Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

angelhd

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
"Shake it": Μεσολογγίου Αμπελόκηποι στο πάρκο (1 στενό κάτω από την Ακριτών παράλληλά). Ποτά 5/10.
Tι παιζει σε αυτο το μαγαζι,αξιζουν οι κοπελες?ακουω σχολια.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εινε ξανθη 35 χρονον με τατουαζ μετρια εφανηση.κοντουλα κανονικο βαροσ. με καλο κολο
αλα χαλια βιζια σα σφουγκαρι. μου φανικε μπεκρου μιλαη και μαγκικα
το @@@μπουκι τις :pipa2: πολι κατο απο μετριο.μιασ χρισησ εινε.δε
κανη για 2 φορα
ακαποτα τα εκανε τα τσιμπουκια ρε φιλε κ ειπες οτι τα φτυνει?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ναι ντεκερ ακαποτο τσιμπουκι ητανε πολη σουρα κοντεβε να ξεραση
στα τριφερα μου.ταφτισε δεν τα καταπιε
ελεος ρε η γκομενα.....σκεψου ποσες πουτσες εχει γλειψει πριν απο τη δικια σου.μακρυα
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
"Shake it": Μεσολογγίου Αμπελόκηποι στο πάρκο (1 στενό κάτω από την Ακριτών παράλληλά). Ποτά 5/10.
Tι παιζει σε αυτο το μαγαζι,αξιζουν οι κοπελες?ακουω σχολια.
Είχε κάποιο διάστημα καλές περιπτώσεις, τώρα όμως έχει γυρήσει προς το κλασσικό μαγαζί και δεδομένου ότι τα ποτά έχουν 10 ευρώ προτιμώ να πάω στην Αμβροσία που είναι 2 στενά πιο πάνω που έχουν 6 ευρώ. Επίσης είδα δύο καλές περιπτώσεις στο Focus στην Ηλιούπολη προχτές μία ξανθιά και μία μελαχρινή. Στο ίδιο μαγαζί άρχησαν να ψήνουν σουβλάκια κάθε Σάββατο και είναι και πολύ καλές οι τιμές (5 ευρώ όλα τα ποτά).
Γεια χαρα
Ξερει καποιος να με ενημερωση για την Ληκα απο την γεωργια που
ειναι στο SOL,παει PRIVE?γενικα τι παιζει,την θεωρω την ομορφοτερη κοπελα του SOL
Εδώ και 3 χρόνια δεν έχει πάει.
 

angelhd

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Είχε κάποιο διάστημα καλές περιπτώσεις, τώρα όμως έχει γυρήσει προς το κλασσικό μαγαζί και δεδομένου ότι τα ποτά έχουν 10 ευρώ προτιμώ να πάω στην Αμβροσία που είναι 2 στενά πιο πάνω που έχουν 6 ευρώ. Επίσης είδα δύο καλές περιπτώσεις στο Focus στην Ηλιούπολη προχτές μία ξανθιά και μία μελαχρινή. Στο ίδιο μαγαζί άρχησαν να ψήνουν σουβλάκια κάθε Σάββατο και είναι και πολύ καλές οι τιμές (5 ευρώ όλα τα ποτά).Εδώ και 3 χρόνια δεν έχει πάει.

o.k.ευχαριστω
εισαι σιγουρος για την ληκα?
την γνωριζεις καλα?
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
o.k.ευχαριστω
εισαι σιγουρος για την ληκα?
την γνωριζεις καλα?

Το επιβεβαιωνω και εγω φιλε η Λυκα δεν παει μεσα ουτε για  :bigdick: . ειναι φολα μακρυα της
θελει μπουρου μπουρου και να την κερνας ποτακια χωρις ανταλαγμα :pipa1:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Είχε κάποιο διάστημα καλές περιπτώσεις, τώρα όμως έχει γυρήσει προς το κλασσικό μαγαζί και δεδομένου ότι τα ποτά έχουν 10 ευρώ προτιμώ να πάω στην Αμβροσία που είναι 2 στενά πιο πάνω που έχουν 6 ευρώ. Επίσης είδα δύο καλές περιπτώσεις στο Focus στην Ηλιούπολη προχτές μία ξανθιά και μία μελαχρινή. Στο ίδιο μαγαζί άρχησαν να ψήνουν σουβλάκια κάθε Σάββατο και είναι και πολύ καλές οι τιμές (5 ευρώ όλα τα ποτά).Εδώ και 3 χρόνια δεν έχει πάει.
καλησπερα φιλε μου.
στο αμβροσια πηγαινω εδω και πολυ καιρο και οντως δεν εχει εξτρα υπυρεσιες μεσα(πιπες,μαλακια κτλ).αλλα εχει πολλα και ωραια μωρα και προπαντος καλες τιμες 6 ευρω το ποτο.αμα θελετε παραπανω κολπα 20 μετρα πιο πανω επι της ακριτων ειναι ο τοξοτης που εχει οτι γουσταρεις αλλα με πολυ κατωτερου επιπεδου γκομενες απο οτι στην αμβροσια.
φιλε εγω εχω βαλει στο ματι ενα ψιλο καστανο ρουμανακι που το εχουν δανεικο απ το ιντιαν,πολυ ωραιο μωρο αλλα πολυ χαμηλων τονων.ξερεις τιποτα γι αυτην?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κατι ακομα,τι πληρωφοριες εχετε για το star στην ακριτων ?
πηγαινω εδω και καιρο ετσι για κανενα ποτακι να δω τι παιζει αλλα δεν δειχνουν κανενα αλλο σιμαδι απλα τις κερνας και ερχονται για παρεα
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
καλησπερα φιλε μου.
στο αμβροσια πηγαινω εδω και πολυ καιρο και οντως δεν εχει εξτρα υπυρεσιες μεσα(πιπες,μαλακια κτλ).αλλα εχει πολλα και ωραια μωρα και προπαντος καλες τιμες 6 ευρω το ποτο.αμα θελετε παραπανω κολπα 20 μετρα πιο πανω επι της ακριτων ειναι ο τοξοτης που εχει οτι γουσταρεις αλλα με πολυ κατωτερου επιπεδου γκομενες απο οτι στην αμβροσια.
φιλε εγω εχω βαλει στο ματι ενα ψιλο καστανο ρουμανακι που το εχουν δανεικο απ το ιντιαν,πολυ ωραιο μωρο αλλα πολυ χαμηλων τονων.ξερεις τιποτα γι αυτην?
Είναι όπως τα λες για τα μαγαζιά. Η ρουμάνα την ξέρω είναι καινούργια αλλά δεν έχω ασχοληθεί μαζί της γιατί πάω εκεί για μία συγκεκριμένη κάθε φορά. Η περιοχή βολεύει γιατί πάντα έχει και πάρκιν ότι ώρα και να πας. Αν σε άρεσε αυτή η ρουμάνα τότε ίσως να ρίξεις μία ματιά στο "Άρωμα". Έχει και εκεί μία πολύ καλύτερη περίπτωση Ρουμάνας επίσης.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Έχω καιρό να επισκεφτώ τα κωλόμπαρα λόγω τωμ δυσκολιών και του κόστους που εμπλέκεται. Ωστόσο με βάση την λίστα και τις πληροφορίες που έχουν οι συναγωνιστές υπ' όψιν αν υπάρχει κάτι σε Ανατολική Θεσσαλονίκη και γενικά κοντά στην λεωφόρο Στρατού να επισκεφτώ, θα μ ενδιέφερε να μάθω περισσότερα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Πηγα χθες στο ΣΟΛ....Η αγαπημενη μου Σοφια ελειπε.μου'ρχετε πρωτα το σιχαμα η Βανεσσα η οποια με το που καθεται βαζει το βρωμοχερο της στο πιατακι με τα καροτα.τη γαμας ή δε τη γαμας εκεινη την ωρα???τελοσπαντων...ερχεται μετα η Σασα,ξανθια πανεμορφη κορμαρα απο Λευκορωσια.εχει πολυ κοντο μαλλι αλλα απο τη μια πλευρα εχει μια φραντζα.αφου την κερναω ενα ποτο των 20ε το οποιο κατεβαζει σε 3 λεπτα της λεω παμε για ενα απλο πριβε των 20ε.πανω στο πριβε εχω καυλωσει,μου κατεβαζει το παντελονι και αρχιζει πιπα σαν λυσσασμενη.αφου με εχει αναψει,μου ζηταει αλλα 20ε για να με τελειωσει κιολας.τα δινω σα μαλακας και πανω που ειμαι ετοιμος να χυσω,σηκωνεται βαζει τα ρουχα της και φευγει.υπενθυμιζω βεβαια οτι κανονικα το πριβε με πιπα παει στα 50ε.μεγαλο αρπαχτικο και στυγνη επαγγελματιας.μη την πατησετε κι εσεις λοιπον.....μετα κερναω ενα ποτο των 10ε την Μαριζα.μια μικρουλα κοντουλα λιγο γεματη με μεγαλες βυζαρες.δε θα σας γεμισει το ματι αλλα αξιζει.την ειχα ενα τεταρτο,την δαχτυλωνα,της εγλειφα τις βυζαρες και δε διαμαρτυρηθηκε καθουλου.πολυ καλη περιπτωση...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Αηδια σκετη αλ....απορω πως την βρισκετε εκει μεσα με τα μπαζα. και την εγλυφες και η ντουζιερα που ακριβως ειναι μηπως παει και κανας αλλος και αρχισει να γλυφει τα δικα σου σαλια?? Καλη περιπτωση της πλακας...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Αηδια σκετη αλ....απορω πως την βρισκετε εκει μεσα με τα μπαζα. και την εγλυφες και η ντουζιερα που ακριβως ειναι μηπως παει και κανας αλλος και αρχισει να γλυφει τα δικα σου σαλια?? Καλη περιπτωση της πλακας...
ενταξει αγορι μου εσυ να παιρνεις και το μπενταντιν μαζι σου.μα ειναι λογικη αυτη??στο μπουρδελο που πας(αν πας δηλαδη) δε σου περναει απο το μυαλο οτι την εχουν ακουμπησει αλλοι 30 πριν απο σενα τη γκομενα.ή και στα στριπτηζαδικα ακομα.μπορει να την εχουν γλειψει,μπορει να τους εχει γλυψει αυτη.δεν πας στη γκομενα σου,σε επαγγελματια πας που διαθετει το κορμι της.αν σιχαινεσαι πολυ απλα δεν πας.και αν δεν πας αφου σιχαινεσαι,γιατι ασχολεισαι ακομα??
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Φιλε αλ, χωρις να θελω να θιξω τις προτιμησεις του καθενος, οταν λες καλη περιπτωση, τοτε συνχωρεσε με αλλα δν ειναι καλη περιπτωση. Εσενα σου ειπε κανεις οτι στα μπουρδελα τολμαω να γλυφω?? Ναι συχαινομαι στην ιδεα οτι οι 30 πριν απο μενα εγλυφαν. Με τα ιδια λεφτα πας σε σπιτακι με γκομενα για μια ωρα και της βαζεις αν θες να λουστει αυτη με μπενταντιν η οτι αλλο θες. Εγω απλα τρελαθηκα που ειδα, καλη περιπτωση, σιγα την περιπτωση γιατι οντως δν ασχολουμε με κωλομπαρα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Φιλε αλ, χωρις να θελω να θιξω τις προτιμησεις του καθενος, οταν λες καλη περιπτωση, τοτε συνχωρεσε με αλλα δν ειναι καλη περιπτωση. Εσενα σου ειπε κανεις οτι στα μπουρδελα τολμαω να γλυφω?? Ναι συχαινομαι στην ιδεα οτι οι 30 πριν απο μενα εγλυφαν. Με τα ιδια λεφτα πας σε σπιτακι με γκομενα για μια ωρα και της βαζεις αν θες να λουστει αυτη με μπενταντιν η οτι αλλο θες. Εγω απλα τρελαθηκα που ειδα, καλη περιπτωση, σιγα την περιπτωση γιατι οντως δν ασχολουμε με κωλομπαρα.
ε αμα δεν ασχολεισαι ρε φιλε πρεπει να ξερεις οτι ο κοσμος που παει σε τετοια μαγαζια,στην ουσια παει για να αγορασει βρωμια.στο λεω οσο πιο απλα γινεται.η λογικη δηλαδη ειναι οσο πιο <βρωμικα> και προχωρημενα τοσο καλυτερα.δηλαδη εσυ πηγες να μοιρασεις 20αρικα μονο και μονο για να μιλησεις με μια χαζογκομενα??επισης....δεν ξερω αν το εχεις παρατηρησει στο αλλο θρεντ αλλα τυχαινει να εχω παει σε πολλα σπιτακια(οχι μονο στην Κωλετη).με τα ιδια λεφτα για μια ωρα δε μου ετυχε ποτε γκομενα.αλλα δεν εχει σχεση αυτο.αλλη δουλεια το μπουρδελο αλλη το κωλομπαρο.και αν σου πω οτι η Σασα μου ειχε τουρλωμενη την κωλοτρυπιδα της μεσα στη μουρη μου,εσυ μπορει να αηδιασεις.οι περισσοτεροι ομως θα αρχισουν να φτιαχνονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom