Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Γεια σας παιδες,

θα ήθελα να επισκεφτω το Άλτερ Έγκο στον Εύοσμο Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ. Να σημειωθεί ότι θα πάω μόνος.

Το μαγαζί είναι κοντά στην πλατεία ευόσμου? Που ακριβώς?

Διάβασα ότι το μαγαζί είναι ανοιχτό από απόγευμα. Ισχύει ? Αξίζει να πας από νωρίς ?

Τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω προκειμένου να έχει κόσμο αλλά να μην είναι γεμάτο το μαγαζί ?

Εγω στο μαγαζί πάω για να κεράσω τις κοπέλες και να μιλήσουμε και να χουφτώσω λίγο αν είναι εφικτό.

Αν γίνω συχνός πελάτης υπάρχει πιθανότητα να γίνει και κάτι παραπάνω εκτός μαγαζιού ?

Πόσο κοστίζει το απλό αντρικό και το απλό γυναικείο και το σπέσιαλ και πόσο κάθονται οι κοπέλες μαζί σου ? Ας πούμε ότι θέλω να κάτσει μια κόπελα μαζί μου μισή ώρα - 45 λεπτά, πόσα πρέπει να διαθέσω ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων τον συναγωνιστή που θα απαντήσει! (είτε εδώ είτε σε ΠΜ)!
Φίλε μου το μαγαζί είναι κοντά στην αστυνομία Ευόσμου ,όχι πολύ μακρυά από την πλατεία.
Η τιμές είναι καλές 6-7 το ποτό και είναι ακριβώς στα γούστα που ψάχνεις ..δεν νομίζω να διαθέσεις κανένα φοβερό πόσο εκτός αν πέσεις σε κροκόδειλο.
Καλά να περάσεις και να μας πεις την εμπειρία σου !
Μην πας νωρίς ,δεν έχει τίποτα ,πάνε βράδυ .
 

Xavito

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Φραπέ ή είχε και πνευστά;
Επαιξε πνευστα με μενα. Απλα με τη συγκεκριμενη εργαζομενη υπηρξε και αλλου ειδους σχεση, ας πουμε επαγγελματικη, οποτε ισως αυτος να ηταν ο τροπος της να με γλυκανει. Γενικα δεν ξερω αν το κανουν ολες.
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
83
Like
105
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους..μετά από πολλά χρόνια είπα να θυμηθώ λίγο τα παλιά προχθές με μια μπαροτσαρκα..πέρασμα από Τούμπα σε ένα μικρό διπλα στην εκκλησία STAR αν δεν κάνω λάθος..ωραίο μικρούλι ζεστό μαγαζάκι 4 κοπελίτσες μια μικρούλα ωραία ζουμερη,μια εντυπωσιακη ξανθιά(ίσως τρανς δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά)..μετά ήρθε άλλη μια μάλλον η αφεντικά για τα δικά μου γούστα μια ωραία ξανθιά μιλφαρα..ωραίο περιβάλλον καμία ενόχληση απ' τα κορίτσια για κέρασμα αν δεν κάνεις κίνηση εσύ..μετά πέρασμα από JHONNY'S αρκετές κοπέλες μέσα 8-9 αλλά χάλια..κάνεις όμως τα πάντα όλα εκεί από ότι κατάλαβα..αν και άγνωστος έπεσε πρόταση φραπέ η αν θέλω κάτι άλλο σε καβατζα..έχει 3 BBW για τους λάτρεις..λίγο πριν φυγω ήρθε μια δυνατή ξανθιά 50αρα αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει εκεί..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σε όλους..μετά από πολλά χρόνια είπα να θυμηθώ λίγο τα παλιά προχθές με μια μπαροτσαρκα..πέρασμα από Τούμπα σε ένα μικρό διπλα στην εκκλησία STAR αν δεν κάνω λάθος..ωραίο μικρούλι ζεστό μαγαζάκι 4 κοπελίτσες μια μικρούλα ωραία ζουμερη,μια εντυπωσιακη ξανθιά(ίσως τρανς δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά)..μετά ήρθε άλλη μια μάλλον η αφεντικά για τα δικά μου γούστα μια ωραία ξανθιά μιλφαρα..ωραίο περιβάλλον καμία ενόχληση απ' τα κορίτσια για κέρασμα αν δεν κάνεις κίνηση εσύ..μετά πέρασμα από JHONNY'S αρκετές κοπέλες μέσα 8-9 αλλά χάλια..κάνεις όμως τα πάντα όλα εκεί από ότι κατάλαβα..αν και άγνωστος έπεσε πρόταση φραπέ η αν θέλω κάτι άλλο σε καβατζα..έχει 3 BBW για τους λάτρεις..λίγο πριν φυγω ήρθε μια δυνατή ξανθιά 50αρα αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει εκεί..
Οταν λες σταρ εννοείς το γνωστό stars Επτάλοφου η κάποιο άλλο
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
83
Like
105
Πόντοι
0
Όχι Humax...στην Τούμπα οδός Λαμπράκη αμέσως δεξιά απ' την εκκλησία σε στενό..
 

Fortouzii

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
84
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους..μετά από πολλά χρόνια είπα να θυμηθώ λίγο τα παλιά προχθές με μια μπαροτσαρκα..πέρασμα από Τούμπα σε ένα μικρό διπλα στην εκκλησία STAR αν δεν κάνω λάθος..ωραίο μικρούλι ζεστό μαγαζάκι 4 κοπελίτσες μια μικρούλα ωραία ζουμερη,μια εντυπωσιακη ξανθιά(ίσως τρανς δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά)..μετά ήρθε άλλη μια μάλλον η αφεντικά για τα δικά μου γούστα μια ωραία ξανθιά μιλφαρα..ωραίο περιβάλλον καμία ενόχληση απ' τα κορίτσια για κέρασμα αν δεν κάνεις κίνηση εσύ..μετά πέρασμα από JHONNY'S αρκετές κοπέλες μέσα 8-9 αλλά χάλια..κάνεις όμως τα πάντα όλα εκεί από ότι κατάλαβα..αν και άγνωστος έπεσε πρόταση φραπέ η αν θέλω κάτι άλλο σε καβατζα..έχει 3 BBW για τους λάτρεις..λίγο πριν φυγω ήρθε μια δυνατή ξανθιά 50αρα αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει εκεί..
To jhonny's που ακριβώς ειναι?
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
83
Like
105
Πόντοι
0
Το JHONNY'S είναι αρχή Καραολή Δημητρίου ακριβώς απέναντι από δημαρχείο Σταυρούπολης..είναι επάνω στο δρόμο θα το δεις σίγουρα..το αλλο στην Τούμπα πρώτη φορά πήγα δεν ξέρω αν είχε άλλο όνομα..δεν πρόσεξα και το στενό πως λέγεται..κολλητά με την εκκλησία είναι...αυτό το δρομάκι χωρίζει το μαγαζί απ' την εκκλησία..δεν έχει καβατζες κτλ..ωραίο για χαλαρό ποτάκι κ μπλα μπλα..σήμερα λέω να πάω για ένα ποτάκι Fuego δεν έχω ξαναπάει..
 

tsagos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους..μετά από πολλά χρόνια είπα να θυμηθώ λίγο τα παλιά προχθές με μια μπαροτσαρκα..πέρασμα από Τούμπα σε ένα μικρό διπλα στην εκκλησία STAR αν δεν κάνω λάθος..ωραίο μικρούλι ζεστό μαγαζάκι 4 κοπελίτσες μια μικρούλα ωραία ζουμερη,μια εντυπωσιακη ξανθιά(ίσως τρανς δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά)..μετά ήρθε άλλη μια μάλλον η αφεντικά για τα δικά μου γούστα μια ωραία ξανθιά μιλφαρα..ωραίο περιβάλλον καμία ενόχληση απ' τα κορίτσια για κέρασμα αν δεν κάνεις κίνηση εσύ..μετά πέρασμα από JHONNY'S αρκετές κοπέλες μέσα 8-9 αλλά χάλια..κάνεις όμως τα πάντα όλα εκεί από ότι κατάλαβα..αν και άγνωστος έπεσε πρόταση φραπέ η αν θέλω κάτι άλλο σε καβατζα..έχει 3 BBW για τους λάτρεις..λίγο πριν φυγω ήρθε μια δυνατή ξανθιά 50αρα αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει εκεί..
JHONNY'S σε ποια περιοχη ειναι?? οδο???
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
JHONNY'S σε ποια περιοχη ειναι?? οδο???
Ακριβώς απέναντι από το δημαρχείο Σταυρούπολης μόλις στρίψεις από Λαγκαδά για Καραολή .
Το έχουμε γράψει 1 εκατομμύριο φορές .
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Το Σάββατο βρέθηκα με φίλο και περάσαμε από Jordan στην Τούμπα. Είχε 5-6 θειες που περιφέρονταν. Πήγαμε αργά κατά τις 5 και καθήσαμε 1ωρα.Ήμουν γεματος και δεν έβγαλα άκρη. Ξερει κανείς τι παίζει;
Από ότι ξέρω δεν παίζει τίποτα ούτε καβατζα υπάρχει κ για έξω από το μαγαζί να πάιξεις μπάλα πολύ δύσκολο απλό κερασματαδικο είναι και δεν έχει και εμφανίσιμες κοπέλες.
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
585
Like
1.852
Πόντοι
206
Από ότι ξέρω δεν παίζει τίποτα ούτε καβατζα υπάρχει κ για έξω από το μαγαζί να πάιξεις μπάλα πολύ δύσκολο απλό κερασματαδικο είναι και δεν έχει και εμφανίσιμες κοπέλες.
Ναι έτσι το κατάλαβα και εγώ. Δεν ασχολούμε πολύ με κολωμπαρα γι αυτό είπα να ρωτήσω. Σας ευχαριστώ ρε μάγκες
 

SaintNot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, καινουργιος εδω μεσα και σε ολη την κατασταση. Διαβασα τα περισσοτερα ποστ εδω μεσα και λεω να περασω απο Καπτεν Μοργκαν η Φουεγκο. Μπορει και απο τα 2 μονο και μονο να κοψω κινηση και να δω που ειναι καλυτερα.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέος εδώ πέρα και γενικά σε όλη την φάση θέλω να επισκεφτώ το full moon και το Casablanca ποιο μου Προτείνετε;

Ερωτήσεις

Εάν έρθει μια κοπέλα και δεν την θέλω ζητάει ποτό και λεω ευγενικά όχι; Γενικά πως την διώχνω;

Εάν θέλω πριβέ χορο το ζηταω εγώ η λένε ποιες κάνουν πριβέ χορό;

Περίπου ποσά λεφτά χαλάς σε κανονική βραδιά χωρίς πολλά πολλά απλά λίγο χουφτωμα;

Ευχαριστώ εκ των Προτέρων!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Παραγγειλε ποτο αραξε κοζαρε τι παιζει στο φουλ μουν πολυ πιθανον να σου ερθουν πριν καλα καλα πιασεις το ποτηρι. Θα μπορουσες να διωξεις οτι δεν σου αρεσει απλα λεγοντας κατι του στυλ " ισως πιο μετα", "θα πιω το ποτακι μου πρωτα να χαλαρωσω και βλεπουμε" και διαφορα αλλα. Γενικα ειναι συνηθισμενες μην κολλας και μην σε πιανουν πχ τυψεις απλα οτι δεν σου αρεσει στειλτο. Οι περισσοτερες θα κατσουν θα σε ρωτησουν 5 πραγματα και μετα θα σου πουν για ποτο. Οτι σου αρεσει ρωτα την στην ψυχρα περα του ποτου τι αλλο προσφερει. Για το κασαμπλανκα δεν εχω αποψη δεν εχω παει. Για το φουλ μουν θα πας θα δεις και θα τις πεις ολες ισως πιο μετα γιατι πλεον δεν βλεπεται το ροστερ αλλα γουστα ειναι αυτα φυσικα.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Καλημερα φίλε και ευχαριστώ για τον χρόνο σου. Δηλαδή το full moon δεν αξίζει; Έχεις κάποια μαγαζια να μου προτείνεις σαν πρωτάρης που είμαι για να μην φάω άχυρο από την αρχη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom