Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kerkyra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
169
Πόντοι
290
επισης θα πρεπει να ξερεις πως για να σε παρουν στα σοβαρα εδω μεσα πρεπει να εχεις τουλαχιστον 500 ποστς! :grin:

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έγραφα στα φόρουμ. Τα παρακολουθώ εδώ και 2 χρόνια, με διαφορετικό nick πιο πριν, και δεν υπάρχει θέμα που να ξεκινάει και να παραμένει σοβαρό. Είχα σκοπό να γράψω μόνο το αρχικό ποστ και να μην αναφέρω τίποτα άλλο. Αλλά...
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έγραφα στα φόρουμ. Τα παρακολουθώ εδώ και 2 χρόνια, με διαφορετικό nick πιο πριν, και δεν υπάρχει θέμα που να ξεκινάει και να παραμένει σοβαρό. Είχα σκοπό να γράψω μόνο το αρχικό ποστ και να μην αναφέρω τίποτα άλλο. Αλλά...
θα πρεπει ακομη να ξερεις πως οσο εισαι εδω μεσα δε μπορεις να κρατησεις καμια σοβαρη υποσχεση που εδωσες στον εαυτο σου!
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Παρακολούθησα, σε κάποιο βαθμό, το παρόν θρεντ και ειλικρινά δεν κατάφερα να βγάλω συμπέρασμα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παρακολούθησα, σε κάποιο βαθμό, το παρόν θρεντ και ειλικρινά δεν κατάφερα να βγάλω συμπέρασμα...

Εξαρτάται αγαπητέ για ποιο πράγμα θέλεις να βγάλεις συμπέρασμα.....η εμπειρία σου εδω μέσα θα πρέπει να σου έχει δείξει οτι το 90% όσων γράφονται είναι είτε ψέμματα,είτε φαντασιώσεις,είτε παραπλανητικά,είτε εξυπηρετούν σκοπιμότητες.Πρόσθεσε σε όλα αυτά και όσους γράφουν είτε για να περάσουν την ωρα τους,είτε για να αυξήσουν τα posts τους (μεγάλο επίτευγμα..... :jerking:) και θα έχεις την πλήρη εικόνα..
Το παρον thread είναι κλασσικό παράδειγμα πολέμου συμφερόντων,γύρω απο μία πίτα που συνεχώς μικραίνει.....το ίδιο γίνεται και σε άλλα threads,είτε με κομψό τρόπο,είτε εντελώς άκομψα.....γνώμη μου,οι περισσότεροι έχουν κουραστεί πια απο τις κοκορομαχίες και το ενδιαφέρον φθίνει.Ο καθένας πορευεται μόνος του,με τα δικά του προσωπικά κριτήρια,αγνοώντας τις περισσότερες φορές τον τεχνητό "θόρυβο".Οι άνθρωποι που πραγματικά αξίζουν έχουν αναδειχθεί εδω και πολύ καιρό......
Κατά την ταπεινή μου γνώμη,αν κάτι πρέπει να μείνει απο το thread αυτό,είναι η προσοχή που πρέπει να δίνει ο καθένας απο μας στο θέμα της υγείας,ένα πολύτιμο αγαθό που πρέπει να προστατεύσουμε πάση θυσία......
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Παρακολούθησα, σε κάποιο βαθμό, το παρόν θρεντ και ειλικρινά δεν κατάφερα να βγάλω συμπέρασμα...

 Τι δεν κατάλαβες επαρχιώτη μου; Βγήκα κι έκανα μία δήλωση ύστερα από μεγάλη σκέψη και με ώθηση από τον administrator και ύστερα από αρκετά μηνύματα που ανταλλάξαμε. Αμέσως βγήκαν "καλοθελητές" και υπερασπιστές να με μειώσουν, βγάζοντας μάλιστα και αποτελέσματα εξετάσεων πριν καν βγουν επίσημα. Μυρίσανε τα νύχια τους φαίνεται, διότι ξέρανε το αποτελεσμα από πριν.
Βγήκαν και άλλοι και είπαν πως δεν έχουν κολλήσει τίποτα και ο ποδολάγνος λέει μαλακίες προκειμένου να μειώσει  μία κοπέλα και να προωθήσει κάποιες άλλες.

Πίπες.... Αερόπιπες...

Και μου ζητάνε να βγάλω κι εγώ τα αποτελέσματά μου. Να δουν τι; Αν είχα βλεννόρροια;
Αμέσως θα βγουν αν πουν πως είναι προιόν Φωτοσοπ ή ακόμα κι αν δεν είναι τέτοιο, πως ξέρω σίγουρα αν είναι αυτή που με κόλλησε....

Τρίχες κατσαρές δηλαδή.... Επιχειρήματα του πρωκτού.

Η θέση μου είναι απλή. Δεν ποστάρω τίποτα. Έπραξα αυτό που θεώρησα σωστό και ενημέρωσα.
Τελεία.
Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του και τις προφυλάξεις του.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
OP
OP
E

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Κατά την ταπεινή μου γνώμη,αν κάτι πρέπει να μείνει απο το thread αυτό,είναι η προσοχή που πρέπει να δίνει ο καθένας απο μας στο θέμα της υγείας,ένα πολύτιμο αγαθό που πρέπει να προστατεύσουμε πάση θυσία......

Δεν φταιει το θρετ που μετα απο 51 σελιδες εχουν αναφερθει ΜΟΝΟ 2 γυναικες. Η Βικτωρια στην καισαριανη απο εμενα και α ναστασια απο συναδελφο. Αλλες δεν υπαρχουν? Αυτο θελουμμε εδω. Bad Practice στο σεξ. Απλά τελιακ, οπως εχουμε πει και ξερουμε ολοι, κανεις δεν μπορει να εμποδισει τους αυνανιες να γραφουν...

ΥΓ. Παρα την αναφορα μου στην Βικτώρια, ειδα στο θρετ του αναλογου οικου οτι η λεγαμενη συνεχιζει κανονικοτατα.  :headbang: :headbang:

Αρα....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Το παρον thread είναι κλασσικό παράδειγμα πολέμου συμφερόντων,γύρω απο μία πίτα που συνεχώς μικραίνει.....το ίδιο γίνεται και σε άλλα threads,είτε με κομψό τρόπο,είτε εντελώς άκομψα.....γνώμη μου,οι περισσότεροι έχουν κουραστεί πια απο τις κοκορομαχίες και το ενδιαφέρον φθίνει.Ο καθένας πορευεται μόνος του,με τα δικά του προσωπικά κριτήρια,αγνοώντας τις περισσότερες φορές τον τεχνητό "θόρυβο".Οι άνθρωποι που πραγματικά αξίζουν έχουν αναδειχθεί εδω και πολύ καιρό......
Κατά την ταπεινή μου γνώμη,αν κάτι πρέπει να μείνει απο το thread αυτό,είναι η προσοχή που πρέπει να δίνει ο καθένας απο μας στο θέμα της υγείας,ένα πολύτιμο αγαθό που πρέπει να προστατεύσουμε πάση θυσία......

σε αυτο που λες δεν εχεις καθολου αδικο
πρωτομπηκα στο σαιτ το 2005 με αλλο νικ και εγραφα κυριως στο τσατ που ειχε
οταν εκλησε και ξανανοιξε γραφτηκα με αυτο οσο κρατησε το τσατ εμπαινα παλι κατα κυριο λογο εκει μεχρι που εκλεισε
με τον καιρο εβλεπα ολο και λιγοτερα ατομα να αξιζουν.
οι περισοτεροι πλεον μπαινουν μονο για να κατηγορησουν, να προμοταρουν, να θαψουν κοπελες, ή για να βγαλουν τα αποθημενα τους.
λιγοι ειναι αυτοι που παραμενουν σοβαροι και σεβονται καποια θρεντ.
μερικοι δεν σεβονται καν την υγεια μπροστα στο να νιωσουν καλυτερα με το να βγαλουν τα αποθημενα τους ή να εχουν κερδος
πλεον απο εκει που γουσταρα να μπαινω καθε μερα μπαινω 2 φορες την εβδομαμαδα και αυτο πιο πολυ απο συνηθειο και για αυτουε τους 2 που εξακολουθουν να αξιζουν.
οταν δεν υπαρχει αυτοσεβασμος μην περιμενεις να υπαρχει σεβασμος σε τιποτε αλλο, ειναι η πικρη αληθεια.


 Τι δεν κατάλαβες επαρχιώτη μου; Βγήκα κι έκανα μία δήλωση ύστερα από μεγάλη σκέψη και με ώθηση από τον administrator και ύστερα από αρκετά μηνύματα που ανταλλάξαμε. Αμέσως βγήκαν "καλοθελητές" και υπερασπιστές να με μειώσουν, βγάζοντας μάλιστα και αποτελέσματα εξετάσεων πριν καν βγουν επίσημα. Μυρίσανε τα νύχια τους φαίνεται, διότι ξέρανε το αποτελεσμα από πριν.
Βγήκαν και άλλοι και είπαν πως δεν έχουν κολλήσει τίποτα και ο ποδολάγνος λέει μαλακίες προκειμένου να μειώσει  μία κοπέλα και να προωθήσει κάποιες άλλες.

Πίπες.... Αερόπιπες...

Και μου ζητάνε να βγάλω κι εγώ τα αποτελέσματά μου. Να δουν τι; Αν είχα βλεννόρροια;
Αμέσως θα βγουν αν πουν πως είναι προιόν Φωτοσοπ ή ακόμα κι αν δεν είναι τέτοιο, πως ξέρω σίγουρα αν είναι αυτή που με κόλλησε....

Τρίχες κατσαρές δηλαδή.... Επιχειρήματα του πρωκτού.

Η θέση μου είναι απλή. Δεν ποστάρω τίποτα. Έπραξα αυτό που θεώρησα σωστό και ενημέρωσα.
Τελεία.
Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του και τις προφυλάξεις του.

ισως ειμαι απο αυτους που εβαλαν επιχειρηματα του πρωκτου
αλλα σε καμια περιπτωση δεν σε αμφισβητησα
πιο πισω που ελεγαν για φοτσοπ ειχα πει οτι "δεν ειναι αναγκη να μπεις σε τετοιο κοπο με ενα 50ρικο σου στελνουν τις εξετασεις σπιτι"
επιδη λιγοι γνωριζουν οτι ο ασιμαζεφτος ηταν αυτος που την πηγε στον γιατρο
πιστευω στο απετελεσμα των εξετασεων που οπως αναφερθηκε δεν ειναι και τελειως καθαρες και δεν εκατσα καν να δω τι τι ακριβως ειναι το προβλημα που φενετε
αλλα...
ειπα οτι ισως το κωλησες απο την αλλη γιατι:
1)δεν ειχες κανει τιποτα με πριν την αναστασια και μετα εφυγες για εξωτερικο
2)ειπες οτι η γιατρος ειπε πως κολας απο κακκη χρηση προφυλακτικου και ελ.στομ.
3)οι μερες επωασης ειναι 3-4
5)τα συπμτωματα εμφανιστηκαν με το που γυρισες
6)αμφιβαλω αν απο την στιγμη που πηγες με την αναστασια μεχρι που γυρισες περασαν μονο 4 μερες
με βαση αυτη την λογικη και μονο μιλησα
αλλα ακομα και λαθος να ειμαι τοτε υπαρχει και αλλο προβλημα μηπως κολησες και την αλλη?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν φταιει το θρετ που μετα απο 51 σελιδες εχουν αναφερθει ΜΟΝΟ 2 γυναικες. Η Βικτωρια στην καισαριανη απο εμενα και α ναστασια απο συναδελφο. Αλλες δεν υπαρχουν? Αυτο θελουμμε εδω. Bad Practice στο σεξ. Απλά τελιακ, οπως εχουμε πει και ξερουμε ολοι, κανεις δεν μπορει να εμποδισει τους αυνανιες να γραφουν...

ΥΓ. Παρα την αναφορα μου στην Βικτώρια, ειδα στο θρετ του αναλογου οικου οτι η λεγαμενη συνεχιζει κανονικοτατα.  :headbang: :headbang:

Αρα....
                                                                                      Καλημερα μηπος δεν υπαρχουν αλλες :think: λεω εγω τωρα...
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
 Τι δεν κατάλαβες επαρχιώτη μου; Βγήκα κι έκανα μία δήλωση ύστερα από μεγάλη σκέψη και με ώθηση από τον administrator και ύστερα από αρκετά μηνύματα που ανταλλάξαμε. Αμέσως βγήκαν "καλοθελητές" και υπερασπιστές να με μειώσουν, βγάζοντας μάλιστα και αποτελέσματα εξετάσεων πριν καν βγουν επίσημα. Μυρίσανε τα νύχια τους φαίνεται, διότι ξέρανε το αποτελεσμα από πριν.
Βγήκαν και άλλοι και είπαν πως δεν έχουν κολλήσει τίποτα και ο ποδολάγνος λέει μαλακίες προκειμένου να μειώσει  μία κοπέλα και να προωθήσει κάποιες άλλες.

Πίπες.... Αερόπιπες...

Και μου ζητάνε να βγάλω κι εγώ τα αποτελέσματά μου. Να δουν τι; Αν είχα βλεννόρροια;
Αμέσως θα βγουν αν πουν πως είναι προιόν Φωτοσοπ ή ακόμα κι αν δεν είναι τέτοιο, πως ξέρω σίγουρα αν είναι αυτή που με κόλλησε....

Τρίχες κατσαρές δηλαδή.... Επιχειρήματα του πρωκτού.

Η θέση μου είναι απλή. Δεν ποστάρω τίποτα. Έπραξα αυτό που θεώρησα σωστό και ενημέρωσα.
Τελεία.
Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του και τις προφυλάξεις του.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
  Τι δεν κατάλαβες επαρχιώτη μου; Βγήκα κι έκανα μία δήλωση ύστερα από μεγάλη σκέψη και με ώθηση από τον administrator και ύστερα από αρκετά μηνύματα που ανταλλάξαμε. Αμέσως βγήκαν "καλοθελητές" και υπερασπιστές να με μειώσουν, βγάζοντας μάλιστα και αποτελέσματα εξετάσεων πριν καν βγουν επίσημα. Μυρίσανε τα νύχια τους φαίνεται, διότι ξέρανε το αποτελεσμα από πριν.
Βγήκαν και άλλοι και είπαν πως δεν έχουν κολλήσει τίποτα και ο ποδολάγνος λέει μαλακίες προκειμένου να μειώσει  μία κοπέλα και να προωθήσει κάποιες άλλες.

Πίπες.... Αερόπιπες...

Και μου ζητάνε να βγάλω κι εγώ τα αποτελέσματά μου. Να δουν τι; Αν είχα βλεννόρροια;
Αμέσως θα βγουν αν πουν πως είναι προιόν Φωτοσοπ ή ακόμα κι αν δεν είναι τέτοιο, πως ξέρω σίγουρα αν είναι αυτή που με κόλλησε....

Τρίχες κατσαρές δηλαδή.... Επιχειρήματα του πρωκτού.

Η θέση μου είναι απλή. Δεν ποστάρω τίποτα. Έπραξα αυτό που θεώρησα σωστό και ενημέρωσα.
Τελεία.
Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του και τις προφυλάξεις του.
Να ενημερωσεις και σε ποιες τον δινεις ακαποτο οσο νοσεις, γιατι αυτο που κολλησες δεν καθαριζει ετσι αντε σε 2 μερες....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Να ενημερωσεις και σε ποιες τον δινεις ακαποτο οσο νοσεις, γιατι αυτο που κολλησες δεν καθαριζει ετσι αντε σε 2 μερες....
                                                                                      Ετσι,εισαι γατος τυπε  ;)
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Να ενημερωσεις και σε ποιες τον δινεις ακαποτο οσο νοσεις, γιατι αυτο που κολλησες δεν καθαριζει ετσι αντε σε 2 μερες....
Μην ανυσηχεις...ο λαγνος ειναι LARGE...γαμαει απο 250Ε και πανω...να,μονο τωρα που κολλησε πηγε με φθηνιαρα...και ευτυχως μας ενημερωσε αμεσως...μονο με ακριβες φιλε μου,ειναι η λυση...κατι ξερει ο χρυσοψωλης.. :2funny:.
 

Aleptas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
39
Like
41
Πόντοι
0
Παιδιά από ακαποτο τσι κόλλησα βλενορροια και ήταν από μασατζου κατοίκων και σχετικά νέα εδώ μέσα με δικό της φόρουμ " Αριάδνη " ξανθό αγκελακι ΠΡΟΣΟΧΉ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.845
Πόντοι
39.662
Και εγω ξερω μια πιτσιρίκα που τον παίρνει ακαποτα μουνί - κωλο αλλά προσέχει και δεν αφήνει να την χύσεις μέσα για να μη μείνει εγγυος. Απο κωλο δέχεται κρεμπιέ.
Άμα θέλετε να σας πω ποια ειναι για να ΜΗΝ ΠΑΤΕ ! !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom