Νέα

Κασσάνδρας 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Αν μου επιτρέπετε με όλο το σεβασμό στο ξεκατίνιασμα σας, να παρατηρήσω πως όταν γράφετε ένα σχόλιο, η κόκκινη υπογράμμιση που αποκτούν ξαφνικά κάποιες λέξεις, δεν είναι ένα χαριτωμένο παιχνίδισμα του forum αλλά ένδειξη πως έχετε κάνει κάποιο ορθογραφικό λάθος. Κάντε ένα δεξί κλικ να δείτε τι σας προτείνεται και επιλέξτε το σωστό.
Θα μου πείτε ότι αυτό προϋποθέτι τη γνώση του σωστού.... Χμμμ
Τεσπά αυτό που με νοιάζει είναι ότι τα τελείως ανορθόγραφα σχόλια είναι πολύ κουραστικά οπότε παλέψτε το κάπως παρακαλώ.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 11/04  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Ιρενα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - Τζεσικα
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Αν μου επιτρέπετε με όλο το σεβασμό στο ξεκατίνιασμα σας, να παρατηρήσω πως όταν γράφετε ένα σχόλιο, η κόκκινη υπογράμμιση που αποκτούν ξαφνικά κάποιες λέξεις, δεν είναι ένα χαριτωμένο παιχνίδισμα του forum αλλά ένδειξη πως έχετε κάνει κάποιο ορθογραφικό λάθος. Κάντε ένα δεξί κλικ να δείτε τι σας προτείνεται και επιλέξτε το σωστό.
Θα μου πείτε ότι αυτό *προϋποθέτι τη γνώση του σωστού.... Χμμμ
Τεσπά αυτό που με νοιάζει είναι ότι τα τελείως ανορθόγραφα σχόλια είναι πολύ κουραστικά οπότε παλέψτε το κάπως παρακαλώ.
*προϋποθέτει
 

Ιάγος

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Ιρενα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - Τζεσικα

Είμαι καινούριος στο bourdela.tv (και στο χώρο εν γένει) και λυπάμαι που το πρώτο μου ποστ είναι γκρίνια, αλλά συγγνώμη ρε παιδιά, πόσο δύσκολο είναι να ενημερώνεται το αντίστοιχο site ( ) με τις αλλαγές;

Αντιλαμβάνομαι ότι οι βάρδιες ανανεώνονται την τελευταία στιγμή, κάποιος όμως πρέπει να ανατρέχει σ'αυτό το τόπικ αντί για το στουντιοσάητ για να ξέρει τι γίνεται;

Αφήστε δε που δεν ξέρω και ποια είναι ποια, οπότε κάτι θα έλεγα και για τις φωτογραφίες τώρα.

Καλημέρα.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
Είμαι καινούριος στο bourdela.tv (και στο χώρο εν γένει) και λυπάμαι που το πρώτο μου ποστ είναι γκρίνια, αλλά συγγνώμη ρε παιδιά, πόσο δύσκολο είναι να ενημερώνεται το αντίστοιχο site ( ) με τις αλλαγές;

Αντιλαμβάνομαι ότι οι βάρδιες ανανεώνονται την τελευταία στιγμή, κάποιος όμως πρέπει να ανατρέχει σ'αυτό το τόπικ αντί για το στουντιοσάητ για να ξέρει τι γίνεται;

Αφήστε δε που δεν ξέρω και ποια είναι ποια, οπότε κάτι θα έλεγα και για τις φωτογραφίες τώρα.

Καλημέρα.

γαμησε τα, μπουρδελο ταχουν κανει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 12/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - ? - ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 13/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ελενα - Βικυ - Ευα
Κασσανδρας 3(πανω): Ιρενα - Αννα - Τζεσικα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 14/03  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Σιλβη - Ιρενα - ?
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την κυριακη κατα της 01:00,στο πανω, ηταν μια κλαουντια αν θυμαμαι καλα,μικρουλα και ηταν ιταλιδα. ποτε μπορω να την ξαναπετυχω?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Την κυριακη κατα της 01:00,στο πανω, ηταν μια κλαουντια αν θυμαμαι καλα,μικρουλα και ηταν ιταλιδα. ποτε μπορω να την ξαναπετυχω?
Ιταλίδα σίγουρα? Μήπως ήταν Τσέχα? Αυτές τις εθνικότητες καθώς και τις Ελληνίδες μπορεί να τις μπερδέψει κάποιος εύκολα γιατί όλες τρέχουν και παίρνουν την αλβανική υπηκοότητα. Τώρα τελευταία το ίδιο συμβαίνει και με Ισπανίδες!
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την εκανα να μου μιλησει στα ιταλικα, και τα καταφερε μια χαρα. μου ειπε , οτι ηταν μονο 8 μηνες ελλαδα αλλα τα μιλαγε αρκετα καλα. τι να πω.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Την κυριακη κατα της 01:00,στο πανω, ηταν μια κλαουντια αν θυμαμαι καλα,μικρουλα και ηταν ιταλιδα. ποτε μπορω να την ξαναπετυχω?
Δεν μπορω να σου πω με σιγουρια αγορι μου!Αν δεν σου κανει κοπος να κοιτας το ημερησιο προγραμμα ποτε εχει βαρδια.  :) :) :) :) :) :) :) :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 15/04  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μελινα - Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Ιρενα - Ιρενα - Τζεσικα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Εν τω μεταξύ τι κουφό ήταν αυτό που μου είπε μια εργαζόμενη της αλυσίδας;

Μου δήλωσε Ρουμάνα και μιας και κατέχω τη γλώσσα άρχισα να της μιλάω σε αυτήν προκειμένου να σπάσει ο πάγος. Εκείνη όμως έκανε ότι δεν άκουγε και συνέχισε τα δικά της.
Εντέλει με τα πολλά μου αμόλησε ότι η διεύθυνση του καταστήματος έχει απαγορέψει στις κοπέλες να μιλάνε τη μητρική τους γλώσσα με τους πελάτες γιατί λέει μπορεί να γίνει καμιά κρυφή συνενόηση για έξτρα πρόγραμμα μεταξύ τους και να τσεπώσει εκείνη τη διαφορά.
:S :jerking: :headbang:

Τι άλλη μαλακία θ'ακούσουμε;
 
Κατι τετοιο φυσικα δεν αληθευει για τη διευθυνση του καταστηματος.Ειναι προσωπικο θεμα της καθε κοπελας η παραδοχη της καταγωγης της και δε βρισκω σωστο να σκαρφιζεται διαφορες δικαιολογιες.
Λιτσα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 16/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ευα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Νινα - Εμμανουελα
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Βικούλα!!!!Μη κουραστείς σήμερα!!!!Θα έρθω το βράδυ και θέλω τον καλύτερο σου εαυτό !!!!  ;)
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Βικούλα!!!!Μη κουραστείς σήμερα!!!!Θα έρθω το βράδυ και θέλω τον καλύτερο σου εαυτό !!!!  ;)
μωρο μου εδω κ τρεις δεν δοθλευω αυριο το πρωι θα ειμαι στο μαγαζι εχω περιοδο.φιλακια πολλα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 16/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ευα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Νινα - Εμμανουελα
Αλλαγες στο προγραμμα για τις 2 τελευταιες βαρδιες:

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Σαντρα - Ναταλι
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 17/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Λινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Ιρενα - Ναταλι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom