Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
φιλε εγω δεν εχω αμφιβολιες αλλα ενα αλλο που σκεφτομαι ειναι (χωρις να ξερω πολλα για αφροδισια)απο ποτε το εχει το παρασημο?γιατι αν το εχει περισσοτερο καιρο μηπως παιζει να κολλησε και την nayomi που ειχε παρει πριν λιγο καιρο?????

Δεν είμαι γιατρός, επομένως όσα θα πω παρακάτω είναι αυτά που γνωρίζω ως εγκυκλοπαιδικές γνώσεις. Η βλενόρροια έχει χρόνο επώασης λίγες μέρες μόνο. Από τη στιγμή που κόλησες, σε 3-4 μέρες εμφανίζονται τα συμπτώματα. Αφού ο παθών λέει ότι μετά την Αναστασία δεν είχε άλλες σεξουαλικές επαφές στην Ελλάδα, τη Nayomi (και την οποιαδήποτε άλλη κοπέλα) δεν την αφορά το περιστατικό. 

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Ηδη εχει ενημερωθη και αυριο πρωι πρωι παει επι τουτου.
Στη συνεχεια σκαναρισμα και εδω.
Για τον παθοντα εξακολουθω να εχω αμφιβολιες
Να δοκιμάσουμε ακα και με τις δυο και να δούμε απο ποιά θα κολλήσουμε;
Tί λές τύπε;
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
παντως καλου κακου δεν ενημερωνει κανεις και την nayomi να χει(χουμε)το κεφαλι της (μας) ησυχο?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
παντως καλου κακου δεν ενημερωνει κανεις και την nayomi να χει(χουμε)το κεφαλι της (μας) ησυχο?

Ρε φίλε, τι σχέση μπορεί να έχει η Nayomi; Επειδή βαριέμαι να γράφω τα ίδια και τα ίδια σε παραπέμπω στο προηγούμενο ποστ μου με το οποίο αποδεικνύω ότι αδίκως εμπλέχτηκε (το ίδιο θα έλεγα και για την οποιαδήποτε άλλη κοπέλα).
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Να δοκιμάσουμε ακα και με τις δυο και να δούμε απο ποιά θα κολλήσουμε;
Tί λές τύπε;
και που ξερουμε οτι αυτος που θα δοκιμασει δεν εχει λαβει την κρυφη θεραπεια του μαρη τυπε? :grin:
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
Ρε φίλε, τι σχέση μπορεί να έχει η Nayomi; Επειδή βαριέμαι να γράφω τα ίδια και τα ίδια σε παραπέμπω στο προηγούμενο ποστ μου με το οποίο αποδεικνύω ότι αδίκως εμπλέχτηκε (το ίδιο θα έλεγα και για την οποιαδήποτε άλλη κοπέλα).

ενταξει ρε φιλε δεν την εθιξα απλα επειδη οταν τα προλαβαινεις αυτα απο την αρχη ειναι καλυτερα τα πραγματα,για αυτο λεω προληπτικα να της το πει καποιος.αν και λογικα θα κανει τακτικα εξετασεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
και που ξερουμε οτι αυτος που θα δοκιμασει δεν εχει λαβει την κρυφη θεραπεια του μαρη τυπε? :grin:
η καλυτερη θεραπεια τυπε ηταν καποιου που εριχνε οινοπνευμα στην πουτσα πριν και μετα την πιπα,και η πουτανα εφευγε μεθυσμενη στο τελος.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
cg μπορει να μην την εχεις παρει, γιατι να μη λες αληθεια; Εχεις ομως διαβασει ΤΑ ΠΑΝΤΑ στο bourdela!!! Εισαι και σημειολογος αναγνωστης και οχι της πορδης.
Για αυτο ζητησα την τοποθετηση σου.

Ρε τύπε,κάποτε τον έγραψες βλάκα που χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση, τώρα θέλεις την άποψή του? :think:
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά καπότα βάζουμε πάντα, όμως πάντα υπάρχει κίνδυνος, είτε να σπάσει, είτε να κολλήσεις το οτιδήποτε από κάποια μικρή αμυχή. Και γάμησε τα αν είναι κάτι ελαφρύ που θεραπεύεται, αν όμως είναι aids πεθαίνεις. :headbang: :headbang: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η καλυτερη θεραπεια τυπε ηταν καποιου που εριχνε οινοπνευμα στην πουτσα πριν και μετα την πιπα,και η πουτανα εφευγε μεθυσμενη στο τελος.
γιατι ο αλλος τυπος που οταν του εσπαγε η καποτα τον εβαζε σε χλωρινη :grin:
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
εν ετη 2012 ..κανεις εξετασεις για aids μετα απο 4 εβδομαδες απο την πιθανη υποπτη επαφη και οχι μετα απο 2 μηνες (λεει για δεκεμβριο...ο παθον)και αν εισαι τοσο ανχωμενος κανεις μοριακο που σου λεει το αποτελεσμα 100% σωστο μετα απο 10 μερες απο την υποπτη επαφη....
υποπτα τα συμβαντα και τα λοιπα περιγραφικα περι τις ασθενειας....
η δεν τον ενημερωσαν σωστα η ???
τα εχω περασει στο παρελθον αυτα πολακις και σε οποια δημοσια νοσοκομεια (συγγρος-αχεπα) και κλινικες που εχουν ανοσολογικα τμηματα αλλα και στο kelpneo τα ιδια θα σου πουν και στην γραμμη του aids.
οποτε μην τρωτε παπα αδικος για συντέλειες κτλ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Να πουμε και για καμια αλλη;;διοτι αρχιζι το θεμα να ξεφευγη ειπατε να κατονομασουμε αυτες που ειναι  ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!! αμα ειναι να κανουμε μαθηματα πως γινοντε οι θεραπειες  :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Μόλις μπήκα και διάβασα τα γραφόμενα. Δεν αμέλησα να απαντήσω στον Ασιμάζεφτο, τώρα είδα το σχόλιό του και αμέσως απάντησα στο προσωπικό του μήνυμα.


Τα ξαναλέω και δημοσίως λοιπόν.

1. Είμαι 100% βέβαιος πως την άρπαξα από την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ. Χρονικά πριν και μετά, οι μέρες ταιριάζουν απόλυτα. Δεν πάω κάθε μέρα και με άλλη γκόμενα.... για όνομα του Θεού... 45 ετών είμαι...
2. Στη διάθεσή σας όλες οι εξετάσεις. Δεν έχω σκάννερ, αλλά όποιος επιθυμεί μπορώ να του στείλω αντίγραφα της μικροβιολογικής εξέτασης που εκανα.


 Τώρα αν θεωρείτε πως κάνω πόλεμο λάσπης .... τι να πω;  Τόσο φτάνει το μυαλό σας...

Για να ευνοήσω ποιαν; Την Ναόμι ή την Ροσάκι; Δεν πιστεύω πως οι κοπέλες αυτές έχουν ανάγκη αβάντας από οποιονδήποτε ΠΟΔΟΛΑΓΝΟ...

Αυτά τα ολίγα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom