Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Από ότι κατάλαβα τα πιο πολλά παραπαίουν.
Μόνο το Μόργκαν έχει μείνει που κι αυτό πιο πολύ για δάγκωμα έχει γίνει
 

Xavito

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Συμπαικτες το Full Moon τι λεει σαν μαγαζι? Απο θεμα παρουσιων και παιχνιδιου.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
21

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Χεχεχε εξαρταται απο το τι λεει η μανα. Γενικα γινεται χοντρο παιχνιδι ή απλα μπαλαμουτι?
Μακρυά φίλε, ξύρισμα κόντρα πέφτει..πολύ πείνα ,ορμάνε πάνω σου σαν τα λιγουρια ,μέτρια πράγματα από γυναίκες και σχεδόν πάντα άδειο.
Οι τιμές αδικαιολόγητες.
10 ευρώ ποτό .
20 ευρώ ποτό για τα κορίτσια,αν κεράσεις τον 10 πίνουν ένα σφινακι και εξαφανίζονται .πίνουν γρήγορα και σκοπος είναι να σε πάνε πριβέ αφού περάσεις ακτινογραφία για να φύγεις με τα κέρματα μόνο .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Από ότι κατάλαβα τα πιο πολλά παραπαίουν.
Μόνο το Μόργκαν έχει μείνει που κι αυτό πιο πολύ για δάγκωμα έχει γίνει
Όλα το ίδιο είναι πλέον απλά είναι λίγα αυτά που έμειναν με κόσμο .τα περισσότερα σκοτώνουν μύγες και περιμένουν το θύμα .
Λάιτ μαγαζιά δυτικά για να περάσεις καλά για ποτάκι και να δεις και κάποια κορίτσια και κόσμο ,δυτικά είναι το Μόργκαν Κορδελιό ,αλτερ εγκο στον Εύοσμο και φουεγκο στην Ηλιούπολη..όλα τα άλλα απλά νεκρα
 

Dimitrislp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Η μαυρουλα στο Τζονυ καμία σχέση.
Είναι 30+ , μεγάλος κωλος , μεγαλα βυζια, 1,65 υψος. 70 ευρω φουλ στην καβατζα μου ειχε πει. Παντως αν και χοντρουλα ειναι η πιο εμφανισιμη εκει μεσα
Ειναι δυνατο.
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
584
Like
1.850
Πόντοι
206
Το Σάββατο βρέθηκα με φίλο και περάσαμε από Jordan στην Τούμπα. Είχε 5-6 θειες που περιφέρονταν. Πήγαμε αργά κατά τις 5 και καθήσαμε 1ωρα.Ήμουν γεματος και δεν έβγαλα άκρη. Ξερει κανείς τι παίζει;
 

Xavito

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Χθεσινη καταδρομικη στο full moon (με δύο ακομα αλανιαρηδες μυστες που ειχαν περισσοτερο το μυαλο τους στην πιτσα Σακης που θα τρωγαμε αργοτερα). Το μαγαζι ομολογω οτι ηταν καπως καλυτερο απο ο,τι περιμενα. 5-6 γυναικες μεσα εκ των οποιων οι μισες ηταν εμφανισιμες (οι υπολοιπες, αν και σαυριζαν, ηταν παραδοξως ευχαριστες χωρις να σε ζαλιζουν για ποτο ή χορο). Εντυπωση μου εκανε μια αφρατη κορασιδα με πλουσια τα ελεη που οση ωρα ημασταν εκει ξεζουμιζε εναν μερακλη μυστη (τι ποτα, τι χορους, τι γλωσσοφιλα, τι χουφτωματα). Ψηθηκα να την δοκιμασω αλλα δεν μου δοθηκε η ευκαιρια. Οι κοπελες εκαναν και show πανω στη μπαρα του μαγαζιου (αρκετα καλο μπορω να πω). Οι τιμες οι εξης: 10 ευρω η εισοδος (με κερασμενο ποτο), 10 ευρω το απλο ποτο των κοριτσιων, 20 το σπεσιαλ και 20 ο prive χορος. Στον prive χορο η κοπελα που επελεξα ηταν πολυ θερμη με μπολικα χουφτωματα, πιασιματα και happy ending. Γενικα περασε ευχαριστα ενα δυωρο. Εν κατακλειδι το μαγαζι μπορει να μην εχει την ποιοτητα του Captain Morgan αλλα σιγουρα ξεχειλιζει απο κεφι και καλη ατμοσφαιρα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Χθεσινη καταδρομικη στο full moon (με δύο ακομα αλανιαρηδες μυστες που ειχαν περισσοτερο το μυαλο τους στην πιτσα Σακης που θα τρωγαμε αργοτερα). Το μαγαζι ομολογω οτι ηταν καπως καλυτερο απο ο,τι περιμενα. 5-6 γυναικες μεσα εκ των οποιων οι μισες ηταν εμφανισιμες (οι υπολοιπες, αν και σαυριζαν, ηταν παραδοξως ευχαριστες χωρις να σε ζαλιζουν για ποτο ή χορο). Εντυπωση μου εκανε μια αφρατη κορασιδα με πλουσια τα ελεη που οση ωρα ημασταν εκει ξεζουμιζε εναν μερακλη μυστη (τι ποτα, τι χορους, τι γλωσσοφιλα, τι χουφτωματα). Ψηθηκα να την δοκιμασω αλλα δεν μου δοθηκε η ευκαιρια. Οι κοπελες εκαναν και show πανω στη μπαρα του μαγαζιου (αρκετα καλο μπορω να πω). Οι τιμες οι εξης: 10 ευρω η εισοδος (με κερασμενο ποτο), 10 ευρω το απλο ποτο των κοριτσιων, 20 το σπεσιαλ και 20 ο prive χορος. Στον prive χορο η κοπελα που επελεξα ηταν πολυ θερμη με μπολικα χουφτωματα, πιασιματα και happy ending. Γενικα περασε ευχαριστα ενα δυωρο. Εν κατακλειδι το μαγαζι μπορει να μην εχει την ποιοτητα του Captain Morgan αλλα σιγουρα ξεχειλιζει απο κεφι και καλη ατμοσφαιρα.
Φίλε μου κάτι δεν μας λες καλά με το μαγαζί ..
10 ευρώ είσοδος είναι πληρωμένο το ποτό σου όχι κερασμενο και δεύτερο αν έπαιρνες πάλι 10 θα πληρωνες ,άρα δεν ήπιατε δεύτερο ποτό σαν παρέα .
10 ευρώ είναι το σφινακι που κερνάς και όχι απλό ποτό ,το ποτό τους για να κάτσουν παραπάνω είναι 20 ευρώ και μετά πας για σαμπάνιες ..επίσης δεν μας είπες ποια κοπέλα πήρες πριβέ ..το πριβέ κρατάει ένα τραγούδι στο 20ρικο και εσύ πρόλαβες να κάνεις χορό και χάπι εντινγκ σε 5-7 λεπτά ;
Εάν έκατσες ένα δίωρο εκεί μέσα μέσω όρο να σας ρουφηξαν κανένα 500ρικο άμα είχατε κορίτσια στην παρέα ,εκτός αν δεν κερασατε τίποτα και απλά κάνατε τους αβανταδορους στο μπαρ .
 

Xavito

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Φίλε μου κάτι δεν μας λες καλά με το μαγαζί ..
10 ευρώ είσοδος είναι πληρωμένο το ποτό σου όχι κερασμενο και δεύτερο αν έπαιρνες πάλι 10 θα πληρωνες ,άρα δεν ήπιατε δεύτερο ποτό σαν παρέα .
10 ευρώ είναι το σφινακι που κερνάς και όχι απλό ποτό ,το ποτό τους για να κάτσουν παραπάνω είναι 20 ευρώ και μετά πας για σαμπάνιες ..επίσης δεν μας είπες ποια κοπέλα πήρες πριβέ ..το πριβέ κρατάει ένα τραγούδι στο 20ρικο και εσύ πρόλαβες να κάνεις χορό και χάπι εντινγκ σε 5-7 λεπτά ;
Εάν έκατσες ένα δίωρο εκεί μέσα μέσω όρο να σας ρουφηξαν κανένα 500ρικο άμα είχατε κορίτσια στην παρέα ,εκτός αν δεν κερασατε τίποτα και απλά κάνατε τους αβανταδορους στο μπαρ .
Να τα παρουμε απο την αρχη. Για εισοδο και ποτο πληρωσαμε 10 ευρω. Κερασμενο, πληρωμενο, μπορεις να τα πεις οπως θελεις. 10 ευρω κανει πραγματι το σφηνακι, εγω το ονομασα απλο ποτο. 20 ευρω κανει το κανονικο ποτο, φαουλ μου που το εγραψα σπεσιαλ. Χορο δεν πηρε εναν αλλα δυο κολλητους, συνολικα ενα γεματο δεκαλεπτο. Δεν γνωριζω ποσο κραταει ο χορος, μπορει να εκατσε παραπανω μαζι μου επειδη με συμπαθησε, καθως δεν ειχε και κοσμο το μαγαζι. Εγω απο τη μερια μου εδωσα 100 ευρω (2 χορους + εισοδο + 2 ποτα και 1 σφηνακι στο κοριτσι). Οι αλλοι δυο της παρεας ηταν καβουρες. Κατα τις 12 πηγαμε και γυρω στις 2 ειχαμε φυγει. Το ονομα της κοπελας δεν το αναφερω για δικους μου προσωπικους λογους. Ελπιζω να σε καλυψα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Να τα παρουμε απο την αρχη. Για εισοδο και ποτο πληρωσαμε 10 ευρω. Κερασμενο, πληρωμενο, μπορεις να τα πεις οπως θελεις. 10 ευρω κανει πραγματι το σφηνακι, εγω το ονομασα απλο ποτο. 20 ευρω κανει το κανονικο ποτο, φαουλ μου που το εγραψα σπεσιαλ. Χορο δεν πηρε εναν αλλα δυο κολλητους, συνολικα ενα γεματο δεκαλεπτο. Δεν γνωριζω ποσο κραταει ο χορος, μπορει να εκατσε παραπανω μαζι μου επειδη με συμπαθησε, καθως δεν ειχε και κοσμο το μαγαζι. Εγω απο τη μερια μου εδωσα 100 ευρω (2 χορους + εισοδο + 2 ποτα και 1 σφηνακι στο κοριτσι). Οι αλλοι δυο της παρεας ηταν καβουρες. Κατα τις 12 πηγαμε και γυρω στις 2 ειχαμε φυγει. Το ονομα της κοπελας δεν το αναφερω για δικους μου προσωπικους λογους. Ελπιζω να σε καλυψα.
Δεν είναι θέμα να με καλύψεις φίλε μου ,αλλά να μην παραπληροφορουμε τους συναγωνιστές.
20 χρόνια είμαι στα κωλομπαρα και ξέρω παντού τι παίζει,στο συγκεκριμένο δεν έχει ούτε μήνα που πέρασα .
Εγώ στα λέω να τα ακούνε και οι άλλοι γιατί ο επόμενος που θα σε διαβάσει θα την πατήσει.
Στους δύο χορούς πάω πάσο και σίγουρα θα σε τελείωσε αφού δουλεύει και έτσι το μαγαζί .
Άστοχη και η σύγκριση με Μόργκαν ,το Μόργκαν είναι κωλομπαρο ενω το μουν είναι στυλ καραμέλα και προσπαθούν να συναγωνιστούν τα στριπτίζαδικα .
Σε τέτοιου είδους μαγαζιά αν θες να προστατευτείς από οικονομικό θέμα ,άσχετα αν δεν γαμας επιλέγεις καλύτερα το ιγκουάνα.
Για το όνομα της κοπέλας μικρή σημασία αν το αναφέρεις αφού όλες δουλεύουν με τον ίδιο τρόπο εκεί μέσα και δεν εκθέτεις κανέναν πίστεψε με..αυτό που πέρασες το περνάνε deja vu όλοι όσοι περνάνε από το ακτινολογικο και έχουν τουλάχιστον ένα 100ρικο στην τσέπη.
Να είστε πιο συγκεκριμένοι και να λέτε τα πράγματα με το όνομα τους ,δεν υπάρχει προσωπικό κέρδος από αυτά να το ξέρεις .
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
21
Δεν είναι θέμα να με καλύψεις φίλε μου ,αλλά να μην παραπληροφορουμε τους συναγωνιστές.
20 χρόνια είμαι στα κωλομπαρα και ξέρω παντού τι παίζει,στο συγκεκριμένο δεν έχει ούτε μήνα που πέρασα .
Εγώ στα λέω να τα ακούνε και οι άλλοι γιατί ο επόμενος που θα σε διαβάσει θα την πατήσει.
Στους δύο χορούς πάω πάσο και σίγουρα θα σε τελείωσε αφού δουλεύει και έτσι το μαγαζί .
Άστοχη και η σύγκριση με Μόργκαν ,το Μόργκαν είναι κωλομπαρο ενω το μουν είναι στυλ καραμέλα και προσπαθούν να συναγωνιστούν τα στριπτίζαδικα .
Σε τέτοιου είδους μαγαζιά αν θες να προστατευτείς από οικονομικό θέμα ,άσχετα αν δεν γαμας επιλέγεις καλύτερα το ιγκουάνα.
Για το όνομα της κοπέλας μικρή σημασία αν το αναφέρεις αφού όλες δουλεύουν με τον ίδιο τρόπο εκεί μέσα και δεν εκθέτεις κανέναν πίστεψε με..αυτό που πέρασες το περνάνε deja vu όλοι όσοι περνάνε από το ακτινολογικο και έχουν τουλάχιστον ένα 100ρικο στην τσέπη.
Να είστε πιο συγκεκριμένοι και να λέτε τα πράγματα με το όνομα τους ,δεν υπάρχει προσωπικό κέρδος από αυτά να το ξέρεις .
Συμφωνώ 90%.αλλα έχουν διαφορά με το ιγκουάνα αυτά τα δύο μαγαζιά.... λεπτομέρειες στα μηνύματα αν θες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ 90%.αλλα έχουν διαφορά με το ιγκουάνα αυτά τα δύο μαγαζιά.... λεπτομέρειες στα μηνύματα αν θες
Ξέρω φίλε μου ότι το ιγκουάνα δεν κάνει πριβέ τύπου μουν και φυσικά είναι πιο επαγγελματίες,αν θέλεις να μου πεις για κάτι που μου διαφεύγει στείλε μου πμ
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
818
Like
1.360
Πόντοι
206
Έχασα ένα στίχοιμα με τους φίλους μου και ο χαμένος θα πήγαινε σε κωλόμπαρο.

Ακούω προτάσεις. Σε λογική απόσταση από το κέντρο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Έχασα ένα στίχοιμα με τους φίλους μου και ο χαμένος θα πήγαινε σε κωλόμπαρο.

Ακούω προτάσεις. Σε λογική απόσταση από το κέντρο.
Όνειρο Ρήγα Φεραίου, χαλαρά και οικονομικά πράγματα.μονο ποτάκι και μπλα μπλα
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
101
Like
106
Πόντοι
1
Έχασα ένα στίχοιμα με τους φίλους μου και ο χαμένος θα πήγαινε σε κωλόμπαρο.

Ακούω προτάσεις. Σε λογική απόσταση από το κέντρο.
Αν θες κάτι πιο πολύ σε στριπ, προτεινω μπλου Ιγκουανα. Για κωλομπαρο θα ελεγα Καπτεν Μοργκαν
 

christ13ac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες,

θα ήθελα να επισκεφτω το Άλτερ Έγκο στον Εύοσμο Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ. Να σημειωθεί ότι θα πάω μόνος.

Το μαγαζί είναι κοντά στην πλατεία ευόσμου? Που ακριβώς?

Διάβασα ότι το μαγαζί είναι ανοιχτό από απόγευμα. Ισχύει ? Αξίζει να πας από νωρίς ?

Τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω προκειμένου να έχει κόσμο αλλά να μην είναι γεμάτο το μαγαζί ?

Εγω στο μαγαζί πάω για να κεράσω τις κοπέλες και να μιλήσουμε και να χουφτώσω λίγο αν είναι εφικτό.

Αν γίνω συχνός πελάτης υπάρχει πιθανότητα να γίνει και κάτι παραπάνω εκτός μαγαζιού ?

Πόσο κοστίζει το απλό αντρικό και το απλό γυναικείο και το σπέσιαλ και πόσο κάθονται οι κοπέλες μαζί σου ? Ας πούμε ότι θέλω να κάτσει μια κόπελα μαζί μου μισή ώρα - 45 λεπτά, πόσα πρέπει να διαθέσω ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων τον συναγωνιστή που θα απαντήσει! (είτε εδώ είτε σε ΠΜ)!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom