Νέα

Κασσάνδρας 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ιάγος

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Η Βικυ σημερα ειναι εδω! :)

Εξαιρετική επαγγελματίας.

Παρ'όλο που το τελευταίο χρόνο έχω επισκευτεί στούντιο μόνο καμμιά 10ριά φορές, παρατηρώ ότι το πρόγραμμα δεν παρουσιάζει παρεκκλίσεις. Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά οι κυρίες συνήθως αρχίζουν με το να τρίβονται πάνω σου, μετά καμμιά φορά προχωρούν σε ισπανική, αργότερα αρχίζει η πίπα κ.λπ.

Ε, μα το που πάμε να αρχίσουμε την πρώτη στάση σήμερα το πρωί, μου έπεσε και δεν ξανανέβηκε ποτέ. Το αντίθετο των spreads δηλαδή. Παράδοξο, διότι ξεκίνησα από το σπίτι με απίστευτες καύλες.
Να μην μακρυγορώ, η Βίκυ δεν πτοήθηκε και συνέχισε μέχρι τέλους.

Μπράβο λοιπόν στον επαγγελματισμό της.

(Το πρόγραμμα ήταν του sex show, σήμερα το πρωί).

Καλημέρα σε όλους.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Βίκυ δουλεύεις πουθενά κ μετά τις 17 00?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 18/04  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Τζενη - Ναταλι - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - ? - Ναταλι
 

Επισκέπτης
Αγαπητη φιλη μου Βικυ σου εχω στειλει 2 μηνυματα στα PM σου. Ενημερωσε με σε παρακαλω πολυ. Θα ερθω μια απο αυτες τις ημερες να σε επισκεφτω.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μωρο μου εδω κ τρεις δεν δοθλευω αυριο το πρωι θα ειμαι στο μαγαζι [glow=red,2,300]εχω περιοδο[/glow].φιλακια πολλα

θαυμα

θαυμα

ασε ρε βικυ.

αιμορροιδες θα ειναι
κοιτα καλυτερα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ο βικος περιοδο?  :2funny: :2funny: :2funny:

Θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε απ' τη φυση εδω μεσα...
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε kokolongos εισαι σιγουρος για την Βικυ...???Με τρελανες τωρα.. :S

Το κερατο μου..Ας κανουν οτι θελουν..Γιατι ομως δεν μας το λενε..

Δεν γουσταρω να δινω 50αρικα για να πηδαω εγχειρισμενες.. :headbang:  :headbang:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
27
Like
1.773
Πόντοι
5.235
μωρο μου εδω κ τρεις δεν δοθλευω αυριο το πρωι θα ειμαι στο μαγαζι εχω περιοδο.φιλακια πολλα
παιχτες ρωτησα την ιδια τη Βικη, τι εννοει με αυτο που ειπε σχετικα με "περιοδο"... :think:
και με διαβεβαιωσε οτι εχει πληρωσει 25000€ παραπανω για να κανει την επεμβαση ετσι ωστε να εχει και περιοδο και επιπλεον συμπληρωσε πως με εξωσωματικη εχει δυνατοτητα να κανει και παιδι! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

λοιπον μετα απο αυτο, νομιζω πως ηρθε η ωρα να ακουσω το βιολογικο μου ρολοι που χτυπα και να γινω και εγω μανα! :headbang:

ρε μαγκες,αρχικα γελασα,μετα το εψαξα λιγο απο δικτυο αλλα δεν βρηκα ακρη...μηπως εχει προχωρησει τοοοοοσο πολυ η επιστημη?
ρε που παμε ρε?
ας απαντησει καποιος με γνωσεις πανω στο αντικειμενο
 

Επισκέπτης
Αγαπητη φιλη μου Βικυ θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Εισαι 100% Γυναικα. Γεννηθηκες γυναικα. Δεν εισαι απο αλλαγη φυλλου δηλαδη τρανσεξουαλ η τραβεστι. Πολλα λεγονται εδω μεσα για εσενα και εχω φρικαρει. Πες μου οτι λενε μαλακιες καποιοι εδω μεσα. Γιατι εντος αυτες τις ημερες θα σε επισκεφτω. Εγω βγαινω μονο με γυναικες και κανω τις ανωμαλιες μου και τα βιτσια μου μονο με τις γυναικες. Δεν βγαινω με τρανσεξουαλ η τραβεστι με αηδιαζουν. Συχαινομαι ακομη και να με αγγιξουν.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 19/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Λινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Νινα - Ναταλι
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητη φιλη μου Βικυ θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Εισαι 100% Γυναικα. Γεννηθηκες γυναικα. Δεν εισαι απο αλλαγη φυλλου δηλαδη τρανσεξουαλ η τραβεστι. Πολλα λεγονται εδω μεσα για εσενα και εχω φρικαρει. Πες μου οτι λενε μαλακιες καποιοι εδω μεσα. Γιατι εντος αυτες τις ημερες θα σε επισκεφτω. Εγω βγαινω μονο με γυναικες και κανω τις ανωμαλιες μου και τα βιτσια μου μονο με τις γυναικες. Δεν βγαινω με τρανσεξουαλ η τραβεστι με αηδιαζουν. Συχαινομαι ακομη και να με αγγιξουν.
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.να περνατε καλα.ο βικοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς. :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αγαπητη φιλη μου Βικυ θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Εισαι 100% Γυναικα. Γεννηθηκες γυναικα. Δεν εισαι απο αλλαγη φυλλου δηλαδη τρανσεξουαλ η τραβεστι. Πολλα λεγονται εδω μεσα για εσενα και εχω φρικαρει. Πες μου οτι λενε μαλακιες καποιοι εδω μεσα. Γιατι εντος αυτες τις ημερες θα σε επισκεφτω. Εγω βγαινω μονο με γυναικες και κανω τις ανωμαλιες μου και τα βιτσια μου μονο με τις γυναικες. Δεν βγαινω με τρανσεξουαλ η τραβεστι με αηδιαζουν. Συχαινομαι ακομη και να με αγγιξουν.
:think: :think: :think:
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Αγαπητη φιλη μου Βικυ θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Εισαι 100% Γυναικα. Γεννηθηκες γυναικα. Δεν εισαι απο αλλαγη φυλλου δηλαδη τρανσεξουαλ η τραβεστι. Πολλα λεγονται εδω μεσα για εσενα και εχω φρικαρει. Πες μου οτι λενε μαλακιες καποιοι εδω μεσα. Γιατι εντος αυτες τις ημερες θα σε επισκεφτω. Εγω βγαινω μονο με γυναικες και κανω τις ανωμαλιες μου και τα βιτσια μου μονο με τις γυναικες. Δεν βγαινω με τρανσεξουαλ η τραβεστι με αηδιαζουν. Συχαινομαι ακομη και να με αγγιξουν.
:bottom: :bottom: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
παιχτες ρωτησα την ιδια τη Βικη, τι εννοει με αυτο που ειπε σχετικα με "περιοδο"... :think:
και με διαβεβαιωσε οτι εχει πληρωσει [glow=red,2,300]25000€[/glow] παραπανω για να κανει την επεμβαση ετσι ωστε να εχει και περιοδο και επιπλεον συμπληρωσε πως με εξωσωματικη εχει δυνατοτητα να κανει και παιδι! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

λοιπον μετα απο αυτο, νομιζω πως ηρθε η ωρα να ακουσω το βιολογικο μου ρολοι που χτυπα και να γινω και εγω μανα! :headbang:

ρε μαγκες,αρχικα γελασα,μετα το εψαξα λιγο απο δικτυο αλλα δεν βρηκα ακρη...μηπως εχει προχωρησει τοοοοοσο πολυ η επιστημη?
ρε που παμε ρε?
ας απαντησει καποιος με γνωσεις πανω στο αντικειμενο

μαλακιες.

με 25.000 κανεις ολοκληρωμενη υδραυλικη εγκατσταση σε μεζονετα αλλα περιοδο δεν αποκτας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom