Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Κατ' αρχήν περαστικά σου....μην ανησυχείς,κάνε την θεραπεία που σου συνέστησαν και όλα καλά θα πάνε...
Αν μου επιτρέπεις,μια σωστή κίνηση θα ήταν να ενημερώσεις και την κοπέλλα,ώστε να πάει να εξεταστεί και αυτή,προφυλάσσοντας και τον εαυτό της και τους επόμενους πελάτες της....
 

masterjim1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
εγω  ρε  παιδια απορω ακομα και  με  αυτους που ζητανε πιπα χωρις προφυλακτικο και  μαλιστα το πληρωνουν παραπανω
δεν  σκεφτονται οτι  αυτο γινετε και  με τους αλλους πελατες και  βαζουν  σε  κινδυνο την υγεια τους :uglystupid:
φιλε μου περαστικα αλλα  θελω να  μου πεις πηρες ολες τισ προφυλαξεις που μπορουσες :think:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Φίλε μου είμαι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Το τελευταίο που θα επιθυμούσα θα ήταν μια οποιαδήποτε συνομιλία με αυτήν την κοπέλα.

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
εγω  ρε  παιδια απορω ακομα και  με  αυτους που ζητανε πιπα χωρις προφυλακτικο και  μαλιστα το πληρωνουν παραπανω
δεν  σκεφτονται οτι  αυτο γινετε και  με τους αλλους πελατες και  βαζουν  σε  κινδυνο την υγεια τους :uglystupid:
φιλε μου περαστικα αλλα  θελω να  μου πεις πηρες ολες τισ προφυλαξεις που μπορουσες :think:


Ναι. Αυτό το ομολογώ.  Μου έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό. 30 χρόνια δεν έχω κολλήσει κάτι.

Φαίνεται πως ήρθε η ώρα μου.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
 Φίλε μου είμαι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Το τελευταίο που θα επιθυμούσα θα ήταν μια οποιαδήποτε συνομιλία με αυτήν την κοπέλα.

Σε καταλαβαίνω.....σκέψου το εξης όμως.....το μικρόβιο που σου μετέδωσε εσένα,προφανως το πήρε απο κάποιον άλλο,σωστά? και ήδη μπορεί να το έχει μεταδόσει και σε άλλους....Καλά έκανες και είπες το όνομά της,αν είσαι σίγουρος ότι ειναι αυτή.Ομως,πιστευω ότι θα ήταν μια κίνηση υπευθυνότητος εκ μέρους σου να την ενημερώσεις.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
@ποδολάγνος περαστικα κ ευχομαι να βγεις σιδερενιος απο αυτην την δυσαρεστη εμπειρια. :rolleyes:
(Δυστηχως το πορνο-αθλημα ελοχευει  πολλους κινδυνους κ καλα ειναι οι συμμετεχοντες τουλαχιστον ανα 6 μηνο να κανουμε καμμια εξεταση... ;) )
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
 Είχα σκοπό να ανοίξω εγώ το θρεντ σήμερα. Το συζήτησα με τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ ο οποίος μου πρότεινε να το δημοσιεύσω αμέσως. Ηθελα όμως να είμαι σίγουρος πως έχω αφροδίσιο νόσημα.

Χτες πήρα τις εξετάσεις και έχω προσβληθεί από βλεννόρροια.

Σημειώνω πως η σεξουαλική επαφή έγινε απολύτως και όλη την ώρα με προφυλακτικό.

Η γιατρός αφροδισιολόγος που με εξέτασε, μου είπε πως πολλές φορές η ελαφράς μορφής βλενόρροια που έχω, μπορεί να κολλήσει ή από κακή χρήση προφυλακτικού ή και με το στοματικό σεξ.

 Ψυχολογική κατάσταση.... σκατά! εδώ και 10 μέρες. Θα πρέπει εντός τριμήνου να υποβληθώ και σε αιματολογικές εξετάσεις ώστε να αποκλεισθεί η σύφιλη, το aids και η ηπατίτιδα.

Μέχρι στιγμής έχω σκάσει 200 ευρώ, σε επισκέψεις σε γιατρούς, αντιβιωτικές ενέσεις και εξετάσεις σε μικροβιλογικά εργαστήρια. Κι έπεται συνεχεια με κανα 200άρι ακόμα για να δω τελικά αν είμαι τελείως καλά. Αυτό θα το ξέρω τέλος του έτους, οπότε και μου σύστησαν να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις.

Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο για το θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα.

Πάντως οκ δεν είναι τραγικό , λογικά θα σου έδωσαν την 15ήμερη αντιβίωση και παράλληλα την αντιμυκητιακή κρέμα Canesten για τοπική χρήση ...επίσης δεν κάνει να καταναλώνεις γαλακτοκομικά προιόντα όσο πέρνεις την αντιβίωση ...
Πάντως γίνεται χαμός τελευταία με τέτοια νοσήματα ...
Ακολούθα πάντως τις οδηγίες του γιατρού σου !
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
 Είχα σκοπό να ανοίξω εγώ το θρεντ σήμερα. Το συζήτησα με τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ ο οποίος μου πρότεινε να το δημοσιεύσω αμέσως. Ηθελα όμως να είμαι σίγουρος πως έχω αφροδίσιο νόσημα.

Χτες πήρα τις εξετάσεις και έχω προσβληθεί από βλεννόρροια.

Σημειώνω πως η σεξουαλική επαφή έγινε απολύτως και όλη την ώρα με προφυλακτικό.

Η γιατρός αφροδισιολόγος που με εξέτασε, μου είπε πως πολλές φορές η ελαφράς μορφής βλενόρροια που έχω, μπορεί να κολλήσει ή από κακή χρήση προφυλακτικού ή και με το στοματικό σεξ.

 Ψυχολογική κατάσταση.... σκατά! εδώ και 10 μέρες. Θα πρέπει εντός τριμήνου να υποβληθώ και σε αιματολογικές εξετάσεις ώστε να αποκλεισθεί η σύφιλη, το aids και η ηπατίτιδα.

Μέχρι στιγμής έχω σκάσει 200 ευρώ, σε επισκέψεις σε γιατρούς, αντιβιωτικές ενέσεις και εξετάσεις σε μικροβιλογικά εργαστήρια. Κι έπεται συνεχεια με κανα 200άρι ακόμα για να δω τελικά αν είμαι τελείως καλά. Αυτό θα το ξέρω τέλος του έτους, οπότε και μου σύστησαν να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις.

Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο για το θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα.
τυπε περαστικα

αυτη δεν ειναι μια μιλφ που εχουν γραφει συχνα κριτικες?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Κταλαβαινεις οτι εχεις προβλημα μολις δεις εκκριμα...αλλιως δεν χρειαζετε να πας που8ενα για εξετασεις... :rockon: :rockon:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Σωστό topic. Πρέπει όλοι όσοι συμμετέχουμε στο άθλημα να σκεφτόμαστε περισσότερο συνετά και να μην αφήνουμε την κάβλα να υπερισχύει των προφυλάξεων(το λέω για να το ακούσω κι εγώ)...Πίπα χωρίς σκούφο για παράδειγμα...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ναι. Αυτό το ομολογώ.  Μου έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό. 30 χρόνια δεν έχω κολλήσει κάτι.

Φαίνεται πως ήρθε η ώρα μου.
Δικε μου περαστικα σου...υπομονη θα περασει και αυτο...ουτε να γαμησουμε δεν μπορουμε... :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Πάντως οκ δεν είναι τραγικό , λογικά θα σου έδωσαν την 15ήμερη αντιβίωση και παράλληλα την αντιμυκητιακή κρέμα Canesten για τοπική χρήση ...επίσης δεν κάνει να καταναλώνεις γαλακτοκομικά προιόντα όσο πέρνεις την αντιβίωση ...
Πάντως γίνεται χαμός τελευταία με τέτοια νοσήματα ...
Ακολούθα πάντως τις οδηγίες του γιατρού σου !


 Μου κάνανε δύο ενέσεις αντιβιωτικές προληπτικά την περασμένη Παρασκευή. Σήμερα θα ξεκινήσω αντιβίωση σε χάπια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Κταλαβαινεις οτι εχεις προβλημα μολις δεις εκκριμα...αλλιως δεν χρειαζετε να πας που8ενα για εξετασεις... :rockon: :rockon:
τυπε οπως εχει πει ο τσαρλι χαρπερ
αν δεν ματωνει
βγαζει πυον
δεν χρειαζεται να το ψαξεις :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Πριν 1,5 χρονο εκανα εξετασεις για Aids οχι οτι εκανα παρακινδυνευμενα πραματα αλλα πηγαινα απο πιτσιρικας στις πουτανες και καμια ακαποτη πιπα που και που επαιζε και στα μασαζ ειδικα. Τελικα το αναμενομενο ημουνα κομπλε ετσι και αλλιως δεν ειχα και τιποτα ενδειξεις αλλα το ψυχολογικο βαρος που περνας μεχρι να βγουνε καθαρες ειναι πολυ δυσκολο εγω θυμαμαι ενα βραδυ πριν βγουνε οι εξετασεις πηγα ηπια με ενα φιλο εν αμπουκαλι ουισκι και λεως ας το γλεντησω αν ειναι το τελευταιο μου βραδυ  :rockon: :rockon: :rockon: Απο τοτε τις ελλατωσα τις πουτανες εχοντας παντα στο μυαλο μου το ψυχολογικο μαρτυριο που περασα δεν αξιζει για 10 -20 λεπτα ξεκαυλωματος και τωρα συνδυασμο καποιων πραγματων και οικονομικης καταστασης τις εκοψα εντελως ! Παντως προσοχη παντα με κρανος κυκλοφορουνε εξω τα χιλια μυρια δεν μπορεις να ξερεις τι ειναι η αλλη μπορει να ναι πρεζου (οχι προχωρημενης φασης) και να μην το χεις παρει χαμπαρι η πριν απο σενα να τσιμπουκωνε κανεναν που χει πανω του συφιλη ιο του δυτικου νειλου λεπρα και πανουκλα μαζι . Αν την γαμας γαμα τηνα με οπλο εξαρτηση κρανος .
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ελπίζω να ανακόψει και η εν λόγω, την εξάπλωση του κακού και να ενημερωθούν έστω και από αυτή όσοι είχαν επαφές μαζί της κοντά στην μέρα που την εντόπισε ο ποδολάγνος!

τώρα που έχει περάσει βδομάδα ξέρει και αυτή!

όμως η έξαρση που καταγράφεται στα εργαστήρια είναι το πραγματικό πρόβλημα και να μην νομίζετε ότι ΟΛΑ αποφεύγονται με προφυλακτικό!

Στην τελική το προφυλακτικό είναι αποτελεσματικό για το έιτζ, που έτσι και αλλιώς δύσκολα μεταδίδεται!

Αυτά που σούρνονται στην Αθήνα είναι πολλά και διάφορα και δεν τα καλύπτει η καπότα!

Το νου σας στην κλινική εικονα όσων έρχεστε σε επαφή και στις μυρωδιές που αναδύουν!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Να στε καλά όλοι και να προσεχετε την υγεία σας.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ελπίζω να ανακόψει και η εν λόγω, την εξάπλωση του κακού και να ενημερωθούν έστω και από αυτή όσοι είχαν επαφές μαζί της κοντά στην μέρα που την εντόπισε ο ποδολάγνος!

τώρα που έχει περάσει βδομάδα ξέρει και αυτή!

όμως η έξαρση που καταγράφεται στα εργαστήρια είναι το πραγματικό πρόβλημα και να μην νομίζετε ότι ΟΛΑ αποφεύγονται με προφυλακτικό!

Στην τελική το προφυλακτικό είναι αποτελεσματικό για το έιτζ, που έτσι και αλλιώς δύσκολα μεταδίδεται!

Αυτά που σούρνονται στην Αθήνα είναι πολλά και διάφορα και δεν τα καλύπτει η καπότα!

Το νου σας στην κλινική εικονα όσων έρχεστε σε επαφή και στις μυρωδιές που αναδύουν!


Το χα αναφέρει στην κριτική μου γι αυτήν πως μύριζε κάπως, αλλά πέσανε κάποιοι να με φάνε...


 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν γαματε κωλους=σκατα τι περιμενετε? την πιπα δεν γινεται να την κοψουμε ελεος με την τρομοκρατια σαν το δντ και τα μετρα το κανατε :idiot: ηταν γκαντεμης ο τυπος η εκανε κατι παρακινδυνευμενο,περαστικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom