Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Πηγε κανεις προσφατα στο Καπτεν Μοργκαν; Εχει να συστησει καμια για να την αναζητησω; Μιλαμε παντα για καποια ομορφη, μην ειναι κανενα ορκ
Περασα προχθες βραδυ 7-8 γυναικες περιπου κυριως νεαρας ηλικιας (οι 2 μεγαλουτσικες οι γνωστες παλιες)
Εχει ενα κομματι καλο μελαγχροινο λεπτο ψηλο ειναι το μονο που αξιζει δεν μιλησα μαζι της ηταν με παπουδια, καθως κ μια μαυρη με ομορφο προσωπο κ δυνατο κορμι ( αν γουσταρεις τις μαυρες)
Υποτονικες γενικα χωρις αερα κ χαβαλε τκ μονο καλο οι τιμες τ ν ποτων 5,10 και καθαρα
Επισης περασα κ απο romeo με καλη κινηση που αξιζε μονο ενα ξανθο  λουξ καλοντυμενο μουνι που το παιζε κ ιστορια
Ειχε πολλες γυναικες αλλα μετριοτητες
Γενικοτερα πασχιζουμε απο καλα κομματια οπως καταλαβαινεις
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Περασα προχθες βραδυ 7-8 γυναικες περιπου κυριως νεαρας ηλικιας (οι 2 μεγαλουτσικες οι γνωστες παλιες)
Εχει ενα κομματι καλο μελαγχροινο λεπτο ψηλο ειναι το μονο που αξιζει δεν μιλησα μαζι της ηταν με παπουδια, καθως κ μια μαυρη με ομορφο προσωπο κ δυνατο κορμι ( αν γουσταρεις τις μαυρες)
Υποτονικες γενικα χωρις αερα κ χαβαλε τκ μονο καλο οι τιμες τ ν ποτων 5,10 και καθαρα
Επισης περασα κ απο romeo με καλη κινηση που αξιζε μονο ενα ξανθο  λουξ καλοντυμενο μουνι που το παιζε κ ιστορια
Ειχε πολλες γυναικες αλλα μετριοτητες
Γενικοτερα πασχιζουμε απο καλα κομματια οπως καταλαβαινεις

Στο Romeo το ξανθό μιλφ είναι η Ντίβα του μαγαζιού,το παίζει παρθένα όπως οι ελλεηνιδες για να κεράσεις ποτά...
Α στα διαλα μωρή βρώμα,γαμω το βλαχοτοπι σου στη Γεωργία
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Στο Romeo το ξανθό μιλφ είναι η Ντίβα του μαγαζιού,το παίζει παρθένα όπως οι ελλεηνιδες για να κεράσεις ποτά...
Α στα διαλα μωρή βρώμα,γαμω το βλαχοτοπι σου στη Γεωργία
ρε κρατα τα φραγκα ριχτο στις τσοντες μεχρι το επομενο ταξιδι
ουκρανια αυτη τη φορα ακου με
μετα ΦΙΛΛΙΠΗΝΕΣ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ξέρει κανείς το ραντεβού στους Αμπελόκηπους δίπλα απ την εκκλησία κ τι παίζει μέσα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.490
Πόντοι
12.525
Ξερεις κανεις αν το x.love στη Συνδικα με Αλεξανδρειας ειναι ανοιχτο και δουλευει??Περασα το πρωι 5.15 και ηταν κλειστο...
Μου ειπε γνωστος οτι πηγε και του την επεσαν δυο πιτσιρικια και τον λεγανε παμε μια βολτα παραπερα,δηλαδη υποννουμενα οτι καπου εκει στη γειτονια σε σπιτι ισως γινονται τα περαιτερω...
Τωρα αληθεια ψεματα δεν ξερω αλλα μια περιεργεια την εχω...

Επισης ανακαλυψα πολυ δυνατο ταλεντακι στο Fever οποιος εχει σκοπο να παει ας στειλει πμ να του πω
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Takis197777 το Ραντεβού όσο το ξέρω σαν μαγαζί (το τελευταίο έτος δλδ) φέρνει κυρίες που παίζουνε μπαλίτσα. Δηλαδή σχετικά με το αν είναι πιο πολύ σα μπουρδέλο ή σαν εκκλησία/καφενείο, τείνει σαφώς προς το πρώτο. Συνήθως όμως έχει λίγες και μέτριες.

Al Pacino αν μάθεις τπτ καλό για x.love και κεντροανατολικά πες μας γιατί εδώ δυτικά τα βαρέθηκα.. Εντάξει εκεί ανατολικά είναι ξενέρωτοι οι τύποι αλλά έτσι για αλλαγή λίγο.



Οι επιλογές μου το τελευταίο διάστημα, ανά κατηγορία

Εκκλησίες: Σε αυτή την κατηγορία το καλύτερο νομίζω είναι το Porto Bello. Ξέρεις ότι δύσκολα θα φας. Σχεδόν αδύνατο. Παρόλ' αυτά δεν αισθάνθηκα τόσο εξαπατημένος όσο πήγαινα. Δεν γουστάρω τα μαγαζιά που δεν έχουν κάτι πρόστυχο αλλά αν έπρεπε να διαλέξω κάποιο θα πήγαινα εκεί.
Πονειρά μπαρ: Η κατηγορία "παίζουν σχεδόν τα πάντα αλλά κρατάμε και ένα επίπεδο", βασιλειάς είναι το Captain Morgan. Αξίζει να αναφερθεί και το Merlin.
Serious business: Χαλαρά Romeo από πρόσφατη επίσκεψη επιβεβαιώνω ότι είναι όπως παλιά, με πολλές δυνατότητες για παραπάνω πράγματα. Επίσης Βαλεντίνα, έχω φάει καλά εκεί μέσα, οπότε αν και δεν μου αρέσει σαν χώρος κτλ, απλά respect μόνο για αυτό... Είναι σαν να κερδίζω το τζόκερ όποτε μπαίνω εκεί... αλλά πιστεύω θέμα τύχης είναι - μην νομίσετε ότι θα βρείτε τπτ τρομερό αν πάτε. Κατ'αρχήν όλες οι κοπέλες για τις οποίες μιλάω δεν δουλεύουν πια εκεί.
Τέλος υπάρχουν και τα μαγαζιά που είναι μπουρδέλα με ταμπέλα κωλόμπαρου, όπως τα Paradise, Larry, Cosmopolitan, Χαμόγελο και ίσως κάποια άλλα, όμως δεν είναι το στυλ μου. Προτιμώ τις δύο μεσαίες κατηγορίες.

Αυτές είναι οι δικές μου προτιμήσεις, για να κάνετε περισσότερες δοκιμές υπάρχει πάντα η λίστα μου και η παλιά του mm00024.
Η μαλακία είναι ότι οι κοπέλες αλλάζουν και όσο δεν κάνουμε αναφορές τέτοιες πληροφορίες θα γίνονται όλο και λιγότερο φρέσκες και χρήσιμες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ξερεις κανεις αν το x.love στη Συνδικα με Αλεξανδρειας ειναι ανοιχτο και δουλευει??Περασα το πρωι 5.15 και ηταν κλειστο...
Μου ειπε γνωστος οτι πηγε και του την επεσαν δυο πιτσιρικια και τον λεγανε παμε μια βολτα παραπερα,δηλαδη υποννουμενα οτι καπου εκει στη γειτονια σε σπιτι ισως γινονται τα περαιτερω...
Τωρα αληθεια ψεματα δεν ξερω αλλα μια περιεργεια την εχω...

Επισης ανακαλυψα πολυ δυνατο ταλεντακι στο Fever οποιος εχει σκοπο να παει ας στειλει πμ να του πω
Ανοιχτό είναι και με καλό ρόστερ αλλά για πιτσιρίκια δύσκολο.εχει κάνα δυο βδομάδες που πήγα και κυρίως οι Ρουμάνες καναν παιχνίδι
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Takis197777 το Ραντεβού όσο το ξέρω σαν μαγαζί (το τελευταίο έτος δλδ) φέρνει κυρίες που παίζουνε μπαλίτσα. Δηλαδή σχετικά με το αν είναι πιο πολύ σα μπουρδέλο ή σαν εκκλησία/καφενείο, τείνει σαφώς προς το πρώτο. Συνήθως όμως έχει λίγες και μέτριες.

Al Pacino αν μάθεις τπτ καλό για x.love και κεντροανατολικά πες μας γιατί εδώ δυτικά τα βαρέθηκα.. Εντάξει εκεί ανατολικά είναι ξενέρωτοι οι τύποι αλλά έτσι για αλλαγή λίγο.



Οι επιλογές μου το τελευταίο διάστημα, ανά κατηγορία

Εκκλησίες: Σε αυτή την κατηγορία το καλύτερο νομίζω είναι το Porto Bello. Ξέρεις ότι δύσκολα θα φας. Σχεδόν αδύνατο. Παρόλ' αυτά δεν αισθάνθηκα τόσο εξαπατημένος όσο πήγαινα. Δεν γουστάρω τα μαγαζιά που δεν έχουν κάτι πρόστυχο αλλά αν έπρεπε να διαλέξω κάποιο θα πήγαινα εκεί.
Πονειρά μπαρ: Η κατηγορία "παίζουν σχεδόν τα πάντα αλλά κρατάμε και ένα επίπεδο", βασιλειάς είναι το Captain Morgan. Αξίζει να αναφερθεί και το Merlin.
Serious business: Χαλαρά Romeo από πρόσφατη επίσκεψη επιβεβαιώνω ότι είναι όπως παλιά, με πολλές δυνατότητες για παραπάνω πράγματα. Επίσης Βαλεντίνα, έχω φάει καλά εκεί μέσα, οπότε αν και δεν μου αρέσει σαν χώρος κτλ, απλά respect μόνο για αυτό... Είναι σαν να κερδίζω το τζόκερ όποτε μπαίνω εκεί... αλλά πιστεύω θέμα τύχης είναι - μην νομίσετε ότι θα βρείτε τπτ τρομερό αν πάτε. Κατ'αρχήν όλες οι κοπέλες για τις οποίες μιλάω δεν δουλεύουν πια εκεί.
Τέλος υπάρχουν και τα μαγαζιά που είναι μπουρδέλα με ταμπέλα κωλόμπαρου, όπως τα Paradise, Larry, Cosmopolitan, Χαμόγελο και ίσως κάποια άλλα, όμως δεν είναι το στυλ μου. Προτιμώ τις δύο μεσαίες κατηγορίες.

Αυτές είναι οι δικές μου προτιμήσεις, για να κάνετε περισσότερες δοκιμές υπάρχει πάντα η λίστα μου και η παλιά του mm00024.
Η μαλακία είναι ότι οι κοπέλες αλλάζουν και όσο δεν κάνουμε αναφορές τέτοιες πληροφορίες θα γίνονται όλο και λιγότερο φρέσκες και χρήσιμες..
Έτσι είναι πάνω κάτω τα πράγματα.δυτικα είναι πιο θερμή η φάση.συμφωνω για το Πόρτο Μπέλλο αλλά είναι σπαστικο για μένα ότι όλες φοράνε καλσόν.ωστοσο καλή ατμόσφαιρα και γενικά περνάω καλά όποτε πάω.βαλεντινα καλό για μια στο τόσο , όποτε έχω όρεξη για λίγο νταβαντουρι όπως και στο Μόργκαν κ στο xlove.ρομεο δεν το έχω επισκεφτεί ακόμα κ είναι στο πρόγραμμα για πλήρη άποψη.το παρανταις θύμισε μου ποιο είναι
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Έτσι είναι πάνω κάτω τα πράγματα.δυτικα είναι πιο θερμή η φάση.συμφωνω για το Πόρτο Μπέλλο αλλά είναι ελαστικό για μένα ότι όλες φοράνε καλσόν.ωστοσο καλή ατμόσφαιρα και γενικά περνάω καλά όποτε πάω.βαλεντινα καλό για μια στο τόσο , όποτε έχω όρεξη για λίγο νταβαντουρι όπως και στο Μόργκαν.ρομεο δεν το έχω επισκεφτεί ακόμα κ είναι στο πρόγραμμα για πλήρη άποψη.το παρανταις θύμισε μου ποιο είναι

Άσε καλσόν είναι το υπερφετίχ μου χαχα. Δίνω αρκετή βάση σε αυτό. Αν δε φοράει σκέφτομαι πολύ αν θα της κάνω τη χάρη να την κεράσω. :cheesy:
To Paradise είναι στην Καραολή & Δημητρίου, λίγο πριν φτάσεις στη Λαγγαδά, κοντά στο δημαρχείο Σταυρούπολης νομίζω, το "κόκκινο κτήριο". Πολύ extreme μαγαζί... Άρρωστο θα έλεγα. Χαχαχαα. Καλά είναι και αυτά τα παρακμιακά μωρέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Άσε καλσόν είναι το υπερφετίχ μου χαχα. Δίνω αρκετή βάση και σε αυτό για το ποιά θα κεράσω. :cheesy:
To Paradise είναι στην Καραολή & Δημητρίου, λίγο πριν φτάσεις στη Λαγγαδά, κοντά στο δημαρχείο Σταυρούπολης νομίζω, το "κόκκινο κτήριο". Πολύ extreme μαγαζί... Άρρωστο θα έλεγα. Χαχαχαα. Καλά είναι και αυτά τα παρακμιακά μωρέ.
Ναι ναι με χίλια στα παρακμιακά.θα πάω σίγουρα τώρα που μου το πες.οποτε βρήκες το μαγαζί που ταιριάζει στα γούστα σου με τα καλσόν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.490
Πόντοι
12.525
Al Pacino αν μάθεις τπτ καλό για x.love και κεντροανατολικά πες μας γιατί εδώ δυτικά τα βαρέθηκα.. Εντάξει εκεί ανατολικά είναι ξενέρωτοι οι τύποι αλλά έτσι για αλλαγή λίγο.
Ανοιχτό είναι και με καλό ρόστερ αλλά για πιτσιρίκια δύσκολο.εχει κάνα δυο βδομάδες που πήγα και κυρίως οι Ρουμάνες καναν παιχνίδι
Ευχαριστω για τις απαντησεις...
και στο Playboy εχει ζουμι απ'οσο ξερω...εχει και ενα δυνατο πρωην στελεχος του Fever

Εμενα με τρωει απο καιρο να παω στο Ατλαντικ παντως  :grin: :grin:...σοβαρα μιλαω
Αλλα με εψησε και ο αλλος για το xlove που μου ειπε και με εβαλε σε περιεργεια



 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ευχαριστω για τις απαντησεις...
και στο Playboy εχει ζουμι απ'οσο ξερω...εχει και ενα δυνατο πρωην στελεχος του Fever

Εμενα με τρωει απο καιρο να παω στο Ατλαντικ παντως  :grin: :grin:...σοβαρα μιλαω
Αλλα με εψησε και ο αλλος για το xlove που μου ειπε και με εβαλε σε περιεργεια

Την Νατάσσα λες από φηβερ.αμα δεις πόσο παχυνε θα πάθεις πλακα.πηγα την Παρασκευή κι έκατσα μαζί της και είχε τον ίδιο χαβαλε με πιο ήρεμη διάθεση.εχει κ μια φίλη της ξανθιά σκυλί του πολέμου αδύνατη με μικρό βυζί.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Εχει παει κανεις προς κρηνη βραδυ; Ενα πρωην καφε μπαρ, το Prestige, πλεον ανοιγει μονο βραδυ, και κατι ακουσα οτι παιζει να το εχουν σε soft κονσομανσιον κατασταση. Πρεπει να ερευνηθει
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Επειδη με επιασε η μαλακια χθες ειπα να κωλομπαριστω. Αρχικα πηγα στο Xlove που αναφερθηκε, συνδικα με αλεξανδρειας. Μικρο μαγαζι, με φουλ καβατζες στο βαθος. Μια ωραια μιλφαρα μου πηρε παραγγελια και μετα καθοταν με εναν αγαπουλη. Ειχε αλλες 3 κοπελες, οι οποιες αντικειμενικα δε βλεπονται. Εφυγα στο 20λεπτο αφου η ομορφη ηταν ρεζερβε.

Μετα πηγα στο Πορτο Μπελο, μεσα ημουν εγω και αλλος ενας, και δουλευαν 2 κοπελες, και οι 2 ομορφουλες. Βεβαια μεσα δε παιζει τιποτα, κεραστηκαν 1-2 ποτα και αυτο ηταν ολο. Δε ξερω αν ετυχα στη μερα και αλλες φορες εχει κοσμο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Επειδη με επιασε η μαλακια χθες ειπα να κωλομπαριστω. Αρχικα πηγα στο Xlove που αναφερθηκε, συνδικα με αλεξανδρειας. Μικρο μαγαζι, με φουλ καβατζες στο βαθος. Μια ωραια μιλφαρα μου πηρε παραγγελια και μετα καθοταν με εναν αγαπουλη. Ειχε αλλες 3 κοπελες, οι οποιες αντικειμενικα δε βλεπονται. Εφυγα στο 20λεπτο αφου η ομορφη ηταν ρεζερβε.

Μετα πηγα στο Πορτο Μπελο, μεσα ημουν εγω και αλλος ενας, και δουλευαν 2 κοπελες, και οι 2 ομορφουλες. Βεβαια μεσα δε παιζει τιποτα, κεραστηκαν 1-2 ποτα και αυτο ηταν ολο. Δε ξερω αν ετυχα στη μερα και αλλες φορες εχει κοσμο.

Το Πόρτο μπελο έβγαλε ανακοίνωση ότι ζητάει κοπέλες για δουλειά,οπότε όταν βλέπεις τέτοια πράγματα δημόσια μπορείς να καταλάβεις ότι δεν παίζει τίποτα σ'αυτό το μαγαζί  :S

Κωλομπαρα από τα Lidl μόνο στη Θεσσαλονίκη
 

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα. εσείς οι ειδικοί αν μπορείτε να μου προτείνετε 1 ωραίο μπαράκι που να μπορούμε να πιάσουμε κανά βυζάκι. πήγα πριν λίγο καιρό platinum χούφτωσα πολύ γενικά,στο πριβέ μου τον χάιδεψε κιόλας αλλά με ξεζούμισαν το πορτοφόλι.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Μάγκες καλησπέρα. εσείς οι ειδικοί αν μπορείτε να μου προτείνετε 1 ωραίο μπαράκι που να μπορούμε να πιάσουμε κανά βυζάκι. πήγα πριν λίγο καιρό platinum χούφτωσα πολύ γενικά,στο πριβέ μου τον χάιδεψε κιόλας αλλά με ξεζούμισαν το πορτοφόλι.
ποια πηρες για πριβε;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Μάγκες καλησπέρα. εσείς οι ειδικοί αν μπορείτε να μου προτείνετε 1 ωραίο μπαράκι που να μπορούμε να πιάσουμε κανά βυζάκι. πήγα πριν λίγο καιρό platinum χούφτωσα πολύ γενικά,στο πριβέ μου τον χάιδεψε κιόλας αλλά με ξεζούμισαν το πορτοφόλι.
fever,,καπτεν μοργκαν κορδελιο,playboy παπαναστασιου μερια πιο κατω απο τον πρασα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom