Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
είναι σάν να βάζεις τη πούτσα σου στο στόμα σου.....ξέρεις εσυ...... :pipa2:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36

είναι σάν να βάζεις τη πούτσα σου στο στόμα σου.....ξέρεις εσυ...... :pipa2:
[/quote]
:2funny: ωραίος ο τύπος κάνει και αστεία
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Thanks για τις info μάγκες
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Ρε φίλε, θα έλεγα ότι είσαι βαλτός απο το κύκλωμα του χώρου, ότι τα παίρνεις απο τον χώρο ή τέλος πάντων ότι έχεις συμφέροντα απο αυτόν τον χώρο ή είσαι γεμάτος ΣΜΝ και για να μην αισθάνεσαι μαλάκας θέλεις να κολλήσουν όλοι σε αυτό το site.
Τι είναι αυτά που γράφεις, εδώ μπαίνουν και άτομα που πιστεύουν ότι μαλακία διαβάζουν στο διαδίκτυο. Η μαλακία σας ακουμπάει την νομολογία περί διασπορά ψευδών ή ανακριβών πληροφοριών.
Εισαι μήπως κανένας γιατρός, κανένας επιστήμονας που ασχολείται με την δημόσια υγεία, μήπως είσαι επιδημιολόγος, ιολόγος, ερευνητής?
Τι σκατά είσται που παροτρύνεται τον κόσμο με τα ελεεινά επιχερηματά σας?
Και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι που παίζεται με τις πιθανότητες δεν εχετε ιδέα για τι πράγμα μιλάτε. Παρουσιάζεται, όλοι σας, τέτοια επιτηδευμένη μαλακία σε θέματα δημόσιας υγιεινής που μόνο ύποπτη μπορεί να θεωρηθεί και εκ του πονηρού.
Οι υπόλοιποι που διαβάζεται αυτά τα posts εδω μέσα βάλτε το μυαλό σας να δουλέψει. Υπάρχουν άτομα που σας λένε ότι κόλλησαν και αμέσως μετά εμφανίζονται οι καλοθελητές να σας πούνε μην τρομάζετε κάντε ακάποτα, γλυφοκολάδες, γλωσσόφιλα. Και μιλάνε τα ζωντανά για πιθανότητες και τα εξισώσουν με τον τζόγο.
Προσέξτε επίτηδες σας παροτρύνουν για τέτοιες ενέργειες. Δεν παίζουμε με την υγεία μας, με την υγεία των κοπελιών μας, των γυναικών μας και των παιδιών μας.
Ναι κολάνε, κολάνε και όταν κολλήσετε θα υποφέρετε, θα υποφέρετε και θα χάσετε τον ύπνο σας και την ποιότητα της ζωής σας, και θα το μετανιώστε. Και ναί τα κονδυλώματα είναι ιός, δεν φεύγει ποτέ και είναι υπεύθυνος για καρκίνους της μήτρας και για τον καρκίνο του λαιμού (ειδικά στους άντρες). Και ναί τα κρούσματα αυτών των καρκινων στην Ελλάδα έχουν αυξηθεί, και ναί το κράτος δεν κάνει τίποτα για να σας το πεί. Ψάξτε και δείτε τα στοιχεια μόνοι σας.
Μιλάω γιατί είμαι παθών. Be warned. Μην πείτε δεν γνωρίζατε.


Αυτοί που διαβάζουν την παραμικρη μαλακια που θα τους γραψει ο καθε ανωνυμος από ενα φορουμ η blog σε θέματα που αφορούν την ΥΓΕΙΑ τους είναι άξιοι της μοιρας τους...

Και εγώ όταν ήμουν 15-20 χρονών σχεδόν τπτ δεν ήξερα από ΣΜΝ αλλά ήξερα ότι η καπότα είναι σημαντικότατη προστασία για να εισαι ασφαλής. Αν το καταργήσεις παίζεις με τις πιθανότητες να κολλήσεις το οτιδήποτε.

Επίσης μην το παίρνεις δεδομένο ότι οι μεγάλοι σε ηλικία προσέχουν ενώ οι μικροί είναι πέρα βρέχει... Μπορεί να ισχύει το αντίθετο.

 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Αγαπητε δημητριε στο ξαναλεω και σε σενα και στον φιλο που συμφωνησε στα λεγομενα σου...ουδεποτε ουτε εγω ουτε κανενας φανταζομαι εδω μεσα δεν ταχθηκε η προπαγανδισε υπερ του σεξ χωρις προφυλακτικου....κανενας μας!και επισης ανεφερα στο πρωτο μου μνμ οτι σηκωνει εισαγγελικη παρεμβαση το γεγονος οτι υπαρχουν μπουρδελα που μπορεις να γαμησεις ακαποτα με τον οποιονδηποτε τροπο....απο κει και περα προφανως διαφωνουμε οσον αφορα το ελευθερο στοματικο σεξ....και εγω εξηγησα πως ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ τηρουνται τα προβλεπομενα δεν εχεις να φοβηθεις το οτιδηποτε.Προφανως εγω προσωπικα ουτε απεξω δεν θα περναγα απο τα σπιτακια στο μεταξουργειο/κολωνο μετα απο αυτα που γνωριζουμε οτι συμβαινουν......Για να επανελθω λοιπον στο στοματικο ειπα οτι μονον με συγκεκριμενες προυποθεσεις κολλας το οτιδηποτε(για hiv χρειαζεται προσμειξη υγρων με υγρων η υγρων με αιμα) και οχι με το σαλιο κατα την διαρκεια του γλυψιματος..Ναι με το γλυψεις υγρα υπαρχει κινδυνος για αλλες ασθενειες..Λοιπον αν τωρα εχει χαθει καθε ιχνος εμπιστοσυνης σε αυτο που καποτε ηταν ο ορισμος του ασφαλους σεξ οκ θα συμφωνησω αλλα ομως θα πρεπει αυτον τον κανονα και τροπο ζωης να τον εφαρμοζεις και με τις κοπελες που εχεις σχεση(για να μην σου πω και μη την μελλουσα γυναικα σου).προφυλακτικο λοιπον με ολες και στον στοματικο ερωτα!!!τι?σου ακουγεται παραλογο?extreme???αν σου ακουγεται λοιπον ριξε μια ματια στις 207 σελιδες με ελληνικα ερασιτεχνικα βιντεο του thesextube.net και πες μου αν παρατηρεις κατι επικινδυνο κατα την γνωμη σου......πες μου αν και κατα ποσο μπορεις να εισαι σιγουρος οτι μια απο αυτες τις κοπελες που παρτουζωνονται(μια στο τοσο σου λεω εγω και οχι καθε μερα) ακαποτα μουνι-κωλο ειναι 100% υγειης με αυτους που τις γαμανε.....αν το αφαρμοζεις αυτο εγω θα σε παραδεχτω.......γιατι σε αυτα τα βιντεακια ,ξερεις,πρωταγωνιστες ειναι ως επι το πλειστον ολα αυτα τα αμυαλα καυλωμενα πιτσιρικια οπως ειπες πρηγουμενως με την διαφορα μονο στο οτι δεν γαμανε στα μπουρδελα.....τεσπα,δεν εχεις πιασει αυτο που θελω εγω να πω και στεκεσαι μονον σε ορισμενες λεξεις η φρασεις μου...
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
H αντιβιωση είναι 30 μερες, μετα θα πιο κατι σκονακια για 6 μερες και αφοθ περασουν ακομα 4 μερες θα κανω εξεταση.

Τωρα που διαβαζω και για ερπη.... χμ η λεγαμενη εχει εμφανιστη 3 με 4 φορες με φούσκες στα χειλη,  μαλλον εχει και ερπη χειλεων..


Δυστηχως η ιστορια εχει και συνεχεια.... Κατά την Διαρκεια της θεραπείας, λιγες μερες μετα, παρουσιαστηκε κοκινισμα στην βαλανο και φαγουρα... επισκεψη στο γιατρο, πηρε δειγμα υγρων από την βαλανο με χρηση βατονετας και αμεση μικροβιακη αναλυση... Η αναλυση εδειξε μυκητιαση και χλαμυδια... τρελαθηκα.. ο γιατρος καθισυχαστικος,,, εδωσε διαλύματα για πλυσεις επι 6 μερες... φυσικα η περιπετεια είναι σε εξελιξη, εκεινο που με προβληματιζει και το καταθέτω εδώ, είναι ποσο ευκολα δινοταν ακαποτα η κυρια, ποσο Βλακας ημουν και εγω, και ποσοι φιλοι εδώ θα εχουν κατι αρπαξει μιας και η κυρια εχει μεγαλο σουξε εδώ.. Αυτά προς ενημερωση και συμορφωση.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Περαστικά και πάλι φίλος.

:S

 

pipis81

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
30
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Παρακολουθώ αρκετά το forum αλλά τώρα προέκυψε προβλημα και χρειάζομαι βοήθεια. Μετά απο μερικές παράνομες καταδρομικές στη Μεταξούπολη, εβγαλα στο στήθος κατι κοκκινίλες. Η μεγαλύτερη είναι περίπου όσο ένα δεκαλεπτο του ευρώ και άλλες 5-6 γυρω γύρω ειναι μικροτερες και λιγότερο εντονες. Εκτος απο τον κινδυνο να κολλησω τη γυναικα μου, φοβάμαι και μη με ψιλιαστεί γιατι γνωριζει το αμαρτωλο παρελθον μου ως μπουρδελιαρη. Υπαρχει καμια κρέμα να παω να πασαλυφτώ? Τοσα χρονια δεν ειχα κανενα προβλημα και μου κατσε η στραβή τωρα..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
...
Όταν ηρθε στο κρεβατι και αφερεσαι το μαυρο στρινκ, ειδα ότι στο κορδονι που εφαπτεται στο κολι υπηρχε ενας λεκες χρωματος ανοιχτου καφε.
Μετα την πρωτη συνευρεση, πηγε στο μπανιο να πλυθη. Αμεσως επιασα το στρινγ και διαπιστωσα ότι ο λεκες ηταν ακομη νωπος και κολλώδης.
Τρομαξα και θυμωσα ταυτόχρονα σκεπτόμενος ότι ηρθε στο δωματιο μου από προηγουμενο ραντεβού στο οποιο πιθανωτατα ειχε κανει πρωκτικο ακαποτο.
και αυτό που επιασα και ειδα ηταν το σπερμα του προηγουμενο πιθανον ανακατεμενο με υγρα πρωκτου.
...       
Αυτός ο κώλος έχει υποβιβαστεί σε βόθρο.
 

billylakinodos

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Δυστηχως η ιστορια εχει και συνεχεια.... Κατά την Διαρκεια της θεραπείας, λιγες μερες μετα, παρουσιαστηκε κοκινισμα στην βαλανο και φαγουρα... επισκεψη στο γιατρο, πηρε δειγμα υγρων από την βαλανο με χρηση βατονετας και αμεση μικροβιακη αναλυση... Η αναλυση εδειξε μυκητιαση και χλαμυδια... τρελαθηκα.. ο γιατρος καθισυχαστικος,,, εδωσε διαλύματα για πλυσεις επι 6 μερες... φυσικα η περιπετεια είναι σε εξελιξη, εκεινο που με προβληματιζει και το καταθέτω εδώ, είναι ποσο ευκολα δινοταν ακαποτα η κυρια, ποσο Βλακας ημουν και εγω, και ποσοι φιλοι εδώ θα εχουν κατι αρπαξει μιας και η κυρια εχει μεγαλο σουξε εδώ.. Αυτά προς ενημερωση και συμορφωση.

Εχω μια απορία. Εάν η γκόμενα είχε χλαμύδια το ήξερε, ή και σε αυτή ακόμα δεν έιχε προχωρήσει η μόλυνση αλλά ήταν μολυσματική? Επίσης την έχεις ειδοποιήσει να κάνει κάποιοα αγωγή και αυτή ή την παράτησες στην τύχη της?
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Εχω μια απορία. Εάν η γκόμενα είχε χλαμύδια το ήξερε, ή και σε αυτή ακόμα δεν έιχε προχωρήσει η μόλυνση αλλά ήταν μολυσματική? Επίσης την έχεις ειδοποιήσει να κάνει κάποιοα αγωγή και αυτή ή την παράτησες στην τύχη της?

Διαβασε εδώ το παρακάτω:
"Τι είναι τα χλαμύδια
Τα χλαμύδια είναι μία συχνή σεξουαλικά μεταδιδόμενη ασθένεια και οφείλονται σε μικροοργανισμούς Chlamydia trachromatis.

Στους άνδρες μολύνουν την ουρήθρα και την επιδερμίδα και στις γυναίκες τον τράχηλο της μήτρας και τις σάλπιγγες. στα νεογέννητα βρέφη από μητέρες πάσχουσες μολύνουν τα μάτια και τους πνεύμονες. Η συχνότητα της ασθένειας οφείλεται στο ότι τις πιο πολλές φορές δεν έχει προειδοποιημένα συμπτώματα. Όταν οι σύντροφοι δεν έχουν θεραπευτεί συγχρόνως ξαναμολύνονται ο ένας από τον άλλο.
Χλαμύδια συμπτώματα

Συνήθως δεν αναφέρουν άνδρες ή γυναίκες κανένα σύμπτωμα μετά από την σεξουαλική επαφή που είχαν με το μολυσμένο άτομο.
Συμπτώματα μπορεί να υπάρξουν μετά από 1-3 εβδομάδες μετά την επαφή με το μικρόβιο. Τα συμπτώματα στις γυναίκες είναι κολπικές εκκρίσεις περισσότερες των φυσιολογικών και σταγόνες αίμα εκτός περιόδου.

Πόνος χαμηλά στην κοιλιά, κάψιμο στην ουρήθρα ,ναυτία ακόμη και πυρετός. Ενώ οι άνδρες έχουν πόνο και κάψιμο στην ουρήθρα , κίτρινο ή γαλακτώδες υγρό από το πέος, διόγκωση και πόνο των όρχεων, πρήξιμο και ερυθρότητα γύρω από το πέος.

Χλαμύδια διάγνωση
Η εξέταση για την διάγνωση της ασθένειας γίνεται σε μικροβιολογικό εργαστήριο. Επειδή τα χλαμύδια είναι οργανισμοί που ζουν μέσα στα κύτταρα η λήψη και μεταφορά του δείγματος θέλει ειδική τεχνική στους άνδρες, γίνεται από το σπέρμα και από το ουρηθρικό υγρό, ενώ στις γυναίκες από τον έξω τράχηλο της μήτρας με ειδικό στυλεό."
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Δυστηχως η ιστορια εχει και συνεχεια.... Κατά την Διαρκεια της θεραπείας, λιγες μερες μετα, παρουσιαστηκε κοκινισμα στην βαλανο και φαγουρα... επισκεψη στο γιατρο, πηρε δειγμα υγρων από την βαλανο με χρηση βατονετας και αμεση μικροβιακη αναλυση... Η αναλυση εδειξε μυκητιαση και χλαμυδια... τρελαθηκα.. ο γιατρος καθισυχαστικος,,, εδωσε διαλύματα για πλυσεις επι 6 μερες... φυσικα η περιπετεια είναι σε εξελιξη, εκεινο που με προβληματιζει και το καταθέτω εδώ, είναι ποσο ευκολα δινοταν ακαποτα η κυρια, ποσο Βλακας ημουν και εγω, και ποσοι φιλοι εδώ θα εχουν κατι αρπαξει μιας και η κυρια εχει μεγαλο σουξε εδώ.. Αυτά προς ενημερωση και συμορφωση.


Tύπε κάνεις μεγάλο λάθος πάντως που δεν βγάζει στον τάκο το όνομα της κορασίδος.....!!!

Επιβάλλεται να το κάνεις μήπως και γλυτώσει κανένας άλλος.... Όπως το περιγράφεις η τύπισσα είναι κινητό σκουλαμέντο!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Ακάποτα γαμήσια ποτέ, ποτέ, ποτέ! Ειδικά δε με εκδιδόμενες αυτό συνιστά αυτοκτονική συμπεριφορά.

Εύχομαι περαστικά στον συναγωνιστή και ας βάλουν μυαλό οι υπόλοιποι!
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά ούτε με γκόμενες ακάποτα γαμήσια. Η ζωή είναι μικρή.

Ακάποτα μόνο σε περίπτωση που είσαι ο 1ος της. Και εφόσον βέβαια είσαι κι εσύ καθαρός. Για τις μη-παρθένες, εξετάσεις. Και πάλι θέλει προσοχή!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Tύπε κάνεις μεγάλο λάθος πάντως που δεν βγάζει στον τάκο το όνομα της κορασίδος.....!!!

Επιβάλλεται να το κάνεις μήπως και γλυτώσει κανένας άλλος.... Όπως το περιγράφεις η τύπισσα είναι κινητό σκουλαμέντο!!! :headbang: :headbang: :headbang:
:zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest: :S :S :S
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
181
Πόντοι
6
Φιλε πρέπει να πεις να πεις το όνομα της κοπέλας . Για αυτο φτιάχτηκε αυτο site ώστε να μας προφυλάσσει  απο πολλές και διάφορες καταστάσεις με τον αγοραίο έρωτα. Ειναι καθήκον σου!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Φιλε πρέπει να πεις να πεις το όνομα της κοπέλας . Για αυτο φτιάχτηκε αυτο site ώστε να μας προφυλάσσει  απο πολλές και διάφορες καταστάσεις με τον αγοραίο έρωτα. Ειναι καθήκον σου!
Φιλε! πλανασε οικτρα αν νομιζεις οτι το σαιτ φτιαχτικε για αυτο τον λογο! Καθηκον ειναι να εισαι εσυ προσεκτικος και να περνεις τις απετουμενες προφυλαξεις, Γαμαμε πορνες,οχι παρθενες! 
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ακάποτα γαμήσια ποτέ, ποτέ, ποτέ!

45854cfe0bf05cc9c54bd72823aa4da2.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom