Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (3 μέλη και 51 επισκέπτες)

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Αμμουδάρα λέγεται η περίοχη και βρίσκεται Δυτικά περίπου 10 λεπτά απο το κέντρο του Ηρακλείου!
Λίγο πρίν την Αμμουδάρα είναι η περιοχή Γιόφυρος οπου εκεί συχνα βλέπεις μαυρούλες να περπατούν πάνω κάτω, συνήθως έξω απο το πρώην Carrefour νυν Σκλαβενίτης αν δεν απατώμαι, όπως επίσης και έξω απο το Παγκρήτιο Στάδιο και στην παραλιακή!!
:afro: :afro: :afro:
Ευχαριστω φιλαρακο. Τι ώρες παίζει και τι φαση προσφερουν εάν ξέρεις? Πανε σε κανα σπίτι ή εξω? τι ευρω ζητάνε?
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Εχω καιρό να κυκλοφορήσω για τέτοια κατάσταση αλλά συνήθως ξεκινάνε κατα τις 10 περίπου...
Ολα είναι θέμα παζαριού!!!!!
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν ξέρω καθόλου!!!!
Αλλά συνήθως δεν έβρισκες τιποτα το ιδιαίτερο στο δρόμο....
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.247
Like
46.947
Η εμφάνιση είναι υποκειμενική. Ο καθένας μας με τα γούστα του. Από υπηρεσίες όμως αν πληρώσεις κάτι παραπάνω η εμπειρία είναι διαφορετική.
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Απο σωματάκια φαίνονται ωραία τα κορίτσια....
Α μου πείς βέβαια απο μία φωτογραφία τι να καταλάβεις....
Εδώ με πολλές φωτογραφίες και τελικά οταν τη δείς απο κοντά τραβάς τα μαλλιά σου!!!!!
Τις συγκεκριμένες κοπέλες δεν τις έχω δει και δεν ξέρω!!!
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας αγωνιστες...λοιπον χανιωπορτα παιζει μια ξανθουλα ωραια κοπελιτσα με πραγματικα ωραιο σωμα οκ το πρόσωπο δεν την λες και μοντελο αλλα ουτε και χαλια...το σωμα όμως ωραιο πραγματικα, μεγαλο βυζι ωραιος κωλος και τα σχετικα...πολύ καθαρη η κοπελα κατι που ειναι θετικο, παμε τωρα σε οτι εχει να κανει με το κρεβατι, παιδια πραγματικα ελεγα κριμα την κορμαρα σου κοπελα μου, χαλια μαυρα παιδες ξενερωτη κρυα και σε μια φαση αντε τελειωνε να παρεις δρομο, ασε που λεει οτι ειναι απο ισπανια κατι που δεν παιζει με την καμια αλλα οκ το λιγοτερο ειναι αυτο, δεν παιζει να παω ξανα ουτε για πλακα με την κοπελα αυτη και τα 35 ακομα τα κλαιω...εκανα μια βολτα απο παραλια στο ενα ειδα την λιλη και στο αλλο εμμανουελα, οκ δεν χρειαζονται συστασεις για αυτες της κοπελες, απλα ειπα να παω σε κατι καινουργιο και την πατησα...ρε λιλη και εμμανουελα και ξερω ψωμι τελος...αυτα απο μενα οποιος εχει κατι νεο ας στηλει και να τα λεμε εδω ρε παιδια, αν ηξερα ποσο ξενερωτη ηταν αυτη στην χανιωπορτα δε θα εκλαιγα τα 35 σημερα
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
και ομως φιλε Makakoscrete μεγαλη απογοήτευση γιατι η κοπελα εχει υπεροχο σωμα και παει αδικα...και δεν ειναι να πεις οτι ειμαι κανενας που να μη βλεπετε και να την ξενερωσα ουτε εχω καποιο σωμα με 300 κιλα και τετοια φαση...ουτε ειμαι και κανενα μοντελο φυσικα...ειμαι πολυ νορμαλ φαση και γουσταρω κοπελες ετσι σε στουντιο...τωρα τι να πω να ηταν σε κακη διαθεση και ετσι; τι να πω
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
γεια σας αγωνιστες...λοιπον χανιωπορτα παιζει μια ξανθουλα ωραια κοπελιτσα με πραγματικα ωραιο σωμα οκ το πρόσωπο δεν την λες και μοντελο αλλα ουτε και χαλια...το σωμα όμως ωραιο πραγματικα, μεγαλο βυζι ωραιος κωλος και τα σχετικα...πολύ καθαρη η κοπελα κατι που ειναι θετικο, παμε τωρα σε οτι εχει να κανει με το κρεβατι, παιδια πραγματικα ελεγα κριμα την κορμαρα σου κοπελα μου, χαλια μαυρα παιδες ξενερωτη κρυα και σε μια φαση αντε τελειωνε να παρεις δρομο, ασε που λεει οτι ειναι απο ισπανια κατι που δεν παιζει με την καμια αλλα οκ το λιγοτερο ειναι αυτο, δεν παιζει να παω ξανα ουτε για πλακα με την κοπελα αυτη και τα 35 ακομα τα κλαιω...εκανα μια βολτα απο παραλια στο ενα ειδα την λιλη και στο αλλο εμμανουελα, οκ δεν χρειαζονται συστασεις για αυτες της κοπελες, απλα ειπα να παω σε κατι καινουργιο και την πατησα...ρε λιλη και εμμανουελα και ξερω ψωμι τελος...αυτα απο μενα οποιος εχει κατι νεο ας στηλει και να τα λεμε εδω ρε παιδια, αν ηξερα ποσο ξενερωτη ηταν αυτη στην χανιωπορτα δε θα εκλαιγα τα 35 σημερα
προφανώς λες την Ίρις, η οποία περυσι ήταν μελαχρινη.
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
φιλε alexherpk δεν ηταν η αντζελα....η αντζελα ειναι θεα καμια σχεση με αυτην...και ναι την λενε Ιρις την ξανθια
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν κανω λαθος ειναι και η αντζελα εδω απλα δεν ξερω σε τι βαρδιες...αν ξερει καποιος να παει
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
H Άντζελα που λέμε ήταν Αινικολιώτη πριν απο κάνα 6μηνο αν θυμάμαι καλά... και ήταν έρωτας απ όλες τις απόψεις.... Εμφάνιση, συμπεριφορά, καθαριότητα κλπ...
Επίσης το σπίτι έχει 2 βάρδιες και συνήθως όταν έχει 1 κοπέλα τις κάνει σόλο καριέρα και όταν έχει 2 κοπέλες πάνε πρωί απόγευμα ή μέρα παρα μέρα...

Αυτή την Άντζελα που έχουμε τώρα στο σπιτάκι, την έχει τεστάρει κανένας?
Άντε μιλάτε άτακτα αγόρια να δούμε τι παίζει μη κάνουμε καταδρομικές! :P :P :P
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Ρε αγόρι, λες η Άντζελα να είναι η Άντζελα μας....? Που λέγαμε τότε.....???? Γύρισε άραγε??????
Μακαρι φίλε, αλλα δεν νομιζω,αφού η τσατσα πριν λιγο καιρό, ελεγε πως δεν παίζει να έρθει, θυμασαι?
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
φιλε alexherpk δεν ηταν η αντζελα....η αντζελα ειναι θεα καμια σχεση με αυτην...και ναι την λενε Ιρις την ξανθια
Μην το παιρνεις προσωπικά, και με μενα τα ιδια έκανε, και φυσικά δεν τελειωσα.Ούτε εμφανισιακα με τρελαινει..Δεν είναι η γυναίκα που με ελκυει,με ολο τον σεβασμο.Σε άλλους θα αρέσει, εμένα όχι.
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Παίδες η Ίρις ούτε εμένα με τρέλενε... Και δεν είχε και όρεξη στο δωμάτιο... Μέχρι να αρπάξει το καβλί στο χέρι ήταν η όρεξη της... Μετά γεια σας...
-μη βγαίνεις όσο με γαμάς...
-μη πιάνεις ρώγα...
-μη ζουλάς βυζί...
-μη βαράς σφαλιάρες στα κωλομέρια...
-μη το να μη τ αλλο...

Ε εντάξει... Να γαμήσουμε πάμε... Αν είναι όλα με ένα απαγορευτικό Χ παντού γάμα το.... :P
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Ναι ρε φίλος τι είναι αυτες οι απαιτήσεις τελοςπάντων ....
Φαντάσου να μην πλήρωνες κιόλας!!!! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom