Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.727
Πόντοι
1.056
Αυτό που το πας, είναι κάποια χρόνια τώρα που στα μαγαζιά δεν έχει συνεχές show πάνω στη σκηνή... Και έχουν αρχίσει και να μην τα πετάνε όλα. Πάντως για να τα λέμε όλα στο "Diamonds and pearls" τότε επ' ουδενί δε γίνονταν στους prive χορούς αυτά που γίνονται τώρα
Win some, loose some.
Προσωπικά θέλω να βλέπω full strip στο μαγαζί, τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν εκεί μέσα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.236
Like
15.890
Πόντοι
3.656
Αυτό που το πας, είναι κάποια χρόνια τώρα που στα μαγαζιά δεν έχει συνεχές show πάνω στη σκηνή... Και έχουν αρχίσει και να μην τα πετάνε όλα. Πάντως για να τα λέμε όλα στο "Diamonds and pearls" τότε επ' ουδενί δε γίνονταν στους prive χορούς αυτά που γίνονται τώρα
Ήταν το πιο ξενέρωτο , με αμερικάνικα πρότυπα ΕΠΟΧΗΣ. Χορό μπροστά σου, 5000δρχ , χωρίς να πιάνεις.

Γενικά σε όλα τα μαγαζιά, φραπές και μπριζόλα , δεν έπαιζε πριν το 2009 . Μόνο πιάσιμο και μάτι . Ούτε πριβέ.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.727
Πόντοι
1.056
Ήταν το πιο ξενέρωτο , με αμερικάνικα πρότυπα ΕΠΟΧΗΣ. Χορό μπροστά σου, 5000δρχ , χωρίς να πιάνεις.

Γενικά σε όλα τα μαγαζιά, φραπές και μπριζόλα , δεν έπαιζε πριν το 2009 . Μόνο πιάσιμο και μάτι . Ούτε πριβέ.
Φραπές υπήρχε από το 2004 τουλάχιστον. Στο Baby Gold τότε υπήρχε ουρά τα Σάββατα από ενδιαφερόμενους, στο Baby O στην Πειραιώς προσέφεραν απλόχερα οι τρεις αδελφές (Αναστασία και οι άλλες), και στο Rasputin, σε όλα σχεδόν.
Για μπριζόλα δεν ξέρω, δεν με ενδιαφέρει.
Εξάλλου στο παλιό φόρουμ εδώ, από 2006 και μετά υπήρχε πλήρες ρεπορτάζ για φραπέδες σε στριπ από συγκεκριμένα μέλη.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.404
Κριτικές
8
Like
11.207
Πόντοι
3.786
Αυτό που το πας, είναι κάποια χρόνια τώρα που στα μαγαζιά δεν έχει συνεχές show πάνω στη σκηνή... Και έχουν αρχίσει και να μην τα πετάνε όλα. Πάντως για να τα λέμε όλα στο "Diamonds and pearls" τότε επ' ουδενί δε γίνονταν στους prive χορούς αυτά που γίνονται τώρα
έτσι είναι παίκτη. Παλιότερα ο πριβέ χωρός ήταν πιο ελεύθερα πιασίματα και τα show στο στύλο δεν ήταν μόνο χορός.
Τώρα προωθείται η μπριζόλα οπότε έχουν κόψει τις άλλες παροχές.

Τα στριπτιτζάδικα τα έχω κόψει εδώ και χρόνια, έχοντας αφήσει ουκ ολίγα χρήματα εκεί μέσα.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Ήταν το πιο ξενέρωτο , με αμερικάνικα πρότυπα ΕΠΟΧΗΣ. Χορό μπροστά σου, 5000δρχ , χωρίς να πιάνεις.

Γενικά σε όλα τα μαγαζιά, φραπές και μπριζόλα , δεν έπαιζε πριν το 2009 . Μόνο πιάσιμο και μάτι . Ούτε πριβέ.
Και φραπέ είχε, και μπριζόλα είχε, και τρελό χαμούρεμα έπαιζε σε απλους χορούς, και δάχτυλα έβαζες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.593
Πόντοι
5.015
Win some, loose some.
Προσωπικά θέλω να βλέπω full strip στο μαγαζί, τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν εκεί μέσα.
Ναι, η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο μαλακία να πηγαίνεις σε strip και να μη βλέπεις μια συνέχεια στους χορούς ή full nude show στην πίστα... Αν είχαν και όλα τα μαγαζιά μπριζόλα στο prive ή έστω φραπέ θα έλεγες κομμάτια να γίνει, τα μόνα αξιόπιστα όμως σε αυτά είναι τα κωλόμπαρα - γαμησάδικα στα οποία αναφερόμαστε σ' αυτό το thread οπότε αν πάμε σε strip για το show θα πάμε... Πάντως πιστεύω ότι πιθανόν για το ότι έχει σταματήσει εν πολλοίς το full nude show να ευθύνονται και τα κινητά τηλέφωνα με τις ενσωματωμένες φωτογραφικές μηχανές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήταν το πιο ξενέρωτο , με αμερικάνικα πρότυπα ΕΠΟΧΗΣ. Χορό μπροστά σου, 5000δρχ , χωρίς να πιάνεις.

Γενικά σε όλα τα μαγαζιά, φραπές και μπριζόλα , δεν έπαιζε πριν το 2009 . Μόνο πιάσιμο και μάτι . Ούτε πριβέ.
Ακριβώς όπως τα λες είναι τα πράγματα
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
1) Ήταν το πιο ξενέρωτο , με αμερικάνικα πρότυπα ΕΠΟΧΗΣ. Χορό μπροστά σου, 5000δρχ , χωρίς να πιάνεις.

2) Γενικά σε όλα τα μαγαζιά, φραπές και μπριζόλα , δεν έπαιζε πριν το 2009 . Μόνο πιάσιμο και μάτι . Ούτε πριβέ.
Ακριβώς όπως τα λες είναι τα πράγματα
Για το πρώτο δεν έχω άποψη, για το δεύτερο που έχω την είπα, επίσης πριβέ είχαν τα μαγαζιά απο το 2002 ακόμα.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.727
Πόντοι
1.056
Για το πρώτο δεν έχω άποψη, για το δεύτερο που έχω την είπα, επίσης πριβέ είχαν τα μαγαζιά απο το 2002 ακόμα.
Και η τιμή ήταν από τότε 50 το κανονικό πριβέ και όσα είχαν και σπέσιαλ (πχ. Ανατολή) ήταν από 100 και σε κάποιες περιπτώσεις ανέβαινε κι άλλο η τιμή.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Το lido είχε με 50€ τέρμα βάθος αριστερα, το Star στην Μεταμόρφωση όταν ήταν ψηλά πάνω στην Τατοιου αριστερά πριν μεταφερθεί χαμηλά δεξιά στον όροφο είχε με 40€ οπως μπαίνεις στο μαγαζί πίσω αριστερά. Τότε τους χορούς τους κάνανε στο τραπέζι που καθόσουν και φουλ στρίπ μάλιστα το συγκεκριμένο μαγαζί. Στο 4 στο γκάζι κάπου στο 2004 δούλευε μια γκόμενα σωστό χυσοδοχείο, παίζει να έκανε άμβλωση κάθε δυο μήνες, κρίμα γιατί ήταν ωραίο γκομενάκι. Στανταράκι νυμφο χωρίς αναστολές. Έκανε dildo show με μια άλλη και μετά το show σκάνε στο τραπέζι μας, στον φίλο μου η νύμφο, σε μένα η άλλη. Βάζουμε ποτά στα γκομενάκια να δούμε τι μπάλα παίζουν. Λέω στην δικιά μου, ωραίο το show που κάνατε, σε ευχαριστώ μου λέει σου άρεσε? Ναι της λέω απλά ο δονητής ήταν λίγο μικρός, όχι μου λέει μια χαρά ήταν. Της λέω το καυλί μου είναι μεγαλύτερο απο τον δονητή σου, σιγά μου λέει, δες το και μόνη σου αν δεν το πιστεύεις της λέω, έ εκεί βάζει το χέρι της μέσα απο το μποξεράκι μου και αρχίζει και μου τον παίζει, αφού έβαλε χέρι απο μέσα αυτή έβαλα και εγώ με την σειρά μου. Δάχτυλο στο μουνάκι της, γλωσσόφιλα και ολα αυτά κανονικά στο τραπέζι. Σε κάποια φάση βγάζω το δάχτυλο απο το μουνί της και της το φέρνω κοντά στα χείλια για να το γλύψει άλλα δεν ήθελε χαχαχαχα. Πολύ καλτ καταστάσεις εκείνες της εποχές. Όταν έφυγαν έμαθα απο τον φίλο μου ότι ή δικιά του στο πριβέ κέρναγε μπριζολίτσα με 50€. Στης επόμενες επισκέψεις μάθαμε και τα υπόλοιπα.
Αυτά και άλλα πολλά .
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.593
Πόντοι
5.015
Για το πρώτο δεν έχω άποψη, για το δεύτερο που έχω την είπα, επίσης πριβέ είχαν τα μαγαζιά απο το 2002 ακόμα.
Συναγωνιστή πρέπει να αναφέρεσαι σε εξαιρέσεις, εγώ αρχές του 2003 που πήγα στο πρώτο μου strip - το Gold Club αν θυμάμαι καλά το όνομά του - στη Συγγρού, δε με άφησε η κοπέλα που είχα πάρει για χορό ούτε να την αγγίξω, τότε άρχισαν σιγά - σιγά να αλλάζουν αυτά... Και prive δε θυμάμαι επ' ουδενί αλλά επειδή εγώ τότε άρχιζα την καριέρα μου μπορεί σε μικρότερα μαγαζιά να έπαιζαν πιο προχωρημένες καταστάσεις
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Εννοείται οτι έπαιζαν πιο προχωρημένες καταστάσεις αλλά από την πείρα μου ήταν ανάλογα την τρέλα και την κάβλα της κοπέλας, και όχι επισημη ας πούμε πολιτική του εκαστοτε μαγαζιού
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.727
Πόντοι
1.056
Εννοείται οτι έπαιζαν πιο προχωρημένες καταστάσεις αλλά από την πείρα μου ήταν ανάλογα την τρέλα και την κάβλα της κοπέλας, και όχι επισημη ας πούμε πολιτική του εκαστοτε μαγαζιού
Σωστά, έπρεπε να πέσεις στην περίπτωση, έβγαινε και το προσωπικό στοιχείο τότε, η χημεία που λένε.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Απο το 2002 μέχρι και τώρα αυτό παίζει, υπάρχουν περιπτώσεις όπου η γκόμενα θα κεράσει μπριζόλα σε όλους ή σε όποιον γουστάρει ή σε κανένα, πάντα άν σε γουστάρει η γκόμενα θα κάνει το κάτι παραπάνω.
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
107
Like
38
Πόντοι
1
Καλησπερα. Ξερει κανεις τι ωρα ανοίγει το pirouette και αν υπαρχει καμια ανανεωση στις κοπελες?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπερα. Ξερει κανεις τι ωρα ανοίγει το pirouette και αν υπαρχει καμια ανανεωση στις κοπελες?
Tα ιδια φιλε ,μαλλον πρεπει να εφυγε και η καινουργια που γραφανε.....Περασμα Παρασκευη βραδυ απο το μαγαζι Κεφαλληνιαs pub 65,με το ροστερ να ειναι...Ρουλα ελληνιδα χοντρη με τεραστιο κωλο,Σοφια εχει γινει χαλια μαυρα,Ελπιδα απο Γκανα με ωραιο σωμα και κωλο,μια καινουργια στην μπαρα επειδη ελειπε η Κατερινα,και ενα γκιλφ νομιζω Τζινα με μεγαλα σιλικονατα σκληρα βυζια, η οποια μου το ρουφηξε με ενα απλο ποτο ,χωριs να την κερασω αλλο.....Α ηταν και μια αλλη ,που δεν ειναι αξια λογου.....δεν καινει τιποτα στο μαγαζι,μονο μπιρι μπιρι.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.593
Πόντοι
5.015
Tα ιδια φιλε ,μαλλον πρεπει να εφυγε και η καινουργια που γραφανε.....Περασμα Παρασκευη βραδυ απο το μαγαζι Κεφαλληνιαs pub 65,με το ροστερ να ειναι...Ρουλα ελληνιδα χοντρη με τεραστιο κωλο,Σοφια εχει γινει χαλια μαυρα,Ελπιδα απο Γκανα με ωραιο σωμα και κωλο,μια καινουργια στην μπαρα επειδη ελειπε η Κατερινα,και ενα γκιλφ νομιζω Τζινα με μεγαλα σιλικονατα σκληρα βυζια, η οποια μου το ρουφηξε με ενα απλο ποτο ,χωριs να την κερασω αλλο.....Α ηταν και μια αλλη ,που δεν ειναι αξια λογου.....δεν καινει τιποτα στο μαγαζι,μονο μπιρι μπιρι.....
Εκεί θέλω να πάω κι εγώ κάποια στιγμή σύντομα, έχω χρόνια... Αυτή η Ρούλα εκτός από τεράστιο κώλο μήπως έχει και τεράστια βυζιά για να κάνω παιχνίδι; Επίσης αυτή η Ελπίδα από Γκάνα τί λέει από βυζιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom