Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

ThePlug

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους, θα ειμαι θεσσαλονικη για καποιες ημερες κι επειτα απο αρκετα χρονια σκεφτομαι να κανω τσαρκα σε κωλοπμαρα, ποια μερη θα προτεινατε;
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Έχουμε ξανά γράψει ,χαλαρό ποτό και κουβεντουλα .
Δεν έχει καβατζες και κόλπα .
Οικονομικό σχετικά μαγαζί αν θες να περάσεις την ώρα σου.
Μέτριες παρουσίες .
Το δυνατό ξανθό μιλφ που είδες είναι το αφεντικό.
Παιζει τπτ με το αφεντικο ?
Κανει παρεα ?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Έχουμε ξανά γράψει ,χαλαρό ποτό και κουβεντουλα .
Δεν έχει καβατζες και κόλπα .
Οικονομικό σχετικά μαγαζί αν θες να περάσεις την ώρα σου.
Μέτριες παρουσίες .
Το δυνατό ξανθό μιλφ που είδες είναι το αφεντικό.

Αν κεράσεις θα δεχθεί,μην περιμένεις να κάνεις και παιχνίδι .
Συζητησουλα απλώς
γτ ειναι δεσμευμενη η ειναι ψηλα την μυτη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.456
Πόντοι
3.796
γτ ειναι δεσμευμενη η ειναι ψηλα την μυτη
Δεν ξέρω τα προσωπικά της .
Απλά το μαγαζί είναι κωλομπαρο.
Τα κωλομπαρα έτσι είναι ,συζήτηση και κερασμενα ποτά και λίγο μπαλαμουτι.
Αυτά που έχουν καβατζες μέσα είναι κωλοχανια.
Μην τα μπερδεύετε όλα .
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Full moon είναι ανοιχτό ακόμη; Αξίζουν οι παρουσίες;
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Δεν ξέρω τα προσωπικά της .
Απλά το μαγαζί είναι κωλομπαρο.
Τα κωλομπαρα έτσι είναι ,συζήτηση και κερασμενα ποτά και λίγο μπαλαμουτι.
Αυτά που έχουν καβατζες μέσα είναι κωλοχανια.
Μην τα μπερδεύετε όλα .
ειναι η πιο ωραια μεσα και λεω μηπως ηξερε κανεις τι παιζει μαυτην
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
987
Πόντοι
81
Πέρασμα απο Μόργκαν πριν 1 εβδομάδα. απολύτως τίποτα, χωρίς γυναίκες και χωρίς κόσμο φυσικά, μάλλον μετά τις γιορτές αραίωσε το ρόστερ.
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
το εδεμ εχει χαλασει πολυ απο τοτε που το πηγε μποτσαρη. και η αφεντικινα την εχει δει καπως, μες την αγενεια με τους πελατες και το προσωπικο... απαρεδεκτο επισης που σου φουσκωνουν τον λογαριασμο... πανω κατω ξερω τι πινω και τι κερναω και ποσο κανει το καθενα... δεν γεννηθήκαμε χτες:angry::angry: ασε που δεν εχει πια και κατι αξιολογο να πας να τα σκασεις. η νεοτερη εκει μεσα παιζει να πετυχε τισ πυραμιδες τησ αιγυπτου οταν ηταν ακομα στα θεμελια:grin:
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τα προσωπικά της .
Απλά το μαγαζί είναι κωλομπαρο.
Τα κωλομπαρα έτσι είναι ,συζήτηση και κερασμενα ποτά και λίγο μπαλαμουτι.
Αυτά που έχουν καβατζες μέσα είναι κωλοχανια.
Μην τα μπερδεύετε όλα .
μόνη της έμεινε με μία χοντρούλα Βουλγάρα στο μπαρ.
έφυγαν οι κοπέλες.
πέρασα πριν 10 μέρες.
 

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Πέρασμα απο Μόργκαν πριν 1 εβδομάδα. απολύτως τίποτα, χωρίς γυναίκες και χωρίς κόσμο φυσικά, μάλλον μετά τις γιορτές αραίωσε το ρόστερ.
Τόσο χάλια; Τουλάχιστον το Μόργκαν ήταν γνωστό για ότι πάντα είχε ποικιλία σε γυναίκες και οι περισσότερες βλέπονταν. Δεν ήταν οι κλασικές 3-4 κάτω των τριάντα χρονών που έχει; Μήπως πήγες καθημερινή αγαπητέ;
 

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Full moon είναι ανοιχτό ακόμη; Αξίζουν οι παρουσίες;
Δυο φορές που είχα περάσει τέλη του 23 είχε λίγες γυναίκες μεγαλύτερες και όχι ιδιαίτερα ελκυστικές. Δεν ξέρω αν έτυχε ή έχει αλλάξει κάτι από τότε.
Άσε που μόλις καθόσουν ερχόντουσαν και σε έπιαναν από τη μύτη κατευθείαν για κέρασμα, πριβέ κλπ.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
987
Πόντοι
81
Τόσο χάλια; Τουλάχιστον το Μόργκαν ήταν γνωστό για ότι πάντα είχε ποικιλία σε γυναίκες και οι περισσότερες βλέπονταν. Δεν ήταν οι κλασικές 3-4 κάτω των τριάντα χρονών που έχει; Μήπως πήγες καθημερινή αγαπητέ;
Παρασκευή, θεωρητικά θα έπρεπε να είναι φουλ. Η αφεντικίνα μου είπε λείπουν κοπέλες και θα επανέλθουν σύντομα.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Παρασκευή, θεωρητικά θα έπρεπε να είναι φουλ. Η αφεντικίνα μου είπε λείπουν κοπέλες και θα επανέλθουν σύντομα.
Και να έχουν φύγει και να μη μπορεί να βρει πάλι "λείπουν" θα σου έλεγε
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Μου αρέσουν φουλ κωλομπαρα-στριπτιτζαδικα αλλά κανείς απο τους φίλους μου δεν γουστάρει κάτι τέτοιο ενώ άλλοι δεν ψήνουν καν να το συζητήσουν. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση να πάμε μαζί ή μπορεί να δώσει κανείς κάνα tip, τύπου ώρες και μαγαζιά που είναι πιο οκ να πας μόνος σου, γιατί να πω την αλήθεια ντρέπομαι να πάω μόνος μου
Φίλε τώρα μπόρεσα να διαβάσω αυτό που έγραψες. Συμβουλή! Να πας μόνος σου και έτσι έχεις πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να έχει καλό αποτέλεσμα ακόμα και χωρίς χρήματα αυτό το εγχείρημα σου. Αν πας μόνος σου και πλησίασε μια κοπέλα είναι διαφορετικά από ότι αν είστε 2 3 άτομα μαζί στην ίδια παρέα
Πάω σε κωλόμπαρα πάνω από 25 χρόνια και σπάνια έχω πάει με δεύτερο άτομο
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Φίλε τώρα μπόρεσα να διαβάσω αυτό που έγραψες. Συμβουλή! Να πας μόνος σου και έτσι έχεις πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να έχει καλό αποτέλεσμα ακόμα και χωρίς χρήματα αυτό το εγχείρημα σου. Αν πας μόνος σου και πλησίασε μια κοπέλα είναι διαφορετικά από ότι αν είστε 2 3 άτομα μαζί στην ίδια παρέα
Πάω σε κωλόμπαρα πάνω από 25 χρόνια και σπάνια έχω πάει με δεύτερο άτομο
Ακριβώς αυτό. Παρέα στα κωλόμπαρα σημαίνει για τις γυναίκες πως πάμε να κάνουμε χαβαλέ και να γελάσουμε. Όσες επιτυχίες είχα ήταν πάντα όταν πήγαινα μόνος.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.456
Πόντοι
3.796
Αν πας με παρέα εκτός ότι θα το περάσουν για χαβαλε είσαι καταδικασμένος να χάσετε τον λογαριασμό
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Αν πας με παρέα εκτός ότι θα το περάσουν για χαβαλε είσαι καταδικασμένος να χάσετε τον λογαριασμό
Έχω δει ουκ ολίγες παρέες να μαλώνουν στο τέλος μεταξύ τους για το ποιος κέρασε την ίδια κοπέλα και πόσα ποτά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.456
Πόντοι
3.796
Γενικά το θέμα πέθανε . δυστυχώς και για τους νέους δεν θα γνωρίσουν τις καλές εποχές .
Παπαρολογιες του τύπου έφυγαν οι κοπέλες και σήμερα είναι τρίτη είναι να χαμε να λέγαμε .
Ούτε πάνε οι νέες πλέον σε αυτή την δουλειά ,ούτε έχει κόσμο .
Μόνο κάτι ξεχασμένες που δουλεύουν από τα 20 και τώρα είναι 50 .
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Όταν σκέφτομαι τα κωλόμπαρα πριν 20ετίας το μυαλό μου πάει σε 4. Χαρέμι στα σύνορα Μενεμένης Ευόσμου, Μυτηλινιός και Παντέλας παραπέρα, και το άλλο στην αρχή της Αγ. Δημητρίου (εκεί που τώρα είναι κατάστημα με είδη θέρμανσης), αυτό που μετακόμισε στη Γιαννιτσών, μου διαφεύγει το όνομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom