Νέα

κατάσταση με την φίλη της κόρης μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ivispet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η ζωή δεν είναι πορνοταινία.Πολλές φορές άλλα βλέπουμε και άλλα ερμηνεύουμε.Η κοπελίτσα σίγουρα δε σε βλέπει ερωτικά.Και δεν είναι όλες νυμφομανείς.Αν δε θέλεις να χαλάσεις τη σχέση και με την κόρη σου,ασε τις φαντασιώσεις.
και αν είναι νυμφομανης?
βγαζετε ολοι συμπερασματα με το τι ισχυει στην πλειοψηφια.
στο σαητ μπαινουν 500.000 επισκεπτες και 50.000 μελη
από τα 50.000 μελη οι 10.000 οντως θα είναι ωραιοι αντρες.
από τους 10.000 οι 1000 θα εχουν 18αρα κορη
ε από τις 5.000 φιλες αυτων, να βρέθηκε μια να φτασει να ριξει μισο στοματοφιλο σε καποιον για να του ριχτει σας φαινεται απιθανο?
ο νηματοθετης είναι χωρισμένος, δεν θα κανει τιποτα το επιληψημο αν φλερταρει την ενηλικη φιλη της κορης. αν δεν το κανει θα το σκέφτεται μια ζωη, ασε που και η φιλη το ειπε στην κορη του ότι εχει ωραιο μπαμπα...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Η πιο καθαρή σκέψη που εχει ένας άντρας ειναι λίγα δευτερόλεπτα μετα την μαλακια..Τραβά μια και αν ακομα θες να την γάμησεις ε τότε γαματη!!!!


Hell Boy εγγύηση!!!  :thumbsup:

Σοφός ....εύγε!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Μην τη ξεκωλιασεις, θα σου τύχει ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ. Δες τι έπαθε ο Μηνας Χατζησάββας στο επεισόδιο.

Η Θεία Δική, η Ειμαρμένη, θα σε τιμωρήσουν για πάντα εάν της γλειψεις την κωλοτρυπίδα και μετά την ξεκωλιασεις η της κάνεις οτιδήποτε άλλο.

Ο ατιμος πηδος πληρώνεται!  :woldman: :priest:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Τώρα μόλις διαπίστωσα με έκσταση ότι το πιπινάκι που σας περιέργραψα έχει φοβερή ομοιόητα με το avatar του συναγωνιστή rantaplan. Απλά θαυμάστε το!!!
? ? ? με το σκυλο το ρανταπλαν δλδ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
giphy-downsized-large.gif
at last/////
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
πως θα σου φαινοταν ο πατερας της να γαμουσε την κορη σου,αν το αντεχεις ριξτο γαμησι σου.εγω δεν θα το εκανα μονο και μονο για την κορη μου.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
2 κανονες εχω στο γαμησι,δε γαμαω γνωστη,δε γαμαω εκει που τρωω ψωμι
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
φίλε τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία ανακαλύπτουν την επίδραση που έχουν στους άντρες και καυλωνουν απο χόμπι τους πάντες (ειδικά αν το έχουνε και λίγο...). Αν κάνεις την παραμικρή κίνηση θα σε εντάξει κατευθείαν στην κατηγορία του πορνογερου γεροσαλιαρη , θα μείνεις με το πουλί στο χέρι και θα γίνεις και ρόμπα διεθνώς.

ΚΛΑΙΩ  :2funny:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
φίλε τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία ανακαλύπτουν την επίδραση που έχουν στους άντρες και καυλωνουν απο χόμπι τους πάντες (ειδικά αν το έχουνε και λίγο...). Αν κάνεις την παραμικρή κίνηση θα σε εντάξει κατευθείαν στην κατηγορία του πορνογερου γεροσαλιαρη , θα μείνεις με το πουλί στο χέρι και θα γίνεις και ρόμπα διεθνώς.
Όντως πολύ εύστοχο σχόλιο. Έτσι ακριβώς θα γίνει στο 90% των περιπτώσεων
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Εαν ειναι αληθεια ολο το σκηνικο εχω να σου προτεινω το εξης:

Μιλα μαζι της και προτεινε της βολτα (μαζι με αντιστοιχη πουτανα φιλη της) με σκαφος σε νησια, ψωνια πληρωμενα (ρουχαλακια-ρολογακια και οτι αλλη μαλακια αγοραζουν τα πουτανακια της ηλικιας της), βολτες σε ακριβα μαγαζια να της φυγει το μουνι κτλπ. Ολα τα εξοδα πληρωμενα απο εμενα.

Θα αρχισουν τωρα πολλα παιδακια να ρωτανε και γιατι ρε φιλε αφου εχεις λεφτα θες το μουνακι του φιλου...

Διαφοροι οι λογοι:

Πρωτον γιατι θελω να δω αν ειναι αληθεια.

Δευτερον γιατι γουσταρω τετοιες αυθορμητες καταστασεις.

Τριτον γιατι δεν μου καιγεται καρφι για τα λεφτα, στα αρχιδια μου.

Τεταρτον γιατι βαριεμαι τα ιδια και τα ιδια εκει που με ξερουν με αυτους που με ξερουν.

Θα μπορουσα να γραψω πολλα ακομα, δεν με απασχολει τι θα πει ο καθε ενας.

Οποτε τυπε, μιλα της, πες της για ακομα ενα γκομενακι αναλογου ηθους (στανταρ θα εχει) και μολις τα κανονισεις ολα, στειλε πμ.

Καλη συνεχεια σε ολους και γαματε οσο υπαρχουμε ακομα ζωντανοι και οσο ακομα μας σηκωνεται, απλα. Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες. Ουτε ηθος υπαρχει, ουτε αγαπες, ουτε ερωτες.

Καποια απο τα πραγματα που εμαθα στη ζωη ειναι οτι μονο το σεξ και τα λεφτα μετρανε σημερα. Ολα τα υπολοιπα (εκτος απο τα θεματα υγειας) ειναι μαλακιες.

Ολα για το γαμησι και τα λεφτα γινονται, πανω σε αυτη τη βαση στηριζονται ολα. Καλως ειτε κακως...δεν με απασχολει.

Οταν εχεις λεφτα, εισαι ο καλος, ο ομορφος, ο εχω τροπους-χιουμορ-ενδιαφερον, ο γαματος. Οταν δεν εχεις λεφτα...γαμα τα.

Φιλους δεν εχεις ουτε αν εχεις λεφτα ουτε αν εισαι μπατιρης. Φιλος ειναι αυτος που θυσιαζεται για εσενα, δεν υπαρχουν σημερα φιλοι. Μονο οι σκυλοι το κανουν αυτο πλεον.

Γαματε λοιπον και σταματηστε να λετε μαλακιες στον ανθρωπο (αν ειναι αληθεια ολο αυτο) λες και σας ειπε οτι θα παει με ανηλικο ή με συγγενη του. Σιγα, με ενα πουτανακι θα παει και θα του δωσει και εμπειρια. Ετσι και αλλιως σε αυτη την ηλικια τα πουτανακια ειτε εμπειρια ψαχνουν (κανουν προπονηση χειραγωγησης) ειτε λεφτα ειτε και τα 2.

Μακαρι καθε μερα σε ολους μας τετοια, μακαρι.

Καλα γαμησια.
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
πως θα σου φαινοταν ο πατερας της να γαμουσε την κορη σου,αν το αντεχεις ριξτο γαμησι σου.εγω δεν θα το εκανα μονο και μονο για την κορη μου.

Νομίζω  όλες οι 18χρονες έχουν ή έστω ει χαν πατέρα
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
δε διαφωνω,αλλα η κορη μου δε θα θελα να παει με πενηνταρη...........
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ο πενηνταρης ειναι ο νεος της εποχης.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τύπε μόνο η μάνα είναι σίγουρη. Ο πατέρας πεζεται...

Γενικά μιλαω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δηλαδη αν καταλαβαινω καλα, εχουν πεθανει οι πατεραδες του Ντανου, του Κυπριου, του μισθοφορου και του Σπαλιαρα. Ενω οι μαμαδες ζουν ολες. Μαλιστα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
πως θα σου φαινοταν ο πατερας της να γαμουσε την κορη σου,αν το αντεχεις ριξτο γαμησι σου.εγω δεν θα το εκανα μονο και μονο για την κορη μου.


τυπε αμα ηταν ο χυσολαγνος θα ηθελε ο πατερας του μουνετου να γαμουσε κι αυτον  :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...

ειμαι ο πατερας της κοπελας τυπε
ΜΑΖΕΨΟΥ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom