Νέα

Κατάλαβα λάθος τα σήματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pussy wagon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
λοιπον εχθες το βραδυ επαιξε τρελο καυλαντισμα με μουνακι τουμπανο απο οτι μπορεσα να δω σε κινηματογραφο μεσα

θα περιγραψω την ιστορια αλλα για να μην παραξηγηθω και τρολαρω θα πω αρχικα οτι δεν εγινε κατι και τωρα θα ηθελα να μου εξηγησετε εσεις αν εγω παρεξηγησα την ολη φαση η κατι χαλασε στο τελος



λοιπον στο ζουμ σε κινηματογραφικη προβολη βραδυνη σε σινεμα του κεντρου (οχι multiplex αηδιες ) καθομουν στα τελευταια καθισματα και δυο θεσεις διπλα μου μια κυρια

με τα πολλα αλλαζω θεση και προσπερναω την κυρια δυο θεσεις προς τα δεξια και περιμενω την προβολη
μετα απο λιγο σκαει τυπισσα μονη μελαχροινη τουμπανο 35αρα φωτια

καθεται λοιπον δυο θεσεις διπλα μου και εγω στην αρχη δεν εχω δωσει καθολου σημασια μεχρι που τι νακανει ρε μαγκες και τρελαινομαι

βγαζει το παπουτσι σανδαλι και εχει γυμνο το ποδι περιποιημενο να λικνιζεται και να το παιζει

αυτη φοραγε μαυρη φουστα . αφοθ ψιλοσκαλονω στην αρχη και κοιταω διακριτικα βλεπω το βλεμμα της να ψιλοκοιταει στα πολυ κλεφτα ομως

λεω τωρα θα εχουμε θεμα . με τα πολλα η τυπισσα ελευθερωνει και το αλλο ποδι και αρχιζει μια να τα κουναει μια να τα σταυρωνει μια να τα βαζει στο μπροστινο καθισμα στο πλαστικο απο πισω να τα ακουμπαει και ολο και ριχνουμε κλεφτες ματιες .

η προβολη θελει κανα δεκαλεπτο και εγω να εχω φουντωσει .ευτυχως αναμεσα δεν καθοταν κανεις .ειχαμε δυο θεσεις αδειες και στην μια την ακριβως διπλα της ειχε μια τσαντα και ενα ρουχο ζακετα κατι τετοιο

σκεφτομαι λοιπον οτι καθομαστε μακρυα και αμα υποθετικα ηταν να παιξει κατι θα πρεπει να δωσει σημα αυτη πρωτα


ρε παιδια στο σταυρο που σας κανω με το που κλεινουν τα φωτα και ξεκινα η προβολη η τυπισσα ελευθερωνει την καρεκλα απο την τσαντα και την βαζει απο την αλλη μερια της

εγω ψιλοτρελαθηκα και ειπα αυτο ειναι το σημα της

και τοτε λοιπν για να δειξω οτι καταλαβα σηωνομαι και προχοραω μια θεση πιο διπλα οχι εκει που ηταν η τσαντα της ομως για να μην το χοντρυνω.οπωτε μας χωριζω μια κενη θεση .λοιπον η τυπισσα να εχει γαμηθει να παιζει με τα ποδια της να σηκωνει τη φουστα να τα βαζει στο κενο αναμεσα στα μπροστινα καθισματα και να τα στηριζει ε λοιπον βαζω και εγω το χερι πανω στο διπλα καθισμα με την λογικη να υπαρξει αγγιγμα .τιποτα ομως λεω ας περιμενω

με τα πολλα λοιπν τεντωνω το ποδι μου προς τη μερια της για να δω αν παιξει να μου το ακουμπισει

μεχρι εκεινη τη στιγμη βεβαια το μονο που δεν εβλεπα ειναι το εργο
με τα πολλα και αφου εριχνε κλεφτες ματιες δοκιμαζω την τελειωτικη κινηση ακουμπαω με το δαχτυλο μου το μπρατσο της και τη φουστα την σηκωμενη γιατι αυτη ειχε τα ποδια στηριγμενα και ψιλοανοιχτα .λοιπον η τυπισσα βλεπει την φαση κοιταει βλεπω οτι το εχει δει και λεω εδω παιζονται ολα για ολα η που θα φρικαρει και θα σηκωθει η που θα δωσει σημαδι να συνεχισει

τελικα δεν εγινε τιποτα απο τα δυο διακριτικα κατεβασε τη φουστα και τα ποδια και ψιλομαζευτηκε

δεν εγινε τιποτα μεχρι που να τελειωσει η ταινια παρα μονο μια δυο φορες πρεπει να κοιταξε



πειτε μου τωρα εκανα κανενα λαθος η απλα καταλαβα λανθασμενα τα σηματα

επισης η τυπισσα οταν λεω επαιζε με τα ποδια μια ακουμπαγε μια τα χαιδευε μια επιανε το μαλλι συνεχειατο εκανε αυτο ε τρελαθηκα ο ανθρωπος

ερωτηση φιλε. οκ μπορει να σου ακουστει μαλακια, αλλα πας σινεμα μονος σου???? !!!!

 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ναι τυπε τις πιο πολλες φορες για να ηρεμησω και να ευχαριστηθω
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ερωτηση φιλε. οκ μπορει να σου ακουστει μαλακια, αλλα πας σινεμα μονος σου???? !!!!
Και πολύ καλά κάνει! Απο το να σέρνει τίποτα που δεν του αρέσει ή καναδυο βρωμοφιλους του που θέλουν το κακό του...πολύ καλύτερα που βγαίνει μονος!

Εάν βγαίνεις μόνος είσαι απόλυτα ελεύθερος.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Και πολύ καλά κάνει! Απο το να σέρνει τίποτα που δεν του αρέσει ή καναδυο βρωμοφιλους του που θέλουν το κακό του...πολύ καλύτερα που βγαίνει μονος!

Εάν βγαίνεις μόνος είσαι απόλυτα ελεύθερος.


εμενα με στραβοκοιτανε


ενας πορτιερης πηγε να μου ριξει πορτα εδω

η ερωτηση του ηταν are your friends inside?
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
αμα η γκομενα κοιταξει μιλας ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ πριν προλαβει να το πολυσκεφτεί. αν κοιταξει μια δυο τρεις  και υστερα μιλησεις είναι συνηθως αργα το εχει σκεφτει, εχεις χασει το πλεονέκτημα του αιφνιδιασμου, εχει σηκωσει ασπιδες, εχει βαλει πανοπλια και είναι ετοιμη να σου ριξει αυτοεπιβεβαιωτικο ακυρο.
αμέτρητες φορες γκομενες με κοιταξαν με ξανακοιταξαν για να με χυλοπιτιασουν.
λιγες φορες γκομενες με κοιταξαν , τολμησα πριν ξανακοιταξουν, βγηκα κερδισμένος.

και ποια ειναι η πρωτη σβελτη πετυχημενη ατακα που μπορεις να πεις μολις σε κοιταξει και πριν σε ξανακοιταξουν να εχεις πει??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και ποια ειναι η πρωτη σβελτη πετυχημενη ατακα που μπορεις να πεις μολις σε κοιταξει και πριν σε ξανακοιταξουν να εχεις πει??
δεν υπαρχει συγκεκριμενη σβελτη πετυχημενη ατακα, αναλογα τον τυπο της , τι κραταει, που βρίσκεστε, μπορεις να ανοίξεις κουβεντα. γλειωδεις ατακες σαν αυτές που ανεφερε ο φιλος οντως εχουν μεγαλυτερο ποσοστο αποτυχίας. καλυτερα να ξεκινήσεις με κατι ασχετο στην διπλανη γρια πχ και υστερα να ρωτήσεις και αυτην οποτε δεν φαινεται ότι ξεκινάς κουβεντα σε αυτην για πεσιμο.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
και ποια ειναι η πρωτη σβελτη πετυχημενη ατακα που μπορεις να πεις μολις σε κοιταξει και πριν σε ξανακοιταξουν να εχεις πει??


Βρε Λεβεντομαλάκα... Δεν είναι φροντιστήριο εδώ.


Σάιτ για μπουρδέλα είναι.



Και πριν ρωτήσει ο δοπαμίνας (να σας συστήσω αργότερα),

έχεις ακούσει κανένα καλό βογγητό τελευταία;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.291
Πόντοι
9.477
καμιά hipster ξεπλυμένη θα είναι για να πάει μονή της σε κορεάτικη ταινία και άπλα ήθελε να παίξει και όχι να γαμηθεί με έναν άγνωστο έκτος άμα ήσουνα κανένας τζιβατος με σαλβάρι αρχιδιστης, κάτι τέτοιους Θέλουν οι τύπισσες αυτές για να γαμηθουνε
Τύπε, έχεις εντρυφήσει στη slang.
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αυριο λεω να ξαναπαω στο σινεμα λεω μαλιστα να καθισω στις ιδιες θεσεις περιπου

ελπιζω η τυπισσα να μπαινει σαν επισκεπτης εδω και να το δει :grin:
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τζιφος η δουλεια χθες :grin:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Βάλε αγγελία τύπε
Σε είδα στο σινεμά... Σε κοίταξα στα πίσω καθίσματα ήσουν. Κάπως έτσι.
Μπορεί να κάτσει δεν ξέρεις.

Ένα καιρό αυτή η παπαριά είχε πολύ πέραση και πλάκα.
Υπάρχουν διάφορες σελίδες και εφαρμογές!
:rose:



 

Συνημμένα

  • cU.png
    cU.png
    53,6 KB · Εμφανίσεις: 12

marseille

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2017
Μηνύματα
289
Like
5
Πόντοι
1
αυριο λεω να ξαναπαω στο σινεμα λεω μαλιστα να καθισω στις ιδιες θεσεις περιπου

ελπιζω η τυπισσα να μπαινει σαν επισκεπτης εδω και να το δει :grin:

Το μόνο που απομένει να κάνεις είναι να καθήσεις αναπαυτικά στον καναπέ σου, να κατεβάσεις φερμουαρ, να κλείσεις τα μάτια και να τον παίξεις για πάρτη της. Ολο και κάποιος άλλος που είναι πιο γενναίος από εσένα την γαμάει τώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom