Νέα

ΚΕΕΛΠΝΟ: Στις 24 οι εκδιδόμενες με AIDS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Ακόμη τρεις ιερόδουλες βρέθηκαν θετικές στον ιό HIV (Aids) στο πλαίσιο των ελέγχων που συνεχίζονται από τις κινητές μονάδες του ΚΕΕΛΠΝΟ, στο κέντρο της Αθήνας, τον Άγιο Παντελεήμονα, την πλατεία Αμερικής και το Μεταξουργείο, με στόχο τον περιορισμό της διάδοσης λοιμωδών νοσημάτων.

Σύμφωνα μάλιστα με πληροφορίες οι δύο από τις τρεις ιερόδουλες που βρέθηκαν είναι Ελληνίδες και η τρίτη από την Βουλγαρία.

ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΣ...  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αυτο δεν ειναι τυχαιο :think:Ειχα πει και στο αλλο Thread οτι πανε να κλεισουν τα Μπουρδελακια.Καταρχην μετα απο αυτο θα μειωθει η κινηση κατα 30%-50%.Και φυσικα θα τα κλεισουν.Εμενα με επηρεαζει εμμεσα.Μπορει να μην μενω Ελλαδα αλλα ερχομαι 2-3 φορες το χρονο και για να μην  :jerking: ή  :zfuck: ειμαι αναγκασμενος να πηγαινω στη Φυλης και το Μεταξουργειο.Αν τα κλεισουν θα ερχομαι Ελλαδα πολυ λιγοτερες μερες :)Οχι πανω απο μια βδομαδα αντι για 10-15 μερες.ΜΗΠΩς ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΤΕ ΟΠΩς ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑ Κ'ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 19,5 ΧΡΟΝΙΑ? :)Μπας και γλυτωσετε απο την αγαμια
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Αυτο δεν ειναι τυχαιο :think:Ειχα πει και στο αλλο Thread οτι πανε να κλεισουν τα Μπουρδελακια.Καταρχην μετα απο αυτο θα μειωθει η κινηση κατα 30%-50%.Και φυσικα θα τα κλεισουν.Εμενα με επηρεαζει εμμεσα.Μπορει να μην μενω Ελλαδα αλλα ερχομαι 2-3 φορες το χρονο και για να μην  :jerking: ή  :zfuck: ειμαι αναγκασμενος να πηγαινω στη Φυλης και το Μεταξουργειο.Αν τα κλεισουν θα ερχομαι Ελλαδα πολυ λιγοτερες μερες :)Οχι πανω απο μια βδομαδα αντι για 10-15 μερες.ΜΗΠΩς ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΤΕ ΟΠΩς ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑ Κ'ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 19,5 ΧΡΟΝΙΑ? :)Μπας και γλυτωσετε απο την αγαμια

:2funny: :2funny:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Αυτο δεν ειναι τυχαιο Hmmm....Ειχα πει και στο αλλο Thread οτι πανε να κλεισουν τα Μπουρδελακια.Καταρχην μετα απο αυτο θα μειωθει η κινηση κατα 30%-50%.Και φυσικα θα τα κλεισουν.Εμενα με επηρεαζει εμμεσα.Μπορει να μην μενω Ελλαδα αλλα ερχομαι 2-3 φορες το χρονο και για να μην  Jerking Off ή  zfuck ειμαι αναγκασμενος να πηγαινω στη Φυλης και το Μεταξουργειο.Αν τα κλεισουν θα ερχομαι Ελλαδα πολυ λιγοτερες μερες SmileyΟχι πανω απο μια βδομαδα αντι για 10-15 μερες.ΜΗΠΩς ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΤΕ ΟΠΩς ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑ Κ'ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 19,5 ΧΡΟΝΙΑ? SmileyΜπας και γλυτωσετε απο την αγαμια

εμεις ζουμε στο μεγαλυτερο μπουρδελο δεν χρειαζομαστε μεταναστευση για να γαμησουμε
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Αυτο δεν ειναι τυχαιο :think:Ειχα πει και στο αλλο Thread οτι πανε να κλεισουν τα Μπουρδελακια.Καταρχην μετα απο αυτο θα μειωθει η κινηση κατα 30%-50%.Και φυσικα θα τα κλεισουν.Εμενα με επηρεαζει εμμεσα.Μπορει να μην μενω Ελλαδα αλλα ερχομαι 2-3 φορες το χρονο και για να μην  :jerking: ή  :zfuck: ειμαι αναγκασμενος να πηγαινω στη Φυλης και το Μεταξουργειο.Αν τα κλεισουν θα ερχομαι Ελλαδα πολυ λιγοτερες μερες :)Οχι πανω απο μια βδομαδα αντι για 10-15 μερες.ΜΗΠΩς ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΤΕ ΟΠΩς ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑ Κ'ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 19,5 ΧΡΟΝΙΑ? :)Μπας και γλυτωσετε απο την αγαμια

Δημητράκη αληθεύει ότι όλες οι Ρωσσίδες παρακαλάνε να γαμηθούν μαζί σου;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δημητρακη δουλευεις ακαποτα;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τι ωραια που δουλευει ο κρατικος μηχανισμος. Τι κριμα που θα σταματησει να δουλευει οταν τελειωσουν οι εκλογες.
Δεν ειναι τυχαιο οταν λιγες μερες πριν τις εκλογες το κρατος θελει να μας κανει να πιστεψουμε οτι οντως υπαρχει κρατικος μηχανισμος.
Αυτο δειχνει ποσο αδιαφορουν για τα προβληματα που υπαρχουν. Απλα τοσα χρονια ολοι γυριζαν την πλατη στο προβλημα και ξαφνικα θυμηθηκαμε για ελεγχους και αλλα διαφορα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.733
Πόντοι
6.925
2 ελληνιδες λέει. τόσες ειναι ολες κι ολες στην Φυλης
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αλλες 3 ιεροδουλες με AIDS έπιασε η αστυνομία

Νταξυ το οτι υπαρχουν αλλες 3000 εκει εξω εδω και κατι χρονια και ξυνουν τ @@ τους εσκεμενα (α)μερικοι  
δε το λεμε να μη χαλασουμε την εικονα παραμονες εκλογων  :rolleyes:

Μπραβο μπατσοι Αστυνομιδες  :smitten:

Μπραβο και στους δημοσιογραφους που σε λιγο θα μας πουν πατρονυμα κλτ και θα περιμενουν απο  τους αλητες - μελη του  bou να μαθουν
πως τις λεγαν και που δουλευαν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δημητράκη αληθεύει όλες οι Ρωσσίδες παρακαλάνε να γαμηθούν μαζί σου;
Οποιος θελει μπορει να διαβασει στο Ρωσσια Sex&Vodka τα καμωματα μου :2funny:------Ολα αυτα που γιναν ειναι προσχεδιασμενα και σκοπο εχουν να μην πηγαινει ο κοσμος Φυλης και Μεταξουργειο και να κλεισουν τα Μπουρδελακια
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, δεν σας κρύβω ότι έχω χεστεί πάνω μου, το σκατό έχει φτάσει στην κάλτσα. Έχω πάει με πουτάνες μόνο στη Φυλής, και πάντα με προφύλαξη. Πριν λίγο διάβασα στο ίντερνετ ότι 700 πελάτες της καριόλας αυτής δεν χρησιμοποιούσαν προφυλάξεις. Αν έστω 100 απο αυτούς έχουν συνευρεθεί με γνωστές πουτάνες τύπου Τζουλιάνα και Μπάρμπαρα τότε υπάρχει πάνω απο 16% πιθανότητα να έχουν κολλήσει κι αυτές, και φυσικά θα έχει πάρει κι άλλους η μπάλα. Θα κάνω εξετάσεις και φυσικά δεν ξαναπατάω σε μπουρδέλο.
 

Επισκέπτης
ρε αγορινες αυτες οι 3 ειναι του πεζοδρομιου η μπουρδελων??/
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα ειμαι νεα εγγραφη εδω και τα μπουρδελα τα εχω φαει με το κουταλι,ειμαι στις γειτονιες αυτες στον Αγ.Παντελεημονα για δεκαετιες,παντα μα παντα ομως φοραγα σκουφακι οταν πηγαινα,δεν το παιζω ηθικος αλλα εδω μεσα με αυτα που εχω διαβασει προσωπικα νιωθω οτι ειτε καποιοι ειναι καθυστερημενοι (να με συγχωρουνε) ειτε λενε ψεμματα για φιγουρα ειτε ειναι αποφασισμενοι για ολα.
Εγω πλεον δεν παω γιατι δεν πολυγουσταρω να γαμαω γκομενες που κανουν "τα παντα" και να το ξερω κιολας και σιγουρα εχω και εγω το "πακετο" που μου αρεσει,συγκεκριμενα μου αρεσει η γυναικα να ειναι νατουραλ στο αιδοιο και οχι ξυρισμενη γουλι,να εχει καθαριοτητα μεσα καργα και ωραιο περιβαλλον με καθρεπτες,παντα ομως φορουσα προφυλακτικο και αν κατι με "τσινιζε" την "εκανα λουης",τα χεζω τα δεκαρικα και τα εικοσαρικα μπροστα στην υγεια μου.
Καντε το ιδιο,προστατευειτε και αν σας βγαινει "σαπιο το καρπουζι" μεσα,φερθειτε ανδρικια,σηκωθειτε και φυγετε,μην χυσετε και καλα χωρις καποτα για να τιμησετε τα ευρω σαν τελειωτικη λυση,ετσι πατε πασο στην μπλοφα η στην ανικανοτητα των κοριτσιων,την υγεια σας κοιταξτε πρωτα απο ολα,μετα και που τις κριτικαρετε την "τον εχετε ακουμπησει" αρα η κριτικη ειναι μη υπολογισιμη σε αυτη την περιπτωση,μονο αν ξενερωσετε και φυγετε μαγκες εχει νοημα η κριτικη αλλιως απλα πηγατε πασο,με συγχωρειτε για το υφος αλλα σκαω γιατι ειστε ανδρες και θεωρω σωστο να σας υποστηριζω.
Αλλο ειναι κριτικαρετε την παροχη την σωστη και την υγιη και αλλο να πηγαινετε πασο στην μπλοφα.
Προτεινω να κανετε ετσι,να φορατε το "κρανος" σας και εσεις και αν διαφωνειτε πειτε με μαλακα,δεν τρεχει τιποτα.
Τωρα για το προτεκτορατο που ζουμε τι να πω;οτι ολοι ξεραμε οτι τα τελευταια χρονια καπου "χαθηκε η μπαλα" με τις γκομενες και απο την αυθεντικοτητα των παροχων που ηταν σωστα και προστατευμενα ολα με την μυσταγωγια και την γλυκα που ειχε καταντησε να γινει "κινεζικη απομιμιση" και αυτο,δηλαδη κανενα οριο,ολα για την κονομα,πιο φθηνα,πιο ρομποτικα και αρκει να χυσει ο πελατης με καθε τροπο.
Λετε να γερασα και να λεω μαλακιες;αποψη σας!εγω παντως μενω εδω διπλα και δεν ημασταν ποτε ετσι χυμα στο κυμα.Ποτε!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Οποιος θελει μπορει να διαβασει στο Ρωσσια Sex&Vodka τα καμωματα μου :2funny:------Ολα αυτα που γιναν ειναι προσχεδιασμενα και σκοπο εχουν να μην πηγαινει ο κοσμος Φυλης και Μεταξουργειο και να κλεισουν τα Μπουρδελακια

Πάντως πρέπει να έχεις κάνει πάταγο στη Ρωσία Δημητράκη. Οι Ρωσσίδες θα έχουν λιώσει τα δαχτυλάκια τους στο μουνάκι τους για την πάρτη σου.

Τις γλύτωσες από τους πιρφόρους τους Ρώσους τύπε.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Μάγκες, δεν σας κρύβω ότι έχω χεστεί πάνω μου, το σκατό έχει φτάσει στην κάλτσα. Έχω πάει με πουτάνες μόνο στη Φυλής, και πάντα με προφύλαξη. Πριν λίγο διάβασα στο ίντερνετ ότι 700 πελάτες της καριόλας αυτής δεν χρησιμοποιούσαν προφυλάξεις. Αν έστω 100 απο αυτούς έχουν συνευρεθεί με γνωστές πουτάνες τύπου Τζουλιάνα και Μπάρμπαρα τότε υπάρχει πάνω απο 16% πιθανότητα να έχουν κολλήσει κι αυτές, και φυσικά θα έχει πάρει κι άλλους η μπάλα. Θα κάνω εξετάσεις και φυσικά δεν ξαναπατάω σε μπουρδέλο.

Μην φοβάσαι Πέτρο δεν κολλάει και τόσο εύκολα. Καταλαβαίνω πώς νιώθεις. Κάνε τις εξέταση, το να σε τρώει το άγχος δεν αντέχεται.

Απλά πρόσεχε λιγάκι στο μέλλον. Δεν χρειάζεται φόβος.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Μάγκες, δεν σας κρύβω ότι έχω χεστεί πάνω μου, το σκατό έχει φτάσει στην κάλτσα. Έχω πάει με πουτάνες μόνο στη Φυλής, και πάντα με προφύλαξη. Πριν λίγο διάβασα στο ίντερνετ ότι 700 πελάτες της καριόλας αυτής δεν χρησιμοποιούσαν προφυλάξεις. Αν έστω 100 απο αυτούς έχουν συνευρεθεί με γνωστές πουτάνες τύπου Τζουλιάνα και Μπάρμπαρα τότε υπάρχει πάνω απο 16% πιθανότητα να έχουν κολλήσει κι αυτές, και φυσικά θα έχει πάρει κι άλλους η μπάλα. Θα κάνω εξετάσεις και φυσικά δεν ξαναπατάω σε μπουρδέλο.
μα δεν ειπε κανεις οτι ακομα και αυτοι που πηγαν ακαποτα μαζι της κολλησαν τον ιο.

Και δε νομιζω οτι και οι 700 που αναφερονται πηγαν ακαποτα μαζι της.Απλα θορυβηθηκαν γι'αυτο και πλακωσαν ολοι μαζι τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom