Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

Cazzone4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν την λένε Άντζελα,είναι μια μελαχρινή Μιλφάρα με γαμάτο σώμα,καμπύλες και ωραίο πρόσωπο,που νομίζει ότι είναι η Μπελλούτσι και θα έπρεπε να είναι στις Κάνεςν αντί να παίρνει φίφες σε κακορίζικους πελάτες
Μακρυά

ΥΓ Αϊνικολιώτη έχω να πάω πάνω από χρόνο.
Το περιβάλλον ήταν καλό και οι υπηρεσίες ευπρεπείς,η τιμή λίγο πιο ακριβή,40 ευρώ,αντί των 30 που παίρνουν στην παράγκα.
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Μαγαζί στην Αλεξανδρουπόλεως,πίσω από την 62 Μαρτύρων, το πιο διακριτικό της πόλης λόγω θεσης
Το πρωί έχει ένα τσιγγανορουμανακι με πλούσιες καμπύλες και πολύ πρόθυμο στο κρεβατι
Το βράδυ όμως έχει έρθει πάλι η "Μόνικα Μπελουτσι"
Μία ***νάρα μεν, άθλια δε στο κρεβάτι, που ήταν και πέρυσι το καλοκαίρι στο ίδιο σπιτι
Απ ότι κατάλαβα έρχεται από Αθήνα για αρπαχτές στην περιφέρεια.
Προσοχή, μην τη δείτε μ**ναρα και χωθειτε μεσα
Την έχω πάρει 2 φορές πέρυσι και μια χτες και ήταν ο, τι πιο άθλιο έχω πηδηξει στη ζωή μου. Μπαίνεις στο μαγαζί ταυλωμενος, την βλέπεις εντυπωσιακή και μετα βγαίνεις με ψυχολογικά.
Ο, τι πιο ψυχρό, προσβλητικό έχω ζήσει σε μαγαζί.
Δε μιλάμε για γούστα, απλά να πιάσεις λίγο μπουτι και βυζι.
Πιπα από... απέναντι, ανοίγω πόδια, τελειώνει ο μακακάς και δε λέμε ούτε γεια
Σορρυ αλλά τα 30 ευρώ πια είναι ένα μεροκάματο (και βάλε), αν δε σ αρέσει να γ**μιεσαι στην Κρήτη, γύρνα πίσω στο Μεταξουργείο να σε παίρνουν οι Πακιστανοί με 10 ευρω
Γιατί οι υπηρεσίες σου είναι υπηρεσίες Μεταξουργείου με τιμή στούντιο!
Μακρυά, φόλα!!!!
Cazzone στην Αλεξανδρουπόλεως τόσους μήνες είναι η ίδια και η ίδια η ρουμάνα(με τις καμπύλες) που αν δεν κάνω λάθος την λένε Μαριλένα.Πρόθυμη δεν την λες αφού η ρουτίνα της είναι καπότα,αεροπίπα,πως θές,2 στάσεις,μην πιάνεις από εδώ μην ακουμπάς από εκεί και γεια σας.Και είμαι σίγουρος πως δεν λέμε άλλη.Την λεγόμενη "Μόνικα Μπελούτσι" που λες δεν την έχω δει αν και έχω περάσει αρκετές φορές.Τέσπα Αινικωλιώτη και Ανικωλιώτη μόνο γιατί όλα τα άλλα σπιτάκια(με εξαιρέσεις στην παραλιακή) δεν σέβονται τον πελάτη.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Τι συμβαινει στην αινικολιωτη μαγκες;Καποιος εχει γραψει με σπρει κατι,εξω απο το μαγαζι, στο δρομο ,με βελακια που καπου οδηγουνε!Το ειδατε κι εσεις ή μου φανηκε;;
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Φιλε streth η μαρια δουλευει στην αινικολιωτη. Ειναι μια ξανθια κοπελα απο ρουμανια,σιγουρα δεν σε αφηνει αδιαφορο..Σεπτεμβρη του 17 ειχα παει μαζι της.Χαδια φιλια για αρχη,χαλαρες καταστασεις, ωραια πιπα αργα και βαθεια...στο σεξ μου προτεινε πισωκολλητο,αλλα της ειπα ιεραποστολικο καλυτερα..Η μονη κοπελα που με ειχε ξεσηκωσει ηδη,πριν καν μπει στο δωματιο.
 

someone21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι θέλω μιας και είμαι άσχετος... Όταν λέτε βάρδιες, τι ώρες είναι περίπου;
Βασικά ποια είναι η "τελευταία" βάρδια; Έως της 12 το βράδυ; Πιο μετά;
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
someone21 δεν ειμαι σιγουρος φιλε αλλα ειναι σιγουρα μετα της 12...παιζει να ειναι μεχρι 3 αλλα και παλι δεν παιρνω ορκο...
να ρωτησω και εγω παιδια αυτη την βδομαδα ποιες κοπελες ειναι και που, ξερει καποιος;
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
παιδια περιμενα καποια ενημερωση αλλα τιποτα...τελος παντων εχθες ημουν ηρακλειο, παραλιακη ηταν κλειστα ηταν κατα της 4...αινικολιοτη ηταν ανοιχτα αλλα τι το θελα να παω, ηταν μια λενα αν θυμαμε καλα το ονομα, ελληνιδα....σωμα δεν το λες και το καλύτερο αλλα για μια ξεπετα οκ....εγω φουλ καυλωμένος λεω δε γαμιετε θα μπω, ερχετε που να μην ερχοταν η τυπισσα και με χαιρετάει και πεφτει το πρωτο ξενερωμα το τρελο...η τυπισσα ειχε φωνη νταλικερη, λες και ηταν κανενα τραβελι...λεω οκ τον ήπιαμε....ξεκινησε πιπα και εδινα αγωνα να μου σηκωθεί, ξαπλωνει να της τον βαλω και οστοσο βαζει 30 κιλα λιπαντικο η καργιολα...λεω τωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας....παιδια μπηκα μεσα και ηταν λες και τον εβαζα σε βαζο με ανοιγμα φ60 ....οπως ηταν φυσικο επεσε ο μιστερ και με το δικιο του....ηταν η πρωτη φορα που δεν τελειωσα με γυναικα και εφυγα τρεχοντας απο εκει μεσα...ακομα κλαιω τα 35....ρε παιδια οσοι πηγαίνετε ριχνετε ενημερωση εδδω 
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Αμάν ρε  φίλος....
Τι φόλα ήταν αυτή???
Εσένα έτυχε???
 

Kavliaris74

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καμία φρέσκια ενημέρωση από τα σπιτάκια έχουμε;
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανείς που είναι αυτό το μπαρ Στροφή στο Τσαλικακι; κανένα σημείο που να βοηθάει να το βρούμε;
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Ρε παιδια.. πολυ νεκρα τελευταια,το θρεντ.
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Κανείς δεν πηδάει τίποτα απο ότι φαίνεται ή όλοι έχουν πέσει με τα μούτρα στις τουριστριούλες!!!!
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Και εγώ τα ίδια ρε Μάνο!!!!
Η μαλακία είναι οτι δεν έχω χρόνο αλλιώς γίνεται ο χαμός απο τουρίστριες!!!
Τί διάολο??? Λυσασμένες είναι??? :tn04:
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Και εγώ τα ίδια ρε Μάνο!!!!
Η μαλακία είναι οτι δεν έχω χρόνο αλλιώς γίνεται ο χαμός απο τουρίστριες!!!
Τί διάολο??? Λυσασμένες είναι??? :tn04:
Φιλε μονο δυο τσεχες γαμησα μεχρι στιγμης και με παιδεψανε για τρεις ολοκληρες μερες προτου πεσουνε..Μαλια χερσονησο θελω να παω.. εκει πιστευω θα γινει καλο παιχνιδι.
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
847
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
Ξερουμε εαν η λιλη ειναι ακομα στο μαγαζι στο λιμανι και σε τη βαρδια πρωι ή βραδυ???
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε εαν η λιλη ειναι ακομα στο μαγαζι στο λιμανι και σε τη βαρδια πρωι ή βραδυ???
ναι ειναι ακομα...μια βδομαδα ειναι πρωι μια βδομαδα ειναι βραδυ...αν δεν κανω λαθος αυτη την βδομαδα πρεπει να ειναι πρωι
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
ναι ειναι ακομα...μια βδομαδα ειναι πρωι μια βδομαδα ειναι βραδυ...αν δεν κανω λαθος αυτη την βδομαδα πρεπει να ειναι πρωι
Ρε Μιχαλε,ειναι τοσο καλη στο γαμησι οπως μου εχεις πει;;
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Μιχαλε,ειναι τοσο καλη στο γαμησι οπως μου εχεις πει;;
φιλε μανο, το γαμήσι της λιλης ειναι διαστημικό...εγω τουλαχιστον θα την πηδάω για οσο ειναι ηρακλειο...σου ειπα απο πρόσωπο δεν την λες και θεα αλλα ουτε και μπαζο...νορμαλ φασι, αλλα απο σωμα ειναι τελεια και φυσικα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ...ειναι η μονη που της κανω γλυφομουνη χωρις δισταγμους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom