Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Συντομα θα παμε με την παρεα μου στο κινκυ και θα δωσω ενα εξτρα δεκαρικακι στην ουκρανεζα να μου κανει ελαφρυ γλειψιμο και φραμπαλα.εχει απιστευτο σωμα και προσωπο.Δεν ειναι κακο να δινουμε ενα τιπς για να σου κανουνε κατι παραπανο απο τα συνηθισμενα.
Αμα είσαι φραγκατος XL,φορτωμένος και μπορείς να χαλάς τέτοια ποσά λυγίζουν τα μωρά, μαγκιά σου ρε μαν
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Αμα είσαι φραγκατος XL,φορτωμένος και μπορείς να χαλάς τέτοια ποσά λυγίζουν τα μωρά, μαγκιά σου ρε μαν
Κανε κι εσυ το σκατο σου παξιμαδι και ισως καταφερεις να δωσεις ενα δεκαρικακι τιπς οπως ο αρχοντας boubis και να εχεις εξτρα gfe με φραμπαλα, γλυψιμο, πιπαρα, διακοπες μαζι τριολε με φιλες της κλπ
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Συντομα θα παμε με την παρεα μου στο κινκυ και θα δωσω ενα εξτρα δεκαρικακι στην ουκρανεζα να μου κανει ελαφρυ γλειψιμο και φραμπαλα.εχει απιστευτο σωμα και προσωπο.Δεν ειναι κακο να δινουμε ενα τιπς για να σου κανουνε κατι παραπανο απο τα συνηθισμενα.
ονοματάκι ουκρανικου φράμπαλου?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
11
Like
14.059
Πόντοι
3.246
Μακρια απ την Julia , καλυτερα να το πεταγα στα σκουπιδια το 10αρικο, καλο μουνι μεν αλλα πας να την ακουμπησεις και λεει no touch ,touch only private λεει χαχαχαχ, και μη νομιζετε οτι της επιασα και το μουνι , καθολου δεν αφηνε το αγγιγμα γενικοτερα
Oυστττ
 
Τελευταία τροποποίηση:

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Μακρια απ την julia , καλυτερα να το πεταγα στα σκουπιδια το 10αρικο, καλο μουνι μεν αλλα πας να την ακουμπησεις και λεει no touch ,touch only private λεει χαχαχαχ, και μη νομιζετε οτι της επιασα και το μουνι , καθολου δεν αφηνε το αγγιγμα γενικοτερα
Oυστττ
Χα χα αλλά μας διαφημίζει ο από πάνω...ότι να ναι
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
11
Like
14.059
Πόντοι
3.246
Χα χα αλλά μας διαφημίζει ο από πάνω...ότι να ναι
Φιλε αυτο που λεει δεν υπαρχει περιπτωση να γινεται στον απλο χορο σε κανενα απο τα στριπ ,
στο πριβε και αν γινει , αλλιως ας μας πει και μας το ονομα της κοπελας οχι δημοσια, σε πμ αμα ντρεπεται να παμε και μεις για ξεφορτωμα
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
51
Like
6.439
Πόντοι
7.636
Μακρια απ την Julia , καλυτερα να το πεταγα στα σκουπιδια το 10αρικο, καλο μουνι μεν αλλα πας να την ακουμπησεις και λεει no touch ,touch only private λεει χαχαχαχ, και μη νομιζετε οτι της επιασα και το μουνι , καθολου δεν αφηνε το αγγιγμα γενικοτερα
Oυστττ
Μακριά από ψιλομυτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom