Νέα

Κατάποση σπέρματος από τη γυναίκα-γκόμενά σας και επιχειρήματα για να το κάνει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

H γκόμενα-σύζυγος:

  • Καταπίνει το σπέρμα μου

    Ψήφοι: 62 50,4%
  • Δεν καταπίνει το σπέρμα μου

    Ψήφοι: 19 15,4%
  • Τα παίρνει στο στόμα αλλά τα φτύνει

    Ψήφοι: 34 27,6%
  • Τα παίρνει στην μάπα της

    Ψήφοι: 8 6,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    123

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Η γυναικα πρεπει να καταλαβει οτι δεν εχει αλλη επιλογη, τοτε θα μαθει οτι της αρεσει οπως και το πρωκτικο σεξ
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.692
Πόντοι
2.777
δεν είναι απαραίτητο να την πείσεις, από μόνη της αν το έχει ως αλγόριθμο το κάνει.

όπως κι οι προηγούμενοι,

ήταν 17 και στην πρώτη της προσπάθεια τα πήρε όλα στο στόμα. Αν έβλεπες αντίδραση θα έλεγες ότι της έδωσαν ασβέστη στο στόμα. Μετά από 6 μήνες το άρπαζε και τα έπινε μέχρι τελευταίας σταγόνας για να με ευχαριστήσει.
εν διαμέσω διαφόρων γυναικών, είχα μια που έκανε τα πάντα εκτός πίπας (δε φτούρησε πάνω από 10ήμερο παρά τις φιλότιμες προσπάθειες), ήταν 27 και δεν είχε πάρει πίπα ποτέ.
είχα μια που στην πρώτη πίπα της (μεγάλη κι αυτή 24-25) τα κατάπιε και μου λέει, είναι πάρα πολύ νόστιμο και συνέχισε να τα πίνει (4μηνο εδώ...)
η τωρινή που είμαι 20 χρόνια μαζί της, τα έπινε στην αρχή με λαιμαργία, μετά το έκοψε.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
η τωρινή που είμαι 20 χρόνια μαζί της, τα έπινε στην αρχή με λαιμαργία, μετά το έκοψε.

Αυτό είναι το συνηθισμένο και με βάση τη δική μου εμπειρία.
Όχι να το κόβουν ... να αραιώνουν .... τα πάντα ....
και την πίσω πόρτα ............

Τα τσικό , γράφουν τα δικά τους βέβαια, αλλά τι να πουν ... μόνο από σταν σμίθ ξέρουν .........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
:rose: :rose:

..... Γαμάω τή Σούλα & τά καταπίνη ή Αλεξάνδρα.... χαμένα δέν πάνε... ή γαμάω τή ΄Αεξάνδρα & χύνω στόν κώλο τήν Σούλα      ... γκρανάκια & τά δύο .. 65 & 68 άντιστοιχα !!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ο αυτοαποκαλουμενος "ακουραστος σκληρος χυστης" βλεπω οτι μπηκε και σε αυτο το νημα για να μας δειξει το ποσο αντρακλας ειναι.

Τυπε στησε εταιρια να το εμφιαλωνεις σε μικρα γυαλινα φυαλιδια, οι μεγαλο επενδυτες απο το αλλο νημα θα σου βρουν αγορα στο να το πουλας.

Αν χρειαστεις βοηθεια στο να καλυψεις τη ζητηση απο μεγαλα κρατη, βαλε και τον υπολοιπο θιασο να εργαστει στο project.

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.692
Πόντοι
2.777
Η γυναικα πρεπει να καταλαβει οτι δεν εχει αλλη επιλογη, τοτε θα μαθει οτι της αρεσει οπως και το πρωκτικο σεξ

γνωρίζοντας τι σημαίνει η κατάποση και πόσο μετριέται από τον άντρα το κάνουν για να τον ευχαριστήσουν και να τον κρατήσουν δικό τους.
Άλλες σου λένε...είναι θέμα εμπιστοσύνης..., δηλαδή δε σε εμπιστεύομαι κι έτσι δεν τα βάζω ούτε στα χείλια.
Υπάρχουν κι εκείνες που θεωρούν ότι αν δεν τα πάρουν όλα θα είναι σα να τρώνε τυλιχτό σουβλάκι δίχως πίτα.
 

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130
πώς το διαχειρίζομαι εγώ - λίγο μελό παιδιά αλλά δουλεύει:

- Μωρό μου με αγαπάς;
- Ναι
- αγαπάς και το πουλί μου λοιπόν, ναι;
- πολύ
- θέλω να αγαπήσεις και ό,τι βγαίνει από το πουλί μου γιατί για εσένα βγαίνει όταν είμαστε μαζί.

70% επιτυχία
 

paulosb

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
97
Like
849
Πόντοι
80
Μπορεί και άσχετο αλλά καλό....
Εκεί που της τα δίνεις στην μάπα και πάει να τα σκουπίσει της λές:
Άστα να τρέξουν μωρό μου... παιδιά είναι...!!!
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Μπορεί και άσχετο αλλά καλό....
Εκεί που της τα δίνεις στην μάπα και πάει να τα σκουπίσει της λές:
Άστα να τρέξουν μωρό μου... παιδιά είναι...!!!
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxax
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
είχα μια που έκανε τα πάντα εκτός πίπας (δε φτούρησε πάνω από 10ήμερο παρά τις φιλότιμες προσπάθειες), ήταν 27 και δεν είχε πάρει πίπα ποτέ

Mου έχει τύχει ΑΚΡΙΒΩΣ ίδια φάση. 27άρα, πίπα γιοκ! Μια φορά την γάμησα. Μετά την έκανα με ελαφριούς πήδουλες, δεν ξαναβρεθήκαμε ποτέ! Οπότε μάλλον είσαι ήρωας που πέρασες ακόμα και την εβδομάδα! :cheesy:
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
εμενα μου εχει τυχει να κανουμε σεξ κ μετα να τη ρωταω, πιπα γιατι δεν μου πηρες? -ενω της εκανα γλυφομουνι- και μου απανταει , ααα δεν παιρνω απο τη πρωτη φορα!

Το αναποδο δεν θα επρεπε να ισχυει? ΛΕΩ εγω τωρα

ουστ

υποψην - 40 χρονων γυναικα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
εμενα μου εχει τυχει να κανουμε σεξ κ μετα να τη ρωταω, πιπα γιατι δεν μου πηρες? -ενω της εκανα γλυφομουνι- και μου απανταει , ααα δεν παιρνω απο τη πρωτη φορα!

Το αναποδο δεν θα επρεπε να ισχυει? ΛΕΩ εγω τωρα

ουστ

υποψην - 40 χρονων γυναικα

Αφού είναι έτσι, τότε την επόμενη φορά της τα δίνεις στο στόμα και της λες να τα καταπιεί γιατί εσύ την πρώτη φορά της έκανες γλειφομούνι ενώ αυτή τίποτα!!! :grin:
(Η κατάποση είναι ο τόκος στο γλειφομούνι που της έκανες εσύ την πρώτη φορά!)
 

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
142
Κριτικές
10
Like
310
Πόντοι
291
Καλό θα ήταν νομίζω να εμπλουτίσουμε το θέμα και με σημαντικές πληροφορίες για το ποια call girls κάνουν κατάποση , νομίζω θα ενδιαφέρει αρκετούς από μας!!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
682
Πόντοι
96
Λοιπον μαγκες ακουστε να δειτε! Σχεδον ΟΛΕΣ οι γκομενες που εχω χυσει στο στομα τα ηπιανε. Ελαχιστες τα φτυσανε. Μαλιστα επαθα σοκ με την πρωτη γκομενα που πηγε κ τα εφτυσε!!!
Επισης αγαπητοι φιλοι, δεν υπαρχει μεγαλυτερη ενδειξη ελλειψεως σεβασμου απο το να παει η αλλη να φτυνει τα φλοκια!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

SkinnyPerv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
280
Αν δεν θέλει να τα καταπιεί με τον καλό τρόπο υπάρχει και ο κακός.
Χύνεις στον καφέ της, στο φαγητό της κτλπ.

Το θέμα είναι πως όποιος έχει γκόμενα/γυναίκα και δεν του το κάνει με τον καλό τρόπο, τότε σημαίνει πως έχει αποτύχει ως άντρας και θα έπρεπε να φτύσει τα μπούτια του.
Δεν μπορεί δηλαδή η καριόλα να μην τα πιει αφού της το έχεις ζητήσει. Το ζητάς- το κάνει. Δεν υπάρχει καν θέμα συζήτησης.
Και να είσαι σίγουρος πως μόνο σε κάτι φλούφληδες οι γυναίκες δεν τα καταπίνουν και δεν τον παίρνουν από κώλο.
Στους πραγματικούς γαμιάδες που αυτές θεωρούν alpha τα κάνουν ΟΛΑ
Ο Λ Α

 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
οι γκόμενες ....όλες μου τα καταπιναν

ακόμα παρά πολλές πουτανες...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
εγώ παιδιά σε παλιά γνωστή κυρία του χώρου
και μου λέει
Πολύ γλυκά τα χύσια σου σήμερα, κάνε καμιά εξέταση
Είχα πιεί μιά Φάντα νωρίτερα της λέω,
Α εντάξει τότε μου λέει.

Πάντως σε γκόμενες θα λεγα οι μισές τα καταπίνουν
Οι άλλες τα φτύνουν.

Να αρνείται πίπα δεν έχω πετύχει καμία
Αλλά τι να το κάνεις, μερικές είναι τόσο άτσαλες που λες άστο καλύτερα
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
και μένα η μέχρι τώρα εμπειρία μου είναι ότι η συντριπτικά μεγαλύτερη πλειοψηφία τα καταπίνει … πρόσφατα μου έτυχε μια που τα παίρνει στο στόμα και τα φτύνει αλλά δεν με πειράζει προσωπικά .. η αδυναμία μου είναι το cif… στο παρελθόν θυμάμαι ότι πολλές που καταπίνανε δεν δεχόντουσαν cif αλλά νομίζω ότι τα τελευταια 10 τουλάχιστον χρόνια με τις τσόντες στο ιντερνετ παίζει και να μην υπάρχει γκόμενα που να μην κάνει cif … να μην τα καταπίνει είχα καιρό να συναντήσω όπως είπα αλλά μου έτυχε προ  μηνός μια 40αρα που έκανε μεν cif αλλά δεν κατάπινε … 
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
και μένα η μέχρι τώρα εμπειρία μου είναι ότι η συντριπτικά μεγαλύτερη πλειοψηφία τα καταπίνει … πρόσφατα μου έτυχε μια που τα παίρνει στο στόμα και τα φτύνει αλλά δεν με πειράζει προσωπικά .. η αδυναμία μου είναι το cif… στο παρελθόν θυμάμαι ότι πολλές που καταπίνανε δεν δεχόντουσαν cif αλλά νομίζω ότι τα τελευταια 10 τουλάχιστον χρόνια με τις τσόντες στο ιντερνετ παίζει και να μην υπάρχει γκόμενα που να μην κάνει cif … να μην τα καταπίνει είχα καιρό να συναντήσω όπως είπα αλλά μου έτυχε προ  μηνός μια 40αρα που έκανε μεν cif αλλά δεν κατάπινε … 

Οι μικρές τα καταπίνουν, οι μεγαλύτερες δυσκολεύονται λίγο, οι πολύ μεγαλύτερες δυσκολεύονται περισσότερο, θέλουν τον χρόνο τους... Η κάθε εποχή έχει τα χαρακτηριστικά της τελικά, συμφωνώ μ αυτό που λες για τις τσόντες στο ίντερνετ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom