Νέα

Καίτη Γαρμπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα daltonsbrothers
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 752
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
Θα πηγαινες ???
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
για τα μπουτάκια της και μόνο!!!

  ;)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
Εχει και αλλα προσοντα.Βεβαια τα ποδια ειναι το δυνατο της.
 

Συνημμένα

  • KaitiGarbi025.jpg
    KaitiGarbi025.jpg
    41,7 KB · Εμφανίσεις: 143

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
α ρε διονυση τυχερακια!!!
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
χρονια πολλα Καιτουλα εισαι και μανουλα.....
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Και τι μανουλα..Τελικα παιδακια θα μοιραστω μαζι σας μια εμπειρια μου με τη Καιτη..Οχι δεν τη <πηρα>(δυστηχως)αλλα την πηρα ματι..Μια ευλογημενη βραδυα..Πριν 3 χρονια ηταν στην Θεσσαλονικη(ευλογημενη πολη)και τοτε τραγουδουσε εκει..Βρεθηκα στη Σαλονικη,κ δεν εχασα ευκαιρια κ πηγα να την απολαυσω,αφου η γυναικα αυτη ειναι το ναρκωτικο μου.Πηγαινω χρονια κ τη βλεπω κ ετσι με γνωριζει πλεον κ με συμπαθει,με αποτελεσμα οταν πηγα καμαρινια,να με κρατησει μεχρι το τελος κ να περιμενω να τελειωσει με τους αλλους κ να τα πουμε στο τελος.Φορουσε ενα χαμηλοκαβαλο τζιν και το πρωτο κουμπι ξεκουμπωτο(γιατι αραγε?)Εκεινη καθοταν και ξαφνου η γυναικα μου γυρνα τη πλατη της για να γραψει κατιτις...και εγινε μπροστα μου η αποκαλυψη της..Καιτης!!Τι ωραιο θεαμα ξετιλυγοταν μπροστα στα ματακια μου...Εμεινα μαλακας..Ειχε ξεπηδησει ενα λευκο στρινγκακι(τριγωνακι αν θελετε λεπτομερειες)και εφτασε αρκετα ψηλα...Τι ευλογημενο στρινγκ..Δυστηχως δεν προλαβα να τραβιξω βιντεακι..ξερω,ντροπη μου..Ειχα παθει ενα πολιτισμικο σοκ ομως..Βεβαια εκεινη τη αναμνηση μου την εχω...τιμησει αρκετες φορες εις το ονομα της Καιτουλας..Βεβεια ειχα τη τυχη να δω κ αλλες φορες το κοιλοτακι της επι πιστας,αλλα αυτο ηταν κατι speciallll..
 

Συνημμένα

  • vitrine19(2001).jpg
    vitrine19(2001).jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 136

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
Τετοιες στιγμες μας μενουν για παντα.Σε καταλαβαινω.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διάβασε κανένας το άρθρο γνωστού εκδότη για τις γυναίκες που "κρύβουν τις λαχταριστές ποδάρες τους σε μπότες" και δε δείχνουν τη θηλυκότητά τους;  :dancing:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Διάβασε κανένας το άρθρο γνωστού εκδότη για τις γυναίκες που "κρύβουν τις λαχταριστές ποδάρες τους σε μπότες" και δε δείχνουν τη θηλυκότητά τους;  :dancing:

Όχι !!!!

που το βρήκες????????
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Eπισης η Γαρμπη ειναι αυτη που τολμισε να πει σε συνεντευξη της στο ραδιοφωνο πως οταν τραγουδαει στο μαγαζι,παντα βρισκει ενα προσωπο,μια φατσουλα για να φλερταρει και να παιξει με τα ματια μαζι του ωστε να της δωσει συναισθηματα και να τα δωσει ολα στη πιστα.Γιατι οπως παραδεχετε υπαρχει ερωτικη ελξη μεταξυ της και του θαμωνα!!Επισης εχει παραδεχτει σε συνεντευξη της στο ΑΛΤΕΡ στην εκπομπη life style οτι οταν κοιματε,φοραει συνηθως μονο μια μπλουζα,την οποια συνηθως και βγαζει κατα τη διαρκεια της νυχτας,για τους προφανεις λογους!!!!Αααχχχ...Καιτη,τι θυληκο εισαι εσυ...
 

Συνημμένα

  • vitrine2(2001).jpg
    vitrine2(2001).jpg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 123
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Αυτη τη γυναικα αν την ειχα μπροστα μου,μονο αυτες τις ποδαρες να τις εγλειφα θα'θελα..Τιποτα αλλο.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Σου φενεται..Η Γαρμπη ποτε δεν σταματα να βαζει τα μινι που ξερει να φορα(που σε καποιες περιπτωσεις εχει φτασει και στο ξεκωλο ντυσιμο).
 

Συνημμένα

  • garbi4_copy_122_358lo1.jpg
    garbi4_copy_122_358lo1.jpg
    80,2 KB · Εμφανίσεις: 106
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
To κολλημα που εχω μαζι της ολο και μεγαλωνει..Ειναι φυσιολογικο οταν τη βλεπω καπου να καυλωνω σε χρονο dt???Τετοιο μουνι που ειναι νομιζω πως με τιμει.. ;)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αυτό το μίνι, σε συνδυασμό με τις μπότες είναι που μ' αρωσταινειιιιιιι  :dancing:  :dancing:  :dancing:

@Tobok: το άρθρο ρε συ φίλε....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To είχε γράψει ο ρίζος στον αδέσμευτο και είχε φωτογραφίες της βανδή για να στηρίξει το επιχείρημά του!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
δυστυχώς δε διαβάζω αδέσμευτο...

αλλά έχω μια υποψία ότι ο τύπος είναι μεγάλη "μάρκα", μια εποχή, όποιο κουτσομπολίστικο άνοιγες, ήταν μέσα με κάμποσα γκομενάκια γύρω γύρω...

Thanks πάντως  ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
ενας πουτανόβιος μπαράκιας στην Αλέκα(αλαξανδρούπολη για τους ΜΗ στρατόκαβλους) μου είχε πει οτι δούλευε εκει τραγουδίστρτια-κονσομασιονίστ..Μούφα το κόβω..
Παραλίγο να τρακάρουμε Αιγάλεω..Εβγαινε με το αμαξάκι της στον δρόμο του πατρικού της και εγώ με το δικό μου και μπήκε σε μονδρομο  και δεν κοιτούσε μπροστά της..
Αρκετά όμορφη..
Ισχυει αυτο που ειχε βγάλει προ 3 ετίας η τατιάνα?οτι ειχε κερατώσει τον αντρα της με εναν αλβανό χορευτη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom