Νέα

Κάτοικος κέντρου Αθήνας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.162
Like
4.089
Πόντοι
456
Πάντως οι περιοχές του κέντρου αν δεν είχαν αλλοιωθεί θα ήταν προτιμότερες από πολλούς δήμους του λεκανοπεδίου.
Φαντάζομαι το 70 όποιος αγόραζε σπίτι πέριξ της Πατησίων θα πίστευε πως έκανε πολύ καλή αγορά.

Η Αθήνα έπρεπε να είχε δήμαρχο κανέναν σαν τον Παχατουρίδη που βγάζουν συνέχεια στο Περιστέρι. Να πονάει την πόλη και να κάνει δουλίτσα όχι μαλακίες.
Είχαμε τον μεγάλο περίπατο στην Πανεπιστημίου με τα πλατάνια, κόστισε ένα κάρο λεφτά και η πλάκα είναι πως οι πιο πολλοί χρησιμοποιούν τα παλιά πεζοδρόμια :jerking:
Πολύ άστοχο έργο αυτό με το μεγάλο περίπατο. Ποιος μαλάκας θα κάνει περίπατο σε έναν δρόμο που περνάνε 1000000 αυτοκίνητα. Μια φορά κάνεις όλη την πανεπιστημίου με τα πόδια και έχεις πονοκέφαλο 2 μέρες. Πάνε καλά;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
10
Like
5.514
Πόντοι
2.816
Κάτι ουσιώδες έχεις να πεις;
Μάλλον είσαι κι εσύ εκτός πραγματικότητας σαν τον άλλο τον παλαβό...
Πάντως λύση στο πρόβλημα σου δεν πρόκειται να δώσει το άνοιγμα στο βου.κομ αυτού του νήματος.. να συμφωνείς με διαταραγμένους και να τσακώνεσαι με όσους διαφωνούν μαζί σου.
Ένας ψυχολόγος είναι η λύση
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.580
Like
3.425
Πόντοι
456
Το κέντρο της Αθήνας είναι δύσκολη περιοχή για σκυλιά, θεωρώ. Θέλουν κι αυτά την άπλα τους, το χώρο τους για να χαρούν τη ζωή τους. Και κατά το δυνατόν και άλλα σκυλιά για παρέα, για συναναστροφή.

Όποιος αγαπάει τα σκυλιά, έχει κάθε λόγο να εξετάσει προσεκτικά της επιλογές που προσφέρουν κάποια προάστια.

Ένα σκυλί στο κέντρο κάπου περιορίζεται, τρώει και κατευθείαν από το ύψος τον εξατμίσεων όλα τα καυσαέρια.

Υπάρχουν σίγουρα χίλια μέρη, που και το σκυλί θα απολαύσει περισσότερο τη σχετικά με μας σύντομη ζωή του, από ότι σε ένα διαμέρισμα ή μπαλκόνι στην Ομόνοια, την Πλ. Βικτωρίας ή τη Φυλής.

Πες π.χ. στην Ηλιούπολη. Ξέρω άνθρωπο που έφυγε από Πατησίων για Ηλιούπολη, ώστε να ζήσει και το σκυλί του καλύτερα. Και είναι έτσι κι ο ίδιος πιο ευτυχής.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.480
Like
12.009
Πόντοι
3.656
:jerking:Ναι για την μοδα τον εχω τον σκυλο, επισης μαζι με αυτον πηρα και το range rover, το ειχε προσφορα η αντιπροσωπεια (του σκυλου). καταλαβαμε ολοι οτι ανηκεις σε αυτη την βρωμορατσα των βλαχων που το ζωο το εχουν ειτε για φαι ειτε για δουλεια. εγω την βρισκω με την συντροφια παρεα του σκυλου μου, εσυ την βρισκεις να πηγαινεις στα goodys μετα απο παιδικο παρτυ και να μυριζεις τις καρεκλες που καθονταν τα ανηλικα. καθε φορα που θα πατας σκατα σκυλου (που αλλο διποδο σαν και σενα δεν τα μαζεψε) θελω να θυμασαι εμενα εδω και να με σιχιτιριζεις, επισης θελω ο εκαστοτε σκυλος του οποιου σκατα πατησες και εφερες σπιτι σου να ειχε φαει κοκκινιστο πριν. Οχι 150 αλλα 450 σκαω τον μηνα για τον μουργο μου, εσυ σκας περισσοτερα για πιατσα και μασαζ με πατσαβουρες φρονω διοτι με τα μυαλλα που κουβαλας σε βλεπουν οι πουτανες στον δρομο και κρυβονται να μην ξαναζησουν οτι εζησαν μαζι σου την πρωτη φορα, εχεις κανει επιλεκτικες τις πουτανες δλδ και μπραβο σου. το 69 στο ονομα σου δηλωνει το iq σου εμφανως και το αλλο 69 το πρωτο γλυφομουνι που εκανες σε κατσικα στο χωριο που μεγαλωσες (εξου και το κομπλεξ σου με τα κατοικιδια). προσεχε μην εκδηλωνεις και εξω (και οχι στην ασφαλεια ενος blog) την απεχθεια σου για τα κατοικιδια διοτι θα βρεθει καμια μερα κανας ασβερκωτος που θα ξαμολησει πανω σου κανα θηριο διασταυρωση ροντβαιλερ με αλιγατορα, δεν θα σου μεινει μπριζολα για μπριζολα και μετα θα φας και ξυλο με το λουρι του σκυλου. εκμισθωτες σαν και σενα συναντησα πολλους στην οδυσσεια μου να βρω ενα σπιτακι, και σε ολους οπως και σε σενα ευχομαι να βρειτε νοικαρη με οικογενεια πιτσιρικια να εχετε θορυβο κλαμματα φωνες ολη μερα και σπιτι στο τελος κωλο απο τις ζημιες. ο σκυλος στην τελικη μαθαινει και να το βουλωνει και να μην κανει ζημιες ή τον περιοριζεις σε ενα δωματιο. αλλα αυτα σου ακουγονται εξωγηινα εσενα μουρτζοβλαχε τσοπανη που εμαθες και το ιντερνετ που μικρο σε καλουσανε με την φλογερα να ερθεις να φας τραχανα χοντροκομμενο. ζητω συγνωμη για οποιον αλλον διαβαζει την αντιδραση μου, αλλα ως εδω με τα ΒΛΑΧΙΚΑ ΜΥΑΛΛΑ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:jerking:
Μην τον αποπαίρνεις τύπε


ήθελε απλά να πει εμέσως πλην σαφώς ότι αυτός κάθε σάββατο παίρνει το βρετανικό κυνηγητικό του πανάκριβο σπάνιο σκύλο του και πηγαίνει με το ρειντζ του και κυνηγάει φασιανούς στην εξοχή μαζί με άλλους γαλαζοαίματους που κάνει παρέα....

άλλο αν η πραγματικότηα είναι ότι πάει σε καμιά ταβέρνα στο πολυδένδρι με άλλους αρχοντοχωριάτες απλά νατί για ρειντζ σκάει με κωλοφτιαγμένο γκολφ με τρύπιο καταλλήτη

:tooth::tooth::tooth::tooth:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Κάτι ουσιώδες έχεις να πεις;
Μάλλον είσαι κι εσύ εκτός πραγματικότητας σαν τον άλλο τον παλαβό...
Πάντως λύση στο πρόβλημα σου δεν πρόκειται να δώσει το άνοιγμα στο βου.κομ αυτού του νήματος.. να συμφωνείς με διαταραγμένους και να τσακώνεσαι με όσους διαφωνούν μαζί σου.
Ένας ψυχολόγος είναι η λύΕρευνα κανω να δω

Κάτι ουσιώδες έχεις να πεις;
Μάλλον είσαι κι εσύ εκτός πραγματικότητας σαν τον άλλο τον παλαβό...
Πάντως λύση στο πρόβλημα σου δεν πρόκειται να δώσει το άνοιγμα στο βου.κομ αυτού του νήματος.. να συμφωνείς με διαταραγμένους και να τσακώνεσαι με όσους διαφωνούν μαζί σου.
Ένας ψυχολόγος είναι η λύση
Ερευνα κανω να δω ποσοι λαλακες υπαρχουν σε αυτον τον τοπο θετωντας ενα θεμα που εισαι μυρωδιας. Την εμπειρια την δικη σου απο πιατσες και πουτανες δεν εχω, οποτε εαν πεταχτω σαν και σενα σε ενα νημμα δικο σου περι πεζοδρομιου θα πω τις λαλακιες μου και θα μου γραψεις ενα :jerking: απολυτως λογικα. "Σπουδαιος" ειναι ο βαθμος σου και εγω που πιστευω στην ιεραρχεια θα το σεβαστω και θα παψω να τσακωνομαι με οποιον μυρωδια γραφει το μακρυ και το κοντο του για θεμα που δεν εχει ΖΗΣΕΙ. Γκεγκε πυρφορατε;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
10
Like
5.514
Πόντοι
2.816
Ερευνα κανω να δω ποσοι λαλακες υπαρχουν σε αυτον τον τοπο θετωντας ενα θεμα που εισαι μυρωδιας. Την εμπειρια την δικη σου απο πιατσες και πουτανες δεν εχω, οποτε εαν πεταχτω σαν και σενα σε ενα νημμα δικο σου περι πεζοδρομιου θα πω τις λαλακιες μου και θα μου γραψεις ενα :jerking: απολυτως λογικα. "Σπουδαιος" ειναι ο βαθμος σου και εγω που πιστευω στην ιεραρχεια θα το σεβαστω και θα παψω να τσακωνομαι με οποιον μυρωδια γραφει το μακρυ και το κοντο του για θεμα που δεν εχει ΖΗΣΕΙ. Γκεγκε πυρφορατε;
Τύπε κάπου όπα με τις ασυναρτησίες...
Όταν μπαίνεις να απαντήσεις στο βου.κομ να μην είσαι πιωμενος.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Το κέντρο της Αθήνας είναι δύσκολη περιοχή για σκυλιά, θεωρώ. Θέλουν κι αυτά την άπλα τους, το χώρο τους για να χαρούν τη ζωή τους. Και κατά το δυνατόν και άλλα σκυλιά για παρέα, για συναναστροφή.

Όποιος αγαπάει τα σκυλιά, έχει κάθε λόγο να εξετάσει προσεκτικά της επιλογές που προσφέρουν κάποια προάστια.

Ένα σκυλί στο κέντρο κάπου περιορίζεται, τρώει και κατευθείαν από το ύψος τον εξατμίσεων όλα τα καυσαέρια.

Υπάρχουν σίγουρα χίλια μέρη, που και το σκυλί θα απολαύσει περισσότερο τη σχετικά με μας σύντομη ζωή του, από ότι σε ένα διαμέρισμα ή μπαλκόνι στην Ομόνοια, την Πλ. Βικτωρίας ή τη Φυλής.

Πες π.χ. στην Ηλιούπολη. Ξέρω άνθρωπο που έφυγε από Πατησίων για Ηλιούπολη, ώστε να ζήσει και το σκυλί του καλύτερα. Και είναι έτσι κι ο ίδιος πιο ευτυχής.
Big time dude. Τον βλεπω τωρα τον κακομοιρη να πατα χωμα και χορταρακι και το ευχαριστιεμαι. Μεγαλωσε μεσα στο σκοταδι στον θορυβο και στην βρωμα ας οψετε η αναγκη που ειχα.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Μην τον αποπαίρνεις τύπε


ήθελε απλά να πει εμέσως πλην σαφώς ότι αυτός κάθε σάββατο παίρνει το βρετανικό κυνηγητικό του πανάκριβο σπάνιο σκύλο του και πηγαίνει με το ρειντζ του και κυνηγάει φασιανούς στην εξοχή μαζί με άλλους γαλαζοαίματους που κάνει παρέα....

άλλο αν η πραγματικότηα είναι ότι πάει σε καμιά ταβέρνα στο πολυδένδρι με άλλους αρχοντοχωριάτες απλά νατί για ρειντζ σκάει με κωλοφτιαγμένο γκολφ με τρύπιο καταλλήτη

:tooth::tooth::tooth::tooth:
Ντροπη σου, πρεπει να εισαι πιωμενος και εσυ:grin:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
να ξέρεις ότι κινδυνεύεις να σε βάλει και σένα στην ignore list όμως :undecided:
Εαν με ignorισει να ξερεις και εγω την επομενη φορα που θα περναω με το λεωφορειο απο την πλ.Λαυριου δεν θατον χαιρετησω, θα του κρατησω μουτρα
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
446
Like
595
Πόντοι
81
Πάντως οι περιοχές του κέντρου αν δεν είχαν αλλοιωθεί θα ήταν προτιμότερες από πολλούς δήμους του λεκανοπεδίου.
Φαντάζομαι το 70 όποιος αγόραζε σπίτι πέριξ της Πατησίων θα πίστευε πως έκανε πολύ καλή αγορά.
Και τώρα όποιος αγοράζει σε καλές περιοχές νομίζει ότι κάνει καλή αγορά... έτσι δεν είναι;

Το 2050-2070 (και πολύ λέω) που η Ευρώπη θα είναι Eurabia (τίγκα στις μπούργκες) θα είναι καλή αγορά όμως;

Σχεδόν κανείς δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα... λογικό εν μέρει, αφού ελάχιστοι θα ζουν τότε (οι μεγαλύτερες ηλικίες έχουν τα λεφτά για τέτοιες αγορές, όχι οι νέοι, εκτός αν είναι καμία ψώλα του OnlyFans που πήρε σπίτι στα 20 με το -κρεάτινο- «σπαθί» της).

Πάντως αυτό που έχω να πω είναι ότι τα ενοίκια είναι στο σημερινό υψηλό ύψος τους με τίγκα υπογεννητικότητα.

Φαντάζεστε να έκανε 2-3 παιδιά ο μέσος όρος πόσο πιο υψηλά θα ήταν;

Μόνο μια μαζική μείωση πληθυσμού θα τα ρίξει σε φυσιολογικά επίπεδα... αφού διάφορα συμφέροντα δεν θέλουν να χτιστούν περισσότερα σπίτια και έτσι να αυξηθεί η προσφορά.

Τα ίδια συμβαίνουν και αλλού μαθαίνω (π.χ. Σουηδία/Στοκχόλμη).
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
10
Like
5.514
Πόντοι
2.816
Απο πρεζακια ξερεις αλιμονο
Τι να κάνω.. να μπορώ να σταθώ σε μια συζήτηση
Το καλύτερο μου είναι όταν μιλάω με άσχετους σαν εσένα... Σας αφήνω να λέτε τις παπαριές σας και σπάω πλάκα συνήθως... Αλλά μερικές φορές με κουράζεται...
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Τι να κάνω.. να μπορώ να σταθώ σε μια συζήτηση
Το καλύτερο μου είναι όταν μιλάω με άσχετους σαν εσένα... Σας αφήνω να λέτε τις παπαριές σας και σπάω πλάκα συνήθως... Αλλά μερικές φορές με κουράζεται...
ΚουραζετΑΙ :cry::cry::cry::cry: Στασου σε συζητηση που εχεις αποψη ΕΜΠΕΙΡΙΚΗ, και μην γινεσαι σαν τις τσουλες στα πρωιναδικα που εχουν αποψη για το καθετι. Το οτι βλεπεις γυρω σου εναν κοσμο/κοινωνια να σε προσπερνα και εσυ να μην μπορεις να ακολουθησεις, το καταλαβαινω οτι σε χτυπαει νοητικα. Γιαυτο μπαινεις και μιλας ενω δεν πρεπει να μιλας. Το ξαναλεω γιατι εισαι φελλος, ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ. Παραθεσες κατι εμπειρικο σε αυτο το νημμα περα απο μπλα μπλα μπλα και χαρακτηρισμους; Οχι. Αλλο θεμα το οτι σπας πλακα ΕΤΣΙ. Αυτοι που σε διαβαζουνε (και φτιαχνεσαι) σπανε πλακα με το iq σου. Εγω ουτε ευδομαδα δεν ειμαι μελος εδω και σε καταλαβα τι σοι εισαι. Φαντασου (τολμα) αλλοι που σε ξερουν καιρο εδω μεσα και συνομιλας μαζι τους "συντροφικα" και "συμφωνοντας". Γκρεμιστηκες;
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.147
Like
3.252
Πόντοι
456
Και τώρα όποιος αγοράζει σε καλές περιοχές νομίζει ότι κάνει καλή αγορά... έτσι δεν είναι;

Το 2050-2070 (και πολύ λέω) που η Ευρώπη θα είναι Eurabia (τίγκα στις μπούργκες) θα είναι καλή αγορά όμως;

Σχεδόν κανείς δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα... λογικό εν μέρει, αφού ελάχιστοι θα ζουν τότε (οι μεγαλύτερες ηλικίες έχουν τα λεφτά για τέτοιες αγορές, όχι οι νέοι, εκτός αν είναι καμία ψώλα του OnlyFans που πήρε σπίτι στα 20 με το -κρεάτινο- «σπαθί» της).

Πάντως αυτό που έχω να πω είναι ότι τα ενοίκια είναι στο σημερινό υψηλό ύψος τους με τίγκα υπογεννητικότητα.

Φαντάζεστε να έκανε 2-3 παιδιά ο μέσος όρος πόσο πιο υψηλά θα ήταν;

Μόνο μια μαζική μείωση πληθυσμού θα τα ρίξει σε φυσιολογικά επίπεδα... αφού διάφορα συμφέροντα δεν θέλουν να χτιστούν περισσότερα σπίτια και έτσι να αυξηθεί η προσφορά.

Τα ίδια συμβαίνουν και αλλού μαθαίνω (π.χ. Σουηδία/Στοκχόλμη).
Το θέμα είναι ειδικά στην Ευρώπη να κάνει παιδιά ο κόσμος και να μη γίνουμε γιαχαμπία.
Πάντως απορία το έχω τόσο δύσκολο είναι να χτίζουν μαζικά μπλοκ για κατοικίες να μένει ο κόσμος; Τόσο δύσκολο είναι ή οικονομικά ανέφικτο;
Κανένας δεν θα είχε πρόβλημα να δανειστεί αν ήξερε πως θα έχει σπίτι σε λογική τιμή.

Βέβαια μετά bye bye έσοδα από υπερφορολόγηση των ακινήτων και ότι έχει δημιουργηθεί από την υπεραξία του κάθε ακινήτου.
Τι άλλα συμφέροντα υπάρχουν; Είναι πολύ ενδιαφέρον αυτό.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Και τώρα όποιος αγοράζει σε καλές περιοχές νομίζει ότι κάνει καλή αγορά... έτσι δεν είναι;

Το 2050-2070 (και πολύ λέω) που η Ευρώπη θα είναι Eurabia (τίγκα στις μπούργκες) θα είναι καλή αγορά όμως;

Σχεδόν κανείς δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα... λογικό εν μέρει, αφού ελάχιστοι θα ζουν τότε (οι μεγαλύτερες ηλικίες έχουν τα λεφτά για τέτοιες αγορές, όχι οι νέοι, εκτός αν είναι καμία ψώλα του OnlyFans που πήρε σπίτι στα 20 με το -κρεάτινο- «σπαθί» της).

Πάντως αυτό που έχω να πω είναι ότι τα ενοίκια είναι στο σημερινό υψηλό ύψος τους με τίγκα υπογεννητικότητα.

Φαντάζεστε να έκανε 2-3 παιδιά ο μέσος όρος πόσο πιο υψηλά θα ήταν;

Μόνο μια μαζική μείωση πληθυσμού θα τα ρίξει σε φυσιολογικά επίπεδα... αφού διάφορα συμφέροντα δεν θέλουν να χτιστούν περισσότερα σπίτια και έτσι να αυξηθεί η προσφορά.

Τα ίδια συμβαίνουν και αλλού μαθαίνω (π.χ. Σουηδία/Στοκχόλμη).
Πονταρα στον covid αλλα πηγα στον κουβα. Την επομενη χρειαζεται ενας κορωνοιος με λιγο εμπολα μεσα, να φαινεται ρε παιδι μου η αρρωστια οχι απλα ενας βηχας ενα φτερνισμα, να φευγουν κομματια κρεας οπως περπαταει ο αλλος.
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
450
Κριτικές
1
Like
821
Πόντοι
81
Το κέντρο της Αθήνας είναι δύσκολη περιοχή για σκυλιά, θεωρώ. Θέλουν κι αυτά την άπλα τους, το χώρο τους για να χαρούν τη ζωή τους. Και κατά το δυνατόν και άλλα σκυλιά για παρέα, για συναναστροφή.

Όποιος αγαπάει τα σκυλιά, έχει κάθε λόγο να εξετάσει προσεκτικά της επιλογές που προσφέρουν κάποια προάστια.

Ένα σκυλί στο κέντρο κάπου περιορίζεται, τρώει και κατευθείαν από το ύψος τον εξατμίσεων όλα τα καυσαέρια.

Υπάρχουν σίγουρα χίλια μέρη, που και το σκυλί θα απολαύσει περισσότερο τη σχετικά με μας σύντομη ζωή του, από ότι σε ένα διαμέρισμα ή μπαλκόνι στην Ομόνοια, την Πλ. Βικτωρίας ή τη Φυλής.

Πες π.χ. στην Ηλιούπολη. Ξέρω άνθρωπο που έφυγε από Πατησίων για Ηλιούπολη, ώστε να ζήσει και το σκυλί του καλύτερα. Και είναι έτσι κι ο ίδιος πιο ευτυχής.
Στα @@ μας οι σκύλοΜουρηδες
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.830
Πόντοι
206
Το θέμα είναι ειδικά στην Ευρώπη να κάνει παιδιά ο κόσμος και να μη γίνουμε γιαχαμπία.
Πάντως απορία το έχω τόσο δύσκολο είναι να χτίζουν μαζικά μπλοκ για κατοικίες να μένει ο κόσμος; Τόσο δύσκολο είναι ή οικονομικά ανέφικτο;
Κανένας δεν θα είχε πρόβλημα να δανειστεί αν ήξερε πως θα έχει σπίτι σε λογική τιμή.

Βέβαια μετά bye bye έσοδα από υπερφορολόγηση των ακινήτων και ότι έχει δημιουργηθεί από την υπεραξία του κάθε ακινήτου.
Τι άλλα συμφέροντα υπάρχουν; Είναι πολύ ενδιαφέρον αυτό.
Με το κεφαλι κατεβασμενο μεσα στο κινητο ολη την μημερα παιδια δεν γινονται φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom