Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
σκεφτομαι να πας στο σολ. υπαρχει εκει καμια κοπελα που ειναι γεματουλα με τεραστια βιζια κ κωλο κ ειναι καλη απο συμπεριφορα ?
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
συμφωνω απολυτα,μεγαλη απατη.μου'φαγε ενα 50ε μονο για φραπε μια φορα
πως είναι εμφανισιακά? αξίζει? τι παραπάνω θα μπορούσε να κάνει?
ρωτάω γιατί οι γνώσεις μου πέρα από κάποια στριπτητζάδικα είναι περιορισμένα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
πως είναι εμφανισιακά? αξίζει? τι παραπάνω θα μπορούσε να κάνει?
ρωτάω γιατί οι γνώσεις μου πέρα από κάποια στριπτητζάδικα είναι περιορισμένα
τιποτα μωρε μια αλογομουρα ειναι και συνηθως μεθυσμενη.εγω θεωρουσα δεδομενο οτι με 50ε εχει πιπα.ηταν απο τις πρωτες μου επισκεψεις
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Ρε φίλε papaki ξέρεις όντως αν στα στριπτιτζάδικα παίζει τίποτα παραπάνω από πριβέ χορό; Εντάξει αν είσαι γνωστός των κοριτσιών και των αφεντικών πάω πάσο φίλε... (Και δεν εννοώ με την κακή έννοια. Με την έννοια του τακτικού πελάτη εννοώ.)
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Ρε φίλε papaki ξέρεις όντως αν στα στριπτιτζάδικα παίζει τίποτα παραπάνω από πριβέ χορό; Εντάξει αν είσαι γνωστός των κοριτσιών και των αφεντικών πάω πάσο φίλε... (Και δεν εννοώ με την κακή έννοια. Με την έννοια του τακτικού πελάτη εννοώ.)
φίλε μου,
δεν είμαι γνωστός κανενός. απλά η σύγκριση που έκανα ήταν ανάμεσα στα 50Ε που ζητάνε κάποιες ωραίες κυρίες για πριβέ χορό στο σόλ (χωρίς να κάνουν τίποτα παραπάνω από ένα πριβέ χορό, όπως τουλάχιστον λέει ο συναγωνιστής) σε σχέση με στριπτητζάδικο της πόλης όπου τα κορίτσια τα βγάζουν όλα με 20Ε. Βέβαια δεν παίζει κάτιο χοντρό εκεί (φραπές ή πίπα) εκτός από διάσημη κυρία για την οποία έχουν γίνει άπειρα post
 
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
οι 3 κοπελες που αναφερω παραπανω ειναι οι καλυτερες για μενα.η Φραντζεσκα εμφανισιακα ειναι ισως η καλυτερη.αλλα αυτες δυστυχως δεν κανουν πονηρο πριβε.για μενα δεν αξιζει να δωσεις 50ε για μια πιπα αν σκεφτεις οτι μ'αυτα τα λεφτα γαμας ενα ωραιο μουνι σε στουντιο.με τα κερασματα ομως μπορεις να χαμουρευτεις,να δαχτυλωσεις,να καυλωσεις και γενικα να περασεις καλα.τι αλλο να περιμενεις δηλαδη???το μονο σιγουρο ειναι οτι δε θα ξενερωσεις εκει μεσα επειδη εχει πολλες γυναικες και δε σ'αφηνουν ησυχο και να θες
για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις: Η φραντζέσκα ή οι άλλες ωραίες του σολ κάνουν πριβέ με 50ε χωρίς να προσφέρουν τίποτα άλλο?
αξίζει το μαγαζί για bachelor ή θα μας θερίσουν?
ευχαριστώ
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
εγω νομιζω παντως οτι στο σολ εχεις τη δυνατοτητα να κανεις πιο πολλα πραγματα :pipa1:  :pipa2: :zfuck: απο οτι σε αλλα μαγαζια οπου θα  :bigdick: .αρκει να αποφυγεις καποια κοριτσια παγιδες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις: Η φραντζέσκα ή οι άλλες ωραίες του σολ κάνουν πριβέ με 50ε χωρίς να προσφέρουν τίποτα άλλο?
αξίζει το μαγαζί για bachelor ή θα μας θερίσουν?
ευχαριστώ
το απλο πριβε κανει 20ε οπως και στα στριπτηζαδικα.το αλλο με τα 50ε ειναι το πιο προχωρημενο που λεμε.αλλα δυστυχως δε το κανουν οι ωραιες του μαγαζιου
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
ρε παιδιά του έχετε ζαλήσει τα αρχείδια του al, θέλετε μέχρι και τί χρώμα έχουν οι κουρτίνες να σας πει :)
O άνθρωπος προφανώς δαπάνησε χρόνο κ χρήμα για να τα μάθε όλα αυτά...μην είσαστε μοναχοφάηδες και τα περιμένετε όλα έτοιμα...

Ρωτάει ο άλλος να του πουν ακριβώς ποιες κάνουν πίπα στο prive για να μην του φύγουν λεφτά σε άλλες...ρε φίλε για να στο πει αυτό κάποιος , προφανώς κάποιος άλλος πρώτα ξόδεψε τα δικά του λεφτά σε διάφορες για να το μάθει και αυτός και να στο σερβίρει έτοιμο.
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
ρε παιδιά του έχετε ζαλήσει τα αρχείδια του al, θέλετε μέχρι και τί χρώμα έχουν οι κουρτίνες να σας πει :)
O άνθρωπος προφανώς δαπάνησε χρόνο κ χρήμα για να τα μάθε όλα αυτά...μην είσαστε μοναχοφάηδες και τα περιμένετε όλα έτοιμα...

Ρωτάει ο άλλος να του πουν ακριβώς ποιες κάνουν πίπα στο prive για να μην του φύγουν λεφτά σε άλλες...ρε φίλε για να στο πει αυτό κάποιος , προφανώς κάποιος άλλος πρώτα ξόδεψε τα δικά του λεφτά σε διάφορες για να το μάθει και αυτός και να στο σερβίρει έτοιμο.
αν ο al είχε πρόβλημα μάλλον θα το έλεγε ο ίδιος και δεν θα έψαχνε για δικηγόρο.
το θέμα είναι να μπορούμε να επικοινωνούμε και να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο γιατί διαρκώς βλέπω post με γκρίνια για την κακή ποιότητα που προσφέρεται σεσχέση με τις τιμές που παίζουν. μόνο ξέροντας που πουλάνε φθηνά και καλά θα πέσουν οι τιμές
ευχαριστώ τον al για τις πληροφορίες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
μην τρωγεστε δεν ειναι τοσο σοβαρο το θεμα.μα ετσι κι αλλιως πριν πας στο πριβε σου λεει ο σερβιτορος ποσο κανει για να σε χρεωσει.το ιδιο συμβαινει και με τα ποτα,στο λεει καθαρα μπροστα σου πριν το φερει στην κοπελα για να μην γινονται παρεξηγησεις.απλα αν παρεις πονηρο-ακριβο πριβε να εχεις συννενοηθει απο πριν με την κοπελα τι θα περιλαμβανει για να μην την πατησεις οπως εγω με την Βανεσσα.επιμενω ομως οτι 50ε για μια πιπα ειναι πολλα.ο αλλος παραπανω λεει οτι καποιες γαμιουνται κιολας εκει μεσα....δεν μου εχει πει καμια μεχρι τωρα κατι τετοιο,οποτε δε το ξερω.νομιζω το εξαντλησαμε το θεμα....
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
μην τρωγεστε δεν ειναι τοσο σοβαρο το θεμα.μα ετσι κι αλλιως πριν πας στο πριβε σου λεει ο σερβιτορος ποσο κανει για να σε χρεωσει.το ιδιο συμβαινει και με τα ποτα,στο λεει καθαρα μπροστα σου πριν το φερει στην κοπελα για να μην γινονται παρεξηγησεις.απλα αν παρεις πονηρο-ακριβο πριβε να εχεις συννενοηθει απο πριν με την κοπελα τι θα περιλαμβανει για να μην την πατησεις οπως εγω με την Βανεσσα.επιμενω ομως οτι 50ε για μια πιπα ειναι πολλα.ο αλλος παραπανω λεει οτι καποιες γαμιουνται κιολας εκει μεσα....δεν μου εχει πει καμια μεχρι τωρα κατι τετοιο,οποτε δε το ξερω.νομιζω το εξαντλησαμε το θεμα....
σε ευχαριστώ για μια ακόμη φορά
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.569
Πόντοι
25.015
Χθεσινη επισκεψη ΣΟΛ. Το μαγαζι ειχε 2-3 πελατες μεσα, πηγαμε κατα τις 12 εμεις. Μπενουμε μεσα καθομαστε μπαρ, μου σκαει εμενα μαλλον αυτη η ρωσιδα που ειναι σαν μαστουρομενη δν μ αρεσε καθολου ο τροπος της, σκαει και διπλα στο φιλαρακι μου μια ξανθια με καπως ραστα μαλλι η οποια φαινοταν για τραβελι, παραγγειλαμε 2 μπυρες και του ειπα να την κανουμε με τα 1000. Ξενερωσα πολυ ασχημα εκει μεσα, αισθανθηκα αβολα απο την κοπελα που ηρθε διπλα μου και με επριζε για κερασμα, της ειπα οτι πηγα για μια Φραντζεσκα, μου λεει αυτη ειναι εκει απεναντι με εκεινον τον πελατη και ασε λεει αυτη μονο μιλαει και θα κανει ωρα να τελιωσει ενω εγω θα στον κανω πυραυλο θα παμε και πισω και θα περασουμε πολυ ωραια, θα σου κανω πιπα και αμα θες και κατι πιο σπεσιαλ μαλλον γαμησι εννοουσε. Τεσπα. Οι κοπελες να σας πω την αληθεια δν μ αρεσε καμια, ΤΟΠ κοπελα της βραδυας μια θεοχοντρη μελαχροινη που ηταν μεσα στο μπαρ και κλασσικα δν ελειπε και ο συνηθης Drogba. Παντως για να μην παρεξηγηθω απο αλλους που γουσταρουν τα κωλομπαρα εγω πηγα επειδη ειμαι μικρος ακομα και ηθελα απλα να δω πως ειναι η φαση, καθαρα ειναι για να σου περνουν τα λεφτα και τπτ αλλο. Με τιποτα παντως δν θα ξαναπηγαινα σε τετοιου ειδους μαγαζι.
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Χθεσινη επισκεψη ΣΟΛ. Το μαγαζι ειχε 2-3 πελατες μεσα, πηγαμε κατα τις 12 εμεις. Μπενουμε μεσα καθομαστε μπαρ, μου σκαει εμενα μαλλον αυτη η ρωσιδα που ειναι σαν μαστουρομενη δν μ αρεσε καθολου ο τροπος της, σκαει και διπλα στο φιλαρακι μου μια ξανθια με καπως ραστα μαλλι η οποια φαινοταν για τραβελι, παραγγειλαμε 2 μπυρες και του ειπα να την κανουμε με τα 1000. Ξενερωσα πολυ ασχημα εκει μεσα, αισθανθηκα αβολα απο την κοπελα που ηρθε διπλα μου και με επριζε για κερασμα, της ειπα οτι πηγα για μια Φραντζεσκα, μου λεει αυτη ειναι εκει απεναντι με εκεινον τον πελατη και ασε λεει αυτη μονο μιλαει και θα κανει ωρα να τελιωσει ενω εγω θα στον κανω πυραυλο θα παμε και πισω και θα περασουμε πολυ ωραια, θα σου κανω πιπα και αμα θες και κατι πιο σπεσιαλ μαλλον γαμησι εννοουσε. Τεσπα. Οι κοπελες να σας πω την αληθεια δν μ αρεσε καμια, ΤΟΠ κοπελα της βραδυας μια θεοχοντρη μελαχροινη που ηταν μεσα στο μπαρ και κλασσικα δν ελειπε και ο συνηθης Drogba. Παντως για να μην παρεξηγηθω απο αλλους που γουσταρουν τα κωλομπαρα εγω πηγα επειδη ειμαι μικρος ακομα και ηθελα απλα να δω πως ειναι η φαση, καθαρα ειναι για να σου περνουν τα λεφτα και τπτ αλλο. Με τιποτα παντως δν θα ξαναπηγαινα σε τετοιου ειδους μαγαζι.
Χαίρομαι για το συμπέρασμα που έβγαλες. Και στο λέω αυτό γιατί είπες ότι είσαι μικρός. Αυτές που ήρθαν πρώτες το κάνουν σε όλους μόλις βλέπουν καινούργιους πελάτες. Περιμένουν να σε φέρει ο σερβιτόρος το ποτό και αμέσως έρχονται. Και να ξέρεις αυτές είναι και οι πιο "άκυρες" περιπτώσεις συνήθως. Αυτές θα σε φάνε τα λεφτά. Για να πετύχεις τις καλές περιπτώσεις πρέπει να τις διώξεις και να περιμένεις να έρθουν οι υπόλοιπες (σημ 11 Colobarus guide). Και για το πριβέ αν θες να πας πρέπει πρώτα να μιλήσεις μαζί της αν δεχτεί να πάτε και να την πεις τι θα σε κάνει μέσα. Μην την πάρεις αμέσως 50 ευρώ ποτό. Πάρτην πρώτα ένα διπλό των 20 αν δέχεται και πες την δοκιμαστικά για να σε πάρω και άλλο. Αν δεν σε αρέσει διώξτην. Δεν υπάρχει τιμοκατάλογος και λίστα υπηρεσιών σε τέτοια μαγαζιά. Ότι θέλει κάνει η κάθε κοπέλα και το χρεώνει όσο θέλει. Και πάντα την πρώτη φορά που θα σε γνωρίσουν είναι όλες πιο "μαζεμένες". Υπάρχει γενική τάση μείωσης των "σκληρών" υπηρεσιών σε σχέση με άλλες χρονιές για αυτό και εγώ προσωπικά προτιμώ να προσπαθώ να βγω έξω μαζί τους και να κάνω ότι κάνω εκτός μαγαζιού. Αυτό όμως θέλει πιο πολλές επισκέψεις, πρόλογο και να σε "συμπαθεί" και λίγο. Σε προτείνω μόνο για αυτές τις μέρες να πας μία βόλτα "Αμβροσία". Έχει κλείσει το "Indian" που είναι πιο πάνω και έχουν κατέβει όλες οι κοπέλες στην "Αμβροσία". Δεν έχει πριβέ ούτε σκληρές υπηρεσίες αλλά είναι πολύ καλύτερη περίπτωση σε σχέση με πιο σκληρά μαγαζιά για να γνωρήσεις κάποια και να κάνεις και παιχνίδι εκτός αν το καταφέρεις. Εγώ σήμερα ήδη έχω κανονήσει.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Για το αν και ποια κοπέλα σου άρεσε, προφανώς είναι θέμα προσωπικού γούστου οπότε δεν
μπορώ να πω κάτι περί αυτού.
Θα πρέπει πάντως να ξέρεις σε αυτά τα μαγαζιά (κωλόμπαρα κ στριπτιζάδικα) ειδικά
όταν πας καθημερινές με λίγο κόσμο μέσα, οπότε η αναλογία κοριτσιων/πελάτων είναι
μεγάλη, ότι ΣΙΓΟΥΡΑ θα φας ζαλούρα.
Θα περάσουν από το τραπέζι σου πολλές και μερικές μπορεί να είναι και φορτικές
και να σε πρήξουν.Ειδικά όταν δουν μικρούς σε ηλικιά και
γενικά καινούριους πελάτες θα πέσουν πάνω σου να "στα φάνε εύκολα".

Θα πρέπει από πριν να είσαι προετοιμασμένος τι θα πεις. Νομίζω στον οδηγό έχει
καλές απαντήσεις. Μην αγχώνεσαι και ζορίζεσαι γιατί τότε θα έχουν επιτύχει τον σκοπό τους.
Ευγενικά τους λες ότι θες να πιεις το ποτό σου και ίσως την φονάξεις μετά.

Σχετικά με την κοπέλα που σου ήρθε για prive , μην αποκλείεις το γεγονός ότι πράγμαται θα σου
έκανε καλό Prive Και θα περνούσες καλά.
 

bar-bar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
χθες ξαναεπισκευτηκα το σολ.πολες γυναικες 20-25 λιγες ηταν οι καλες.κερασα την σοφια 2 ποτα,η καλητερη αλα δεν κανη πριβε.πριν 10-15μερες εκανα πριβε με την κατερινα τη γεωργιανη με 40 εβρο.ηταν πολυ σουρα,τα εφτυνε δεν τα καταπινε,μετριο @@@μπουκι :pipa2: ισος απο τη σουρα.σημερα θα παω για τη φρατσεσκα.
 

angelhd

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χθες ξαναεπισκευτηκα το σολ.πολες γυναικες 20-25 λιγες ηταν οι καλες.κερασα την σοφια 2 ποτα,η καλητερη αλα δεν κανη πριβε.πριν 10-15μερες εκανα πριβε με την κατερινα τη γεωργιανη με 40 εβρο.ηταν πολυ σουρα,τα εφτυνε δεν τα καταπινε,μετριο @@@μπουκι :pipa2: ισος απο τη σουρα.σημερα θα παω για τη φρατσεσκα.
γεια χαρα
πες μου λεπτομερειες,για την κατερινα απο την γεωργια
πως ειναι εμφανησιακα,σαν χαραχτηρας,κλπ.κλπ.
 

bar-bar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα
πες μου λεπτομερειες,για την κατερινα απο την γεωργια
πως ειναι εμφανησιακα,σαν χαραχτηρας,κλπ.κλπ.

εινε ξανθη 35 χρονον με τατουαζ μετρια εφανηση.κοντουλα κανονικο βαροσ. με καλο κολο
αλα χαλια βιζια σα σφουγκαρι. μου φανικε μπεκρου μιλαη και μαγκικα
το @@@μπουκι τις :pipa2: πολι κατο απο μετριο.μιασ χρισησ εινε.δε
κανη για 2 φορα
 

angelhd

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα
Ξερει καποιος να με ενημερωση για την Ληκα απο την γεωργια που
ειναι στο SOL,παει PRIVE?γενικα τι παιζει,την θεωρω την ομορφοτερη κοπελα του SOL
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom