Νέα

ΚΕΕΛΠΝΟ: Στις 24 οι εκδιδόμενες με AIDS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κύριε υπουργέ υγείας,και σεις κύριε υπουργέ προστασίας θα είχατε την καλοσύνη να μας ενημερώσετε.................................


Σήμερα πόσες εξετάστηκαν από το ΚΕΕΛΠΝΟ και πόσες ήταν θετικές?


Ευχαριστώ!
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Κύριε υπουργέ υγείας,και σεις κύριε υπουργέ προστασίας θα είχατε την καλοσύνη να μας ενημερώσετε.................................


Σήμερα πόσες εξετάστηκαν από το ΚΕΕΛΠΝΟ και πόσες ήταν θετικές?


Ευχαριστώ!


13,18%
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
[video]http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/05/blog-post_8733.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook[/video]
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
http://[URL unfurl="true"]www.zougla.gr/Image.ashx?fid=572362&w=400&h=300&q=80[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.zougla.gr/greece/article/sigentrosi-diamartirias-gia-ti-dimosiopisi-stixion-ton-oro8etikon[/URL]
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
500 θα φτασουν
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Σαφως και πρεπει να δημοσιευουν τις φωτογραφιες. Και θα σας πω απο προσωπικη εμπειρια γιατι.
Ηταν το προηγουμενο φθινοπωρο, εκανε ζεστη, γυρναγα σπιτι, ειχα πιει λιγακι και στη διαδρομη που κανω διασχιζω μια πιατσα του κεντρου. Σε ενα φαναρι με πλησιασε ενα μικρο με πολυ ωραια ματια και προσωπο, (φαινοταν και λιγο για πρεζακι). Με τα πολλα με εψησε και την πηγα σε διπλανο ξενοδοχειο, οπου μου εκανε μια πολυ βιαιη και δαγκωτη πιπα με την ταση να με ματωσει. Την σταματησα και μου λεει ελα να με γαμησεις. Της λεω που ειναι το προφυλακτικο και αμεσως μου τον βουτηξε και πηγε να τον βαλει. Αντισταθηκα και τσαντιστηκε κιολας. Τα πηρα και εγω και δεν την αφησα ετσι της τα πεταξα στο στομα, την παρατησα και εφυγα σκεπτομενος την τραυματικη πιπα που μου εκανε στην αρχη ΕΠΙΤΗΔΕΣ.
Μετα απο ενα μηνα επαθα μια πολυ σοβαρη και βαρια λοιμωξη στα γεννητικα, ευτυχως εγινα καλα.
Και πριν απο κατι εβδομαδες ειδα την φωτογραφια της φατσα καρτα ΟΡΟΘΕΤΙΚΗ!!!
Λεω απο μεσα μου "Τωρα μεγαλε την εκατσες!"
Ευτυχως ολα τα τεστ που εκανα βγηκαν αρνητικα.
Ακομα θελω να την ματωσω............... στο ξυλο!!!!!!!!!!!
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Σαφως και πρεπει να δημοσιευουν τις φωτογραφιες. Και θα σας πω απο προσωπικη εμπειρια γιατι.
Ηταν το προηγουμενο φθινοπωρο, εκανε ζεστη, γυρναγα σπιτι, ειχα πιει λιγακι και στη διαδρομη που κανω διασχιζω μια πιατσα του κεντρου. Σε ενα φαναρι με πλησιασε ενα μικρο με πολυ ωραια ματια και προσωπο, (φαινοταν και λιγο για πρεζακι). Με τα πολλα με εψησε και την πηγα σε διπλανο ξενοδοχειο, οπου μου εκανε μια πολυ βιαιη και δαγκωτη πιπα με την ταση να με ματωσει. Την σταματησα και μου λεει ελα να με γαμησεις. Της λεω που ειναι το προφυλακτικο και αμεσως μου τον βουτηξε και πηγε να τον βαλει. Αντισταθηκα και τσαντιστηκε κιολας. Τα πηρα και εγω και δεν την αφησα ετσι της τα πεταξα στο στομα, την παρατησα και εφυγα σκεπτομενος την τραυματικη πιπα που μου εκανε στην αρχη ΕΠΙΤΗΔΕΣ.
Μετα απο ενα μηνα επαθα μια πολυ σοβαρη και βαρια λοιμωξη στα γεννητικα, ευτυχως εγινα καλα.
Και πριν απο κατι εβδομαδες ειδα την φωτογραφια της φατσα καρτα ΟΡΟΘΕΤΙΚΗ!!!
Λεω απο μεσα μου "Τωρα μεγαλε την εκατσες!"
Ευτυχως ολα τα τεστ που εκανα βγηκαν αρνητικα.
Ακομα θελω να την ματωσω............... στο ξυλο!!!!!!!!!!!
 

Anomaliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μα και εσυ ρε αγορινα μου ψωνισες απο το δρομο και το εκοψες και πρεζακι, πες μου ποιος σου φταιει μετα?
να προσεχεις τι κανεις ρε φιλε και που τον χωνεις και πως...
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μα και εσυ ρε αγορινα μου ψωνισες απο το δρομο και το εκοψες και πρεζακι, πες μου ποιος σου φταιει μετα?
να προσεχεις τι κανεις ρε φιλε και που τον χωνεις και πως...
Κακια στιγμη ρε φιλε, βαλαμε μυαλο τωρα, εστω στα γεραματα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom