Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
guys.... ερώτηση για 2 μαγαζιά....
το πρώτο είναι το καφέ Ρουζ και πριν πολλά χρόνια ένα πρωινό με τράβηξε μια θεία μέσα και κάναμε έρωτα.Σαν μαγαζί ήταν το απόλυτα βρωμερο αχούρι.
Όμως όπως έχουν γράψει κι άλλοι εδώ μέσα και μου το επιβεβαίωσε πρόσφατα άνθρωπος που δούλευε χρόνια στη γειτονιά θέλει προσοχή εκεί γιατί παίζει και εξαπατηση του στυλ πλήρωσε μας και σε λίγο θα έρθει η κοπέλα και μετά έρχονται φουσκωτοι και σε διωχνουν...
Θέλει προσοχή λοιπόν δε θα στο συνιστούσα γιατί δεν είναι ούτε καν για ποτό εκεί μέσα

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
το πρώτο είναι το καφέ Ρουζ και πριν πολλά χρόνια ένα πρωινό με τράβηξε μια θεία μέσα και κάναμε έρωτα.Σαν μαγαζί ήταν το απόλυτα βρωμερο αχούρι.
Όμως όπως έχουν γράψει κι άλλοι εδώ μέσα και μου το επιβεβαίωσε πρόσφατα άνθρωπος που δούλευε χρόνια στη γειτονιά θέλει προσοχή εκεί γιατί παίζει και εξαπατηση του στυλ πλήρωσε μας και σε λίγο θα έρθει η κοπέλα και μετά έρχονται φουσκωτοι και σε διωχνουν...
Θέλει προσοχή λοιπόν δε θα στο συνιστούσα γιατί δεν είναι ούτε καν για ποτό εκεί μέσα

ωχ.... thanx!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
διπλα οι Αγγελοι του Τσαρλυ ηταν μαγαζαρα  :grin: :grin:
αξεχαστες φανταριστικες εποχες τοτε που υποχρεωτικα περνουσαμε απο εκει για τα παλια κτελ και τικτικτικ το τζαμι η θειτσα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
αμαν ρε Αλ, ειπες καναμε ερωτα και ξενερωσα....
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Καλά το Ρουζ είναι omfg όσες φορές έχω περάσει με τα πόδια τόσες με χει φωνάξει sex 20€ και βλέπεις μέσα έναν γερο να ράβει wtf !? 
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Καλά αυτό το μέρος... έχω έναν φίλο που δουλεύει εκεί κοντά και δεν είναι παιδί της νύχτας όπως εγώ, ξέρει όμως τα πάντα για το που πάω. Και του έκανε τρομερή εντύπωση η φάση και ρωτούσε απορημένος. Άντε τώρα να του εξηγήσεις... Τρόμαξε ο άνθρωπος.
 

mate91

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2012
Μηνύματα
58
Like
150
Πόντοι
0
Περασμα απο stars τουμπα μετρια θα ελεγα απο εμφανιση τα κοριτσια. Ηρθαν 2 ρουμανες στο τραπεζι μας η μια δεν μιλουσε καθολου ελληνικα μολις ειχε ερθει και η αλλη ηξερε να μιλαει. Καθησαν κανεναν 15' και φυγανε γιατι δεν λεγανε και πολλα. Ενα αλλο ξανθουλικο φοιτητρια ετσι ειπε τουλαχιστον ελληνικα πιο συμπαθητικη αλλα μιλαγε πολυ.
Αν κινηθεις εξυπνα μπορει να χεις και το κατι παραπανω εννοειται με το αζημιωτο.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Περασμα απο stars τουμπα μετρια θα ελεγα απο εμφανιση τα κοριτσια. Ηρθαν 2 ρουμανες στο τραπεζι μας η μια δεν μιλουσε καθολου ελληνικα μολις ειχε ερθει και η αλλη ηξερε να μιλαει. Καθησαν κανεναν 15' και φυγανε γιατι δεν λεγανε και πολλα. Ενα αλλο ξανθουλικο φοιτητρια ετσι ειπε τουλαχιστον ελληνικα πιο συμπαθητικη αλλα μιλαγε πολυ.
Αν κινηθεις εξυπνα μπορει να χεις και το κατι παραπανω εννοειται με το αζημιωτο.

Μια φορα που ειχα παει ειχε μια Ελενα, που ειχε με διαφορα το καλυτερο κορμι και χορευε συνεχεια, αλλα την ειχαν ρεζερβε με ποτα κατι παππουδια. Δεν αδειασε να την κερασω, δε ξερω τι παιζει αλλα γενικα της βαζανε πολυ χερι οσοι την κερνουσανε
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Πρίν απο λίγη ώρα ήμουν για ποτό στο escobar στην Ανθέων. Πω  πω πω κάτι ξέκωλα, μάλλον του μαγαζιού..... Θα συχναζω εκεί. Βεβαίως δεν αφορά κολόμπαρο αλλα που αλλου να το έγραφα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Πρίν απο λίγη ώρα ήμουν για ποτό στο escobar στην Ανθέων. Πω  πω πω κάτι ξέκωλα, μάλλον του μαγαζιού..... Θα συχναζω εκεί. Βεβαίως δεν αφορά κολόμπαρο αλλα που αλλου να το έγραφα;

Δώσε χαιρετίσματα στο φιλαράκι μου τον ιδιοκτήτη...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Πρίν απο λίγη ώρα ήμουν για ποτό στο escobar στην Ανθέων. Πω  πω πω κάτι ξέκωλα, μάλλον του μαγαζιού..... Θα συχναζω εκεί. Βεβαίως δεν αφορά κολόμπαρο αλλα που αλλου να το έγραφα;
ας ανοιγες θεμα για τα sports-cafe θεσσαλονικης! :grin:
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Παιδια πως σας ακουγετε να παει καποιος μονος του σε ενα τετοιο μπαρ? Θα τον παρουν με τις πετρες? Η ολα κομπλε? Γενικοτερα υπαρχει μεγαλυτερος κινδυνος αν παει καποιος μονος του?
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
Παιδια πως σας ακουγετε να παει καποιος μονος του σε ενα τετοιο μπαρ? Θα τον παρουν με τις πετρες? Η ολα κομπλε? Γενικοτερα υπαρχει μεγαλυτερος κινδυνος αν παει καποιος μονος του?
απλα να εχεις μαζι σου κανα 20 ρικο.να κλαψεις μονο αυτα σε 2 ποτακια.σε βλεπω νεο στο σπορ.μη κουβαλας ποιο πολλα μαζι σου.θα στα φανε ολα.
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Παιδια πως σας ακουγετε να παει καποιος μονος του σε ενα τετοιο μπαρ? Θα τον παρουν με τις πετρες? Η ολα κομπλε? Γενικοτερα υπαρχει μεγαλυτερος κινδυνος αν παει καποιος μονος του?

Τρεις φορές το έκανα, δεν συνέβη τίποτα περίεργο. Απλά έχε τον νου σου, αν δεις τίποτα σκατόφατσες πιες μια μπύρα γρήγορα, ότι και καλά βγήκες να ξεσκάσεις κάνα μισάωρο, και φύγε. Σωστά λέει ο προηγούμενος να έχεις πάνω σου 20€. Τα υπόλοιπα λεφτά έχε τα στο αυτοκίνητο και το αυτοκίνητο σε κάνα διπλανό στενό: αν δεις ότι όλα είναι εντάξει και γουστάρεις να συνεχίσεις, πλήρωσε τα χρωστούμενα και πετάξου να "πάρεις τσιγάρα". Εννοείται δεν πληρώνεις τίποτα "μπροστά", προκαταβολικά. Κρατάς το κινητό και το πορτοφόλι στο παντελόνι σου- και το παντελόνι στα πόδια!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Παιδια πως σας ακουγετε να παει καποιος μονος του σε ενα τετοιο μπαρ? Θα τον παρουν με τις πετρες? Η ολα κομπλε? Γενικοτερα υπαρχει μεγαλυτερος κινδυνος αν παει καποιος μονος του?
Πηγαινουν και με παρεα? Εγω παντα μονος παω αδερφε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom