Νέα

Κατάλαβα λάθος τα σήματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pussy wagon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
λοιπον δινω μια τελευταια ευκαιρεια για αυτη την κυριακη και μια τελευταια εκκληση

εχει και καλες ταινιες γυναικειου προσανατολισμου οπωτε θα μπορουσε και να ερθει

για να δουμε
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ενα ωραιο θεμα χωρις χαπυ εντ
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
θρενταρα  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
φετος στο ταινιοραμα δεν ειχα αναλογο σκηνικο, μονο που ηταν μια κοπελα μια μερα που εβλεπε το φιλμ αλλα σαν να ειχε καποιο προβλημα η κοπελα και δεν εκανα κινηση

 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
κλεισανε και τα σινεμα

σε λιγες μερες θα ανοιγε το ταινιοραμα στο αστυ εκει που πριν δυο χρονια ειχα αγγιξει την παραδιπλα μου

εκεινη την καυλαρα μελαχροινη που εβλεπε μονη της τσαν γου παρκ

αρε τι καυλα μουναρα π ηταν

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
κλεισανε και τα σινεμα

σε λιγες μερες θα ανοιγε το ταινιοραμα στο αστυ εκει που πριν δυο χρονια ειχα αγγιξει την παραδιπλα μου

εκεινη την καυλαρα μελαχροινη που εβλεπε μονη της τσαν γου παρκ

αρε τι καυλα μουναρα π ηταν
Δεν έχεις πλύνει το χέρι σου ακόμα ε;
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Δεν έχεις πλύνει το χέρι σου ακόμα ε;

σιχτιρω τον εαυτο μου

εκανα μαλακια π την αγγιξα

η τυπισσα χαιδευοτανε και περιμενε απο μενα κατι αναλογο

να τον βγαλω εξω να αρχισω να τον παιζω

ετσι ξεκιναει κανεις

εγω πηγα βουρ στο ψητο να πιασω

καλος μαλακας ημουν

οσο ζεις μαθαινεις
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
με επιασε νοσταλγια πινω το ιρλανδεζικο μ και διαβαζω αλλοτινες μου περιπετειες



:confused:

:wanker::wanker::wanker:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.456
Πόντοι
3.656
λοιπον εχθες το βραδυ επαιξε τρελο καυλαντισμα με μουνακι τουμπανο απο οτι μπορεσα να δω σε κινηματογραφο μεσα
θα περιγραψω την ιστορια αλλα για να μην παραξηγηθω και τρολαρω θα πω αρχικα οτι δεν εγινε κατι και τωρα θα ηθελα να μου εξηγησετε εσεις αν εγω παρεξηγησα την ολη φαση η κατι χαλασε στο τελος
λοιπον στο ζουμ σε κινηματογραφικη προβολη βραδυνη σε σινεμα του κεντρου (οχι multiplex αηδιες ) καθομουν στα τελευταια καθισματα και δυο θεσεις διπλα μου μια κυρια
με τα πολλα αλλαζω θεση και προσπερναω την κυρια δυο θεσεις προς τα δεξια και περιμενω την προβολη
μετα απο λιγο σκαει τυπισσα μονη μελαχροινη τουμπανο 35αρα φωτια
καθεται λοιπον δυο θεσεις διπλα μου και εγω στην αρχη δεν εχω δωσει καθολου σημασια μεχρι που τι νακανει ρε μαγκες και τρελαινομαι
βγαζει το παπουτσι σανδαλι και εχει γυμνο το ποδι περιποιημενο να λικνιζεται και να το παιζει
αυτη φοραγε μαυρη φουστα . αφοθ ψιλοσκαλονω στην αρχη και κοιταω διακριτικα βλεπω το βλεμμα της να ψιλοκοιταει στα πολυ κλεφτα ομως
λεω τωρα θα εχουμε θεμα . με τα πολλα η τυπισσα ελευθερωνει και το αλλο ποδι και αρχιζει μια να τα κουναει μια να τα σταυρωνει μια να τα βαζει στο μπροστινο καθισμα στο πλαστικο απο πισω να τα ακουμπαει και ολο και ριχνουμε κλεφτες ματιες .
η προβολη θελει κανα δεκαλεπτο και εγω να εχω φουντωσει .ευτυχως αναμεσα δεν καθοταν κανεις .ειχαμε δυο θεσεις αδειες και στην μια την ακριβως διπλα της ειχε μια τσαντα και ενα ρουχο ζακετα κατι τετοιο
σκεφτομαι λοιπον οτι καθομαστε μακρυα και αμα υποθετικα ηταν να παιξει κατι θα πρεπει να δωσει σημα αυτη πρωτα
ρε παιδια στο σταυρο που σας κανω με το που κλεινουν τα φωτα και ξεκινα η προβολη η τυπισσα ελευθερωνει την καρεκλα απο την τσαντα και την βαζει απο την αλλη μερια της
εγω ψιλοτρελαθηκα και ειπα αυτο ειναι το σημα της
και τοτε λοιπν για να δειξω οτι καταλαβα σηωνομαι και προχοραω μια θεση πιο διπλα οχι εκει που ηταν η τσαντα της ομως για να μην το χοντρυνω.οπωτε μας χωριζω μια κενη θεση .λοιπον η τυπισσα να εχει γαμηθει να παιζει με τα ποδια της να σηκωνει τη φουστα να τα βαζει στο κενο αναμεσα στα μπροστινα καθισματα και να τα στηριζει ε λοιπον βαζω και εγω το χερι πανω στο διπλα καθισμα με την λογικη να υπαρξει αγγιγμα .τιποτα ομως λεω ας περιμενω
με τα πολλα λοιπν τεντωνω το ποδι μου προς τη μερια της για να δω αν παιξει να μου το ακουμπισει
μεχρι εκεινη τη στιγμη βεβαια το μονο που δεν εβλεπα ειναι το εργο
με τα πολλα και αφου εριχνε κλεφτες ματιες δοκιμαζω την τελειωτικη κινηση ακουμπαω με το δαχτυλο μου το μπρατσο της και τη φουστα την σηκωμενη γιατι αυτη ειχε τα ποδια στηριγμενα και ψιλοανοιχτα .λοιπον η τυπισσα βλεπει την φαση κοιταει βλεπω οτι το εχει δει και λεω εδω παιζονται ολα για ολα η που θα φρικαρει και θα σηκωθει η που θα δωσει σημαδι να συνεχισει
τελικα δεν εγινε τιποτα απο τα δυο διακριτικα κατεβασε τη φουστα και τα ποδια και ψιλομαζευτηκε
δεν εγινε τιποτα μεχρι που να τελειωσει η ταινια παρα μονο μια δυο φορες πρεπει να κοιταξε
πειτε μου τωρα εκανα κανενα λαθος η απλα καταλαβα λανθασμενα τα σηματα
επισης η τυπισσα οταν λεω επαιζε με τα ποδια μια ακουμπαγε μια τα χαιδευε μια επιανε το μαλλι συνεχειατο εκανε αυτο ε τρελαθηκα ο ανθρωπος


Δηλαδή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν σου έχει τύχει περίπτωση γκόμενας να σε ενθαρρύνει να κάνεις το πρώτο βήμα, και στη συνέχεια να σε αφήσει στα κρύα του λουτρού; Μα αυτό ρε άνθρωπε δεν είναι δα και τόσο ασυνήθιστο. Πολλές σε ενθαρρύνουν μόνο και μόνο για να σε χυλοπιτιάσουν, ώστε να νιώσουν καλύτερα και ανώτερες από σένα
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Δηλαδή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν σου έχει τύχει περίπτωση γκόμενας να σε ενθαρρύνει να κάνεις το πρώτο βήμα, και στη συνέχεια να σε αφήσει στα κρύα του λουτρού; Μα αυτό ρε άνθρωπε δεν είναι δα και τόσο ασυνήθιστο. Πολλές σε ενθαρρύνουν μόνο και μόνο για να σε χυλοπιτιάσουν, ώστε να νιώσουν καλύτερα και ανώτερες από σένα
κοιτα

πιστευω μηπως το πηγα πολυ επιθετικα το θεμα μπορει αυτη να ηθελε αλλιως να εξελιχθει και μετα κομπλαρε η ξενερωσε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.456
Πόντοι
3.656
κοιτα

πιστευω μηπως το πηγα πολυ επιθετικα το θεμα μπορει αυτη να ηθελε αλλιως να εξελιχθει και μετα κομπλαρε η ξενερωσε
Μια ενήλικη γυναίκα ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ αν θέλει να προχωρήσει με έναν άντρα, ή όχι. Τα 15χρονα φλερτάρουν αδιάκοπα, όχι μόνο λόγω απειρίας, αλλά και γιατί προσπαθούν να σιγουρευτούν ότι περνάει η μπογιά τους, δικαιολογούνται. Οι Ενήλικες γυναίκες που το κάνουν χωρίς να έχουν διάθεση να το τελειώσουν, έχουν άλλους σκοπούς, κυρίως για να τονώσουν τη ματαιοδοξία τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom