Νέα

κατάσταση με την φίλη της κόρης μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ivispet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
καλο το παραμυθακι, αλλα το άλλο με το camping οπου πηδηξαν τη γυναικα του θεματοθετη ηταν καλυτερο  :S
 
OP
OP
I

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
καλο το παραμυθακι, αλλα το άλλο με το camping οπου πηδηξαν τη γυναικα του θεματοθετη ηταν καλυτερο  :S
Τύπε αν ήταν παραμυθάκι θα φρόντισα να το διανθίσω με γαμήσια και πίπες. Δεν έχω κανένα λόγο να λέω παπαριές. Η ιστορία δεν έχει τίποτα πιπεράτο γιατί απλά δεν έγινε τίποτα, στο μυαλό μου ήταν όλα, αν νομίζω ότι το γκομενάκι απλά με προκάλεσε για επιβεβαίωση. Το συμπέρασμα είναι ότι γερνάω!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Τύπε αν ήταν παραμυθάκι θα φρόντισα να το διανθίσω με γαμήσια και πίπες. Δεν έχω κανένα λόγο να λέω παπαριές. Η ιστορία δεν έχει τίποτα πιπεράτο γιατί απλά δεν έγινε τίποτα, στο μυαλό μου ήταν όλα, αν νομίζω ότι το γκομενάκι απλά με προκάλεσε για επιβεβαίωση. Το συμπέρασμα είναι ότι γερνάω!
Δε γερνάς. Μην το ξαναπείς αυτό. Γίνε πρώτα 70 και μετά πες το. Όλα είναι στο μυαλό.
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Ρε τύπε, η Κυριακή είναι μεθαύριο. Βιάστηκες να σκαρώσεις τη φιδίσια ιστορία σου.
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Απλά δεν έχω συνηθίσει καθόλου το σεξ επί πληρωμή γιατί μέχρι τώρα δεν χρειαζόνταν να πληρώσω.
Γραφει δεν χρειαζονταν να πληρωσει, πως πληρωνε τοτε και μαλιστα το αποδεικνυουν οι κριτικες του.Τρολλαρει ο τυπος....Που εισαι Digweed...εδω βαλε τα φιδια
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
Τύπε αν ήταν παραμυθάκι θα φρόντισα να το διανθίσω με γαμήσια και πίπες. Δεν έχω κανένα λόγο να λέω παπαριές. Η ιστορία δεν έχει τίποτα πιπεράτο γιατί απλά δεν έγινε τίποτα, στο μυαλό μου ήταν όλα, αν νομίζω ότι το γκομενάκι απλά με προκάλεσε για επιβεβαίωση. Το συμπέρασμα είναι ότι γερνάω!

σορρυ τυπε, απλα επειδή ο καθενας λεει το κοντο του και το μακρυ του εδώ μεσα, ειμαστε και λιγο καχύποπτοι  :undecided:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Τύπε αν ήταν παραμυθάκι θα φρόντισα να το διανθίσω με γαμήσια και πίπες. Δεν έχω κανένα λόγο να λέω παπαριές. Η ιστορία δεν έχει τίποτα πιπεράτο γιατί απλά δεν έγινε τίποτα, στο μυαλό μου ήταν όλα, αν νομίζω ότι το γκομενάκι απλά με προκάλεσε για επιβεβαίωση. Το συμπέρασμα είναι ότι γερνάω!
Τυπε ασε τις πιπες και κοιτα να ριξεις κανα πουτσο στο πιπινι με την κορη σου θα τα ξαναβρεις οτι κι αν γινει προκαλεσε την κ εσυ να δεις τη θα παιχτει
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
giphy-downsized-large.gif

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά, νομίζω πως πρέπει να είναι η καλύτερη σου έως τώρα...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Αν εισαι χωρισμενος δεν θα καταστρεψεις την οικογενεια σου. Τη σχεση με την κορη σου δεν θα την καταστρεψεις αν δεν το μαθει. Αλλα νταξει δεν τις κλεβεις και το γκομενο. Απλα ασε τη φιλη της να πεσει πανω σου αφηνοντας εσυ την πορτα ανοιχτη. Κιοταν αυτο γινει εσυ πες "οχι δεν πρεπει" και μετα καντε οτι θες. Εσυ μια φορα οχι, ειπες. Αυτη ηθελε! Βγαινεις και ηθικος και λιγο "βιασμενος". Καημενουλη....
+1000 Συμφωνω με τον συναδερφο...
Σε καμια περιπτωση δεν της την πεφτεις στεγνα.. απλα να εισαι χαλαρος κ ανετος..Και αν 8ελει θα ερθει μονη της!
Σημερα τα κοριτσακια γαμιουντε απο τα 14..οποτε αυτη στα 19 εχει φαει αρκετες πουτσες..Σε αυτες της ηλικιες τους αρεσει να πειραματιζοντε..σε διάδορα..κ με πιο μεγαλους... Οποτε.. ισως ειναι η ευκαιρια σου!!!
Παρομοια φαση..αλλα με φιλη της αδερφης μου, μου εχει τυχει κ εμενα.. μιλαμε για 12 χρονια διαφορα.. 19 κ αυτη.. ε,το ειχα ξεκολιασει!!!
Οποτε..ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ!!! ;)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Τύπε αν ήταν παραμυθάκι θα φρόντισα να το διανθίσω με γαμήσια και πίπες. Δεν έχω κανένα λόγο να λέω παπαριές. Η ιστορία δεν έχει τίποτα πιπεράτο γιατί απλά δεν έγινε τίποτα, στο μυαλό μου ήταν όλα, αν νομίζω ότι το γκομενάκι απλά με προκάλεσε για επιβεβαίωση. Το συμπέρασμα είναι ότι γερνάω!

 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
φιλε κουραγιο.ιδια σειρα ειμαστε κ γω σε χειροτερη μοιρα λογω αναβολικων....εχω τρελλαθει με τα πιτσιρικια,κ επειδη οπως κυκλοφορανε θα ξεκωλιασω κανενα,ακολουθησε τη συμβουλη μου.(αυτο κανω κ γω)τραβα μασσαζ,call girl,κλπ κ ξεμουνιασε τα!!κ ας ειναι κ επι πληρωμης.σταρχιδια σου!!!κουμπωσε κ κανα βιαγκροιδες να το παιζιεις κ τζοβενο κ ολα καλα.αστο το πιπινι θα το γαμησεις καλα κ θα μπλεξεις..
(παρεπιπτωντος τι βιαγκρα κ μλκιες,ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΚΥΡΙΟΙ...ΤΕΛΟΣ!!!!)
με εφτιαξες μεσημεριατικα παω να χωσω κανα 50αρικο...........
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας.
Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα.
Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...
Μπες στο ψητο, με τακτ φυσικα.. Γιατι αν δεν το κανεις εσυ,
θα το κανει καποιος αλλος, που θα βρεθει στην θεση σου..
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
11
Πόντοι
6
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...
Μαστορα η μαζευεις τα φιδια σου η παω στην κρεβατοκαμαρα να πηδηξω την Ιρινα Σαικ και τις κολλητες της που με παρακαλανε απο το πρωι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom