Νέα

Κασσάνδρας 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Η μικαέλα που έχει χαθεί ρε παιδιά???
 

Επισκέπτης
Η Μαρια η Ψηλη που εργαζεται παιδια απευθυνομαι ποιο πολυ στην litsa.com λογικα θα πρεπει να ξερει που εργαζεται η κοπελα η  βρισκεται σε αδεια. Σε παρα πολυ απαντησε λιτσα. Ποτε θα ξαναδουμε την Μαρια την Ψηλη.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Η Μαρια η Ψηλη που εργαζεται παιδια απευθυνομαι ποιο πολυ στην litsa.com λογικα θα πρεπει να ξερει που εργαζεται η κοπελα η  βρισκεται σε αδεια. Σε παρα πολυ απαντησε λιτσα. Ποτε θα ξαναδουμε την Μαρια την Ψηλη.
Κηφισού 30 και Πειραιώς 193 να ρωτήσεις. Η "Μαρία" σταμάτησε από Κασσάνδρας.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
για τη μονικα ξερει κανεις τιποτα;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 07/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Νινα - Τζεσικα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - ? - Αννα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 08/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Ιρενα - Σιλβη - Αννα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 09/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Λινα - Κριστι - Τζεσικα
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
6 του μηνα ηταν η βικη γυρω στις 630 ωρα οπως γραφεις επανω???
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 10/04  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Μονικα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Σιλβη - Τζεσικα
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
ΝΑΤΑΛΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΚΙΖΕΙ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΥΤΗ ΤΡΟΤΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΣΑΣ!!!ΧΑΝΕΤΕ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
εσυ καθεσαι εξω απο μαγαζι κ μετρας της βιζιτες?μαλων οχι γιατι εαν το εκανεσ θα εβλεπεσ ποιες δουλευουν.ΝΙΝΑ-ΒΙΚΥ
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για ποια Ναταλι λετε?Αυτη που δουλευε στο Λελας?
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
εσυ καθεσαι εξω απο μαγαζι κ μετρας της βιζιτες?μαλων οχι γιατι εαν το εκανεσ θα εβλεπεσ ποιες δουλευουν.ΝΙΝΑ-ΒΙΚΥ

χαχα γουσταρω.  :2funny: :2funny: θελω να δω να πεφτει ξυλο, μαλλια να ξεριζωνονται και νυχια να σπανε  :rockon: :rockon: εγω πονταρω στη βικυ παντως  ;)

παντως η απολυτη  :pipa2: :pipa2: ειναι η βικυ κακα τα ψεματα.  ;) το απολυτο σεξ γενικα. οποιως διαφωνει δε παει καλα. κι οποιος συμφωνει το ιδιο. βικυ και τα μυαλα στα καγκελα. α ρε βικυ εισαι ο διαβολος που περπατα αναμεσα μας  :2funny: :2funny: :2funny:

δε θα ξαναυποκυψω ομως. δε θα ξαναυποκυψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Για ποια Ναταλι λετε?Αυτη που δουλευε στο Λελας?
αυτο δεν το ξερω αλλα στις σελιδες των στουντιο εχει φωτογραφιες οποτε πιστευω θα κατατοπιστεις!
παντως ειναι ομορφη παρουσια. απο δωματιο δεν ξερω. ο cheyenne αν θυμαμαι καλα την εχει τιμησει πολλακις  :grin:

οσον αφορα για το αλλο που ειδα παραπανω ουτε καν το σχολιαζω... :headbang:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εσυ καθεσαι εξω απο μαγαζι κ μετρας της βιζιτες?μαλων οχι γιατι εαν το εκανεσ θα εβλεπεσ ποιες δουλευουν.ΝΙΝΑ-ΒΙΚΥ
η γνωστη βικη. :think: :think: ησε τρελο μωρο. αστουσ να λενε ηνε μαλακεσ κ εξ ΥΠΝΟΙ :2funny: :2funny: :2funny:
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
χαχα γουσταρω.  :2funny: :2funny: θελω να δω να πεφτει ξυλο, μαλλια να ξεριζωνονται και νυχια να σπανε  :rockon: :rockon: εγω πονταρω στη βικυ παντως  ;)

παντως η απολυτη  :pipa2: :pipa2: ειναι η βικυ κακα τα ψεματα.  ;) το απολυτο σεξ γενικα. οποιως διαφωνει δε παει καλα. κι οποιος συμφωνει το ιδιο. βικυ και τα μυαλα στα καγκελα. α ρε βικυ εισαι ο διαβολος που περπατα αναμεσα μας  :2funny: :2funny: :2funny:

δε θα ξαναυποκυψω ομως. δε θα ξαναυποκυψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
δεν ζηλευω καμια ξερω τη μπωρω να κανω κ την δουλεια μου.να εχετε ενα καλο σαββατοκυριακο ευχαριστω για ολα κ για το κραξιμο να περνατε καλα.να ερθεισ αλλη μια για να σου τα πιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.υ.σ δεν υξερα απο ιντερνετ τωρα εμαθα
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν ζηλευω καμια ξερω τη μπωρω να κανω κ την δουλεια μου.να εχετε ενα καλο σαββατοκυριακο ευχαριστω για ολα κ για το κραξιμο να περνατε καλα.να ερθεισ αλλη μια για να σου τα πιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.υ.σ δεν υξερα απο ιντερνετ τωρα εμαθα
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μην κλινησ ακομα μωρο ησε τρελα παντοσ θα ακουσ ολο μαλακιεσ μην δινεισ σημασια
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
η γνωστη βικη. :think: :think: ησε τρελο μωρο. αστουσ να λενε ηνε μαλακεσ κ εξ ΥΠΝΟΙ :2funny: :2funny: :2funny:
ευχαριστω πολυ μωρο μου να σε καλα φιλακια πολλα :-*να λενε οτι θελουνε δεν εχω προβλημα.απλα κ εγω θα παιζω τωρα.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ευχαριστω πολυ μωρο μου να σε καλα φιλακια πολλα :-*να λενε οτι θελουνε δεν εχω προβλημα.απλα κ εγω θα παιζω τωρα.
κανενασ δεν ηνε τελιοσ ο καθενασ με τα χουγια του με τα ελατοματα του κε τα προτεριματα του παντοσ στισ φοτο ησε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! καλωσ μασ ηρθεσ στην παρεα :rockon: :rockon: :rockon:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
δεν ζηλευω καμια ξερω τη μπωρω να κανω κ την δουλεια μου.να εχετε ενα καλο σαββατοκυριακο ευχαριστω για ολα κ για το κραξιμο να περνατε καλα.να ερθεισ αλλη μια για να σου τα πιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.υ.σ δεν υξερα απο ιντερνετ τωρα εμαθα
Στην θέση σου κ εγώ δεν θα ζήλευα καμία …όποιος σε έχει δει ξέρει ..(σχόλιο προς Βίκυ Νίνα σόρρυ άλλα δεν έχω προσωπική άποψη )
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom