Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.507
Κριτικές
8
Like
11.441
Πόντοι
3.786
Eχτες Τάνια Μελαχροινή και Αμαντα/Τανια Ξανθιά μαζί με πολύ καλό πελάτη του Σαββάτου και ...άλλος ένας με το παραξενο μαλλι παρτουζα χυμα στο μπαρ επάνω στην γωνια με το μπεις ΛαΛουνα αριστερα. Ητανε οι 2 τους με τον Σαββατο πελατη και μπηκε και ο άλλος εκεινη την στιγμη , τον αροπαξε Τανια ξανθια/Αμαντα - τυυχαινει και τον ξερει πολυ καλα και εχει μεγαλη ανεση - και εγινε 4αδα, σταματάγανε συνεχιζανε, Τανια μελαχροινη ανεβηκε για στριπτιζ σε μια φαση Τανια ξανθια κατω και ο ενας πισωκολλητο και ο αλλος καθοταν καρεκλα και την πίπωνε DT. Ειχε και μια ειδικη κρεμα που σου ζεστενε τον πουτσο και εφτασε το χυσι του ενος απο γωνια bar στην τζαμαρια και ειχαμε ξεραθει στα γελια και με βετεξ το σκουπησαμε. Ητανε καλη φαση, ειχε αλλα 2-3 ζευγαρια 1-2 μονους και 2 με 3 μονες. Μουσικη γαμάτη χαρις στην Δαναη ξενη με beat. Οταν αρπαξε η ξανθια Αμαντα τον 4ο επειδη του ήρθε τσαμπα κερασε 4 σφηνακια δηλαδη 2 μαρκες και τα αντρικα τα 2 κερασμενα. Αυτα όμως καθονται σποανια και πρεπει η ξανθια να πιει 1 ποτο , ειναι αρκετο για να γινει ωραια να τα δινει ολα αλλα να εχει και τον ελεγχο.δεν θα σχολιασω λογαριασμο του κυριου καθε Σαββατο που ερχεται , αλλα καθεται μεχρι το κλεισιμο απο τις 02:00, το καταευχαριστιεται όμως και αφου γουσταρει , και αυτυχως γουσταρει και ξενη μουσικη, οσο για εμενα παραδεχομαι διπλα στον βασιλικο ποτιστηκε και η γλαστρα. Αφου στο τέλος δεν αφηνε ο νθρωπος να κερασω καν και ντραπηκα ανεβηκα σπιτι και γυρισα 10 λεπτα πριν κλεισουνε πηρε η "ΑΜ" για να της πω καλυνηχτα και να παμε για φαι απεναντι. Παντως συνχαρητηρια την χαρηκα εχτες την "ΑΜ" τον τελευταιο καιρο ξανααεγινε ο καλος σουπερ εααυτος της, μεσα και εξω και επι τα αυτα από ΛαΛουνα. Την Παρασκευη δεν συζηταω δεν προκειται να γραψω δεν θα γινον πιστεςυτα οσοι ητανε εκει ειδανε μονοι τους. Αφου τα λεγαμε και εν πιστευαμε και οι ιδιοι τι καναμε. -Παρασκευη -. Δεν λυπατε κανεναν πάντως η :Αμ" ειναι εκτελεστης αλλα εαν γουσταρει στην στιγμη και πεσεις να μην πω τσαμπα παμφθηνα θα την βγαλεις θα τα κανετε ολα και θα βλεπεις να ριχνει ακυρο σε ατομα που δεν το περιμενεις.
Σορρυ σας ζαλισα , αλλα ενοιωσα ξαφνικα λες και ημουνα στους Α.Α (Ανωνυμοι Αλκολικοί ) ή στους Α.Ν (Ανωνυμοι Ναρκόμανεις) και έπρεπε να το μοιραστω... Γειας ειμαι ο ......ήμουν ναρκομανής αλλα τωρα έγινα σεξομανής;..... Εαν γουσταρει η γκομενα και περναει καλα εσυ θα περασεις 10χ φορες καλα ιδιως οταν γουσταρει την δουλεια της.
σιγά ρε παίκτη μη σου βάλουμε και φίμωτρο, γράψε αφού σου βγαίνει.

Ερώτηση: Η Μάρα η ψηλή από Ρουμανία είναι ακόμη στο Λαλούνα; Παίρνει και αυτή μέρος στο ομαδικό παιχνίδι;
 

Athanasios kolompar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά η Μέλη η μελαχρινή Βουλγάρα με τα μεγάλα βυζιά που δούλευε τελευταία φορά στο Λα Λουνα ξέρετε αν δουλεύει κάπου αλλού αυτήν την περίοδο η αν έχει σταματήσει?Σε τελευταίες επισκέψεις στο Λα Λουνα δεν την έχω πετύχει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.651
Πόντοι
5.015
σιγά ρε παίκτη μη σου βάλουμε και φίμωτρο, γράψε αφού σου βγαίνει.

Ερώτηση: Η Μάρα η ψηλή από Ρουμανία είναι ακόμη στο Λαλούνα; Παίρνει και αυτή μέρος στο ομαδικό παιχνίδι;
Ακόμα εκεί είναι η Μάρα, σε ομαδικό παιχνίδι ούτε την έχω πετύχει ποτέ, ούτε έχω ακούσει από άλλους να συμμετέχει γενικά καθώς άλλες εκεί έχουν αυτήν τη χάρη, αν έχει όμως κάποιος άλλος εδώ καλύτερη εικόνα περί του θέματος ας μας πει
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
σιγά ρε παίκτη μη σου βάλουμε και φίμωτρο, γράψε αφού σου βγαίνει.

Ερώτηση: Η Μάρα η ψηλή από Ρουμανία είναι ακόμη στο Λαλούνα; Παίρνει και αυτή μέρος στο ομαδικό παιχνίδι;
Οχι η Μάρα δεν συμμετεχει σε τετοιες φασεις ποτε
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Βόλτα στο Piruette μετά από αρκετό καιρό. Μοναδική διαθέσιμη η Ελένη. Την κέρασα ποτό και μετά ακολούθησε ο δεύτερος γύρος. Πίπα στα ΄ορθια, περιποίση από εμένα και σεξ στο οποίο τα έδωσε όλα. Η γυναίκα είναι ηφαίστειο γουστάρει εντελώς την φάση.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.651
Πόντοι
5.015
Βόλτα στο Piruette μετά από αρκετό καιρό. Μοναδική διαθέσιμη η Ελένη. Την κέρασα ποτό και μετά ακολούθησε ο δεύτερος γύρος. Πίπα στα ΄ορθια, περιποίση από εμένα και σεξ στο οποίο τα έδωσε όλα. Η γυναίκα είναι ηφαίστειο γουστάρει εντελώς την φάση.
Εμ έτσι είναι, τα έχουμε πει καιρό τώρα για την Ελένη
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.764
Like
16.512
Πόντοι
3.656
το άνοιγμα των στριπτιτζίδικων απο το 92 και μετά τους εκλεισε τους περισσότερους...
Πρώτο μαζικής προσέλευσης στριπ (αν εξαιρέσεις το αρχαίο μαξίμ) ήταν το diamonds and pearls παραλιακή, 1994.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Πρώτο μαζικής προσέλευσης στριπ (αν εξαιρέσεις το αρχαίο μαξίμ) ήταν το diamonds and pearls παραλιακή, 1994.
Το ρρασπουτιν στην κατω κηφισια υπηρχε σιγουρα πριν το 94,ισως με αλλο ονομα,οπως και ενα αλλο στην απεναντι πλευρα,κατι σε million dollars η καπως ετσι...
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.653
Like
7.915
Πόντοι
1.056
Το ρρασπουτιν στην κατω κηφισια υπηρχε σιγουρα πριν το 94,ισως με αλλο ονομα,οπως και ενα αλλο στην απεναντι πλευρα,κατι σε million dollars η καπως ετσι...
Το Rich'n'Famous ήταν αυτό που λες, στην απέναντι πλευρά της Εθνικής.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
33
Like
2.634
Πόντοι
5.345
Το ρρασπουτιν στην κατω κηφισια υπηρχε σιγουρα πριν το 94,ισως με αλλο ονομα,οπως και ενα αλλο στην απεναντι πλευρα,κατι σε million dollars η καπως ετσι...
Έχω την εντύπωση ότι το στριπ μαγαζί στη κάτω Κηφισιά, πρώην Λαλεουσα λεγόταν platinum
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.653
Like
7.915
Πόντοι
1.056
Έχω την εντύπωση ότι το στριπ μαγαζί στη κάτω Κηφισιά, πρώην Λαλεουσα λεγόταν platinum
Strip Platinum υπήρχε στις Τζιτζιφιές, τέρμα Θησέως προς θάλασσα,δίπλα στο Trust.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.764
Like
16.512
Πόντοι
3.656
Το ρρασπουτιν στην κατω κηφισια υπηρχε σιγουρα πριν το 94,ισως με αλλο ονομα,οπως και ενα αλλο στην απεναντι πλευρα,κατι σε million dollars η καπως ετσι...
Με τίποτε. 1994 υπήρχε μόνο diamonds and pearls
Το μίλλιον τρίτης σεπτεμβρίου άνοιξε το 1997 .... και το σιρόκο στην παλιά βίντεο στη συγγρού
1998 άνοιξαν το πρώτο αφροδίτη το σταρ και το πρώτο ανατολή χαμοστέρνας
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.651
Πόντοι
5.015
Το ρρασπουτιν στην κατω κηφισια υπηρχε σιγουρα πριν το 94,ισως με αλλο ονομα,οπως και ενα αλλο στην απεναντι πλευρα,κατι σε million dollars η καπως ετσι...
Είσαι σίγουρος συναγωνιστή; Γιατί νομίζω ότι το "Diamonds and Pearls" που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω προηγήθηκε όλων; Δεν παίρνω και όρκο βέβαια γιατί ήμουν πολύ μικρός τότε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.764
Like
16.512
Πόντοι
3.656
Είσαι σίγουρος συναγωνιστή; Γιατί νομίζω ότι το "Diamonds and Pearls" που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω προηγήθηκε όλων; Δεν παίρνω και όρκο βέβαια γιατί ήμουν πολύ μικρός τότε

Με διαφορά το πρώτο . Αν εξαιρέσεις βέβαια το αρχαίο μαξίμ στο σύνταγμα που ήταν καμπαρέ, τελείως άλλη φάση.
Και είχε πιο πολλές δυτικές γκόμενες. Ολλανδέζες, αγγλίδες, βέλγες κτλ .
Μετά από το 1997 και μετά , έγινε χαμός.


Η τρομερή διαφορά τότε, ήταν ότι είχε συνέχεια σόου στη σκηνή. Και στη σκηνή πάντα, από την αρχή , όλες, τα βγάζαν όλα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
33
Like
2.634
Πόντοι
5.345
Strip Platinum υπήρχε στις Τζιτζιφιές, τέρμα Θησέως προς θάλασσα,δίπλα στο Trust.
Καλημέρα, εγώ αναφέρομαι για την εποχή 1996 1997. Αφού το νυχτερινό κέντρο Λαλεουσα έγινε στριπ
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.653
Like
7.915
Πόντοι
1.056
Καλημέρα, εγώ αναφέρομαι για την εποχή 1996 1997. Αφού το νυχτερινό κέντρο Λαλεουσα έγινε στριπ
Εγώ αναφέρομαι μετά το 2005, και για την Κηφισιά και τις Τζιτζιφιές.
Πάντως το στριπ στην Κηφισιά, στην άνοδο της Εθνικής λεγόταν τότε σίγουρα Rich 'n'Famous, δεν ξέρω αν είχε άλλη ονομασία παλαιότερα (πολλά είχαν αλλάξει επωνυμία μες τα χρόνια).
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
33
Like
2.634
Πόντοι
5.345
Εγώ αναφέρομαι μετά το 2005, και για την Κηφισιά και τις Τζιτζιφιές.
Πάντως το στριπ στην Κηφισιά, στην άνοδο της Εθνικής λεγόταν τότε σίγουρα Rich 'n'Famous, δεν ξέρω αν είχε άλλη ονομασία παλαιότερα (πολλά είχαν αλλάξει επωνυμία μες τα χρόνια).
Το αναφέρω με πολύ σιγουριά
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.507
Κριτικές
8
Like
11.441
Πόντοι
3.786
Platinum ήταν υπόγειο στριπτιτζάδικο κοντά στο Χίλτον.
Από τα πρώτα στριπτιτζάδικα ήταν και το 4 στην Πειραιώς.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.653
Like
7.915
Πόντοι
1.056
Platinum ήταν υπόγειο στριπτιτζάδικο κοντά στο Χίλτον.
Από τα πρώτα στριπτιτζάδικα ήταν και το 4 στην Πειραιώς.
Τελικά πρέπει να υπήρξαν 3 Platinum στον χώρο των στριπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.651
Πόντοι
5.015
Με διαφορά το πρώτο . Αν εξαιρέσεις βέβαια το αρχαίο μαξίμ στο σύνταγμα που ήταν καμπαρέ, τελείως άλλη φάση.
Και είχε πιο πολλές δυτικές γκόμενες. Ολλανδέζες, αγγλίδες, βέλγες κτλ .
Μετά από το 1997 και μετά , έγινε χαμός.


Η τρομερή διαφορά τότε, ήταν ότι είχε συνέχεια σόου στη σκηνή. Και στη σκηνή πάντα, από την αρχή , όλες, τα βγάζαν όλα.
Αυτό που το πας, είναι κάποια χρόνια τώρα που στα μαγαζιά δεν έχει συνεχές show πάνω στη σκηνή... Και έχουν αρχίσει και να μην τα πετάνε όλα. Πάντως για να τα λέμε όλα στο "Diamonds and pearls" τότε επ' ουδενί δε γίνονταν στους prive χορούς αυτά που γίνονται τώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom