Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 334K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Χτες ειχε ερθει με ενα τιραντακι τρελο. Δε μπορεσα να βγαλω φωτο γτ ηταν κ η δικια μου!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δε το κανουμε συχνα!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Χτες ηρθε στο σπιτι με ενα τρελο κολαν κ οταν τη ρωτησα αν πηγε για περπατημα μου απαντησε " οχι,εκανα γυμναστικη κ μουσκεψα το βρακακι μου στο σπιτι σημερα" . Αμεσως καυλωσα!
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.717
Like
6.621
Πόντοι
1.056
κρατα το κινητο στο χερι κατω χαμηλα και βαλτο να τραβαει βιντεο. και οτι πιασει μετα η καμερα.........μετα κανεις τις αποκοπες στο υπολογιστη και αν πιασει κατι καλο βαλτο εδω
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
κρατα το κινητο στο χερι κατω χαμηλα και βαλτο να τραβαει βιντεο. και οτι πιασει μετα η καμερα.........μετα κανεις τις αποκοπες στο υπολογιστη και αν πιασει κατι καλο βαλτο εδω
Καλη ιδεα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.274
Κριτικές
94
Like
46.560
Πόντοι
17.311
Χτες ηρθε στο σπιτι με ενα τρελο κολαν κ οταν τη ρωτησα αν πηγε για περπατημα μου απαντησε " οχι,εκανα γυμναστικη κ μουσκεψα το βρακακι μου στο σπιτι σημερα" . Αμεσως καυλωσα!
το δικο σου βρακακι το μουσκεψες... ποσες τραβηξες ?
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Είναι άχρηστο ρίσκο βασικά όπως είπε ο συναγωνιστής. Είναι δρόμος χωρίς επιστροφή και θα βάλεις και φωτιές αν μαθευτεί εκτός από το σπίτι σου και στις 2 αδελφές. Χάθηκαν τόσες γυναίκες βρε παιδί μου? ... Άσε που μπορεί να είναι παρενέργεια της πολύμηνης καραντίνας κι εγκλεισμού......
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
το δικο σου βρακακι το μουσκεψες... ποσες τραβηξες ?
Μια!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι άχρηστο ρίσκο βασικά όπως είπε ο συναγωνιστής. Είναι δρόμος χωρίς επιστροφή και θα βάλεις και φωτιές αν μαθευτεί εκτός από το σπίτι σου και στις 2 αδελφές. Χάθηκαν τόσες γυναίκες βρε παιδί μου? ... Άσε που μπορεί να είναι παρενέργεια της πολύμηνης καραντίνας κι εγκλεισμού......
Ακομα κ ετσι να ειναι αν οντως το θελει θα το κρατησει κ αυτη μυσικο!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.274
Κριτικές
94
Like
46.560
Πόντοι
17.311

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.274
Κριτικές
94
Like
46.560
Πόντοι
17.311
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Σε αυτην εννοουσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom