Νέα

κατάσταση με την φίλη της κόρης μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ivispet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Ο τύπος μού θυμισε κατι περιοδικα τύπου Prive, Tutti και Open που υπηρχαν στα τελη της δεκαετιας του 1980 και τα οποια ειχαν τετοιες ιστοριουλες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.895
Κριτικές
38
Like
4.917
Πόντοι
2.696
Ο τύπος μού θυμισε κατι περιοδικα τύπου Prive, Tutti και Open που υπηρχαν στα τελη της δεκαετιας του 1980 και τα οποια ειχαν τετοιες ιστοριουλες.

Prive και open τακτικός αναγνώστης!
Έδιναν και 5000δρχ στην καλύτερη ιστορία!
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...

Κάπου το εχω διαβάσει αυτο όμως δεν μπορώ να θυμηθώ που!!! :happy: :happy: :happy:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
καλο θεμα για Παρασκευη. θα μας βγαλει μεχρι κυριακη που εχει σερβαιβορ...

εγω φιλε θα σου ελεγα να μην κανεις τπτ με την φιλη της κορης σου.. εδω με την φιλη της αδερφης σου κανεις κατι και μετα θες 10 χρονια νιστεια  και προσευχη για να γινουν τα πραγματα νορμαλ.. αστο οσο θεομουνο και να ειναι δεν αξιζει.. παρε ενα πουτανακι 19-20 να της φερνει και λιγο ακομα καλυτερα και γαματο μεχρι να πει τον δεσποτη παναγιωτη
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
καλο θεμα για Παρασκευη. θα μας βγαλει μεχρι κυριακη που εχει σερβαιβορ...

εγω φιλε θα σου ελεγα να μην κανεις τπτ με την φιλη της κορης σου.. εδω με την φιλη της αδερφης σου κανεις κατι και μετα θες 10 χρονια νιστεια  και προσευχη για να γινουν τα πραγματα νορμαλ.. αστο οσο θεομουνο και να ειναι δεν αξιζει.. παρε ενα πουτανακι 19-20 να της φερνει και λιγο ακομα καλυτερα και γαματο μεχρι να πει τον δεσποτη παναγιωτη
Το τζάμπα μουνι είναι πιο γλυκό.

 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Το τζάμπα μουνι είναι πιο γλυκό.

ναι .. ας βρει ενα μουνακι λοιπον που να μην ειναι φιλη της κορης του. ακομα καλυτερα . απλα αυτο θελει χρονο . να παρει ενα πουτανακι ειναι το ευκολο
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Η ζωή δεν είναι πορνοταινία

:S

URL]]
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Λάδι πολύ και τηγανίτα τίποτα...

Τί το πιλατεύεις;



Όρμα.
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
Παίδες ευχαριστώ για τις συμβουλές σας που απ' ότι βλέπω είναι εντελώς αντικρουόμενες. Νομίζω αν θέλω πιπίνι σ' αυτήν την ηλικία το καλύτερο είναι να πάρω κάνα callgirl γιατί όπως προείπα εσχάτως όλο κάτι γεροντικά μουνιά που κάθονται. Απλά δεν έχω συνηθίσει καθόλου το σεξ επί πληρωμή γιατί μέχρι τώρα δεν χρειαζόνταν να πληρώσω. Είχα καλή εμφάνιση, ψηλός, ξανθός, μπλε μάτια, μεγάλο πουλί και κυρίως.... λεφτά. Ολα αυτά μου είχαν εξασφαλίσει σίγουρα γαμήσια, όχι χωρίς επιπλοκές βέβαια. Τώρα που έχω απωλέσει το μεγαλύτερο μέρος των προσόντων μου, τα μαλλιά μου έχουν γκριζάρει και έχω καταστεί νεόπτωχος, τα πράγματα έχουν δυσκολέψει. Θέλω οπωσδήποτε ένα εικοσάρικο μωρό, έστω και επί πληρωμή αλλά θα ήθελα επίσης να έχω την ψευδαίσθηση ότι γίνεται για την καύλα και μόνο και από τις δύο πλευρές. Μάλλον ζητάω πολλά..
τυπε προχωρα αφοβα, που ειναι το κακο?
εισαι 50 χρονων γουσταρεις την 18χρονη φιλη της κορης σου και που και που μπουκωνεις κανα βελι
συμβαινουν αυτα  :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
:hmm: :hmm:
Δεν είναι άσχημη ιδέα η καλύτερη ιστορία του μήνα στο μπου να κερδίζει ένα free fuck  :grin:
Αντι ακούει;
Σκεψου πια θες και ζητησε την,σκεψου να σου δωσει καποια που δεν θα σου σηκωνεται.Ζητησε το σωστα!
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Σκεψου πια θες και ζητησε την,σκεψου να σου δωσει καποια που δεν θα σου σηκωνεται.Ζητησε το σωστα!

Κάτσε να αρχίσω πρώτα να γράφω ιστορίες και μετά θα σκεφτώ ποια θα ζητήσω  ;)
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Σε αυτη την ιστορια βαλανε φιδια εσυ γραψε μια για δρακους και θα εχεις τεραστια επιτυχια :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Πρέπει να ανανεώσει την γκάμα του ο iakovos και δεν θέλω να τον κουράσω  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom