Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
19
Like
64
Πόντοι
0
Φίλε πήγαινε le cabaret για πρώτη φορά, πιες το ποτό σου με την ησυχία σου, αν έρθει κάποια και δεν γουστάρεις πες της απλά όχι ευχαριστώ. Μην κάνεις το λάθος να πας σε κανένα άλλο μαγαζί σαν πρωτάρης, ειδικά σε αυτά τα δύο που έγραψες, θα κλάψεις τα λεφτά σου
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.530
Κριτικές
5
Like
7.630
Πόντοι
2.586
ρε παλικαρια ..καλη χρονία να εχουμε
μου εσκασε στο FB ενα Casablanca ...
λεει κατι η θα παμε τσαμπα

αχ οι ενδοξες μερες του παλιου fever
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
831
Like
1.387
Πόντοι
206
Ισχύει πως το μαγαζί που έγινε το μακελειό με τον Νορβηγό που σκότωσε τον αστυνόμο είναι κωλόμπαρο ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
1
Like
1.049
Πόντοι
81
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
831
Like
1.387
Πόντοι
206
Από περιέργεια και πάλι μιας και πέρασα πρόσφατα από δίπλα.

Ένα κατά Σταυρούπολη μεριά που λέγεται " Johnies Bar " είναι σχετικό ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Δώστε κανενα report ρε παιδιά από μπαρ που πηγαίνετε να ζωντανέψουμε λίγο το νήμα
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά...πέρασμα μέσα στις γιορτές από Fuego στην Σταυρούπολη-Ηλιουπολη...γεμάτο από κόσμο μέτριες παρουσίες από κοπέλες που με δύο ποτά τις βλέπεις με άλλο μάτι..οκ ευχάριστο κλίμα καθόλου ενοχλητικές για κέρασμα κτλ χαμογελαστές μικρός ο χώρος του μαγαζιού δεν ξέρω αν υπάρχει μέσα καβατζα για κάτι άλλο δε νομίζω όμως..υπερβολικά δυνατή μουσική ίσως ήταν ιδιαίτερη μέρα γιατί όταν μπήκα το πάτωμα ήταν γεμάτο χαρτοπετσέτες..καλό για χαλαρο ποτάκι και χουφτωματακι...σήμερα Κυριακή λέω για ένα ποτάκι στο Όνειρο στην Παναγίας Φανερωμένης ξέρουμε αν είναι ανοιχτό??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.223
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Οταν λες Καλό δεν έχει πλέον θείτσες γιατί φημίζεται για τις άνω των 50 το μαγαζί
Εφερε και μικρες πολυ καλες !!! ορματε γιατι απο οτι καταλαβα ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΑΝΕΤΑ
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Like
237
Πόντοι
20
καλησπερα στην παρεα.ενα καφε τονια ξερει κανεις που ειναι?πρεπει να δουλευει εκει η μαρια η γεωργιανη που δουλευε στο αμβροσια
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
στο ονειρο νεαπολη εχει παει κανεις? ειδα στο φβ ενα δυνατο ξανθο
 

Downtown2

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Μου αρέσουν φουλ κωλομπαρα-στριπτιτζαδικα αλλά κανείς απο τους φίλους μου δεν γουστάρει κάτι τέτοιο ενώ άλλοι δεν ψήνουν καν να το συζητήσουν. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση να πάμε μαζί ή μπορεί να δώσει κανείς κάνα tip, τύπου ώρες και μαγαζιά που είναι πιο οκ να πας μόνος σου, γιατί να πω την αλήθεια ντρέπομαι να πάω μόνος μου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
στο ονειρο νεαπολη εχει παει κανεις? ειδα στο φβ ενα δυνατο ξανθο
Έχουμε ξανά γράψει ,χαλαρό ποτό και κουβεντουλα .
Δεν έχει καβατζες και κόλπα .
Οικονομικό σχετικά μαγαζί αν θες να περάσεις την ώρα σου.
Μέτριες παρουσίες .
Το δυνατό ξανθό μιλφ που είδες είναι το αφεντικό.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Μου αρέσουν φουλ κωλομπαρα-στριπτιτζαδικα αλλά κανείς απο τους φίλους μου δεν γουστάρει κάτι τέτοιο ενώ άλλοι δεν ψήνουν καν να το συζητήσουν. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση να πάμε μαζί ή μπορεί να δώσει κανείς κάνα tip, τύπου ώρες και μαγαζιά που είναι πιο οκ να πας μόνος σου, γιατί να πω την αλήθεια ντρέπομαι να πάω μόνος μου
Ξεκινα από χαλαρά μαγαζιά ,τύπου όνειρο,αλτερ εγκο,φουεγκο για ποτάκι κέρασμα και κουβεντουλα να χουφτωσεις και κανένα κωλαρακι.
Μην πας στα βαθιά νερά αν δεν είσαι έμπειρος τύπου,φουλ μουν ,στριπτίζαδικα , καραμέλα,κτλ..θα σου πάρουν και τα ρούχα στο μισάωρο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom