Νέα

κατάσταση με την φίλη της κόρης μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ivispet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...

Ένεκα επαγγέλματος (ιδιαίτερα), έχω ζήσει κάμποσες παρόμοιες φάσεις. 1. Τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία, δεν έχουν συναίσθηση ορίων και αρέσκονται στα παίγνια, αν κιόλας έχουν επίγνωση του τι κάνουν. 2. Επίσης παίζουν ασυστόλως με ηλικίες του πατέρα τους. 3. Φυσικά και ξεχνάνε τα πάντα αμέσως όταν βρεθούν σε διαφορετικό περιβάλλον - παρέα. 4. Εννοείται ότι αν γίνει "κάτι", οι φίλες είναι οι πρώτες που το μαθαίνουν. 5. Αν το μικρό είναι ξεβγαλμένο, πάει αμέσως γι' άλλα ή κάθεται λίγο να δει πως είναι με μεγάλο, απολαμβάνοντας κάποια προνόμια οικονομικής φύσεως. Αν όχι, μπορεί και να προσκολληθεί άρρωστα με άγνωστα αποτελέσματα. 6. Εν κατακλείδι, οι πιθανότητες να μπλέξεις κάργα, ειδικά με την κόρη σου είναι μεγάλες, σε τέτοιες ηλικίες, μόνο κοριτσάκια που σπουδάζουν σόλο στην Αθήνα και σίγουρα εκτός οποιουδήποτε κύκλου δικού μας αλλά και πάλι καλύτερα από μακριά.
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Επειδη εχουμε περιπου την ιδια ηλικια θα ηθελα να σε συμβουλευσω το εξης:Ειναι αρωστο μια κοπελλα 18 ετων να θελει αντρες της ηλικιας μας εκτος και αν ο πατερας της δεν ειναι στη ζωη η αν ειναι γενικα απων απο τη ζωη της.Αν συμβαινει αυτο κανε αργες κινησεις μεχρι να φτασεις στο πηδημα.Στην αρχη πολυ κουβεντα,μετα καποια προταση να βγειτε και βλεποντας και κανοντας.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Αυτη η μαλακία που στους περισσότερους το μυαλό πάει κατευθείαν στο οικονομικό αντάλλαγμα δεν μπορώ να το καταλάβω....

1ον) Μόνο έτσι γαμάτε? Μοιράζοντας λεφτά?
2ον) Τι στον πούτσο χρειάζεται ένα 18χρονο αμα καβλώσει με το "διαφορετικό" (τον 50άρη)....ένα σουβλάκι, ένα ξενοδοχειάκι και είναι ευχαριστημένο, μπορεί ούτε και αυτά, στο πίσω κάθισμα βολέυονται καλύτερα σε αυτές τις ηλικίες
3ον) Αυτές τις μαλακίες κάνετε και μετά βρίζετε εδω μέσα τις "ελλεηνίδες" που την έχουν δει .....
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Στα 18, η σεξουαλικότητά σου είναι τόσο μπερδεμένη (και ανθηρή), που ανάθεμα αν ξέρεις τι θέλεις. Η ιστορία της Λολίτας είναι τόσο παλιά όσο αυτής της ανθρωπότητας, να μην ξεχνάμε και το κόλλημα των αγοριών (και όχι μόνο αγοριών) με τα μιλφ, τα μητρικά και πατρικά πρότυπα,συν τοις άλλοις επιδρούν και στη λίμπιντο. Δεν βλέπω κάτι άρρωστο ειδικά, από την άλλη, υπό τις παρούσες κοινωνικές συνθήκες, τέτοιες φάσεις πιο  πολύ σε μπλέξιμο οδηγούν. Από την άλλη, αν μας την έχει καρφώσει να κάνουμε τη ζημιά, αυτή θα γίνει και γαία πυρί μειχθήτω. Προσωπικά θαο απέφευγα, αλλά συναισθάνομαι απολύτως την γκάβλα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
δε διαφωνω,αλλα η κορη μου δε θα θελα να παει με πενηνταρη...........
Εξαρτάται τον 50άρη τύπε!!!Έχεις δει φωτό από τα μέλη του Μπου;;;
Αν δεις,μπορεί να θες να πας κι εσύ!!! :-P
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
1ον) Μόνο έτσι γαμάτε? Μοιράζοντας λεφτά?
2ον) Τι στον πούτσο χρειάζεται ένα 18χρονο αμα καβλώσει με το "διαφορετικό" (τον 50άρη)....ένα σουβλάκι, ένα ξενοδοχειάκι και είναι ευχαριστημένο, μπορεί ούτε και αυτά, στο πίσω κάθισμα βολέυονται καλύτερα σε αυτές τις ηλικίες
3ον) Αυτές τις μαλακίες κάνετε και μετά βρίζετε εδω μέσα τις "ελλεηνίδες" που την έχουν δει .....
[/quote]

Για το 18χρονο, ο 50ρης, θέσει, αποτελεί πατρική φιγούρα, ασχέτως αν αυτό ακριβώς το εξιτάρει (και) σεξουαλικά. Αυτός ο παράγοντας, βάζει στο παιχνίδι  και το οικονομικό θέλουμε δεν θέλουμε, είναι μέρος του παιχνιδιού, δεν θα την βγάλεις για γούστα και θα της πεις "μισά - μισά". Το σουβλάκι το απολαμβάνει και με τους συμμαθητές, εδώ το πακέτο έχει κι άλλα.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
2ον) Τι στον πούτσο χρειάζεται ένα 18χρονο αμα καβλώσει με το "διαφορετικό" (τον 50άρη)....ένα σουβλάκι, ένα ξενοδοχειάκι και είναι ευχαριστημένο, μπορεί ούτε και αυτά, στο πίσω κάθισμα βολέυονται καλύτερα σε αυτές τις ηλικίες

Φίλε μου φαίνεται δεν έχεις επαφές (κοινωνικές) με πιτσιρίκες της σημερινής εποχής.
Επειδή τυχαίνει να έχω  καθημερινά λόγω διαφόρων συγκυριών σε πληροφορώ ότι  θα εκπλαγείς με τον τρόπο που σκέφτονται.
Το συγκεκριμένο κομμάτι το βλέπουν πλέων σαν παιχνίδι. Η συνηθέστερη κατάληξη θα είναι να γίνεις περίγελος στον κύκλο τους....  
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Φίλε μου φαίνεται δεν έχεις επαφές (κοινωνικές) με πιτσιρίκες της σημερινής εποχής.
Επειδή τυχαίνει να έχω  καθημερινά λόγω διαφόρων συγκυριών σε πληροφορώ ότι  θα εκπλαγείς με τον τρόπο που σκέφτονται.
Το συγκεκριμένο κομμάτι το βλέπουν πλέων σαν παιχνίδι. Η συνηθέστερη κατάληξη θα είναι να γίνεις περίγελος στον κύκλο τους.... 

Το 18χρονο, εφόσον δεν έχει μπει στην παραγωγή, ανέκαθεν τα βλέπει ΟΛΑ σαν παιχνίδι και δεν γίνεται αλλιώς.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Το 18χρονο, εφόσον δεν έχει μπει στην παραγωγή, ανέκαθεν τα βλέπει ΟΛΑ σαν παιχνίδι και δεν γίνεται αλλιώς.

Σωστό απόλυτα. Ή διαφορά είναι ότι παλιότερα τα λέγανε πουτανάκια όσα δεκαοχτάχρονα  κυκλοφορούσαν με σορτσάκι με τα κωλομέρια έξω ενώ τώρα τα λένε fashion victims...   
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Σωστό απόλυτα. Ή διαφορά είναι ότι παλιότερα τα λέγανε πουτανάκια όσα δεκαοχτάχρονα  κυκλοφορούσαν με σορτσάκι με τα κωλομέρια έξω ενώ τώρα τα λένε fashion victims... 

Πουτανάκια, καβλοράπανα, νυμφίδια (παλιότερο αυτό), ξεκωλάκια κλπ. Νά 'ναι καλά τα παιδιά και μεις οι πορνόγεροι που τα λιμπιζόμαστε. Χεστήκανε για το πως τα λέμε και καλά κάνουνε
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16


Πουτανάκια, καβλοράπανα, νυμφίδια (παλιότερο αυτό), ξεκωλάκια κλπ. Νά 'ναι καλά τα παιδιά και μεις οι πορνόγεροι που τα λιμπιζόμαστε. Χεστήκανε για το πως τα λέμε και καλά κάνουνε


Εδώ φίλε μου διαφωνούμε.
Κατ' αρχάς είναι δικαίωμά τους να κυκλοφορούν και ξεβράκωτα.
Το αν κάνουν καλά ή όχι όμως σηκώνει κουβέντα...
Για μένα δεν κάνουν καλά. Ακολουθούν μια γραμμή που τους δίνει η τηλεόραση με καθρέφτη την κοινωνία και τα ...social media.
Προσωπικά απεχθάνομαι την εικόνα του ξέκωλου δεκαεξάχρονου ή δεκαοχτάχρονου μέσα σε λεωφορεία κλπ. Το βρίσκω  εκτός τόπου και χρόνου.
Μπορείς να με μεις πουριτανό αλλά είναι η άποψή μου. Για να είσαι προκλητική πραγματικά πρέπει να θέτεις τους κανόνες. Με το να βγάζεις τον κώλο έξω συνεχώς δεν γίνεσαι αυτόματα προκλητική. Οτι είναι σε κοινή θέα συνεχώς δεν είναι προκλητικό. Από ένα σημείο το βλέπεις και το προσπερνάς απλά σαν κάτι κοινό και συνηθισμένο... 
Όσο για τους “πορνόγερους” καλά κάνουν και τα λιμπίζονται. Όμως οι περισσότεροι μένουν εκεί. 
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Εγω σαν 23χρονος μια φορα, και εχοντας ακουσει διαφορα απο φιλες/γνωστες/γνωστες γνωστων, εχω να πω οτι το κοριτσι το βλεπει σαν εμπειρια και γουσταρει...Ειδικα εφοσον απο αυτα που λες (γαμω, λογω ηλικιας παω να γραψω 'λετε' συνεχεια :cheesy: ) δεν εισαι γιαρμας, και εχεις και μια οικονομικη ανεση....Do it :knockinb: :rockon:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Εδώ φίλε μου διαφωνούμε.
Κατ' αρχάς είναι δικαίωμά τους να κυκλοφορούν και ξεβράκωτα.
Το αν κάνουν καλά ή όχι όμως σηκώνει κουβέντα...
Για μένα δεν κάνουν καλά. Ακολουθούν μια γραμμή που τους δίνει η τηλεόραση με καθρέφτη την κοινωνία και τα ...social media.
Προσωπικά απεχθάνομαι την εικόνα του ξέκωλου δεκαεξάχρονου ή δεκαοχτάχρονου μέσα σε λεωφορεία κλπ. Το βρίσκω  εκτός τόπου και χρόνου.
Μπορείς να με μεις πουριτανό αλλά είναι η άποψή μου. Για να είσαι προκλητική πραγματικά πρέπει να θέτεις τους κανόνες. Με το να βγάζεις τον κώλο έξω συνεχώς δεν γίνεσαι αυτόματα προκλητική. Οτι είναι σε κοινή θέα συνεχώς δεν είναι προκλητικό. Από ένα σημείο το βλέπεις και το προσπερνάς απλά σαν κάτι κοινό και συνηθισμένο... 
Όσο για τους “πορνόγερους” καλά κάνουν και τα λιμπίζονται. Όμως οι περισσότεροι μένουν εκεί. 

To έχουμε πάει αλλού από το νόημα του νήματος, οπότε απαντάω και σταματάω εδώ. Στα μεταπολεμικά χρόνια με τη διάχυση της πληροφορίας, πάντα οι τινέιτζερς επηρεάζονται από πρότυπα. Και στα 60ς, αντιγράφαμε το σινεμά, τις φωτό στα περιοδικά, στα 70ς τα ίδια, τότε σκάσανε και τα "καυτά σορτ", που μια χαρά τα φοράγανε καλοκαιράκι (κάποτε και το τζιν και η καμπάνα, συζητιόταν ως "πρόκληση"). Το τι είναι "προκλητικό", έχει σχέση με το τι θεωρείται "σεμνό" από ένα κοινωνικό σύνολο, ενώ αν μιλάς για το πως καυλώνει ο καθένας είναι μια ξεχωριστή προσωπική υπόθεση. Στα 16 και στα 18, ζούμε ένα χάος στο κεφάλι μας με τις ορμόνες να μας τρελαίνουν κι έτσι θα γίνεται πάντα, ευτυχώς ή δυστυχώς. Από κει και πέρα, το αν "παρασυρθείς" από την όποια Λολίτα, είναι μια άλλη ιστορία, επίσης διαχρονική. Πάντα καλά.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Hθελες δεν ηθελες τυπε ουτε θα σε ρωτουσε ουτε θα το μαθαινες
θα το μαθαινα αλλα δε θα τρελαινόμουν κιολας,για την εμπειρια της αμα γουσταρε οκ.αλλα οι μονοι πενηνταρηδες που εχουν μικρες ειναι πολυ ματσό και για μονο αυτο το λογο τις εχουν,μολις βαρεθουν οι μικρες και θελουν πραγματικο σεξ τους αφηνουν.Γιατι κακα τα ψεματα οσο η μικρη μεγαλωνει και γλυκαίνετε στο γαμησι τι να το κανει το πενηνταρι που γαμει 2 φορες τη βδομαδα και απο αυτες τη μια τελειωνει ή με μαλακία ή με πίπα ?Απο πιπες εχουμε να δωσουμε ολοι,εργατες λιγοι μειναν σημερα οι οποιοι δεν προλαβαινουν με τοση ζήτηση........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom