Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
607
Πόντοι
86
Μάγκες καλησπέρα. εσείς οι ειδικοί αν μπορείτε να μου προτείνετε 1 ωραίο μπαράκι που να μπορούμε να πιάσουμε κανά βυζάκι. πήγα πριν λίγο καιρό platinum χούφτωσα πολύ γενικά,στο πριβέ μου τον χάιδεψε κιόλας αλλά με ξεζούμισαν το πορτοφόλι.
Θα πρότεινα και το Blue Iguana όπου με το εκπτωτικό κουπόνι και ένα 10ρικο απολαμβάνεις χορό γυμνό 3 min.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
δεν ρώτησα όνομα και να με είπε δεν θυμάμαι. μια μαυρομάλλα ήταν υποθέτω σοβιετική και γενικά μου φάνηκε πως είχε αρχηγικές τάσεις σε σχέση με τις άλλες κοπέλες που ήταν στο τραπέζι μας δηλαδή αυτή έλεγε να φέρουν ποτά και τα λοιπά. επίσης η συγκεκριμένη έδινε και φιλιά στα μουλωχτά για να μην την πάρουν χαμπάρι.
 

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα και πάλι τσέκαρα τι παίζει το πλέιμποι. Έχει μερικά αξιοπρεπή κομμάτια αλλά και αρκετές υπέρβαρες. Αν μου έρθει καμιά χοντρούλα πως την διώχνω ευγενικά ? έχω τεράστιο θέμα μες τις χοντρούλες ούτε παρέα δεν τις κάνω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Μάγκες καλησπέρα και πάλι τσέκαρα τι παίζει το πλέιμποι. Έχει μερικά αξιοπρεπή κομμάτια αλλά και αρκετές υπέρβαρες. Αν μου έρθει καμιά χοντρούλα πως την διώχνω ευγενικά ? έχω τεράστιο θέμα μες τις χοντρούλες ούτε παρέα δεν τις κάνω.

νομιζω δεν την κερνας και μετα απο λιγη ωρα αμηχανιας φευγει απο μονη της. Ετσι ειχα παθει και εγω μια φορα με μια μαυρουλα που δεν μου αρεσε.
 

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
πω μεγάλη καφρίλα μου φαίνεται και δεν είμαι καλός σε αυτά. :(
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
πω μεγάλη καφρίλα μου φαίνεται και δεν είμαι καλός σε αυτά. :(
Της λες στα ίσα δεν θέλω,δεν έχω λεφτά,ήρθα για λίγο,να πιω μια μπύρα,ξέχασα τον θερμοσίφωνα κ.ο.κ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Μεσα στη βδομαδα περασμα με το μαυρο μελος του σαιτ απο Τζοκερ (Αγ.Δημητριου) κατσαμε για μια μπυρα (4ε) αλλα το θεαμα μας εκανε να αφησουμε τη μπυρα στη μεση και να φυγουμε τρεχοντας!!!
Ηρθαν 2 κουγκαρ για να μας πουν την ιστορια τους και να ζητησουν ποτο αλλα με τα μουτρα και τις κοιλιες που κουβαλανε  :vomit: ουτε γιουφτοι δεν τις κερνανε  :S
Μεσα στην εβδομαδα περασαμε και απο Φιβερ που ειχε την ντεμεκ πορνοσταρ μπλακ αντερ ε συγνωμη μπλακ κατι τετοιο  :grin:
Εισοδος με ποτο 15ε  :new_shocked: και καθε επομενο ποτο στα 10ε ηρθαν αρκετες μπαζογκομενες,μια απ'αυτες αξιζε,ενα Βουλγαρακι που εχει ωραιο πισω συστημα αλλα μονο ποτο και παρλα  :tickedoff: μια μαυρη εκατσε σε μενα και δεν ελεγε να φυγει,με το ετσι θελω να παρει ποτο,πρεπει να καταλαβουν οτι γινονται και κουραστικες ορισμενες φορες..
Να πω οτι εδω ημουν με το αυτιστικο του σαιτ (Μπουξος) και τον Τζιμιαδη
Περασμα με τον μαυρο και απο το Σταρς στην επταλοφου(Τουμπα)ειχε 2 κοπελες εξω απο τη μπαρα,η μια ηταν ενα κουγκαρ με τραβελοφατσα και ενα ακομα μικρο μπαζοτσουβαλακι απο Βολο(ντεμεκ)μεταγραφη απο το Πορτο Μπελο,τα ποτα το απλο 7ε και το σπεσιαλ 10ε  :jerking: φυσικα και δεν αξιζει το μαγαζι γιατι οταν ζητας 10ε για σπεσιαλ ποτο πρεπει να εχεις και την αναλογη γυναικοκολεξιον στο μαγαζι.  :orchestra:
Το μαγαζι το εχει Ρουμανος αλλα μεσα ειχε ολες τις φυλες,Γεωργιανοι,Βουλγαροι,Ρωσοποντιοι(ολος ο καλος κοσμος δλδ)
Περασμα με τον σκορπιοστελιο  :babycry: απο το τζαμι(απεναντι απο το γηπεδο της μπαουγκ εχει ενα κωλομπαρο αλλα ξεχναω το ονομα του τωρα)ειχε μια κοπελα πολυ ωραια,εξαλου γι'αυτη πηγαμε,κατσαμε για ενα ποτο (σπεσιαλ και χυμος στα 10ε)οποτε λογικα θα εχει 7ε το σπεσιαλ,μεσα στο μαγαζι ειχε κι αλλες κοπελες αλλα κατσαμε μονο με το ωραιο μουνακι(Κλειο).
Απο κοσμο ειχε μεσα αρκετα Αλμπανια(τα τσιφσα ροκα ρε)ο ενας τραγικη φιγουρα καθοταν με την κοπελα με μπλουζα-φορμα της μπαουγκ,που πας εξω ρε ταγαρι με φορμα με το πουλι?
Η κατασταση στα κωλομπαρα εχει γινει τραγικη,οχι οτι σε αλλους τομεις ειναι καλυτερη αλλα λεμε τωρα..
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Μάγκες καλησπέρα και πάλι τσέκαρα τι παίζει το πλέιμποι. Έχει μερικά αξιοπρεπή κομμάτια αλλά και αρκετές υπέρβαρες. Αν μου έρθει καμιά χοντρούλα πως την διώχνω ευγενικά ? έχω τεράστιο θέμα μες τις χοντρούλες ούτε παρέα δεν τις κάνω.
ποιο ευγενικα απο το φυγε δε μαρεσουν οι χοντρες δεν εχει
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Μεσα στη βδομαδα περασμα με το μαυρο μελος του σαιτ απο Τζοκερ (Αγ.Δημητριου) κατσαμε για μια μπυρα (4ε) αλλα το θεαμα μας εκανε να αφησουμε τη μπυρα στη μεση και να φυγουμε τρεχοντας!!!
Ηρθαν 2 κουγκαρ για να μας πουν την ιστορια τους και να ζητησουν ποτο αλλα με τα μουτρα και τις κοιλιες που κουβαλανε  :vomit: ουτε γιουφτοι δεν τις κερνανε  :S
Μεσα στην εβδομαδα περασαμε και απο Φιβερ που ειχε την ντεμεκ πορνοσταρ μπλακ αντερ ε συγνωμη μπλακ κατι τετοιο  :grin:
Εισοδος με ποτο 15ε  :new_shocked: και καθε επομενο ποτο στα 10ε ηρθαν αρκετες μπαζογκομενες,μια απ'αυτες αξιζε,ενα Βουλγαρακι που εχει ωραιο πισω συστημα αλλα μονο ποτο και παρλα  :tickedoff: μια μαυρη εκατσε σε μενα και δεν ελεγε να φυγει,με το ετσι θελω να παρει ποτο,πρεπει να καταλαβουν οτι γινονται και κουραστικες ορισμενες φορες..
Να πω οτι εδω ημουν με το αυτιστικο του σαιτ (Μπουξος) και τον Τζιμιαδη
Περασμα με τον μαυρο και απο το Σταρς στην επταλοφου(Τουμπα)ειχε 2 κοπελες εξω απο τη μπαρα,η μια ηταν ενα κουγκαρ με τραβελοφατσα και ενα ακομα μικρο μπαζοτσουβαλακι απο Βολο(ντεμεκ)μεταγραφη απο το Πορτο Μπελο,τα ποτα το απλο 7ε και το σπεσιαλ 10ε  :jerking: φυσικα και δεν αξιζει το μαγαζι γιατι οταν ζητας 10ε για σπεσιαλ ποτο πρεπει να εχεις και την αναλογη γυναικοκολεξιον στο μαγαζι.  :orchestra:
Το μαγαζι το εχει Ρουμανος αλλα μεσα ειχε ολες τις φυλες,Γεωργιανοι,Βουλγαροι,Ρωσοποντιοι(ολος ο καλος κοσμος δλδ)
Περασμα με τον σκορπιοστελιο  :babycry: απο το τζαμι(απεναντι απο το γηπεδο της μπαουγκ εχει ενα κωλομπαρο αλλα ξεχναω το ονομα του τωρα)ειχε μια κοπελα πολυ ωραια,εξαλου γι'αυτη πηγαμε,κατσαμε για ενα ποτο (σπεσιαλ και χυμος στα 10ε)οποτε λογικα θα εχει 7ε το σπεσιαλ,μεσα στο μαγαζι ειχε κι αλλες κοπελες αλλα κατσαμε μονο με το ωραιο μουνακι(Κλειο).
Απο κοσμο ειχε μεσα αρκετα Αλμπανια(τα τσιφσα ροκα ρε)ο ενας τραγικη φιγουρα καθοταν με την κοπελα με μπλουζα-φορμα της μπαουγκ,που πας εξω ρε ταγαρι με φορμα με το πουλι?
Η κατασταση στα κωλομπαρα εχει γινει τραγικη,οχι οτι σε αλλους τομεις ειναι καλυτερη αλλα λεμε τωρα..

μαλλον το Stars λες.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Θα πρότεινα και το Blue Iguana όπου με το εκπτωτικό κουπόνι και ένα 10ρικο απολαμβάνεις χορό γυμνό 3 min.
Τι μου θυμησες τωρα ρε μαν?ποιο ιγκουανα ρε?μακρια απο αυτα τα παλιοπουστοκλεφτρονια!!!παλιοτερα μπηκα να πιω ενα ποτο και φευγοντας ξεχασα το κιν μου με τα πολλα σε 10 λεπτα γυρναω να το παρω και εκανε φτερα!!!εγινε της πουτανας εφερα αστυνομια πηγα στο αφεντικο γαμω το σπιτακι του αφεντικο ο παλιολιγουρης και μου λεει δεν ξερω κ αρχιδια καστανα για το κιν σου κ τετοια αρχιδια.βαλτο στον κωλο σου τον ειπα ρε μπασταρδε ο θεος βλεπει και θα σε τιμωρειση με τον τροπο του!!!.Α και για την αστυνομια ηθελα να πω για το συμβαν πως δεν εκανε τπτ μα τπτ αφου ειναι της πλακας τα αγορακια!!!ξεφτιλα αφεντικο ξεφτιλα μαγαζι!!!ουστ....
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Τι μου θυμησες τωρα ρε μαν?ποιο ιγκουανα ρε?μακρια απο αυτα τα παλιοπουστοκλεφτρονια!!!παλιοτερα μπηκα να πιω ενα ποτο και φευγοντας ξεχασα το κιν μου με τα πολλα σε 10 λεπτα γυρναω να το παρω και εκανε φτερα!!!εγινε της πουτανας εφερα αστυνομια πηγα στο αφεντικο γαμω το σπιτακι του αφεντικο ο παλιολιγουρης και μου λεει δεν ξερω κ αρχιδια καστανα για το κιν σου κ τετοια αρχιδια.βαλτο στον κωλο σου τον ειπα ρε μπασταρδε ο θεος βλεπει και θα σε τιμωρειση με τον τροπο του!!!.Α και για την αστυνομια ηθελα να πω για το συμβαν πως δεν εκανε τπτ μα τπτ αφου ειναι της πλακας τα αγορακια!!!ξεφτιλα αφεντικο ξεφτιλα μαγαζι!!!ουστ....
Πριν κάποιο καιρό είχα ποστάρει ότι γίνονται κλοπές μέσα σε τέτοια μαγαζιά. Δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη ποτέ ποιος το πήρε. Μου έχει τύχει το ίδιο το αφεντικό να το πουλάει σε γύφτους και αυτοί με την σειρά τους στον Βαρδάρη. Επίσης οι κοπέλες που δουλεύουν είναι ακόμη χειρότερες γιατί αύριο μεθαύριο φεύγουν και δεν τις νοιάζει τι θα κλέψουν. Όπως επίσης η αστυνομία δεν υπάρχει περίπτωση να σε βοηθήσει σε τέτοια κατάσταση. Το μόνο που είναι ικανοί είναι για έλεγχο στις κοπέλες, αποδείξεις, τσιγάρο, ανασφάλιστους και αλκοτέστ στους πελάτες που πίνουν. Το ρίσκο του αθλήματος είναι αυτό δυστυχώς.
 

gipas1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες ξέρει κανείς τιποτα για το amore ;;;
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Καλό είναι προσφορές που σχετίζονται με την τσέπη μας να τις παρουσιάζουμε. Καλύτερο θα ταν βέβαια το κερασμένο ποτό να ήταν γυναικείο και όχι ανδρικό. Για αυτό έβγαλα την φωτογραφία και την ανεβάζω χωρίς να θέλω να παινέψω ή να διαφημίσω το μαγαζί. Όποιο μαγαζί κάνει ανάλογες προσφορές καλό είναι να ενημερωνόμαστε. Επίσης το Alter Ego στον Εύοσμο χτες είχε ζωντανή μουσική πράγμα που δεν ξέρουμε πόσο μας βοηθάει στη συναλλαγή μας με τις κοπέλες αλλά τουλάχιστον προσφέρει κάτι διαφορετικό.
 

Συνημμένα

  • 20171103_184646.jpg
    20171103_184646.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 38

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
607
Πόντοι
86
Περασμα με τον σκορπιοστελιο  babycry απο το τζαμι(απεναντι απο το γηπεδο της μπαουγκ εχει ενα κωλομπαρο αλλα ξεχναω το ονομα του τωρα)ειχε μια κοπελα πολυ ωραια,εξαλου γι'αυτη πηγαμε,κατσαμε για ενα ποτο (σπεσιαλ και χυμος στα 10ε)οποτε λογικα θα εχει 7ε το σπεσιαλ,μεσα στο μαγαζι ειχε κι αλλες κοπελες αλλα κατσαμε μονο με το ωραιο μουνακι(Κλειο)

Έξω από το γήπεδο της υπερομαδάρας μας έχει δυό demi κολόμπαρα. Ένα σε κάθετο της Λαμπράκη πίσω από την Αγία Βαρβάρα και ένα πίσω από την θύρα 7-8 το οποίο έχει και τηλεόραση στα παιχνίδια όταν γίνεται χαμός !!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Περασμα με τον σκορπιοστελιο  babycry απο το τζαμι(απεναντι απο το γηπεδο της μπαουγκ εχει ενα κωλομπαρο αλλα ξεχναω το ονομα του τωρα)ειχε μια κοπελα πολυ ωραια,εξαλου γι'αυτη πηγαμε,κατσαμε για ενα ποτο (σπεσιαλ και χυμος στα 10ε)οποτε λογικα θα εχει 7ε το σπεσιαλ,μεσα στο μαγαζι ειχε κι αλλες κοπελες αλλα κατσαμε μονο με το ωραιο μουνακι(Κλειο)

Έξω από το γήπεδο της υπερομαδάρας μας έχει δυό demi κολόμπαρα. Ένα σε κάθετο της Λαμπράκη πίσω από την Αγία Βαρβάρα και ένα πίσω από την θύρα 7-8 το οποίο έχει και τηλεόραση στα παιχνίδια όταν γίνεται χαμός !!

Αυτό στην Αγία Βαρβάρα εννοώ,Το σταρς που έγραψε ο Μπάρμπαρα είναι στην επταλοφου
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Τι μου θυμησες τωρα ρε μαν?ποιο ιγκουανα ρε?μακρια απο αυτα τα παλιοπουστοκλεφτρονια!!!παλιοτερα μπηκα να πιω ενα ποτο και φευγοντας ξεχασα το κιν μου με τα πολλα σε 10 λεπτα γυρναω να το παρω και εκανε φτερα!!!εγινε της πουτανας εφερα αστυνομια πηγα στο αφεντικο γαμω το σπιτακι του αφεντικο ο παλιολιγουρης και μου λεει δεν ξερω κ αρχιδια καστανα για το κιν σου κ τετοια αρχιδια.βαλτο στον κωλο σου τον ειπα ρε μπασταρδε ο θεος βλεπει και θα σε τιμωρειση με τον τροπο του!!!.Α και για την αστυνομια ηθελα να πω για το συμβαν πως δεν εκανε τπτ μα τπτ αφου ειναι της πλακας τα αγορακια!!!ξεφτιλα αφεντικο ξεφτιλα μαγαζι!!!ουστ....
λοιπον επειδη εχω χασει και εγω πριν πολλα χρονια κινητο σε τετοια τρυπα , μην κατηγορεις τοσο το προσωπικο η τον ιδιοκτητη δες καλητερα τι επιστημονες πελατες ποιοτικους εχουν τα μαγαζια αυτα , βαζω και ολους μας μεσα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Περασμα με τον σκορπιοστελιο  babycry απο το τζαμι(απεναντι απο το γηπεδο της μπαουγκ εχει ενα κωλομπαρο αλλα ξεχναω το ονομα του τωρα)ειχε μια κοπελα πολυ ωραια,εξαλου γι'αυτη πηγαμε,κατσαμε για ενα ποτο (σπεσιαλ και χυμος στα 10ε)οποτε λογικα θα εχει 7ε το σπεσιαλ,μεσα στο μαγαζι ειχε κι αλλες κοπελες αλλα κατσαμε μονο με το ωραιο μουνακι(Κλειο)

Έξω από το γήπεδο της υπερομαδάρας μας έχει δυό demi κολόμπαρα. Ένα σε κάθετο της Λαμπράκη πίσω από την Αγία Βαρβάρα και ένα πίσω από την θύρα 7-8 το οποίο έχει και τηλεόραση στα παιχνίδια όταν γίνεται χαμός !!
μπαογκαρα σε λεω και σε καθε ισοπαλια το πανυγηριζουν με σουβλακια απο τη καντινα του μουρατ του γυφτου και σφηνακια ρετσινα στο κωλομπαρο
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
guys.... ερώτηση για 2 μαγαζιά....

το ένα είναι όπως είσαι στην Λάγκαδά, με το που περάσεις το ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΧΟΤΕΛ κάνεις εκεί δεξιά και έχει ένα με κάτι τσατσες,γκιλφ που σου φωνάζουν να μπεις..... βασικά μέσα από το αμάξι μου φωνάζαν... αν ήμουν πεζός ίσως με.... τραβολόγαγαν μέσα..... επισυνάπτω φώτο που φαίνονται τα gilf (Οδός Αφροδίτης είναι)

και ένα άλλο... πήγα τυχαία με έναν φίλο.... όπως είσαι Μοναστηρίου, περνάς το ΚΑΨΗΣ και μετά από λίγο πάς αριστερά... εκεί με τα πόδια έχει μια πλατεία μικρή που είναι ένας Θείος Βάνιας... και ΦΟΥΛ στους πακιστανούς.... είχε ένα μαγαζί λοιπόν καφέ μικρό φάση..... και πήγαμε να δούμε έναν αγώνα που ήθελε ο φίλος ... είχε μέσα 3 πορνίδια... πολύ καλά.... η μία μπαργούμαν/καφετζού και 2 φίλες της έξω από τη μπάρα να μιλάνε.... και κάτι σέλφι και χα χα χα και χου χου χου.... αλλά.... φύγαμε τελικά μετά από λίγο και πήγαμε ξενοδοχείο να δούμε τον αγώνα ...

ξέρετε τί παίζουν με αυτά τα μαγαζιά?

 

Συνημμένα

  • afroditis.jpg
    afroditis.jpg
    354,8 KB · Εμφανίσεις: 39
  • gianitswn.jpg
    gianitswn.jpg
    414,4 KB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom