Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
οκ,εγω νομιζω οτι τα παντα ειναι καθαρα θεμα τυχης και ατυχιας και θεμα επιλογων βεβαια....δεν το κολλας απο την πουτανα και το κολλας απο την γκομενα σου...νταξει....το ολο ζητημα για να μην τρομοκρατουμαστε ερημη ειναι οτι απαγορευεται σεξ χωρις προφυλαξη με την οποιαδηποτε εκδιδομενη...απο κει και επειτα επιλεγεις το ακαποτο τσιμπουκι η το γλειφωμουνι να γινει σε εναν χωρο ο οποιος ειναι νομιμος τηρει τους υγειονομικους κανονες(αν μπορει να γινεται γνωστο) και δεν εχει εξευτελιστικες τιμες δινοντας την ευκαιρια να γαμαει και ο τελευταιος των τελευταιων....το οτι βεβαια και αυτη που κανει εξετασεις εχει την ατυχια να κολλησει κατι σε επαφη με γκομενο εκτος δουλειας και να σου το μεταδοσει σε ενα γλυφωμουνι που εσυ θα αιμοραγεις στα ουλα χωρις να το παρεις χαμπαρι,μεχρι να ερθει η στιγμη που θα ξαναεξεταστει για να το εντοπισει,οκ ειναι εφικτο..........αλλα και να πιασεις 12στα12 στο κινο παλι ειναι εφικτο.....γνωρισα εναν τυπο πριν καποια χρονια που εβγαλε 12στα12!δεν θα μας πιανει υστερια και φοβος για το 1%......
Δηλαδή εσύ αφήνεις την τύχη της υγείας σου στα χέρια του κάθε τυχάρπαστου μπουρδέλου/πουτάνας/χώρου . Μην εμπιστευεσαι τόσο πολύ τους ανθρώπους μάγκα μου!
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
344
Like
378
Πόντοι
21
εγω απλα ανεφερα το ποσο κινδυνευεις για hiv με το ελευθερο στοματικο.....σαφως και μπορει να κολλησεις και αλλες πολλες αρρωστειες......δεν τζογαρω με την υγεια μου εννοειται,αλλα αν το δεις απο μια αλλη σκοπια στον οικο ανοχης εννοειται οτι αυτη που δουλευει ειναι ιατρικα εξετασμενη σε σχεση με την γκομενα σου και την δικια μου που δεν γνωριζουμε το τι κουβαλαει μαζι της....αρα εννοειται οτι η επαφη ειναι πιο σιγουρη στην πρωτη περιπτωση.....ειναι αλλο θεμα τωρα αν εχουνε γινει λογω κρισης τα παντα κωλοχανειο και κινδυνευεις απο παντου.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ναι γιατί είναι δεδομένο ότι οι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων περνάνε από ISO και έτσι με το που βρεθεί μια πουτάνα με σμν θα την αποσύρουν μη και χαλάσει η παραγωγή. Ρε πάτε καλά?

Υπάρχουν ακόμα άτομα που πιστεύουν ότι οι πουτάνες εξετάζονται γιαυτό είναι καλύτερα από τα κοριτσακια που θα βρεις εξω? Για καθε One night stand που θα κανει η μεση γυναικα εξω η πουτανα εχει φαει 50 πακικες και ελληναραδικες ψωλες που θεωρουν οτι ειναι μυστες επειδη ριχνουν κρεμπιεδες στο μεταξουργειο.

 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
344
Like
378
Πόντοι
21
στην επαρχια ακομα κρατανε λιγο τα προσχηματα....το λεω γιατι το ξερω....και ντου γινονται απο αστυνομια και υγειονομικα....αλλα αυτο δεν σημαινει πλεον οτι εισαι 100% σιγουρος για την υγεια των κοριτσιων.....το διαχρονικο διακυβευμα των οικων ανοχης ηταν το ασφαλες σεξ.αυτο ηταν παντα....οκ...οταν ο αλλος γαμει ακαποτα μουνι κωλο με 10 ευρω ε τοτε προφανως θα φοβαμαι και τον ισκιο μου.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Μην το κουράζουμε τόσο.

Αν και ο HIV όντως μεταδίδεται δύσκολα παρόλα αυτά αξίζει να πάρεις ρίσκο χωρίς προφύλαξη;

Ο καθένας ας κάνει την επιλογή του σε αυτή την ερώτηση. Άλλος θα το πάρει σοβαρά, άλλος θα το παίξει κορώνα/γράμματα...
Τώρα το να νομίζουμε ότι τηρούνται κανόνες υγιεινής και εξετάσεων σε παράνομα σπίτια είναι για να γελάς....


Τρομολαγνεία επίσης δεν χρειάζεται.



 

Filippos P

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
34
Like
11
Πόντοι
0
Ο πιο επικίνδυνος τροπος για να κολλησουμε HIV είναι κανοντας πρωκτικο,η, κολπικο ερωτα χωρις προφυλακτικο(ειτε ως ενεργητικοι,ειτε ως παθητικοι).Να γνωρίζετε πιπα χωρις προφυλακτικο δεν κολλατε HIV,αφου το σαλιο δεν περιεχει τον ιο σε τετοια ποσοτητα που να είναι επικινδυνο. Και συμφωνω απολυτα με dimchair25!!!''ο καθενας ας κανει την επιλογή του''
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Ο πιο επικίνδυνος τροπος για να κολλησουμε HIV είναι κανοντας πρωκτικο,η, κολπικο ερωτα χωρις προφυλακτικο(ειτε ως ενεργητικοι,ειτε ως παθητικοι).Να γνωρίζετε πιπα χωρις προφυλακτικο δεν κολλατε HIV,αφου το σαλιο δεν περιεχει τον ιο σε τετοια ποσοτητα που να είναι επικινδυνο. Και συμφωνω απολυτα με dimchair25!!!''ο καθενας ας κανει την επιλογή του''
Μπορείς να κολλήσεις και όμως. . .Διάβασε τίποτα να μάθεις . ..  Άλλο αν οι πιθανότητες είναι ελάχιστες !!!
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
:offtopic:Περιεργα ολα αυτα κυρ Πλευρη... ειχα την εντυπωση οτι οι μοντς ηταν ακρως δημοκρατικοι και η ελευθερια του λογου ειναι κατι το αυτονοητο μες στο σαη!
Και όμως αγαπητέ!!! Και δυστυχώς δεν έχω κρατήσει αποτυπώσεις της οθόνης... . Βέβαια μπορεί να έγκειται στο ότι στην ημερήσια ενημέρωση γράφουμε μόνο για δέλα αλλά και πάλι απ'ότι έχω δει υπάρχει η τακτική των στοχευμένων μηνυμάτων που σβήνονται !!!
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
αυτο τον καιρο μια κορασιδα μου το δινει ακαποτα χωρις δωρακι γιατι λεει ειμαι καλο παιδι και δεν το κανει με αλλον μονο με εμενα να την πιστεψω ?
Εννοείτε να την πιστέψεις. .. Μην παραλείψεις να της δώσεις και ακα πρωκτικό κρεμπιέ αν σου ζητήσει και σου επίσης ότι είσαι καλό παιδί!!!
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Η δικια μου η αποψη περα απο το γεγονος οτι ειναι ακρως επικινδυνο και αυτοκτονικο να κανεις σεξ χωρις προφυλαξη,ειναι οτι μετα απο 10 χρονια ετσι οπως παμε θα δουμε τα αποτελεσματα ολων αυτων των πρακτικων μεσα στην Ελληνικη κοινωνια.....οσοι απο εσας εχουν ζησει σε χωρες τυπου Ρουμανιας και Ρωσιας καταλαβαινουν τι εννοω.....και για να εξηγησω κατι οσον αφορα το στοματικο σεξ και το hiv....κινδυνος υπαρχει μονον οταν υγρα ερθουν σε επαφη με υγρα η με αιμα και το αντιστροφο....οχι οταν γλυψεις υγρα η οταν υπαρχει πληγη και ερθεις σε επαφη χωρις να εχεις και εσυ μια πληγη(διοδο).Απο κει και επειτα βεβαια οτι εχει να κανει με ακαποτο σεξ απλα στελνεις μνμ στον Αγ,Πετρο και περιμενεις ποτε θα σου απαντησει.....ειναι επιεικως απαραδεκτο να λεμε το οτιδηποτε(δεν γνωριζα,δεν ακουσα)και ειδικοτερα για περιπτωσεις μεταξουργειου κωλονου κτλ.....Το hiv κανει θραση,απλα δεν το ξερουμε διοτι δεν εχουμε τα αρχιδια να παμε να κανουμε εξετασεις αφενος,και αφετερου νομιζουμε οτι ειναι γριπη που θα δειξει συντομα τα συμπτωματα της...αμ δε!!!!!Γι αυτο ειπα οτι σε βαθος 10χρονων θα σου πω εγω ποσοι θα ειναι οι οροθετικοι εν ελλαδι.........και κατι ακομα....το γεγονος οτι δημοσια μεσω ενος σαιτ καταγγελεται οτι σε οικο ανοχης δεν προβλεπονται τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας της υγειας σηκωνεις τουλαχιστον εισαγγελικη παρεμβαση!!!!!!!
Σε ένα σωστό καθεστώς βέβαια  :hi:
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Δυστηχως πηρα τις εξετασεις και εχω καποιο πρόβλημα... μολυνση μου ειπε ο ουρολόγος... 40 ημερες αντιβιωση δυνατη... αποχη και ξανα εξετασεις δεκα ημερες από τοτε που θα τελιωσει η αντιβιωση..
Στην ατυχια μου είμαι τυχερος που δεν εχω καποιο σταθερο δεσμο, ουτε είμαι παντρεμένος...
Ο γιατρος διεγνωσε λευκορεια και μολυνση του προστατη,,, δυο μερες πριν ειχα (και εχω ακομα) ασχημη μυρουδια στα ουρα. Αποτέλεσμα τις μολυνσης ειπε ο γιατρος...
Δεν κατακρινω το cg που επερνα εδώ και καμποσο χρονο , εγω φταιω αποκλειστικα. Αυτή χρηματα θελει... μαλλον δεν την νοιαζει αν αρρωστηση..

Δεν θα αναφερω περισσοτερα εδώ... μονο μια συμβουλη από καποιον που ευτυχως πηρε ΣΜΝ καπως ακινδυνο αν και ποτε δεν ξερεισ πως θα τερματιστη η περιπετεια.  ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ...
Και τις χαλαρες κυριες που κανουν ακαποτα... Μαυρο..

     
Αγαπητέ περαστικά και ελπίζω να έβαλες μυαλό όπως και εγώ. . Βέβαια οι 40 ημέρες για αντιβίωση μου φαίνονται πολλές!!!!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Και όμως αγαπητέ!!! Και δυστυχώς δεν έχω κρατήσει αποτυπώσεις της οθόνης... . Βέβαια μπορεί να έγκειται στο ότι στην ημερήσια ενημέρωση γράφουμε μόνο για δέλα αλλά και πάλι απ'ότι έχω δει υπάρχει η τακτική των στοχευμένων μηνυμάτων που σβήνονται !!!
...εε!... ο τονος μου ηταν ειρωνικος. :grin:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Ο πιο επικίνδυνος τροπος για να κολλησουμε HIV είναι κανοντας πρωκτικο,η, κολπικο ερωτα χωρις προφυλακτικο(ειτε ως ενεργητικοι,ειτε ως παθητικοι).Να γνωρίζετε πιπα χωρις προφυλακτικο δεν κολλατε HIV,αφου το σαλιο δεν περιεχει τον ιο σε τετοια ποσοτητα που να είναι επικινδυνο. Και συμφωνω απολυτα με dimchair25!!!''ο καθενας ας κανει την επιλογή του''

hiv με πίπα η πιθανότητα είναι κοντά στο 0 (όχι απόλυτα όμως) αλλά ρε τύπε κινδυνεύεις από ένα κάρο άλλα ακόμα και εκεί αν δεν βάλεις σκουφί, οποτε δεν αξιζει ουτως η άλλως το ρίσκο...

Επίσης το ακαποτο πρωκτικό ειναι πιο επικινδυνο απο το κολπικο για Hiv αλλα νταξει ειπαμε οποιος θελει να παιζει ρωσσικη ρουλετα την υγεια του ας το δοκιμάσει...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
hiv με πίπα η πιθανότητα είναι κοντά στο 0 (όχι απόλυτα όμως) αλλά ρε τύπε κινδυνεύεις από ένα κάρο άλλα ακόμα και εκεί αν δεν βάλεις σκουφί, οποτε δεν αξιζει ουτως η άλλως το ρίσκο...

Επίσης το πρωκτικό ειναι πιο επικινδυνο απο το κολπικο για Hiv αλλα νταξει ειπαμε οποιος θελει να παιζει ρωσσικη ρουλετα την υγεια του ας το δοκιμάσει...

φιλε ενα θα σου πω να παθεις την πλακα της ζωης σου

τυπισσα απο γραφειο κιολας !!
δεν δουλευει πλεον οποτε δεν χρειαζεται να πω ποια
μου ειχε προτεινει ΑΚΑΠΟΤΟ πρωκτικο !!

εννοειται πως δεν δεχτηκα οπως φυσικα δεν δεχομαι με καμια
ακομα και η πιο θεομουναρα να ειναι και να κανει το καλυτερο γαμησι
η απαντηση παντα θα ειναι : OXI

και τι εγινε ?

μερενταααααααααααα εγινε φιλε !!!!

αυτο εγινε

την ξεκωλιασα και με μερεντιασε !

διανοησε λοιπον τι θα γινοτανε αν την ειχα παρει ακαποτα !

γαμησε τα λοιπον

να πανε να γαμηθουνε ολοι οι ακαποτακηδες και οι πουτανες τους μαζι
τοσο απλα

εγω πλεον αν η αλλη αναφερει εστω και την λεξη ακαποτο την εχω σουταρει
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
υ.γ απλα να πω οτι εννοειται πως παντα ο πελατης πρεπει να εχει το βασικο IQ και να μην κανει ακαποτα και τετοιες μαλακιες ΑΛΛΑ να πω οτι φταινε και οι καριολες διοτι εγω αν και ποτε μου δεν εχω πει για ακαποτα σε καμια

ερχονται οι ξεκωλιαρες απο μονες τους και σου το πετανε

αν δουνε βεβαια οτι δεν μασας το κοβουνε αμεσως

αλλα ελεος με τις καριολες πια

πλεον τα ακαποτα εχουνε γινει της μοδας

ειναι κατι σαν τα tattos

μονο που με τα πρωτα ψοφας...αυτη ειναι η διαφορα
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
φιλε ενα θα σου πω να παθεις την πλακα της ζωης σου

τυπισσα απο γραφειο κιολας !!
δεν δουλευει πλεον οποτε δεν χρειαζεται να πω ποια
μου ειχε προτεινει ΑΚΑΠΟΤΟ πρωκτικο !!

εννοειται πως δεν δεχτηκα οπως φυσικα δεν δεχομαι με καμια
ακομα και η πιο θεομουναρα να ειναι και να κανει το καλυτερο γαμησι
η απαντηση παντα θα ειναι : OXI

και τι εγινε ?

μερενταααααααααααα εγινε φιλε !!!!

αυτο εγινε

την ξεκωλιασα και με μερεντιασε !

διανοησε λοιπον τι θα γινοτανε αν την ειχα παρει ακαποτα !

γαμησε τα λοιπον

να πανε να γαμηθουνε ολοι οι ακαποτακηδες και οι πουτανες τους μαζι
τοσο απλα

εγω πλεον αν η αλλη αναφερει εστω και την λεξη ακαποτο την εχω σουταρει

Πίκρα, θα το είχες μετανιώσει άσχημα αν εμπαινες χωρίς... Βέβαια δε σημαίνει ότι θα το άρπαζες σίγουρα αλλά θα ειχες αυξημένες πιθανότητες...

Τώρα για να στο προτείνει η τύπισσα αυτό μάλλον δεν έστεκε και πολύ στα καλά της και απο γραφείο υποτίθεται προσέχουνε....

Εγώ πλέον σκέφτομαι τα cg που έχω πάρει που οι περισσότερες κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, μου έχουν προτείνει ακάποτη πίπα αλλά εννοείται αρνήθηκα.
Σκεφτομαι και σε αυτές πλέον να ρίχνω μαύρο. Πολύ λίγες ξέρω που μου ξεκαθαρισαν οτι δεν κανουνε τπτ χωρίς προφυλαξη πριν βρεθούμε...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πίκρα, θα το είχες μετανιώσει άσχημα αν εμπαινες χωρίς... Βέβαια δε σημαίνει ότι θα το άρπαζες σίγουρα αλλά θα ειχες αυξημένες πιθανότητες...

Τώρα για να στο προτείνει η τύπισσα αυτό μάλλον δεν έστεκε και πολύ στα καλά της και απο γραφείο υποτίθεται προσέχουνε....

Εγώ πλέον σκέφτομαι τα cg που έχω πάρει που οι περισσότερες κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, μου έχουν προτείνει ακάποτη πίπα αλλά εννοείται αρνήθηκα.
Σκεφτομαι και σε αυτές πλέον να ρίχνω μαύρο. Πολύ λίγες ξέρω που μου ξεκαθαρισαν οτι δεν κανουνε τπτ χωρίς προφυλαξη πριν βρεθούμε...

για ακαποτα τσιμπουκια δεν νομιζω να βρεις καμια που να μην κανει
εδω μιλαμε για ακαποτα γαμησια
τα τσιμπουκια τα θεωρουνε δεδομενα

απλα μερικες ειναι με εξτρα και καλα το cim αλλα ολες κανουνε

τεσπα ευχομαι καλο ψοφο σε ολους τους ακαποτακηδες και τα λεμε στον αγιο πετρο απλα εγω σκοπευω να ζησω λιγο παραπανω :cheesy:

ευχαριστω και καληνυχτα  :)
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πίκρα, θα το είχες μετανιώσει άσχημα αν εμπαινες χωρίς... Βέβαια δε σημαίνει ότι θα το άρπαζες σίγουρα αλλά θα ειχες αυξημένες πιθανότητες...

Τώρα για να στο προτείνει η τύπισσα αυτό μάλλον δεν έστεκε και πολύ στα καλά της και απο γραφείο υποτίθεται προσέχουνε....

Εγώ πλέον σκέφτομαι τα cg που έχω πάρει που οι περισσότερες κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, μου έχουν προτείνει ακάποτη πίπα αλλά εννοείται αρνήθηκα.
Σκεφτομαι και σε αυτές πλέον να ρίχνω μαύρο. Πολύ λίγες ξέρω που μου ξεκαθαρισαν οτι δεν κανουνε τπτ χωρίς προφυλαξη πριν βρεθούμε...

και αμα εβλεπες τι κωλααρααα εχει θα εμενες μαλακας
δεν ητανε κανενας κωλος της πλακας
πολλοι μαλακες απο εδω μεσα θα λεγανε ναι χωρις δευτερη σκεψη

να τα λεμε και αυτα

γιατι η μαλακια παει συννεφο εδω μεσα

εκατσε μονο για 1μιση βδομαδα στο συγκεκριμενο γραφειο

απο τοτε δεν την εχω ξαναπετυχει πουθενα
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206


ευχομαι καλο ψοφο σε ολους τους ακαποτακηδες και τα λεμε στον αγιο πετρο απλα εγω σκοπευω να ζησω λιγο παραπανω :cheesy:

ευχαριστω και καληνυχτα  :)

Τύπε ουδείς αθάνατος....

Από AIDS μπορεί να μην πεθάνουμε (περα απο πλάκα πλέον η πιθανότητα να πεθάνεις από AIDS είναι μικρή, οι περισσότεροι φορείς είναι και με ελπίδες για εμβόλιο την ερχόμενη δεκαετία) αλλα υπάρχουν και άλλες γαμωαρρώστιες εκεί έξω που δε σχετίζονται με το σεξ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom