτάνα. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ. Την αγαπούσα και την αγαπώ. Απλά δεν μπορεί να μου φέρεται σαν να είμαι σκουπίδι, να απαιτεί από την τσατσά να φύγω πρώτα για να βγει στο σαλόνι και να με κάνει ρεζίλι μπροστά στους Πακιστανούς επειδή της είπα ότι οι πελάτες της την αγαπάνε και της έθιξα τον έρωτα με τον νταβατζή!
μονος σου απαντας
δαγκωσες την λαμαρινα με μια τανα και εχεις νευριασει επειδη σου εριξε χυλοπιτα
θα στο ξαναγραψω , συνελθε τυπε 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
μονος σου απαντας
δαγκωσες την λαμαρινα με μια τανα και εχεις νευριασει επειδη σου εριξε χυλοπιτα
θα στο ξαναγραψω , συνελθε τυπε 

Δεν υπάρχει χυλόπιτα όταν έχεις ήδη γαμήσει μια γυναίκα. Χυλόπιτα θα ήταν αν δεν με δεχόταν από την αρχή. Τον έρωτα που έκανε μαζί μου δεν θα τον ξεχάσει ποτέ!
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει χυλόπιτα όταν έχεις ήδη γαμήσει μια γυναίκα. Χυλόπιτα θα ήταν αν δεν με δεχόταν από την αρχή. Τον έρωτα που έκανε μαζί μου δεν θα τον ξεχάσει ποτέ!
ξαναδιαβασε τα δικα σου ποστ , εχεις ηδη απαντησει
δεν εκανε ερωτα μαζι σου , απλα ανοιξε τα ποδια της για ενα δεκαρικο μπηκες - βγηκες και τελειωσες
θα της τον θυμιζουν οι επομενοι  :grin:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.182
Κριτικές
40
Like
18.473
Πόντοι
26.096
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Πολύ κακό πράγμα η υπεροψία Κορινάκι και αν λες ότι εγώ είμαι ένα τίποτα για σένα, τότε εσύ είσαι ένα τίποτα γενικά. Και αν λες ότι όλοι οι πελάτες σου είναι ένα τίποτα και σκέφτεσαι μόνο τον άντρα της ζωής σου, κόψε καλύτερα το πουτανιλίκι και μείνε μόνο μαζί του για να δούμε πόσο θα σ' αγαπάει όταν δεν θα του φέρνεις πια λεφτά.

Αυτά από μένα για να καταλάβουν και οι άλλοι τι περίπτωση είσαι, γιατί πάρα πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου και δεν το άξιζες καθόλου δυστυχώς!


χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχα...
Ξαναγύρισε ο κ. Picker!
Προβλέπονται ιλαρές μέρες στο μέλλον !!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Δεν υπάρχει χυλόπιτα όταν έχεις ήδη γαμήσει μια γυναίκα. Χυλόπιτα θα ήταν αν δεν με δεχόταν από την αρχή. Τον έρωτα που έκανε μαζί μου δεν θα τον ξεχάσει ποτέ!
:o :o :o :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Και του τα είπα χθες του Φυστίκη ότι είμαστε σαν Πακιστανοί αλλά δεν με άκουγε... :sunglasses:

Καύλα πάντως χθες το βράδυ το Κορινάκι! :erection:

Με το αθώο προσωπάκι του, τις ωραίες ποδάρες του, το πεταχτό κωλαράκι του...  :cum: :cum: :cum:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.182
Κριτικές
40
Like
18.473
Πόντοι
26.096
Και του τα είπα χθες του Φυστίκη ότι είμαστε σαν Πακιστανοί αλλά δεν με άκουγε... :sunglasses:

Καύλα πάντως χθες το βράδυ το Κορινάκι! :erection:

Με το αθώο προσωπάκι του, τις ωραίες ποδάρες του, το πεταχτό κωλαράκι του...  :cum: :cum: :cum:

Όχι τόσο απότομα αυτά, κύριε!
Τώρα θα βγει ο κ. Picker και θ΄ αρχίσει να ποστάρει πάλι τον κόλο του ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Και του τα είπα χθες του Φυστίκη ότι είμαστε σαν Πακιστανοί αλλά δεν με άκουγε... :sunglasses:

Καύλα πάντως χθες το βράδυ το Κορινάκι! :erection:

Με το αθώο προσωπάκι του, τις ωραίες ποδάρες του, το πεταχτό πεταχτω   :grin: :grin: :grin: κωλαράκι του...  :cum: :cum: :cum:
:( :( :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom