Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Colobaro-update 07-2017
Οκ παιδιά σχεδόν κανένας δε γράφει τίποτα. Δεν μπορώ να μην το σχολιάσω. Στην μπουρδελοκατάσταση πανικός γίνεται συγκριτικά με εδώ. Δεν είναι ότι τα μαγαζιά είναι άδεια. Το αντίθετο μάλιστα, οι κοπέλες είναι overbooked λέμε. Βρε μοναχοφάηδες, τουλάχιστον άμα έχετε στόχο μια γυναίκα, τότε μην γράφετε για αυτήν αλλά γράψτε για τις υπόλοιπες ή για άλλα μαγαζιά. Περιμένετε μόνο από εμένα να γίνομαι ο μαλάκας που θα γράφει τα πάντα. Καλή θέληση για ενημέρωση έχω, αλλά χωρίς υποστήριξη δεν ασχολούμαι.
Στην ενημέρωση τώρα. Το κακό με το Captain Morgan έχει παραγίνει. Είναι πολλά επίπεδα πάνω από οτιδήποτε άλλο υπάρχει στην πόλη μας. Έχουν μαζευτεί όλα τα μοντελάκια εκεί μέσα. Φωτεινή, Ναταλία, Νάντια οι τρεις θεές. Άννα νέο μωρό skinny εμφανίσιμο αλλά περίεργη, τα δύο ρουμανάκια που κάποτε είχανε όρεξη για πολλά κόλπα, δύο ακόμα μελαχρινές, μια ξανθιά και η Αλεξία η απάτη. Και η μαύρη φαίνεται να έχει τρομερό σώμα.
Στο Romeo και στο Focus σταθερά καθοδική πορεία φύγανε κάποιες καλές κοπέλες που δούλευαν εκεί, ίσως για διακοπές ίσως για πάντα.
Νέα μικροαλλαγή. Στα μαγαζιά όπου οι κοπέλες δεν ζητάνε ποτό από μόνες τους, βάζω italics αντί να λέω συνέχεια "κερνάμε πιο διακριτικά"...
Ανακαλύφθηκε τον τελευταίο καιρό και δοκιμάστηκε μαζί με τον Μπουχό το ευγενές ίδρυμα Merlin στο Κορδελιό. Ξαναπήγα και γίνεται πανικός τα Σάββατα. Όχι το ίδιο επίπεδο γυναικών αλλά ποσοτικά παίρνει τη 2η θέση.
Ανιχνέυτηκε και το Γοργόνες στη Θερμοπυλών το οποίο δεν θα προσθέσω διότι πιθανότατα όπως άνοιξε, έτσι έκλεισε. Too bad, we hardly even knew ye...
Το Retro στη Μενεμένη ανακαινίζεται γράφει.. Το Δροσιά έγινε Boss αλλά παραμένει σαπίλα. Το 86 είναι ένα εντελώς παρατημένο παλιό κωλόμπαρο επίσης στη Μενεμένη. Το Domingos είναι sport cafe που άνοιξε σε στυλ Anonymus/Κλειδί στην ίδια περιοχή.




Εύοσμος & Κορδελιό
--------------------
A Captain Morgan, Κωνσταντίνου Καραμανλή (Κορδελιό) - όλες οι ηλικίες, 9+ γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
Α Alter Ego, Αχιλλέως (Εύοσμος) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
B Merlin, Ανδρέα Παπανδρέου (Κορδελιό) - όλες οι ηλικίες, 9+ γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων
B Romeo, Σκρα (Κάτω Εύοσμος) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
D Larry, Βρυούλων (Κατω Εύοσμος) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, κλειστή καβάτζα

Δήμος Παύλου Μελά
--------------------
A Δώρα, Περικλέους με Νικομήδειας (Ηλιούπολη) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
A Αμβροσία, Σοφοκλέους (Τερψιθέα) - μικρές ηλικίες, 4-5 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
B Κλειδί, Λυκούργου (Σταυρούπολη) - μικρές ηλικίες, 2-3 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή

B Focus, Παλαιολόγου με Ωραιοκάστρου (Σταυρούπολη) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
C Anonymus[sup]2[/sup], Κολοκοτρώνη (Τερψιθέα) - μικρές ηλικίες, 2-3 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
C Domingos, Αγίας Τριάδος (Τερψιθέα) - όλες οι ηλικίες, 2-3 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή

C Κους Κους, Μεγάλου Αλεξάνδρου (Τερψιθέα) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
C Βαλεντίνα, Αλεξάνδρου Παπάγου (Ηλιούπολη) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων
D Άστρα, Αμπελοκήπων (Τερψιθέα) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων
D Ανδρομάχη, Περικλέους με Ιθάκης (Ηλιούπολη) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
D Paradise, Μεσολογγίου με Καραολή (Σταυρούπολη) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, κλειστή καβάτζα

Αμπελόκηποι & Νεάπολη
--------------------
B Πασαρέλα, Ρήγα Φεραίου (Νεάπολη) - όλες οι ηλικίες, 2-3 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
B Ραντεβού, Πλάτωνος (Αμπελόκηποι) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
B Cozy, Βενιζέλου (Μενεμένη) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
C Gala, Φιλιππουπόλεως (Επτάλοφος) - όλες οι ηλικίες, 2-3 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
C Oscar, 28ης Οκτωβρίου (Αμπελόκηποι) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
C 86, Κυρίμη (Μενεμένη) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
C Sokolata, Ακριτών (Αμπελόκηποι) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
D Retro, Χατζίκου (Μενεμένη) - όλες οι ηλικίες, 2-3 γυναίκες, περιορισμένη επαφή

Δυτική Θεσσαλονίκη
--------------------
A Platinum, 26ης Οκτωβρίου (Λιμάνι) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, συνεχόμενο στριπ show, χορός υπό επιτήρηση
A Fever, Κωνσταντίνου Οικονόμου (Λιμάνι) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, επαφή πρακτικά δεδομένη, συνεχόμενο στριπ show, προγράμματα sex
B Όνειρο, Κωλέττη (Λιμάνι) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, συνεχόμενο στριπ show, χορός σε κλειστό χώρο
B Amore, Λαγκαδά (Βαρδάρης) - όλες οι ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
C Relax, Θεοδοσίου Σταύρου (Ξηροκρήνη) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
D Boss, Γρηγορίου Κολωνιάρη (Ξηροκρήνη) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, περιορισμένη επαφή
D Comsopolitan, Αγίου Δημητρίου (Βαρδάρης) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, κλειστή καβάτζα
D Joker, Αγίου Δημητρίου (Βαρδάρης) - κατηγορία milf, 4-5 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα
D Χαμόγελο, Ολυμπίου Γεωργάκη (Βαρδάρης) - κατηγορία milf, 2-3 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, ανοιχτή καβάτζα

Κεντρική Θεσσαλονίκη
--------------------
A Blue Iguana, Καραολή με Εγνατία (Βαρδάρης) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, συνεχόμενο στριπ show, χορός σε κλειστό χώρο
A Le Cabaret, Χάψα (Λαδάδικα) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, σχετική ελευθερία κινήσεων, συνεχόμενο στριπ show, χορός υπό επιτήρηση
B Caligula, Ναυμαχίας Λήμνου (Λαδάδικα) - όλες οι ηλικίες, 6-8 γυναίκες, επαφή πρακτικά δεδομένη, αραιό στριπ show, χορός σε κλειστό χώρο, προγράμματα sex

Τούμπα
--------------------
Α Porto Bello, Στρατηγού Γενναδίου (Παπάφειο) - μικρές ηλικίες, 4-5 γυναίκες, σχεδόν μηδενική επαφή
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Colobaro-update 07-2017

Στην ενημέρωση τώρα. Το κακό με το Captain Morgan έχει παραγίνει. Είναι πολλά επίπεδα πάνω από οτιδήποτε άλλο υπάρχει στην πόλη μας. Έχουν μαζευτεί όλα τα μοντελάκια εκεί μέσα. Φωτεινή, Ναταλία, Νάντια οι τρεις θεές. Άννα νέο μωρό skinny εμφανίσιμο αλλά περίεργη, τα δύο ρουμανάκια που κάποτε είχανε όρεξη για πολλά κόλπα, δύο ακόμα μελαχρινές, μια ξανθιά και η Αλεξία η απάτη. Και η μαύρη φαίνεται να έχει τρομερό σώμα.


Μια φορα που πηγα μου την επεσε κατευθειαν με Γεωργιανη Κατερινα milf, με 2 ποτα εδωσε και κινητο αλλα δεν ασχοληθηκα για εξω. Εκεινη τη μερα ειχε 3-4 γυναικες και αυτη ηταν ισως η καλυτερη. Τωρα που λες οτι εχει τοσες πολλες θα πρεπει να ξαναπαω, αν και δεν εχω παρεα να παω και μονος μου ψιλοκολλαω
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μια φορα που πηγα μου την επεσε κατευθειαν με Γεωργιανη Κατερινα milf, με 2 ποτα εδωσε και κινητο αλλα δεν ασχοληθηκα για εξω. Εκεινη τη μερα ειχε 3-4 γυναικες και αυτη ηταν ισως η καλυτερη. Τωρα που λες οτι εχει τοσες πολλες θα πρεπει να ξαναπαω, αν και δεν εχω παρεα να παω και μονος μου ψιλοκολλαω

Νομίζω καλύτερα να πηγαίνεις μόνος σου. Αν και όταν έχεις καλή παρέα έχει λίγο χαβαλέ παραπάνω.
Γιατί να κολλάς να πας; τι θα σου πουν;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Καλώς σας βρήκα!

Να ρωτήσω, εκείνη η ξανθιά αλβανίδα, η Νικόλ, που δούλευε στο Lava στους Αμπελόκηπους, μπορούμε να την βρούμε κάπου τώρα;

Μου'χε κολλήσει πριν καιρό και την έχασα με το που έκλεισε το Lava.

Γενικά, όσο κι αν δεν γινόταν τίποτα εξτρήμ στο Lava, εμένα μου άρεσε που ήταν τόσο χωμένο στο πουθενά, τόσο κραυγαλέα φουξ απ'έξω (λολ, έτσι έτυχε και το βρήκα ένα βράδυ που είχα γυρίσει τη μισή Δ.Θεσσαλονίκη ψάχνοντας να πιω κάπου μόνος), με τέτοια απίστευτη κάβα, που θα ζήλευε το 90% των "περιφερειακών" μπαρ.
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Εχει καμια 5-6 κοπελες γεωργιανης προελευσης οι πιο πολλες! :grin: Μιλφομαγαζο που αν γινεις πελατης τους θα τσιμπησεις τα εξτραδακια σου! :cool2:

Ευχαριστω.....Τελικα πηγα κανα 2 φορες και οντως τσιμπισα εξτραδακι.......
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει στο πρώην ξενοδοχείο petros beach στην Ασπροβάλτα? Ακούγονται διάφορα από παλια ότι φέρνει γυναίκες.εχω πετύχει πολλές φορές πάντως να βγαίνει κανένα αμαξι
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Live από αεροπλάνο Αιγίνιο.5 6 γυναίκες καλού επίπεδου και ποτάκι στο μπαλκόνι με θέα γαμάτη.παιζουν φάσεις διαφορες απ ότι λένε οι γκόμενες αλλά λιώνω με τον Θερμαϊκό θέα και μία μαύρη να μου τρίβει τον πουτσο
 

Συνημμένα

  • IMG_20170825_234511_HDR.jpg
    IMG_20170825_234511_HDR.jpg
    513,7 KB · Εμφανίσεις: 27

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Live από morgan Κορδελιό.ωραια ατμόσφαιρα 5 6 καλού επιπέδου γυναίκες κ η Μαργαρίτα στο μπάρ κορυφή.δυσκολα να βάλεις έστω χέρι μόνο πίτσι πίτσι κ χαβαλε αλλά και αυτό έχει την ομορφιά του τουλάχιστον στο συγκεκριμένο μαγαζί.μπραβο στον μεναθορ για τον οδηγό.γαμιεται η παοκ κ η Τουρκία
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μαύρη σελίδα σήμερα εκεί που δεν το περίμενα.η Αλεξία απ το Μόργκαν έφαγε 50ρικο στο πιτς φυτίλι.να πω την αλήθεια τα θελε κι ο κωλος μου ωραίο μουνακι με χαβαλε, αλλά έτσι απροβληματιστα να μου φάνε λεφτά πρώτη φορά.δν γαμιεται υγεία κ Καλή καρδιά κ καλά γαμησια να χουμε
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τι ακριβώς εννοείς φίλε;
συνήθως δεν ξανοιγομαι να κεράσω τόσα ποτά αλλά αυτή η καρια με καυλωσε με τον τρόπο της και την κερασα μονά κ διπλά για ένα 50ρικο.γι άλλους το ποσό είναι μηδαμινό αλλά δεν το έχω συνήθεια να κερνάω τόσα για να μην κάνω τίποτα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
συνήθως δεν ξανοιγομαι να κεράσω τόσα ποτά αλλά αυτή η καρια με καυλωσε με τον τρόπο της και την κερασα μονά κ διπλά για ένα 50ρικο.γι άλλους το ποσό είναι μηδαμινό αλλά δεν το έχω συνήθεια να κερνάω τόσα για να μην κάνω τίποτα

Για πες λιγο τι παιζει απο Ροστερ; Μια φορα που ειχα παει ηταν μια Γεωργιανη μιλφ Κατερινα, που αν παω σιγουρα θα ερθει αυτη και θα χασω οτι αλλο καλο εχει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosts

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Για πες λιγο τι παιζει απο Ροστερ; Μια φορα που ειχα παει ηταν μια Γεωργιανη μιλφ Κατερινα, που αν παω σιγουρα θα ερθει αυτη και θα χασω οτι αλλο καλο εχει...
ναι ήταν και χθες αυτή με ένα μινι ωραίο.τον τελευταίο καιρό είναι μόνιμη εκεί για μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη.δεν είχαν απαρτία δλδ όπως έγραψα 5 6 ήταν οι κοπέλες και μού έκανε εντύπωση ότι δεν είχε και πολύ κόσμο.φιλος ονόματα και περιγραφές ούτε που θυμάμαι να σου πω γτι ακόμα ξενερώνω από χθες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
ναι ήταν και χθες αυτή με ένα μινι ωραίο.τον τελευταίο καιρό είναι μόνιμη εκεί για μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη.δεν είχαν απαρτία δλδ όπως έγραψα 5 6 ήταν οι κοπέλες και μού έκανε εντύπωση ότι δεν είχε και πολύ κόσμο.φιλος ονόματα και περιγραφές ούτε που θυμάμαι να σου πω γτι ακόμα ξενερώνω από χθες

Εμφανησιακα εχει κατι πιο δυνατο απο αυτην; γιατι το βραδυ που πηγα παιζει να ηταν η καλυτερη και δεν ενθουσιαστηκα
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
επισκεψη και παλι στο Μερλιν........Αννα Μαρια απο Ρουμανια ολα τα λεφτα......μου πηρε τα μυαλα και τα μεδουλια.......με βλεπω για διαρκειας.....εως τωρα 3 κοριτσια και ολα παρα μα παρα πολυ εκδηλωτικα.....με το αζημειωτο παντα  ..... απο 4-5 ποτα η καθε μια καθε φορα.....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
επισκεψη και παλι στο Μερλιν........Αννα Μαρια απο Ρουμανια ολα τα λεφτα......μου πηρε τα μυαλα και τα μεδουλια.......με βλεπω για διαρκειας.....εως τωρα 3 κοριτσια και ολα παρα μα παρα πολυ εκδηλωτικα.....με το αζημειωτο παντα  ..... απο 4-5 ποτα η καθε μια καθε φορα.....

Μονο στα ποτα μενεις τυπε,η εχει και τιποτα εξτρα?
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Εκει στο μοργκαν και στο μερλιν τι τιμές παίζουν απο ποτά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom