Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
 Φίλε μου είμαι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Το τελευταίο που θα επιθυμούσα θα ήταν μια οποιαδήποτε συνομιλία με αυτήν την κοπέλα.
Κατα αρχας φιλτατε συναγωνιστη περαστικα σου,ελα μην τρελενεσαι ενταξει θα κανεις θεραπεια με ενα αντιβιοτικο κ ολα καλα ο τσουτσουνος σου κ εσυ γενικα,οσο για τα αλλα δεν εχεις αρπαξει τιποτα ;) μην τρελενεσαι ,,,,περαστικα σου κ παλι σιδεροτσουτσουνος παλικαρε,
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Επιτρέψτε μου να έχω απορίες για τον οπαδό κάποιας αλλης εκδιδόμενης, και να πιστεύω ότι απλά είναι πόλεμος λάσπης. Βλέπεις και οι 2 κυρίες δουλευουν στην ίδια περιοχή και μοιράζοντε το ίδιο, ισχνό πλέον, πελατολόγιο.

Θέτεις,με επιχειρήματα δε λέω,κάποια πολύ σοβαρά ηθικά θέματα....Ολοι,οι υγιώς σκεπτόμενοι εδω μέσα,έχουμε βαρεθεί τόσο καιρό να παρακολουθούμε αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών,η κλώνων μελών,σχετικά με προμότορες,νταβατζήδες,υποστηρικτές,κλπ.Αυτό κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει....
Νομίζω οτι πρέπει να σου απαντήσει ο ίδιος ο "ποδολάγνος",αλλά και εσυ να μας πείς ποιά είναι η άλλη εκδιδόμενη και ποιός είναι ο οπαδός της.Με τα μισόλογα δεν κάνουμε τίποτα.......
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Αν διαβάσεις τα ποστ του ποδολαγνου ευκολα θα το βρης.
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Ε όχι και το ίδιο πελατολόγιο ρε τύπε! Η Nayomi ψιλοβλέπεται, η Ru είναι σαβούρα!  :s&m_3:
[/quote
Ναι εμφανισιακά τις χωρίζει το χάος, οικονομικά τα 50€. Να ο ανταγωνισμός λοιπόν.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Δε διάβασα από την αρχή το θέμα, αλλά κατά καιρούς πολύ εύκολα ορισμένοι κατηγορούν κοπέλες χωρίς αποδείξεις..
Είναι όλοι αυτοί τόσο σίγουροι ότι η μόνιμη σχέση τους δεν ερχεται σε επαφή με άλλους?
Δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένο άτομο ,αλλά οφείλω να σας ενημερώσω ότι οι άντρες δεν είμαστε οι μόνοι που ξενοπηδάμε..το ίδιο και πολλές φορές σε μεγαλυτερο βαθμό κάνουν και οι γυναίκες/γκόμενες μας..
Ο καθένας μπορεί να αναφέρει ονόματα εδώ μέσα..
Χωρίς αποδείξεις ,απλά δημιουργούμε εντυπώσεις..

Ναι αλλά εδώ δεν είναι δικαστήριο να χρειάζονται αποδείξεις. Ούτε έχουμε σκοπό να ρίξουμε την Ru στην πυρά. Ο ποδολάγνος άλλωστε δεν άνοιξε αυτό το thread που είναι γενικό. Απλώς πόσταρε το δικό του συμπέρασμα. Όποιος θέλει το έχει στο πίσω μέρος του μυαλού του και όποιος δεν θέλει παίρνει τι ρίσκο του. Έτσι κι αλλιώς ήθελε  κότσια για να την πηδήξεις! :grin: Τώρα θέλει ριψοκίνδυνους με κότσια! :sunglasses:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Βλέπεις και οι 2 κυρίες δουλευουν στην ίδια περιοχή και μοιράζοντε το ίδιο, ισχνό πλέον, πελατολόγιο.

Για την Αναστασία δεν γνωρίζω γιατί η περίπτωσή της δεν με ενδιέφερε ποτέ.

Για την "άλλη κοπέλα" όμως στην οποία αναφέρεσαι νομίζω ότι υπερβάλλεις γιατί έχει πελάτες σε όλο το λεκανοπέδιο.


 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Ναι εμφανισιακά τις χωρίζει το χάος, οικονομικά τα 50€. Να ο ανταγωνισμός λοιπόν.

Από τα 250 στα 200 μπορείς να πεις ότι οι κοπέλες έχουν διαφορά 50€.
Από τα 50 στα 100 είναι διπλάσια τιμή!
Αν κάποιος που μπορεί να δώσει 100 πάει στην Ru δεν έχει ακούσει την παροιμία:
"Λαγός την φτέρη κούναγε, κακό του κεφαλιού του"!


 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Ναι αλλά εδώ δεν είναι δικαστήριο να χρειάζονται αποδείξεις. Ούτε έχουμε σκοπό να ρίξουμε την Ru στην πυρά. Ο ποδολάγνος άλλωστε δεν άνοιξε αυτό το thread που είναι γενικό. Απλώς πόσταρε το δικό του συμπέρασμα. Όποιος θέλει το έχει στο πίσω μέρος του μυαλού του και όποιος δεν θέλει παίρνει τι ρίσκο του. Έτσι κι αλλιώς ήθελε  κότσια για να την πηδήξεις! :grin: Τώρα θέλει ριψοκίνδυνους με κότσια! :sunglasses:
Απλά λέω το προφανές..ο καθένας μπορεί να βγει και να δώσει ονόματα..Σημαίνει κάτι? ΟΧΙ
Ολοι πρέπει να προσέχουμε, άσχετα με το αν κάποιος γράψει κάτι ή όχι..'Οποιος θέλει να παραμείνει υγιής και να κινδυνεύει όσο το δυνατόν λιγότερο κάνει σεξ πάντα με προφυλαξη ακόμα και με τη γυναίκα του!
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Για την Αναστασία δεν γνωρίζω γιατί η περίπτωσή της δεν με ενδιέφερε ποτέ.

Για την "άλλη κοπέλα" όμως στην οποία αναφέρεσαι νομίζω ότι υπερβάλλεις γιατί έχει πελάτες σε όλο το λεκανοπέδιο.
Ναι ίσως εδώ έχω λάθος. Δεν γνωρίζω καν το πελατόογιο της άλλης.
Βοήθησε με αν θές στο εξής.
Είναι δυνατόν να μυρίζει τσιγάρο το στόμα της Ru?
Νομίζω ότι έχεις άποψη εδω.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ναι ίσως εδώ έχω λάθος. Δεν γνωρίζω καν το πελατόογιο της άλλης.
Βοήθησε με αν θές στο εξής.
Είναι δυνατόν να μυρίζει τσιγάρο το στόμα της Ru?
Νομίζω ότι έχεις άποψη εδω.
Φίλε πες στην κολλητή αν θίγεται  να κάνει εξετάσεις και να τις δημοσιεύσει εδώ. Τι πιο απλό;
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Απλά λέω το προφανές..ο καθένας μπορεί να βγει και να δώσει ονόματα..Σημαίνει κάτι? ΟΧΙ
Ολοι πρέπει να προσέχουμε, άσχετα με το αν κάποιος γράψει κάτι ή όχι..'Οποιος θέλει να παραμείνει υγιής και να κινδυνεύει όσο το δυνατόν λιγότερο κάνει σεξ πάντα με προφυλαξη ακόμα και με τη γυναίκα του!

Μα αυτό είπα! Για άλλους σημαίνει κάτι  και για άλλους όχι. Ο καθένας κρίνει μα τα δικά του μυαλά. :sunglasses:
Και βέβαια παίζει ρόλο και το ποιόν αυτού που το έγραψε!

 

LAD4

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θεωρω λιγο προσοχη στον καθενα το τι κανει ειναι αυτο που σωζει ζωες και υγειες
μεγαλα παιδια ειμαστε αλλωστε
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
21
ρε φιλε κανονικα πρεπει να παρεις την αναστασια να την ενημερωσεις.στην τελικη και αυτη απο αλλου το κολλησε και παιζει να μην το ηξερε οταν την  :fuck1:
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε κανονικα πρεπει να παρεις την αναστασια να την ενημερωσεις.στην τελικη και αυτη απο αλλου το κολλησε και παιζει να μην το ηξερε οταν την  :fuck1:
Ηδη εχει ενημερωθη και αυριο πρωι πρωι παει επι τουτου.
Στη συνεχεια σκαναρισμα και εδω.
Για τον παθοντα εξακολουθω να εχω αμφιβολιες
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
21
Ηδη εχει ενημερωθη και αυριο πρωι πρωι παει επι τουτου.
Στη συνεχεια σκαναρισμα και εδω.
Για τον παθοντα εξακολουθω να εχω αμφιβολιες

φιλε εγω δεν εχω αμφιβολιες αλλα ενα αλλο που σκεφτομαι ειναι (χωρις να ξερω πολλα για αφροδισια)απο ποτε το εχει το παρασημο?γιατι αν το εχει περισσοτερο καιρο μηπως παιζει να κολλησε και την nayomi που ειχε παρει πριν λιγο καιρο?????
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Από πού και ως πού να γνωρίζω; Δεν την έχω πάρει ποτέ την Anastasia.
cg μπορει να μην την εχεις παρει, γιατι να μη λες αληθεια; Εχεις ομως διαβασει ΤΑ ΠΑΝΤΑ στο bourdela!!! Εισαι και σημειολογος αναγνωστης και οχι της πορδης.
Για αυτο ζητησα την τοποθετηση σου.
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
φιλε εγω δεν εχω αμφιβολιες αλλα ενα αλλο που σκεφτομαι ειναι (χωρις να ξερω πολλα για αφροδισια)απο ποτε το εχει το παρασημο?γιατι αν το εχει περισσοτερο καιρο μηπως παιζει να κολλησε και την nayomi που ειχε παρει πριν λιγο καιρο?????
Τετοιες ιδεες βαλε του τωρα να τρελαθει το ατομο!!!
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελευταια μπαινουν και πουλανε παραμυθα με τα σμν και στο τελος λενε πλακα εκανα! Δεν λεω για τον ποδολαγνο αλλα λογικη ειναι η δυσπιστια  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom