Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 335K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Χτες ειχε ερθει με ενα τιραντακι τρελο. Δε μπορεσα να βγαλω φωτο γτ ηταν κ η δικια μου!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δε το κανουμε συχνα!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Χτες ηρθε στο σπιτι με ενα τρελο κολαν κ οταν τη ρωτησα αν πηγε για περπατημα μου απαντησε " οχι,εκανα γυμναστικη κ μουσκεψα το βρακακι μου στο σπιτι σημερα" . Αμεσως καυλωσα!
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.744
Like
6.759
Πόντοι
1.056
κρατα το κινητο στο χερι κατω χαμηλα και βαλτο να τραβαει βιντεο. και οτι πιασει μετα η καμερα.........μετα κανεις τις αποκοπες στο υπολογιστη και αν πιασει κατι καλο βαλτο εδω
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
κρατα το κινητο στο χερι κατω χαμηλα και βαλτο να τραβαει βιντεο. και οτι πιασει μετα η καμερα.........μετα κανεις τις αποκοπες στο υπολογιστη και αν πιασει κατι καλο βαλτο εδω
Καλη ιδεα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.790
Κριτικές
101
Like
47.529
Πόντοι
21.661
Χτες ηρθε στο σπιτι με ενα τρελο κολαν κ οταν τη ρωτησα αν πηγε για περπατημα μου απαντησε " οχι,εκανα γυμναστικη κ μουσκεψα το βρακακι μου στο σπιτι σημερα" . Αμεσως καυλωσα!
το δικο σου βρακακι το μουσκεψες... ποσες τραβηξες ?
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Είναι άχρηστο ρίσκο βασικά όπως είπε ο συναγωνιστής. Είναι δρόμος χωρίς επιστροφή και θα βάλεις και φωτιές αν μαθευτεί εκτός από το σπίτι σου και στις 2 αδελφές. Χάθηκαν τόσες γυναίκες βρε παιδί μου? ... Άσε που μπορεί να είναι παρενέργεια της πολύμηνης καραντίνας κι εγκλεισμού......
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
το δικο σου βρακακι το μουσκεψες... ποσες τραβηξες ?
Μια!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι άχρηστο ρίσκο βασικά όπως είπε ο συναγωνιστής. Είναι δρόμος χωρίς επιστροφή και θα βάλεις και φωτιές αν μαθευτεί εκτός από το σπίτι σου και στις 2 αδελφές. Χάθηκαν τόσες γυναίκες βρε παιδί μου? ... Άσε που μπορεί να είναι παρενέργεια της πολύμηνης καραντίνας κι εγκλεισμού......
Ακομα κ ετσι να ειναι αν οντως το θελει θα το κρατησει κ αυτη μυσικο!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.790
Κριτικές
101
Like
47.529
Πόντοι
21.661

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.790
Κριτικές
101
Like
47.529
Πόντοι
21.661
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Σε αυτην εννοουσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom