Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596
Πιστευω οτι αξιζει.εαν σου αρεσουν τα μεγαλα βυζια το απαλο δερμα και η ζωντανια ναι μπαινεις με κλειστα ματια μεσα στο πριβε!!!!
Απλα δεν θυμάμαι ποια είναι αυτή η Μόνικα έχω και καιρο να περάσω
Η Έρικα μια ψηλή μελαχρινή καύλα σε σώμα κάνει τίποτα;
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
483
Κριτικές
15
Like
1.444
Πόντοι
1.291
Πήγα Παρασκευή
Πολλές κοπέλες αλλά από εμφάνιση δεν τρελάθηκα....
 

JimisBou

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
20
Like
22
Πόντοι
0
χωρο κάνουν οι μέτριες ενώ οι πιο όμορφες κάνουν σοου στη πίστα και μόνο . Όπως είναι κατανοητό είναι πολύ σπαστικό .
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
11
Like
14.059
Πόντοι
3.246
Παρά πολύ έχει πέσει...
Μια julia τις προαλλες ουκρανη,
απ αυτες που καθονται στην εισοδο με τα κουστουμια οχι αυτη με τατουαζ, η αλλη
Σε απλο χορο ουτε το ποδι δε αφηνει να της αγγιξεις, ουστ
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Μια julia τις προαλλες ουκρανη,
απ αυτες που καθονται στην εισοδο με τα κουστουμια οχι αυτη με τατουαζ, η αλλη
Σε απλο χορο ουτε το ποδι δε αφηνει να της αγγιξεις, ουστ

Θα το φυλάει για τον άνδρα της φαίνεται. Να γυρίσει πίσω αν δεν θέλει
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
483
Κριτικές
15
Like
1.444
Πόντοι
1.291
Μια julia τις προαλλες ουκρανη,
απ αυτες που καθονται στην εισοδο με τα κουστουμια οχι αυτη με τατουαζ, η αλλη
Σε απλο χορο ουτε το ποδι δε αφηνει να της αγγιξεις, ουστ
Δεν ξέρω ποια είναι αυτή...
Πάντως τα ίδια με τις υπόλοιπες μου φαίνεται
Θέλουν και μεγάλα πριβέ των 150 και βάλε... Μαύρο
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
536
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
Πάντως είχα πάει Δευτέρα απόγευμα στο kinky και με βάλανε στο bar και όταν με κόψανε ότι θα τους άφηνα ένα 200αρι, μου την πέφτανε η μία πίσω από την άλλη για χορό των 100 ευρώ. Μάλιστα μια Ρωσίδα με τράβαγε από το μανίκι και μια άλλη μου είπε: "είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;" παρακινώντας με να ανέβω στον όροφο πάνω. Εν τω μεταξύ χορούς από το bar δεν μπορούσα να δω καθόλου. Θέλανε να μου πάρουν το 200αρι στα γρήγορα, να κάνω τη δουλειά μου και να με ξεφορτωθούν ακόμα πιο γρήγορα. Μην τους ακούτε εδώ μέσα. Υποστηρίζουν Alcatraz και kinky, αλλά όποιος πάει μετά από λίγο θα βγει έξω πολύ δυσαρεστημένος. Εξάλλου ποτέ δεν είχα το επίπεδο να πηγαίνω να ακούω αταλαντες σκυλουδες ή τον Σφακιανάκη, ώστε να νομίζω ότι και το στριπ είναι το ίδιο πράγμα, δηλαδή μπουκάλι και τραπέζι.Αν θέλω αγοράζω μπουκάλι άλλα και πάλι θέλω να αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε bar. Αλλά εγώ 200αρια και 300αρια για "ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε" και να μην δω pole dancing ή να βλέπω άντρες να χορεύουν δεν τα δίνω.
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Πάντως είχα πάει Δευτέρα απόγευμα στο kinky και με βάλανε στο bar και όταν με κόψανε ότι θα τους άφηνα ένα 200αρι, μου την πέφτανε η μία πίσω από την άλλη για χορό των 100 ευρώ. Μάλιστα μια Ρωσίδα με τράβαγε από το μανίκι και μια άλλη μου είπε: "είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;" παρακινώντας με να ανέβω στον όροφο πάνω. Εν τω μεταξύ χορούς από το bar δεν μπορούσα να δω καθόλου. Θέλανε να μου πάρουν το 200αρι στα γρήγορα, να κάνω τη δουλειά μου και να με ξεφορτωθούν ακόμα πιο γρήγορα. Μην τους ακούτε εδώ μέσα. Υποστηρίζουν Alcatraz και kinky, αλλά όποιος πάει μετά από λίγο θα βγει έξω πολύ δυσαρεστημένος. Εξάλλου ποτέ δεν είχα το επίπεδο να πηγαίνω να ακούω αταλαντες σκυλουδες ή τον Σφακιανάκη, ώστε να νομίζω ότι και το στριπ είναι το ίδιο πράγμα, δηλαδή μπουκάλι και τραπέζι.Αν θέλω αγοράζω μπουκάλι άλλα και πάλι θέλω να αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε bar. Αλλά εγώ 200αρια και 300αρια για "ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε" και να μην δω pole dancing ή να βλέπω άντρες να χορεύουν δεν τα δίνω.
Ωρε φίλεεεε.... Ήττα μεγάλη
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Πάντως είχα πάει Δευτέρα απόγευμα στο kinky και με βάλανε στο bar και όταν με κόψανε ότι θα τους άφηνα ένα 200αρι, μου την πέφτανε η μία πίσω από την άλλη για χορό των 100 ευρώ. Μάλιστα μια Ρωσίδα με τράβαγε από το μανίκι και μια άλλη μου είπε: "είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;" παρακινώντας με να ανέβω στον όροφο πάνω. Εν τω μεταξύ χορούς από το bar δεν μπορούσα να δω καθόλου. Θέλανε να μου πάρουν το 200αρι στα γρήγορα, να κάνω τη δουλειά μου και να με ξεφορτωθούν ακόμα πιο γρήγορα. Μην τους ακούτε εδώ μέσα. Υποστηρίζουν Alcatraz και kinky, αλλά όποιος πάει μετά από λίγο θα βγει έξω πολύ δυσαρεστημένος. Εξάλλου ποτέ δεν είχα το επίπεδο να πηγαίνω να ακούω αταλαντες σκυλουδες ή τον Σφακιανάκη, ώστε να νομίζω ότι και το στριπ είναι το ίδιο πράγμα, δηλαδή μπουκάλι και τραπέζι.Αν θέλω αγοράζω μπουκάλι άλλα και πάλι θέλω να αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε bar. Αλλά εγώ 200αρια και 300αρια για "ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε" και να μην δω pole dancing ή να βλέπω άντρες να χορεύουν δεν τα δίνω.
Ε, ετσι ειναι, οταν πηγαινεις μεσημεροαπογευμα κινκυ, γινονται αυτα :headbang::rockon::jerking:
Επισης, αν θες να θαψεις το μαγαζι - οχι οτι εισαι τρολακι, αλλα λεμε τωρα - να ξερεις οτι ο πανω οροφος εχει 250, και οχι 100
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
536
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
Ε, ετσι ειναι, οταν πηγαινεις μεσημεροαπογευμα κινκυ, γινονται αυτα :headbang::rockon::jerking:
Επισης, αν θες να θαψεις το μαγαζι - οχι οτι εισαι τρολακι, αλλα λεμε τωρα - να ξερεις οτι ο πανω οροφος εχει 250, και οχι 100
To κατάλαβες πάντως κουτοπόνηρε ότι δεν είμαι τρολ, ούτε ψεύτης, ούτε λιγούρης, ε; Μέχρι για ένα νιπτήρα με βρύση μου είπανε ΄(άκου γελοιότητα) γιατί έχω κώλυμα με θέματα υγιεινής, αλλά δεν με πείσανε καθόλου. Πάντως να ξέρεις ότι όλοι τις ίδιες τιμές έχουνε 100 οι πιο μέτριες και 250 οι πολύ όμορφες, αλλά για να τα δώσω θέλω τραπέζι να βλέπω την πίστα και τους χορούς όπως έζησα δηλαδή εδώ και δεκάδες χρόνια και όχι να κάθομαι στο σκαμνί τιμωρία στην γωνία. Απλά είναι τα πράγματα. Μην πιάνεσαι από κάτι επίσης που μπορεί να έγραψε κάποιος πάνω στην βιασύνη του (μπορεί να εννοούσα και 11μμ ή να είχα στο μυαλό μου την καραντίνα). Ας κρατήσουν τους πολύ ευκατάστατους πελάτες γι' αυτούς και όσο για εμάς με τα ολίγα κατοστάρικα υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Είδα και τα προηγούμενα μηνύματα σου, τα κηρύγματα περί λαϊκοκυρίλας ότι δεν πηγαίνουμε με σορτσάκι και σαγιονάρα αλλά φοράμε την ομοιόμορφη στολή του στρατιώτη δηλαδή γραβάτα και κοστούμι, ενώ από παλιά ήξερα ότι σε αυτά δεν υπάρχει dress code. Πως αλλάξανε οι καιροί! Πόσο συντηρητικοί γίναμε! Άσε που το παρατσούκλι σου είναι το όνομα ενός ανώμαλου παπά που τσιμπούκωνε κάποτε ενορίτισσες. Είμαστε έξυπνοι άνθρωποι και όταν μας υποτιμούν και θέλουν να μας πάρουν και τα λεφτά μας δεν ασχολούμαστε ξανά. Έληξε. Και εδώ σταματάω γιατί ο Τζορτζ Μπέρναρντ Σω είχε πει: ''Να μην παλεύεις με τα γουρούνια γιατί εσύ λασπώνεσαι και αυτά το ευχαριστιούνται''.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Για να λύσω κάποιες απορίες εδώ μέσα, θα πω γενικά και αόριστα ότι το KInky έχει δουλέψει και απογεύματα αργά ή νωρίς το βραδάκι, το λέω γενικά και αόριστα και μη με ρωτήσετε εδώ περισσότερα. Πάντως ο τύπος δε λέει ψέματα
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
To κατάλαβες πάντως κουτοπόνηρε ότι δεν είμαι τρολ, ούτε ψεύτης, ούτε λιγούρης, ε; Μέχρι για ένα νιπτήρα με βρύση μου είπανε ΄(άκου γελοιότητα) γιατί έχω κώλυμα με θέματα υγιεινής, αλλά δεν με πείσανε καθόλου. Πάντως να ξέρεις ότι όλοι τις ίδιες τιμές έχουνε 100 οι πιο μέτριες και 250 οι πολύ όμορφες, αλλά για να τα δώσω θέλω τραπέζι να βλέπω την πίστα και τους χορούς όπως έζησα δηλαδή εδώ και δεκάδες χρόνια και όχι να κάθομαι στο σκαμνί τιμωρία στην γωνία. Απλά είναι τα πράγματα. Μην πιάνεσαι από κάτι επίσης που μπορεί να έγραψε κάποιος πάνω στην βιασύνη του (μπορεί να εννοούσα και 11μμ ή να είχα στο μυαλό μου την καραντίνα). Ας κρατήσουν τους πολύ ευκατάστατους πελάτες γι' αυτούς και όσο για εμάς με τα ολίγα κατοστάρικα υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Είδα και τα προηγούμενα μηνύματα σου, τα κηρύγματα περί λαϊκοκυρίλας ότι δεν πηγαίνουμε με σορτσάκι και σαγιονάρα αλλά φοράμε την ομοιόμορφη στολή του στρατιώτη δηλαδή γραβάτα και κοστούμι, ενώ από παλιά ήξερα ότι σε αυτά δεν υπάρχει dress code. Πως αλλάξανε οι καιροί! Πόσο συντηρητικοί γίναμε! Άσε που το παρατσούκλι σου είναι το όνομα ενός ανώμαλου παπά που τσιμπούκωνε κάποτε ενορίτισσες. Είμαστε έξυπνοι άνθρωποι και όταν μας υποτιμούν και θέλουν να μας πάρουν και τα λεφτά μας δεν ασχολούμαστε ξανά. Έληξε. Και εδώ σταματάω γιατί ο Τζορτζ Μπέρναρντ Σω είχε πει: ''Να μην παλεύεις με τα γουρούνια γιατί εσύ λασπώνεσαι και αυτά το ευχαριστιούνται''.
Αφου το λες μονο οτι εισαι προβληματικος, με καλυψες. Εσυ μπορεις να συνεχισεις να πηγαινεις μεσημερακι στο κινκυ, να πιστευεις οτι ειμαστε ακομα σε καραντινα και με τα κατοσταρικα σου να διαγεις πολεμο εναντιον των μικροβιων στις τουαλετες των στριπ. Αν παντως στο κινκυ δω ποτε κανα βλαμμενο με βιβλιο του Σω, θα ρθω να σου πω τι σημαινει παπαρουπας :badair::badair::badair:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.224
Κριτικές
167
Like
84.887
Πόντοι
46.423
Βόλτα από το Kinky ένα βραδάκι πρόσφατα για να δω την Christy White κυρίως.

Ο χώρος είναι νορμάλ με τραπέζια στο ισόγειο και πριβέ δωμάτια στον πρώτον όροφο μακριά από αδιάκριτα βλέμματα.

Μια πίστα στην οποία χορεύουν τα κορίτσια poll dancers και γίνονται τα διάφορα σόους.

Ξεχώρισα 4 αρκετά όμορφα κορίτσια θα έλεγα.

Την ξανθιά Michelle με το πολύ ωραίο στήθος και ύφος θεό-γκόμενας.

Την πολύ όμορφη Ροσαλίνα από την Ουκρανία με τα απίστευτα πόδια αλλά με σχεδόν ανύπαρκτο στήθος.

Την μελαχρινή Νάταλι με ωραίο πρόσωπο και σώμα.

Και μια Ελληνίδα με κοντό μαλάκι με το nickname cat woman όπου κάνει σόου με ένα πλαστικό καβλί.

Δυστυχώς την Christy δεν την πρόλαβα διότι φύγαμε νωρίς πριν έρθει.

Προσοχή γιατί τα κορίτσια σας τη πέφτουν και ζητάνε ποτά για να γίνει τζίρος ...

Κάποια στιγμή που θα είμαι ξεκούραστος θα ξαναπάω σίγουρα για να δω τι παίζει με τις συγκεκριμένες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Τι ώρα ανοίγει το ίδρυμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom