Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.222
Κριτικές
167
Like
84.883
Πόντοι
46.423
παλι δε θα δεις την πριγκηπισσα ομως :undecided:

Αυτή τη φορά δεν θα φύγω αν δεν την δω.

:wink:

γκρινιάρης.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Αλλο ενα καλο ντουο ειναι η Μιλενα με την Ερικα απο κινκυ.
αν γαμιόταν με το κοινό η κρίστυ γουάιτ με ένα 50αρικο μαζί με την μάρτα θα ήταν ένα πολύ καλό ντούο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zzaxos

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
αν γαμιόταν με το κοινό η κρίστυ γουάιτ με ένα 50αρικο μαζί με την μάρτα θα ήταν ένα πολύ καλό ντούο.
αμα προσθεσεις ενα μηδενικο στη σωστη πλευρα της ιστοριας, κατι μπορει να γινει
 
  • Like
Αντιδράσεις: zzaxos

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.527
Like
65.842
Πόντοι
11.956
Και θέλω να ρωτήσω κάτι σοβαρά ....δεν κάνω πλάκα ....θέλω να πάω με κάποιον νωρίς πχ 22.00 δεν ξέρω τι ώρα ανοίγει....ίσως καθημερινή .... καμμία ώρα θα κάτσουμε....μετά θα πάμε αλλού.... υπάρχει παίζει....τέτοια ώρα ...έχει πάει κανείς τόσο νωρίς....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.511
Πόντοι
21.511
Και θέλω να ρωτήσω κάτι σοβαρά ....δεν κάνω πλάκα ....θέλω να πάω με κάποιον νωρίς πχ 22.00 δεν ξέρω τι ώρα ανοίγει....ίσως καθημερινή .... καμμία ώρα θα κάτσουμε....μετά θα πάμε αλλού.... υπάρχει παίζει....τέτοια ώρα ...έχει πάει κανείς τόσο νωρίς....
θες να στρωσεις τραπεζομαντηλα η' να σφουγγαρισεις?
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Και θέλω να ρωτήσω κάτι σοβαρά ....δεν κάνω πλάκα ....θέλω να πάω με κάποιον νωρίς πχ 22.00 δεν ξέρω τι ώρα ανοίγει....ίσως καθημερινή .... καμμία ώρα θα κάτσουμε....μετά θα πάμε αλλού.... υπάρχει παίζει....τέτοια ώρα ...έχει πάει κανείς τόσο νωρίς....
Φιλε αν πας τετοια ωρα θα εισαι εσυ με τα τραπεζια, οι γκομενες 10 η ωρα δεν εχουν παει καν στο μαγαζι κατα τις 11 σκανε το 70% απο αυτες , βαψιμο ρουχα κλπ μετα της 12 θα βγουν στη καλυτερη.
 

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
44
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Σκέφτομαι να πάω Παρασκευή να δω το μαγαζί δεν έχω πάει ποτέ .
Αλκατράζ που πηγαίνουμε παίρνουμε μπουκάλι τραπέζι ναργιλέ κτλ και κανα 2 πριβέ το ένα πάντα σίγουρα προσπαθώ φραπέ (Grays)
Τώρα για να μην πάω ξυπόλητος στα αγκάθια , γνωρίζεται ονόματα που βρίσκονται τώρα το μαγαζί και να κάνουν σίγουρα φραπέ στο πριβέ; range τιμών βλέπω τσακώνεστε και πάει από 100-250. Θα το δούμε αυτό εκεί βέβαια.
Δεν με νοιάζει κάτι παραπάνω εκτός από φραπέ.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
536
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
Καλησπέρα παιδιά,
Σκέφτομαι να πάω Παρασκευή να δω το μαγαζί δεν έχω πάει ποτέ .
Αλκατράζ που πηγαίνουμε παίρνουμε μπουκάλι τραπέζι ναργιλέ κτλ και κανα 2 πριβέ το ένα πάντα σίγουρα προσπαθώ φραπέ (Grays)
Τώρα για να μην πάω ξυπόλητος στα αγκάθια , γνωρίζεται ονόματα που βρίσκονται τώρα το μαγαζί και να κάνουν σίγουρα φραπέ στο πριβέ; range τιμών βλέπω τσακώνεστε και πάει από 100-250. Θα το δούμε αυτό εκεί βέβαια.
Δεν με νοιάζει κάτι παραπάνω εκτός από φραπέ.
Το ίδιο ισχύει πάντως από τιμές παντού. Αν θέλει κάποιος γυναίκα πιο πάνω από πλευράς εμφάνισης πρέπει να σκάσει κανένα 140άρι από πλευράς ποτού (ίσως μπουκάλι ή καμιά σαμπάνια) και μετά ένα 250άρι για την υπόλοιπη βραδιά. Αν θέλει να ξοδέψει κάποιες φορές λιγότερα πληρώνει είσοδο 10 ευρώ, ένα 35άρι ποτό κοπέλας και ένα 100άρι για την υπόλοιπη βραδιά (μέτριας εμφάνισης κοπέλα), οπότε μην ρωτάτε συνέχεια για τιμές, αυτές είναι. Απλά αποφύγετε μέρη άθλια λόγω χαμηλών εσόδων που θα σας ζητήσουν τέτοια ποσά, από άλλα που είναι πιο οργανωμένα, καθαρά και καλοβαλμένα. Τώρα το αν κοιτάζουν πολλές τα κινητά τους μπορεί να είναι γιατί δεν κυκλοφορεί χρήμα από πλευράς πελατών γενικά. Έχουν και τα strip τον τιμοκατάλογο τους και το θέμα είναι πόσα από πριν έχεις αποφασίσει να διαθέσεις. Αυτό είναι όλο. Συγγνώμη όμως ο ναργιλές τι είναι; Θα φρικάρω αν σε Ευρωπαϊκό κράτος ζούμε σαν Τούρκοι, που οι πιο ματσωμένοι από αυτούς φαντάζομαι θα είναι πιο εξευρωπαϊσμένοι και θα καπνίζουν τσιγάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom