Νέα

ΚΕΕΛΠΝΟ: Στις 24 οι εκδιδόμενες με AIDS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Τελικά δώδεκα είναι μέχρι στιγμής οι  ιερόδουλες, συμπεριλαμβανόμενης της 22χρονης Ρωσίδας, που έχουν βρεθεί θετικές στον ιό HIV κατά τους ελέγχους του ΚΕΕΛΠΝΟ.
Όλες οδηγούνται στον εισαγγελέα κ κατόπιν θα απελαθούν.

Πληροφοριακά θα σας πω οτι από τους 1500 που τηλεφώνησαν οι 150 είναι περισσότερο από βέβαιο οτι είναι οροθετικοί ακόμα κ αν έχουν εκτεθεί μόνο μια φορά σε τέτοιο κίνδυνο....
Πως θα απελαθουν ρε μεγαλε αφου οι 10 απ'αυτες ειναι Ελληνιδες και οι περισσοτερες τοξικομανεις οπως ακουσα τωρα στο mega πραγμα που μεγαλωνει την υποψια οτι αυτες μαλλον επεδιωξαν να κολλησουν κιολας για να παιρνουν το επιδομα.

Και επομενο ηταν μαλλον γιατι 10 ελληνιδες ειναι μαλλον υπερβολικος αριθμος.Στη Θεσσαλονικη αν ψαξεις σε μπουρδελα,κωλομπαρα,πιατσα με το ζορι να βρεις 10 Ελληνιδες.

Και που το ξερεις εσυ για τους 150?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Φίλε αυτό που το ξέρεις? έχεις πληροφόρηση η το υποθέτεις? κάνανε σε όλους αυτούς rapid test και βγήκανε 150 θετικά?

Είναι δυνατόν να θέτεις τέτοιο ερώτημα?

Ούτε πληροφόρηση έχω , ούτε το υποθέτω , είμαι επιστήμονας αν δε το έχεις αντιληφθεί κ ερμηνεύω τα πραγματικά δεδομένα.

Αν προχωρήσεις κάνοντας τους απαραίτητους συνειρμούς στο ίδιο συμπέρασμα θα καταλήξεις...

Άλλωστε όπως γνωρίζετε ο ιός ΗΙV δεν ανιχνεύεται στο αίμα αν δεν παρέλθουν Τουλάχιστον 3-4 μήνες από την ''ύποπτη ημερομηνία''

Αυτό που είμαι όμως σε θέση να γνωρίζω κ το λέω προς ενημέρωση όλως είναι πως ήδη έχουν δοθεί αγωγές προληπτικά από το ΚΕΕΛΠΝΟ σε περίπου 20 πολίτες που εξέφρασαν φόβους και ανησυχίες σχετικά με συνευρέσεις που είχαν με γυναίκες της ευρύτερης περιοχής Αχαρνών με ελλειπή προφύλαξη.

Υπάρχει άνευ προηγουμένου παραπληροφόρηση δυστυχώς κ εδώ κ στην κοινωνία γενικότερα...
 

pantero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
23
Like
186
Πόντοι
290
καλά πόσο κτηνωδία πρέπει να είσαι για να γαμήσεις σε ρδελο χωρις προφυλάξεις. Πάντως με μια ακα πιπα δεν κολλάς AIDS, κολλάς όμως άλλα!!!!   :pipa1:  :pipa2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
[size=20pt]11 κιόλας ???

11 στους 91 ελέγχους !!!!

12% ?????[/size]

τρατζικ...  :S :S :S :S

[URL unfurl="true"]http://news247.gr/eidiseis/koinonia/ygeia/keelpno_stis_11_oi_ierodoyles_me_aids.1755563.html[/url]
τυπε εξαρταται ποιες τεσταραν
αν στο δειγμα εχουν βαλει τις πρεζουδες,μαυρες,γυφτισσες
τοτε ειναι μια χαρα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πως θα απελαθουν ρε μεγαλε αφου οι 10 απ'αυτες ειναι Ελληνιδες και οι περισσοτερες τοξικομανεις οπως ακουσα τωρα στο mega πραγμα που μεγαλωνει την υποψια οτι αυτες μαλλον επεδιωξαν να κολλησουν κιολας για να παιρνουν το επιδομα.
πριν λιγο καιρο καιρο δεν ελεγαν στις ειδησεις οτι ειναι η μοδα στα στεκια τοξικομανων?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Είναι δυνατόν να θέτεις τέτοιο ερώτημα?

Ούτε πληροφόρηση έχω , ούτε το υποθέτω , είμαι επιστήμονας αν δε το έχεις αντιληφθεί κ ερμηνεύω τα πραγματικά δεδομένα.

Αν προχωρήσεις κάνοντας τους απαραίτητους συνειρμούς στο ίδιο συμπέρασμα θα καταλήξεις...

Άλλωστε όπως γνωρίζετε ο ιός ΗΙV δεν ανιχνεύεται στο αίμα αν δεν παρέλθουν Τουλάχιστον 3-4 μήνες από την ''ύποπτη ημερομηνία''

Αυτό που είμαι όμως σε θέση να γνωρίζω κ το λέω προς ενημέρωση όλως είναι πως ήδη έχουν δοθεί αγωγές προληπτικά από το ΚΕΕΛΠΝΟ σε περίπου 20 πολίτες που εξέφρασαν φόβους και ανησυχίες σχετικά με συνευρέσεις που είχαν με γυναίκες της ευρύτερης περιοχής Αχαρνών με ελλειπή προφύλαξη.

Υπάρχει άνευ προηγουμένου παραπληροφόρηση δυστυχώς κ εδώ κ στην κοινωνία γενικότερα...

Μην αρπάζεσαι ρε φίλε. Που να ξέρω αν είσαι επιστήμονας? Γράψε το στο προφίλ σου αν θες να είναι γνωστό. Πάντως βάση ποσοστών 150 μου φένονται πολλοί. Ελπίζω να μην είναι έτσι.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Πάντως με μια ακα πιπα δεν κολλάς AIDS, κολλάς όμως άλλα!!!!   :pipa1:  :pipa2:

Εσύ παλληκάρι μου φαίνεται πως ξέρεις πολλά ....

Συνεχίστε να γράφετε τέτοιες ανακρίβειες κ ελάτε σε 6 μήνες να με βρείτε ...

Συνεχίστε ακάθεκτοι...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Εσύ παλληκάρι μου φαίνεται πως ξέρεις πολλά ....

Συνεχίστε να γράφετε τέτοιες ανακρίβειες κ ελάτε σε 6 μήνες να με βρείτε ...

Συνεχίστε ακάθεκτοι...
ιμαστε ολι γιατρι δε κολαμε τιποτα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
πριν λιγο καιρο καιρο δεν ελεγαν στις ειδησεις οτι ειναι η μοδα στα στεκια τοξικομανων?
ε ναι αφου δεν εχουν και τιποτα να χασουν.Εκει που θα σερνονται μες τους δρομους χωρις τιποτα θα παιρνουν και επιδομα απο πανω.

Προφανως το ντου θα εγινε σε δρομο-περιοχη οπου βγαινουν πρεζονια αλλιως ειναι τρομερα υπερβολικος ο αριθμος 10/100 και μαλιστα Ελληνιδες.

Και στη Θεσσαλονικη στη Γιαννιτσων βγαινουν κατι τετοια πτωματα και οι νταβατζηδες τους καθονται λιγα μετρα παραδιπλα και η αστυνομια κανει βολτες ανενοχλητη απο μπροστα τους και συνηθως σταματανε εμενα για αλκοτεστ οταν φευγω απο το Σολ ή πανε για χαζι λιγο παρακατω στους τραβεστι :jerking: :jerking:.Οι περισσοτεροι ειναι γυφτοι και παντα απορουσα ποιος μπορει να γαμησει ενα τετοιο σιχαμα αλλα τελικα ολα γινονται
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε εχεις δει πως ειναι εμφανισιακα οι πρεζουδες και κατι περιεργες γυφτισσες που κυκλοφορουν στην πιατσα?
τι ραμπιτ και λαγουδακης μου λες
τους βγαζεις αμεσως διαγνωση ο ιδιος :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Εσύ παλληκάρι μου φαίνεται πως ξέρεις πολλά ....

Συνεχίστε να γράφετε τέτοιες ανακρίβειες κ ελάτε σε 6 μήνες να με βρείτε ...

Συνεχίστε ακάθεκτοι...
ρε αρχιδι πολυ εκδικητικος εισαι...
Θα χαρεις πραγματι πολυ αν και οι 600 βγουν θετικοι??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε ναι αφου δεν εχουν και τιποτα να χασουν.Εκει που θα σερνονται μες τους δρομους χωρις τιποτα θα παιρνουν και επιδομα απο πανω.

Προφανως το ντου θα εγινε σε δρομο-περιοχη οπου βγαινουν πρεζονια αλλιως ειναι τρομερα υπερβολικος ο αριθμος 10/100 και μαλιστα Ελληνιδες.

Και στη Θεσσαλονικη στη Γιαννιτσων βγαινουν κατι τετοια πτωματα και οι νταβατζηδες τους καθονται λιγα μετρα παραδιπλα και η αστυνομια κανει βολτες ανενοχλητη απο μπροστα τους και συνηθως σταματανε εμενα για αλκοτεστ οταν φευγω απο το Σολ ή πανε για χαζι λιγο παρακατω στους τραβεστι :jerking: :jerking:.Οι περισσοτεροι ειναι γυφτοι και παντα απορουσα ποιος μπορει να γαμησει ενα τετοιο σιχαμα αλλα τελικα ολα γινονται
τυπε αυτο το επιδομα το παιρνουν καθε μηνα ή μια φορα?
και ποσο ειναι?
θελω να δω ποσο αξιζει να κολλησει καποιος ειτζ :S
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
τυπε αυτο το επιδομα το παιρνουν καθε μηνα ή μια φορα?
και ποσο ειναι?
θελω να δω ποσο αξιζει να κολλησει καποιος ειτζ :S
[URL unfurl="true"]http://hiv.humanism.gr/Epidoma.html[/url]

700ε το μηνα....και μηπως ηξερες αν θα ζησεις ετσι κι αλλιως τα επομενα 20 χρονια.
Μπορει του χρονου τετοια μερα να σε πατησει αμαξι :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
σορυ για να καταλαβω κιολας... οταν λεει το ρεπορταζ οτι εκανε η ρωσιδα σεξ χωρις προφυλαξεις εγω καταλαβα οτι εννοουσε το ακαποτο τσιμπουκι...
τωρα εσυ λες οτι εννοουσε ακαποτο γαμησι? υπαρχει εστω και ενας μαλακας στην αθηνα των 5 εκατομυριων που δεχτηκε να γαμησει χυμα με το πουλι του το μουνι μιας ιεροδουλης ρωσιδας?
ε ειναι τερμα καθυστερημενος οποιος το κανε...

υγ: τελικα ειχα δικιο που δεν ζηλευα ποτε τις φτηνες πουτανες σας  :birdman:
15 οι μαλακες τυπε !!!!!!!!!!!!!

Με την συγκεκριμενη .... Με τις υπολοιπες δεν γνωριζουμε ακομη τιποτα.... :S
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
τυπε εξαρταται ποιες τεσταραν
αν στο δειγμα εχουν βαλει τις πρεζουδες,μαυρες,γυφτισσες
τοτε ειναι μια χαρα

Προφανώς και είναι πρεζούδες.

Που δώσανε αίμα οικειοθελώς.

Διαφορετικά τις υπόλοιπες ακόμη και αν ήταν παράνομες (χωρίς ιατρικές εξετάσεις) δεν θα μπορούσαν να τις εξαναγκάσουν να δώσουν αίμα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Πως θα απελαθουν ρε μεγαλε αφου οι 10 απ'αυτες ειναι Ελληνιδες και οι περισσοτερες τοξικομανεις οπως ακουσα τωρα στο mega πραγμα που μεγαλωνει την υποψια οτι αυτες μαλλον επεδιωξαν να κολλησουν κιολας για να παιρνουν το επιδομα.

Αν παίρνουν επίδομα τότε τις ξέρουν.

Δεν χρειάζεται να δώσουν αίμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom