Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 583K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίο σώμα βυζι ίσα που φαίνεται και πολύ μικρή συμμετοχή και λίγο απότομη (έλα πες τι θες να κάνουμε κτλ) δεν ξέρω βέβαια αν φταίει που τη συνάντησα αργά τελευταίο ραντεβού.
απο τιμες τι παιζει με της κοπελες αυτες ρε παιδια....εχουν προγράμματα και ετσι; και απο χώρο τι γινετε εχουν δικο τους χορο η θελουν hotel....δωστε τα φωτα σας συναγωνιστές 
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.224
Like
46.895

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φωτογραφιες απο τις κοπέλες στο Αινικολιώτη 9 εδώ Όλες οι αξιολογήσεις www.bourdela.com/list/tag/citynew/%CE%97%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%BF/criteria:1/] εδώ[/url]
ρε αδερφε τι αξιολογήσεις να δουμε εκει? ολες παλιες ειναι, εδω στο φορουμ τα λεμε καλύτερα νομιζω...οσο για της κοπελες με τις φωτο ολα κομπλε αλλα με μια φώτο δεν βγαζεις συμπερασμα σωστο...γενικα δεν υπαρχει οργάνωση καλη σε ολο το θεμα....εγω δεν ειμαι απο ηρακλειο ειμαι λιγο πιο μακρια αλλα ερχομαι συχνα ηρακλειο και παντα κανω βολτιτσα...και μια καλύτερη ενημέρωση θα βοηθούσε αρκετα νομιζω
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
ρε αδερφε τι αξιολογήσεις να δουμε εκει? ολες παλιες ειναι, εδω στο φορουμ τα λεμε καλύτερα νομιζω...οσο για της κοπελες με τις φωτο ολα κομπλε αλλα με μια φώτο δεν βγαζεις συμπερασμα σωστο...γενικα δεν υπαρχει οργάνωση καλη σε ολο το θεμα....εγω δεν ειμαι απο ηρακλειο ειμαι λιγο πιο μακρια αλλα ερχομαι συχνα ηρακλειο και παντα κανω βολτιτσα...και μια καλύτερη ενημέρωση θα βοηθούσε αρκετα νομιζω
Μονο η αϊνικολιωτη αξιζει,μαγκες.
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
213
Like
272
Πόντοι
21
απο τιμες τι παιζει με της κοπελες αυτες ρε παιδια....εχουν προγράμματα και ετσι; και απο χώρο τι γινετε εχουν δικο τους χορο η θελουν hotel....δωστε τα φωτα σας συναγωνιστές 

Η συγκεκριμένη έχει δικό της χώρο στην αρχή της Αμμουδάρας το οποίο ήταν καθαρό. Τώρα από τιμές έχει 50€ η μια φορά και 80€ οι δύο. Και θέλει να ξέρει από την αρχή αν θες μια ή δύο.
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καμια πληροφορία για το τι παίζει σήμερα ή αυτές τις μέρες στα 2 στην Σκορδυλων;
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια ενα ξανθο μωρο αινοκαλιωτη μ ειπε μαρια απο ρουμανια!!Απιστευτο μασαζ φοβερη πιπα με παθος!Ανεβηκε πανω μου και με πεθανε!!Ξανθος αγγελος πραγματικα.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Την ξερω την Μαρία, ειναι οντως πολυ καλή παιδια!
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Ξερουμε ποτε δουλευει η Μαρια που λετε?
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Παρε τηλεφωνο,καθε μερα δουλευει,ομως δεν ξερω ποια βαρδια.
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ευκολο να ενημερωσει καποιος στην παραλιακη ποιες κοπελες ειναι και σε ποιες βαρδιες;
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Η Μαρία που δουλεύει? Στην σκορδιλων? Πιο κάτω από τα ΚΤΕΛ?
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Στην Αινικολιωτη εχθες ηταν η Άντζελα...δε νομιζω οτι χρειαζονται συστάσεις, για οσους δεν ξερουν η Αντζελα ειναι απλα οτι πιο κορυφαιο παιζει στο ηρακλειο...και μουναρα και απιστευτο γαμήσι...ουτε να βιαζεται να σε ξενερωσει ουτε τιποτα...μιλήσαμε λιγο και μου ειπε οτι θα κατσει ηρακλειο λιγες μερες και μετα φευγει και δεν ξερει αν θα ερθει ξανα...οποτε προλαβετε μαγκες...κατω παραλιακη ειναι η εμμανουελα στο ενα και το αλλο ηταν κλειστο...και θα το πω ξανα ρε παιδια, ριχνετε καμια ενημερωση να ξερουμε τι παιζει   
 

Cazzone4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μαγαζί στην Αλεξανδρουπόλεως,πίσω από την 62 Μαρτύρων, το πιο διακριτικό της πόλης λόγω θεσης
Το πρωί έχει ένα τσιγγανορουμανακι με πλούσιες καμπύλες και πολύ πρόθυμο στο κρεβατι
Το βράδυ όμως έχει έρθει πάλι η "Μόνικα Μπελουτσι"
Μία ***νάρα μεν, άθλια δε στο κρεβάτι, που ήταν και πέρυσι το καλοκαίρι στο ίδιο σπιτι
Απ ότι κατάλαβα έρχεται από Αθήνα για αρπαχτές στην περιφέρεια.
Προσοχή, μην τη δείτε μ**ναρα και χωθειτε μεσα
Την έχω πάρει 2 φορές πέρυσι και μια χτες και ήταν ο, τι πιο άθλιο έχω πηδηξει στη ζωή μου. Μπαίνεις στο μαγαζί ταυλωμενος, την βλέπεις εντυπωσιακή και μετα βγαίνεις με ψυχολογικά.
Ο, τι πιο ψυχρό, προσβλητικό έχω ζήσει σε μαγαζί.
Δε μιλάμε για γούστα, απλά να πιάσεις λίγο μπουτι και βυζι.
Πιπα από... απέναντι, ανοίγω πόδια, τελειώνει ο μακακάς και δε λέμε ούτε γεια
Σορρυ αλλά τα 30 ευρώ πια είναι ένα μεροκάματο (και βάλε), αν δε σ αρέσει να γ**μιεσαι στην Κρήτη, γύρνα πίσω στο Μεταξουργείο να σε παίρνουν οι Πακιστανοί με 10 ευρω
Γιατί οι υπηρεσίες σου είναι υπηρεσίες Μεταξουργείου με τιμή στούντιο!
Μακρυά, φόλα!!!!
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μαγαζί στην Αλεξανδρουπόλεως,πίσω από την 62 Μαρτύρων, το πιο διακριτικό της πόλης λόγω θεσης
Το πρωί έχει ένα τσιγγανορουμανακι με πλούσιες καμπύλες και πολύ πρόθυμο στο κρεβατι
Το βράδυ όμως έχει έρθει πάλι η "Μόνικα Μπελουτσι"
Μία ***νάρα μεν, άθλια δε στο κρεβάτι, που ήταν και πέρυσι το καλοκαίρι στο ίδιο σπιτι
Απ ότι κατάλαβα έρχεται από Αθήνα για αρπαχτές στην περιφέρεια.
Προσοχή, μην τη δείτε μ**ναρα και χωθειτε μεσα
Την έχω πάρει 2 φορές πέρυσι και μια χτες και ήταν ο, τι πιο άθλιο έχω πηδηξει στη ζωή μου. Μπαίνεις στο μαγαζί ταυλωμενος, την βλέπεις εντυπωσιακή και μετα βγαίνεις με ψυχολογικά.
Ο, τι πιο ψυχρό, προσβλητικό έχω ζήσει σε μαγαζί.
Δε μιλάμε για γούστα, απλά να πιάσεις λίγο μπουτι και βυζι.
Πιπα από... απέναντι, ανοίγω πόδια, τελειώνει ο μακακάς και δε λέμε ούτε γεια
Σορρυ αλλά τα 30 ευρώ πια είναι ένα μεροκάματο (και βάλε), αν δε σ αρέσει να γ**μιεσαι στην Κρήτη, γύρνα πίσω στο Μεταξουργείο να σε παίρνουν οι Πακιστανοί με 10 ευρω
Γιατί οι υπηρεσίες σου είναι υπηρεσίες Μεταξουργείου με τιμή στούντιο!
Μακρυά, φόλα!!!!
για πια λες? για την Άντζελα;
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Αινικολιωτη τι παιζει;εχει παει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom