Νέα

Καίτη Γαρμπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα daltonsbrothers
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 752
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Φιλε laplace...
α)το πιασαμε το υπονοουμενο με τα της Αλεκας..χεχε(αρχιζε να το πιστευεις,εχω ακουσει κ εγω κατι!!!)
β)Λογικο να τρακαρετε..η Καιτη ειναι το λιγοτερο αθλια οδηγος!!Το παραδεχετε..Μια φορα εκανε οπισθεν και καβαλισε ολοκληρο πεζοδρομιο..
γ)γιατι <ειχε>.γιατι χρησιμοποιεις παρελθοντα χρονο???ακομα νταλαβεριζεται..
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
laplace γιατι ειμαι σιγουρος πως δεν την εβρισες η δεν τη μουντζωσες που παραλιγο να τρακαρετε...
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Aυτα ειναι..Αμα θελει η τεχνολογια..παπαδες κανει!!
 

Συνημμένα

  • 111.jpg
    111.jpg
    90,5 KB · Εμφανίσεις: 326

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
ʼμα δείτε την Γαρμπή απο κοντά δεν έχει καμία σχέση με τις φωτό.
Η μούρη της είναι σκαμμένη απο την ακμή και τα πολλά σπυράκια.
Πριν βγεί στην πίστα πρέπει να βάζει ένα κιλό μείκ-απ.

Απο σώμα πάντως έχει καλό (για τα mature πάντα δεδομένα...)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Όντως, χθες την είδα λίγο στην εκπομπή του πρετεντέρ και δεν φοραγε πολύ σοβά,
οπότε ο σύντροφος sperm έχει δικιο, αλλά αυτο που ανακάλυψα στο thread,
είναι ότι έχει και πολύ φουσκωτές ρώγες  :o  :o  :o

το τριτο φετιχ μου...μετά τα μπουτάκια και τις μπότες...  ;) 


:jerking:  :jerking:  :jerking:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
βλεπω αυξανομαστε συνεχως οι μποτοφιλοι! χεχε εμπρος στο δρομο που χαραξε η καιτουλα μινια and μποτουλες rulez!!!!!
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Σουπερ ρωγες λεμε..
 

Συνημμένα

  • garbi5fp.jpg
    garbi5fp.jpg
    52,2 KB · Εμφανίσεις: 144

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
daltonsbrothers φίλε μόνο συγνώμη που δεν ζήτησα που δεν με τράκαρε :P μαρεσε πολύ τότε..
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Που να ξερες οτι θα ναι εκεινη.Αν ηξερες θα κανες οτι περνουσε απο το χερι σου,να μοιραζεστε το ιδιο δωματιο στο ΚΑΤ..Στο ερωτημα σου περι αλβανου νομιζω σε καλυψα. ;)
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Για να δειτε τη γκαντεμια μου,μια φορα πηγα στο μαγαζι που τραγουδουσε,καθομασταν σε κατι σκαλακια(οσοι πηγατε ΡΕΞ ξερετε)και η μουνιτσα κατεβενε απο'κει!!Εβγαλα το κινητο μου και απαθανατησα τον εσωτερικο τησ κοσμο κσθως κατεενε τα σκαλακια..Αυτο το βιολι συνεχιστηκε για καιρο,αφου ειχα πιασει το νοημα!Η Καιτουλα φορουσε τις περισσοτερες φορες ασπρο στρινγκακι.Και μια φορα ειχε φορεσει κοκκινο..Το τι  :jerking: εριχνα με τα βιντεακια που τραβουσα δε λεγετε..Και το κινητο μου τελικα επεσε σε κατι κωλονερα και παει.. :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Συνημμένα

  • 08343_Kaith_149_123_440lo.jpg
    08343_Kaith_149_123_440lo.jpg
    39 KB · Εμφανίσεις: 117

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
την ειδα φετος μετα απο πολλα χρονια στ Αστερια που τραγουδαγε το χειμωνα...
μετα πηγα στο καμαρινι γιατι ηθελαν απ την παρεα να την δουνε...κ βγαζαμε φωτο...
της ζητησα να κατσει στα ποδια μου να βγαλουμε μια φωτο κ δεν αντισταθηκε ισα ισα το διασκεδαζε....στο τσακ το προλαβα να μην νιωσει οτι κατι σηκωνεται απο κατω της... :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
την ειδα φετος μετα απο πολλα χρονια στ Αστερια που τραγουδαγε το χειμωνα...
μετα πηγα στο καμαρινι γιατι ηθελαν απ την παρεα να την δουνε...κ βγαζαμε φωτο...
της ζητησα να κατσει στα ποδια μου να βγαλουμε μια φωτο κ δεν αντισταθηκε ισα ισα το διασκεδαζε....στο τσακ το προλαβα να μην νιωσει οτι κατι σηκωνεται απο κατω της... :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
Ισα ισα θα ενιωθε κολακευμενη !!!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Εγώ πάντως αυτό το milf το έσκιζα στο φτερό...
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Χρονια τωρα, μακραν η αγαπημενη μου τραγουδιστρια και κατα την ταπεινη μου γνωμη απο τις πιο καυλιαρες Ελληνιδες!!!!
Α ρε τυχερε Διονυση!!!!
:headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτα!Επισης η αγαπημενη μου τραγουδιστρια και γενικοτερα η γυναικα η οποια οταν τη βλεπω μου δημιουργει...προβλημα!!Επισης συμληρωνω οτι αν τη γνωρισεις απο κοντα καταλαβενεις τί θυληκοτητα βγαζει αυτη η γυναικαρα..POLYATAKTE αν την εχεις δει απο κοντα καταλαβενεις τι λεω.. ;)

ΥΓ.Ση φωτογραφια φενεται καθαρα η ρωγα της...Και παλι!!
 

Συνημμένα

  • 136123036.jpg
    136123036.jpg
    19,6 KB · Εμφανίσεις: 255

giorgos2000c

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Για να δειτε τη γκαντεμια μου,μια φορα πηγα στο μαγαζι που τραγουδουσε,καθομασταν σε κατι σκαλακια(οσοι πηγατε ΡΕΞ ξερετε)και η μουνιτσα κατεβενε απο'κει!!Εβγαλα το κινητο μου και απαθανατησα τον εσωτερικο τησ κοσμο κσθως κατεενε τα σκαλακια..Αυτο το βιολι συνεχιστηκε για καιρο,αφου ειχα πιασει το νοημα!Η Καιτουλα φορουσε τις περισσοτερες φορες ασπρο στρινγκακι.Και μια φορα ειχε φορεσει κοκκινο..Το τι  :jerking: εριχνα με τα βιντεακια που τραβουσα δε λεγετε..Και το κινητο μου τελικα επεσε σε κατι κωλονερα και παει.. :headbang:  :headbang:  :headbang:
να το δω το στρινγκάκι και........ας πεθάνω
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Αντε για να σας φτιαξω,σας λεω πως η Καιτη σε λιγο καιρο θα μας καυλωσει τρελλα και παλι.Ειναι αυτη που θα πρωταγωνιστησει στη διαφημιστηκη καμπανια εταιριας καλσον!!Οπερ σημαινει θα κανει διαφορες φωτογραφισεις για να διαφημισει καλσον.Σε διαφορες φασεις..Στο σπιτι,στη κουζινα,στο καναπε,στο κρεβατι,στο δρομο κλπ..Οι φωτογραφιες μαλιστα θα γεμισουν τους δρομους τους Αθηνας με τεραστιες αφισες της!Περιμενουμε... :dancing:
 

Συνημμένα

  • vitrine2(2001).jpg
    vitrine2(2001).jpg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 77

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom