Νέα

ΚΕΕΛΠΝΟ: Στις 24 οι εκδιδόμενες με AIDS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τώρα που είναι όλες καθαρές(όσες μείνανε), τώρα είναι καιρός για ακάποτα. :boff: :tooth:

Ακριβως !!!!

Εισαι σαινι συνάδελφε  ;)

Btw για μενα παντως τωρα ειναι καιρος για εξορμησεις!!!!
Την έκανα χθές ! Μεχρι την Πεμπτη θα κανω αλλη μια επισκεψουλα
πιστευω !
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι υπέρ της προστασίας των προσωπικών δεδομένων.

Βασικά είμαι κολλημένος με αυτό.

Σε αυτήν την περίπτωση όμως θα έπρεπε να δημοσιευτούν οι φωτογρταφίες ώστε να μην ξεχαστεί σε λίγο ή πολύ το θέμα και αυτές ξαναδουλέψουν. Δεν εννοώ τις τοξικομανείς. Δεν ήταν όλες τέτοιες. Η πρώτη που βγήκε ήταν κανονική. Θα μπορούσε να πάει ο κάθε ένας με αυτήν.

Άμα συνεχίσει να μην υπάρχει έλεγχος και να λειτουργούν χωρίς χαρτιά αυτή θα μπορούσε να ξαναπιάσει σε μερικούς μήνες δουλειά και να ξανασπάσει μια καπότα και να έχουμε άλλα. Τώρα μπορεί; ΌΧΙ. Γιατί; ΔΙΟΤΙ ΒΓΗΚΕ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ.

Έτσι πιστεύω ότι είναι...


Μα για ποια "δουλεια" γραφεις... Της πληρωνε ΙΚΑ ο εργοδοτης-νταβατζης??? Ή, εάν ήταν "αυτοαπασχολουμενη", είχε κανονικη αδεια εξασκησεως επαγγελματος? Και τωρα τα χανει αυτα?

Ή μήπως τωρα δε θα μπορει να δουλεψει επειδή οι μελλοντικοί πιθανοί πελατες θα την αναγνωρίσουν? Σιγα... Με το κατάλληλο μακιγιαζ, ενα βαψιμο του μαλλιου, μετακομιση καπου περα απο τη Φυλης, και παλι θα μπορει να βγει στην αγορα εργασιας.

ΚΑΜΜΙΑ πρακτικη αξια δεν ειχε η δημποσιοποιηση των φωτογραφιων αυτων περα απο την ικανοποιηση καποιων βιαιων συντηρητικων ενστικτων μερους του εκλογικου σωματος. Κατι που πολυ ευκολα μπορει μεθαυριο να στραφει εναντιον των πελατων των γυναικων αυτων (φωτογραφιες "παρανομων" πελατων "παρανομων" οικων ανοχης).
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
ΚΑΜΜΙΑ πρακτικη αξια δεν ειχε η δημποσιοποιηση των φωτογραφιων αυτων περα απο την ικανοποιηση καποιων βιαιων συντηρητικων ενστικτων μερους του εκλογικου σωματος. Κατι που πολυ ευκολα μπορει μεθαυριο να στραφει εναντιον των πελατων των γυναικων αυτων (φωτογραφιες "παρανομων" πελατων "παρανομων" οικων ανοχης).
Έτσι ακριβώς. Btw άλλαξα τον τίτλο. Νομίζω το "εκδιδόμενες" είναι ακριβέστερο απ' το "ιερόδουλες" στη συγκεκριμένη περίπτωση.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Η κοπέλα που πιάστηκε σήμερα, νομίζω και αυτή εξαρτημένη είναι.

www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&lang='..'&perform=view&id=14786&Itemid=902&lang=]http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&lang='..'&perform=view&id=14786&Itemid=902&lang=[/url]

Το προεκλογικό θέατρο συνεχίζεται...  :tickedoff:

Ρε σεις αυτο ειναι ωραιο μωρακι! Σε σχεση με τις υπολοιπες τουλαχιστον!
Την κοβετε για πρεζου?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Μπα.. καθολου... Υγιεστατη .. για στουντιο  είναι .. :rolleyes:
======
Πάντως, δεν βλέπω να συζητείται  αρκετά  το οτι βγαίνουν  στην φόρα και  το  ονόματα  του πατέρα  -- και της μανας  τους--   και   ο τοπος γέννησης
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...   Μην   μεινει  κανεις  συγγενης  και γείτονας  που δεν θα   το μάθει
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...   Μη ξεχάσετε --- ως το χαράματα   προλαβαίνετε--
εχει  και μερικες ακομα  δεξιά  στην Καματερου-- και τη  Πλατεία  Βαθη την   ξεχάσατε μαλλον
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...  Μη ξεχάσετε  ως το χαράματα   προλαβαίνετε--
σε λιγο ανοιγουν  οι κάλπες--   ;) :ak:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.860
Κριτικές
6
Like
9.217
Πόντοι
1.686
Έτσι ακριβώς. Btw άλλαξα τον τίτλο. Νομίζω το "εκδιδόμενες" είναι ακριβέστερο απ' το "ιερόδουλες" στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Το ίδιο είναι .

Το "ιερόδουλες " είναι πιό κατανοητό

Το καταλαβαίνουν περισσότεροι .

Το "εκδιδόμενες " μερικοί μπορεί να μην το ξέρουν σαν όρο .
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Μπα.. καθολου... Υγιεστατη .. για στουντιο  είναι .. :rolleyes:
======
Πάντως, δεν βλέπω να συζητείται  αρκετά  το οτι βγαίνουν  στην φόρα και  το  ονόματα  του πατέρα  -- και της μανας  τους--   και   ο τοπος γέννησης
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...   Μην   μεινει  κανεις  συγγενης  και γείτονας  που δεν θα   το μάθει
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...   Μη ξεχάσετε --- ως το χαράματα   προλαβαίνετε--
εχει  και μερικες ακομα  δεξιά  στην Καματερου-- και τη  Πλατεία  Βαθη την   ξεχάσατε μαλλον
Ετσι κύριοι Λοβέρδε  και  Χρυσοχοίδη...  Μη ξεχάσετε  ως το χαράματα   προλαβαίνετε--
σε λιγο ανοιγουν  οι κάλπες--   ;) :ak:

Σε λιγο ανοιγουν οι καλπες και θα πιουνε τα χυσια του ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΥ  :rockon:


Το ίδιο είναι .

Το "ιερόδουλες " είναι πιό κατανοητό

Το καταλαβαίνουν περισσότεροι .

Το "εκδιδόμενες " μερικοί μπορεί να μην το ξέρουν σαν όρο .

Ναι βεβαια πολλοι δε θα το καταλαβουν σαν ορο... Εγω λεω να το γραψουμε και στη νοηματικη με εικονιτσες γιατι πολλοι δε θα μπορουν να διαβαζουν αφου το φορουμ απευθυνεται κυριως σε παιδια κατω των 6 ετων ε?


αυτή παίρνει μόνο ζαμπον.

:2funny: :2funny: :2funny:
Κριμα που στις φωτογραφιες απο τις καινουργιες που πιασανε δε τις δειχνουν απο λιγο πιο μακρια να δουμε αν εχουν τρυπιτσες!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
μετα τα τελευαταια νεα, ελπιζω οι υπερμαχοι του ακαποτου να ηρεμισουν λιγακι..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
άσχετο αλλά όλες αυτές υποθέτω πως ήταν του δρόμου.
Η πρώτη πρέπει να δουλευε σε μπουρδέλο .Απλά το θέμα είναι πως πλέον θα πρέπει όλοι μας να προσέχουμε λίγο παραπάνω .Τώρα για τα ακάποτα νομίζω έχουν λεχθεί παρα πολλές φορές για το συγκεκριμένο θέμα......
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ρε σεις αυτο ειναι ωραιο μωρακι! Σε σχεση με τις υπολοιπες τουλαχιστον!
Την κοβετε για πρεζου?

Ναι φίλε, τριγυρνούσε κοντά στο μαγαζί μου στο κέντρο (όταν είχα) και ζητιάνευε ευρώ από τον κόσμο. Μιλάμε για 3-4 χρόνια πρίν.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
Το ίδιο είναι .

Το "ιερόδουλες " είναι πιό κατανοητό

Το καταλαβαίνουν περισσότεροι .

Το "εκδιδόμενες " μερικοί μπορεί να μην το ξέρουν σαν όρο .
Νομίζω όχι. Οι ιερόδουλες είναι οι κατ' επάγελμα εκδιδόμενες, αυτές που δουλεύουν στους οίκους ανοχής. Το "εκδιδόμενες" δεν είναι όρος. Είναι αυτές που εκδίδονται μπορεί και περιστασιακά όπως τα πρεζάκια που πιάσανε ας πούμε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.612
Πόντοι
12.525
Νομίζω όχι. Οι ιερόδουλες είναι οι κατ' επάγελμα εκδιδόμενες, αυτές που δουλεύουν στους οίκους ανοχής. Το "εκδιδόμενες" δεν είναι όρος. Είναι αυτές που εκδίδονται μπορεί και περιστασιακά όπως τα πρεζάκια που πιάσανε ας πούμε.
εδω πανω ειχα κι εγω ενσταση...
Δε μπορει να χαρακτηριζεται ιεροδουλη καποια που γυρναει απο δω κι απο κει,ειναι τοξικομανης και οταν βρεθει σε αναγκη θα γαμηθει οπως να'ναι για λιγα μονο χρηματα.
Κι εγω αμα βρω τωρα μια πρεζου στο παρκο της γειτονιας και την πω παρε 10ε και παρε μια πιπα σιγουρα θα δεχθει.Μπορει ομως να χαρακτηριστει ιεροδουλη αυτη?Δε νομιζω...

Περιστασιακα εκδιδομενη ειναι μαλλον ο πιο ταιριαστος χαρακτηρισμος
 

Επισκέπτης
Ρε σεις αυτο ειναι ωραιο μωρακι! Σε σχεση με τις υπολοιπες τουλαχιστον!
Την κοβετε για πρεζου?
οντως ειναι καλο ρε συ .. :grin: αλλα ειναι  λιγο "αγγουρι" για να κανει πουτανια..αμα ητανε ομονοια δεν θα την περναγα για πουτανα  :- δεν διχνει κατι τετιο το προσωπο της  :idiot:
 

sougias01

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Που έχει φθάσει ο αριθμός; πόσες έχουν βρεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom