Νέα

Κατάποση σπέρματος από τη γυναίκα-γκόμενά σας και επιχειρήματα για να το κάνει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

H γκόμενα-σύζυγος:

  • Καταπίνει το σπέρμα μου

    Ψήφοι: 62 50,4%
  • Δεν καταπίνει το σπέρμα μου

    Ψήφοι: 19 15,4%
  • Τα παίρνει στο στόμα αλλά τα φτύνει

    Ψήφοι: 34 27,6%
  • Τα παίρνει στην μάπα της

    Ψήφοι: 8 6,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    123

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Η γυναίκα - γκόμενά σας καταπίνει το σπέρμα μετά από πίπα; Εάν όχι, ποια είναι τα επιχειρήματα για να την πείσετε;;;
Μια παλιοτερα με ειχε τελειωσει στην πιπα και τα καταπιε μονη της χωρις να την πω τιποτα..οι αλλες ποτε δεν μου το ζητησαν..μια που την ειχα πει εγω δεν ηθελε με τιποτα!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μια παλιοτερα με ειχε τελειωσει στην πιπα και τα καταπιε μονη της χωρις να την πω τιποτα..οι αλλες ποτε δεν μου το ζητησαν..μια που την ειχα πει εγω δεν ηθελε με τιποτα!

Δεν τα λες αυτά ρε μπόμπο.
Τι θες να πει η γκόμενα ;;


-Θες να καταπιείς τα χύσια της ψωλής μου , μωρή χαμούρα ;;
-Ναι λατρεμένε μου , τι καλύτερο να πιώ ...


Απλά της τα δίνεις στο στόμα.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
449
Πόντοι
36
Δεν τα λες αυτά ρε μπόμπο.
Τι θες να πει η γκόμενα ;;


-Θες να καταπιείς τα χύσια της ψωλής μου , μωρή χαμούρα ;;
-Ναι λατρεμένε μου , τι καλύτερο να πιώ ...


Απλά της τα δίνεις στο στόμα.
Σωστα. :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Δεν τα λες αυτά ρε μπόμπο.
Τι θες να πει η γκόμενα ;;


-Θες να καταπιείς τα χύσια της ψωλής μου , μωρή χαμούρα ;;
-Ναι λατρεμένε μου , τι καλύτερο να πιώ ...


Απλά της τα δίνεις στο στόμα.
Καλα ενταξει και την αλλη μερα πας να βρεις αλλη γκομενα..ποσο λιγο ξερετε τις γυναικες! δεν ειναι ολες πουτανες ρε τυπε..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Καλα ενταξει και την αλλη μερα πας να βρεις αλλη γκομενα..ποσο λιγο ξερετε τις γυναικες! δεν ειναι ολες πουτανες ρε τυπε..

Τι να σου πω ρε τύπε .....

εγώ με όσες γάμησα, έτσι έκανα ..... ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΚΑΜΙΑ.

Μήπως επειδή φοράνε σταν σμιθ οι δικές φεύγουν όταν τις χύνεις στο στόμα ;;;;;
Υ.Γ. ΠΟυτάνες δεν χύνω στο στόμα. Ακριβό. Κακό vfm. Δεν συμφέρει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Τι να σου πω ρε τύπε .....

εγώ με όσες γάμησα, έτσι έκανα ..... ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΚΑΜΙΑ.

Μήπως επειδή φοράνε σταν σμιθ οι δικές φεύγουν όταν τις χύνεις στο στόμα ;;;;;
Υ.Γ. ΠΟυτάνες δεν χύνω στο στόμα. Ακριβό. Κακό vfm. Δεν συμφέρει.
Ε ναι αυτος ειναι ο λογος που εκατσαν γιατι της εβαλες να τα καταπιουν..

αφου πλεον οι γυναικες οταν της γνωρισεις σε ρωτανε αμα δεν μου ριξεις φλοκια στο στομα θα φυγω να ξερεις..ρε σοβαρευτειτε λιγο.
ειπαμε εχει και τετοιες αλλα δεν ειναι οι περισσοτερες ετσι.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Καλα ενταξει και την αλλη μερα πας να βρεις αλλη γκομενα..ποσο λιγο ξερετε τις γυναικες! δεν ειναι ολες πουτανες ρε τυπε..
Επειδή σε κόβω για μικρό στην ηλικία με αυτά που γράφεις, μάθε ότι ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ πουτάνες και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ και είναι. Το πρόβλημα δεν είναι με αυτές που το παραδέχονται. Το πρόβλημα είναι με αυτές που ενώ πριν τις γνωρίσεις εσύ, έχουν καβαλήσει 150 ψωλές και έχουν καταπιεί 200 λίτρα σπέρμα, σου το παίζουν αγίες. Εκεί είναι το πρόβλημα μικρέ. Ξεκόλλα από την άποψη που έχεις ότι είναι τα αγνά και ευαίσθητα πλασματάκια. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Χώνεψέ το και προχώρα. Τόσα μπαρμπάδια εδώ έχουμε άδικο κι εσύ έχεις δίκιο?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
καμία δεν ξέρεις πως είναι , αν δεν την γαμήσεις

τι τυχεροί είμαστε όσοι ΓΑΜΑΓΑΜΕ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ, ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΚΙΝΗΤΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Επειδή σε κόβω για μικρό στην ηλικία με αυτά που γράφεις, μάθε ότι ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ πουτάνες και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ και είναι. Το πρόβλημα δεν είναι με αυτές που το παραδέχονται. Το πρόβλημα είναι με αυτές που ενώ πριν τις γνωρίσεις εσύ, έχουν καβαλήσει 150 ψωλές και έχουν καταπιεί 200 λίτρα σπέρμα, σου το παίζουν αγίες. Εκεί είναι το πρόβλημα μικρέ. Ξεκόλλα από την άποψη που έχεις ότι είναι τα αγνά και ευαίσθητα πλασματάκια. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Χώνεψέ το και προχώρα. Τόσα μπαρμπάδια εδώ έχουμε άδικο κι εσύ έχεις δίκιο?
Τυπε πολυ μπουρδελα κομ.δαβαζεις και δεν κανει καλο..εδω περα ολοι την εχουν 25 εκατοστα..εχουν γαμησει 250 γκομενες και βγαζουν 2 ε. το μηνα! ασε που μερικοι γνωριζουν οτι ολες οι γκομενες σιγουρα εχουν γαμηθει με 150 ατομα..τωρα πως το ξερουν αυτο..μαλλον λογο μαγικων ικανοτητων!


 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Τυπε πολυ μπουρδελα κομ.δαβαζεις και δεν κανει καλο..εδω περα ολοι την εχουν 25 εκατοστα..εχουν γαμησει 250 γκομενες και βγαζουν 2 ε. το μηνα! ασε που μερικοι γνωριζουν οτι ολες οι γκομενες σιγουρα εχουν γαμηθει με 150 ατομα..τωρα πως το ξερουν αυτο..μαλλον λογο μαγικων ικανοτητων!
Εδώ προσπαθούμε να σου ανοίξουμε τα μάτια κι εσύ τα δικά σου. Είσαι ανεπίδεκτος μαθήσεως. Επειδή είναι αργά κι έχουμε και πρωινό ξύπνημα βαριέμαι να σου κάνω τον δάσκαλο. Εναποθέτω αυτό το καθήκον στον φυλόβιο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Πλέει σε πελάγη ευτυχίας ο αποστόλης


χαχαχα ναι δεν εχω παραπονο......
η γυναικα δεν υπαρχει φορα που να τελειωσω στο στομα της και να μην τα καταπιει....
η γκομενα 1 στις 2 θα τα ρουφηξει ολα .. τις αλλες φορες εχει και αλλα γουστα...χτες το πρωι π.χ. μου λεει : θελω να τελειωσεις στο προσωπο μου !!!!!!!!!!!!! ..... Ω θεοι !! της περασα μια στρωση μεικ απ και τρελαθηκε απο καυλα........
Αυτα ειναι !!!!!!!!!!!!!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.407
Πόντοι
736
Νομίζω ότι σε άλλο νήμα είχα ποσταρει για μια που ισχυριζόταν ότι ανέβασε το iq της με καθημερινή κατάποση σπέρματος , αλλά είμαι από κινητό τώρα , θα δω αργότερα αν το βρω από το pc.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.407
Πόντοι
736
Νομίζω ότι σε άλλο νήμα είχα ποσταρει για μια που ισχυριζόταν ότι ανέβασε το iq της με καθημερινή κατάποση σπέρματος , αλλά είμαι από κινητό τώρα , θα δω αργότερα αν το βρω από το pc.
Το βρηκα τελικά

 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Είναι τι θα σου κάτσει. Για παράδειγμα:

- είχα γκόμενα που τον έπαιρνε ασάλιωτα από κώλο και για σκληρο γαμήσι, που δεν τα είχε καταπιεί από κανέναν γκόμενο της

- είχα γκόμενα που έχυνε ΜΟΝΟ με κώλογαμησι άλλα για χύσιμο στο στόμα ούτε κουβέντα

-είχα γκόμενα που τα ήθελε στη μάπα μόνο

-είχα γκόμενα που γούσταρε να τα πίνει και γιατί γούσταρε και γιατί ήταν πιο έυκολο.

Όντως, τώρα που το λες, αυτές που δεν τα πίνουν, δεν έχουν μόνιμη σχέση. Τυχαίο?

Π



 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.668
Like
1.299
Πόντοι
366
Ότι το σπέρμα έχει συστατικά που βοηθάν στη διατήρηση της νεότητας για τις γυναίκες και ότι όλοι εμείς οι άντρες τις αγαπάμε τόσο πολύ που το δωρίζουμε ανιδιοτελώς και χωρίς να περιμένουμε κανένα αντάλλαγμα. Το μόνο που θέλουμε μετά, σαν πολύ μικρό συμβολικό αντίτιμο, είναι, αφού καταπιεί το θείο δώρο που προσφέρουμε όπως είπαμε ανιδιοτελώς, είναι να πεταχτεί μέχρι την κουζίνα, να μας φέρει ένα σάντουιτς και μια μπύρα και να μας αφήσει ήσυχους.
:thumbsup:
να καταχωρηθει στα πρακτικα ως η πιο ισχυρη επιχειρηματολογια...(ας φραγιστει το θρεντ...problem solved)
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
612
Κριτικές
9
Like
1.027
Πόντοι
86
Είναι τι θα σου κάτσει. Για παράδειγμα:

- είχα γκόμενα που τον έπαιρνε ασάλιωτα από κώλο και για σκληρο γαμήσι, που δεν τα είχε καταπιεί από κανέναν γκόμενο της

- είχα γκόμενα που έχυνε ΜΟΝΟ με κώλογαμησι άλλα για χύσιμο στο στόμα ούτε κουβέντα

-είχα γκόμενα που τα ήθελε στη μάπα μόνο

-είχα γκόμενα που γούσταρε να τα πίνει και γιατί γούσταρε και γιατί ήταν πιο έυκολο.

Όντως, τώρα που το λες, αυτές που δεν τα πίνουν, δεν έχουν μόνιμη σχέση. Τυχαίο?

Π

Εχω τυχη γκομενα να κανει τα παντα ολα με ή χωρις προφυλαξεις και το μονο που δεν ηταν η πιπα... Μου ειχε πει οτι μονο στην σχεση της κανει... Μετα απο ενα χρονο εμειμε εγκυος και παντρευτηκε...
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
3 είναι οι κατηγορίες αυτές που τα καταπίνουνε αυτες που τα φτύνουν και αυτές που τραβιούνται μην πέσει καμια σταγονα στο σώμα τους η στην μουρη.
Αυτες που τα καταπίνουν ειναι έτοιμες και περιμένουν αυτήν την στιγμή, μερικές καταλαβαίνουν ποτέ έρχεται η κορύφωση και με κίνησή ninja τον έχουν βάλει στο στόμα τους και απολαμβάνουν.
Αυτές που τα φτύνουν δεν μπορώ να τις καταλάβω μέχρι να πάνε τουαλέτα να τα φτύσουν έχουν πάρει ολη την γεύση(σπερματιλα) που υποτίθεται οτι σιχαίνονται και τα φτύνουν.
οι άλλες που δεν κάνουν τίποτα που τραβιουνται είναι γενικά ανοργασμικιες και ξενέρωτες σε αυτές δεν ρωτάς άπλα τον βάζεις στο στόμα τους και πιέζεις κεφαλάκι και αστές να γκρινιάζουν μετα κάποια στιγμή μαθαίνουν έξαλλου όλες από κάπου ξεκίνησαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom