Νέα

iPhone 6/6 plus & Apple Watch

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αν το δινανε  ..οσο Αμερικη το συζηταγαμε ...Εκει που θα διαμορφωθει η τιμη  χαρισμα τουs
 

farouk1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
εγω ξέρω οτι κινητό των 150 € δεν κολλάει ποτέ ειναι γρήγορο με καλή μπατάρια και με εφαρμογές μια χαρά , οπότε why not απο την άλλη κατι xperia κολλάνε με το παραμικρό μπαταρία χάλι μαύρο και για κάτι καλό την θελεις την πεντακοσάρα
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Palermo σε τεχνικά χαρακτηριστικά τα iPhone είναι πάντα μια γενιά πίσω από τα αντίστοιχα (στα χρήματα) android. Για παράδειγμα το iPhone 5S έχει 2-πύρηνο επεξεργαστή στα 1.7MHz και με 1G μνήμη, αντίστοιχα το Samsung S4 είναι 4-πύρηνο στα 1.9MHz και με 2G μνήμη, δηλαδή το Samsung έχει σχεδόν τριπλάσια ισχύ από το Apple! Τι να συγκρίνουμε λοιπόν; 1+1=2 απλά μαθηματικά είναι...
Τώρα η εμφάνιση και η φιγούρα είναι άλλη ιστορία...

@life97 : προφανώς έχεις μπερδευτεί με τις τιμές στην Αμερική, με επιδότηση είναι οι φτηνές. Και εδώ και Αμερική κάτω από 700 - 800 ευρώ iPhone 6 αποκλείεται να βρεις το 2014.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:cheesy: Προεγκατεστημένες γυμνές φωτογραφίες διασήμων θα περιλαμβάνει το iPhone 6
http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/wp-content/uploads/2014/09/iphone.jpg?42b1f1[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/]http://www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/[/url[/URL]]
[/quote]θα εχει και μερικες σπανιες της ριαννα με ρουχα τυπε
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
εντελως αχρηστο αλλα πολυς κοσμος θα το αγορασει

Όλα τα "έξυπνα" ρολόγια είναι άχρηστα (έχουνε βγει πάρα πολλά). Και θα παραμείνουν άχρηστα διότι δε καλύπτουν καμία ανάγκη. Ούτε και πρόκειται. Την ίδια ανάγκη που καλύπτει το smartwatch μπορείς να τνη καλύψεις κρατώντας το κινητό σου στο χέρι.

Οι εφαρμογές που έχουν είνια να βλέπεις εκεί ποιος σε καλέι, το μήνυμα που σου ήρθε στο facbook, να σου μετράνε σφυγμούς και μαλακίες  :jerking: Για τα προηγούμενα φορτώνεσαι άλλη μια συσκευή την οποία θα πρέπει να συγχρονίζεις, φορτίζεις, φροντίζεις  :helpplea:

Ο μόνος λόγος ύπαρξης τους είναι για να το παίζουν μερικοί "ψαγμένοι". 
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Το 6 και το 6 Πλας θα ειναι διαθεσιμα στα Αππλ στορες στις 19 του μηνος. Οποιος κανει ταξιδακι θα μπορεσει να τσιμπισει ενα.


Το Αππλ ουατς αρχες του αλλου χρονου.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
το μονο αρνητικο που βρισκω στο iphone ειναι οτι δεν μπορω να αποθηκευσω τη μουσικη μου σε καποιο φσκελο.
Στο 4ρι που εχω για δευτερο ειχα βαλει αλλα συο 5ρι απο οτι ρωτησα , δεν γινετε.

Οσο αφορα το ποιο ειναι καλυτερο ειναι ψιλοσχετικο.
Σε ταμπλετ εχω sumsung pro και δεν εχω κανενα προβλημα , πολυ καλο, σε κινητο εδω και χρονια εχω iphone και δεν εχω καποιο παραπονο.

Αλλοι θεωρουν το καλυτερο η το χειροτερο λογω κοστους η λογω λειτουργιας ,
Νομιζω παντος οτι το καλυτετο ειναι αυτο που εχεισ συνηθησει, επισης αν στο κλεψουν θα κλαις για τις φωτο η τισ επαφες και οχι για το κοστος  :s&m_2:
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Εγω εχω πειραματιστει εξισου με android και ios συσκευες...Δεν ειμαι apple fan boy ,απλα θα καταθεσω την αποψη μου. Να φανταστειτε επειδη ειμαι ταμπλετακιας,δεν παιρνω ποτε κινητο ,να πεταξω τοσα λεφτα σε κατι με τοσο μικρη οθονη ενω μπορω με ιδια η λιγοτερα χρηματα να αγορασω το αντιστοιχο ταμπλετ με μεγαλη οθοναρα που την ευχαριστιεσαι.Εχω ενα iphone 3g,το αγορασα μεταχειρισμενο το 2009 και το εχω ακομα και το χρησιμοποιω καθημερινα σαν κινητο,μονο κλησεις και μηνυματα βεβαια,πολυ σπανια να ανοιξω καμια σελιδα στο νετ.Η ανθεκτικοτητα αυτου του μηχανηματος ειναι απιστευτη και η μπαταρια μετα απο τοσα χρονια ακομα κραταει :dancing:. μεσα σε λιγους μηνες εκανα 2 ταξιδια εξωτερικο,στο ενα ειχα το nexus 7,απο τα καλυτερα android tabletakia και στο αλλο to ipad mini retina. To nexus 7 οταν το ανοιξα λιγο στο αεροδρομιο για να περασω την ωρα αναμονης μου,γεμισε ιους και "τρελαθηκε" με αποτελεσμα επειδη δεν ειχα το laptop μαζι μου να του κανω φορματ και reboot στην κατασταση που ηταν,περασα ολες τις μερες εξω χωρις να εχω στην ουσια ταμπλετ. Ουτε google maps ουτε ταξιδιωτικους  οδηγους που ειχα κατεβασει μπορουσα να ανοιξω ,ουτε τιποτα. Σ αντιθεση το ipad,δεν κολλαει ποτε ιους, μετα απο λιγους μηνες με εβγαλε ασπροπροσωπο και μου εκανε την ζωη μου στο ταξιδι πανευκολη. Και μια ακομα τελευταια παραμετρος που δεν την αναφερει κανεις. Τα apple μπορει να ειναι πανακριβα,αλλα διατηρουν και υψηλη αξια μεταπωλησης σε σχεση με τα android που μετα απο λιγο καιρο χανουν πανω απο το 50% της αξιας τους.Μπορει να αγορασεις ενα iphone καινουριο 600 ευρω αλλα του χρονου θα το πουλησεις εξω αν οχι 500,τοτε 450. Ενας android,πχ samsung, των 600 μεσα σ ενα χρονο δεν μπορεις να το δωσεις πανω απο 300-
 

zippo

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
73
Like
10
Πόντοι
0
μαγκες πηρα το sony z1 και εχει τετραπυρινο επεξεργαστη στα 2.2 με 2 giga μνημη στο λειτουργικο. παει σφαιρα με 350 ευρο και τα iphone τα γαμει συν οτι εχει και καμερα 20.7 megapixel
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Κάτοχος  iPhone 4 από τότε που πήρα Nexus 5 δεν μου κάνει αίσθηση να πάρω iPhone πια 
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
To nexus 7 οταν το ανοιξα λιγο στο αεροδρομιο για να περασω την ωρα αναμονης μου,γεμισε ιους και "τρελαθηκε" με αποτελεσμα επειδη δεν ειχα το laptop μαζι μου να του κανω φορματ και reboot στην κατασταση που ηταν,περασα ολες τις μερες εξω χωρις να εχω στην ουσια ταμπλετ. Ουτε google maps ουτε ταξιδιωτικους  οδηγους που ειχα κατεβασει μπορουσα να ανοιξω ,ουτε τιποτα.
Ελα τωρα που κολλησες ιους στο android!! Εγω τοσα χρονια android κινητα εχω κ δεν κολλανε τιποτα! Μαλλον ειχες βαλει καμια τσοντοεφαρμογη κ σου πεταγε διαφημισεις οτι κολλησες ιους κανε κλικ εδω για να τους αφαιρεσεις κ μετα στειλε sms με χρεωση 3 ευρω κλπ κλπ κλπ! Ελα τωρα πες την αλήθεια!!

μαγκες πηρα το sony z1 και εχει τετραπυρινο επεξεργαστη στα 2.2 με 2 giga μνημη στο λειτουργικο. παει σφαιρα με 350 ευρο και τα iphone τα γαμει συν οτι εχει και καμερα 20.7 megapixel
:rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ta pragmata einai poli apla πας στον χοντρο κουμπαρο του κρατσαφιρερ με τα κινιτα και με 350 εθροπουλα περνεις το τελευτεο οκταπιρινο τον σχιστοματιδον περνεισ και δορο δευτερο κινητο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Δίκτυο: Quadband
Λειτουργικό: Android OS v.4.2.2
Επεξεργαστής: Octa Core 1.7GHz
Τύπος Οθόνης: Capacitive οθόνη αφής, 16M χρώματα
Τεχνολογία Οθόνης: Multi Touch Screen
Ανάλυση Οθόνης: 1280 x 720 pixels
Μέγεθος Οθόνης: 5"
Δόνηση: Ναι
Τηλ. Κατάλογος: Απεριόριστες Καταχωρήσεις
Εσωτερική Μνήμη: 2GB RAM, 5GB Storage
Κάρτα Μνήμης: Micro SD έως 64GB
GPRS: Ναι
3G: Ναι
WLAN: Wi - Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth: Ναι, v4.0 με A2DP
Κάμερα: 13MP, Αυτ. Εστίαση
Flash: LED
Δευτερεύουσα Κάμερα: Ναι, 5MP
Video: Ναι
Κλήση Video: Ναι
Μηνύματα: SMS, MMS, E-mail
Ραδιόφωνο: Ναι
GPS: Ναι, Υποστήριξη A-  τι να κλασουν τα ι πφονε και τα σαμσουνγκ μιλαμε κανει παπαδες και για ακομα πιο φθινα το βρισκεις στην ελεθθερη αγορα απο κινα γιρο στα 250 ευραα και στον πουτσο σου λελουδιαααα!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: τα κινεζικα μαγκες ριχνουν σε ολα τεχνολιγικαα και η αξιοπιστια τους πλεον ειναι κοριφεααα!!!!!! απο της σοβαρες κινεζικες ετεριεςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: επεσε στα χερια μου και επαθα πλακα!!!  ΝΤΑΒΑΡΙΤΣΣΣ ΣΠΙΚΙΝΓΓΓΓ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Κανένας σοβαρός χρήστης Xiaomi εδώ μέσα?

Το Mipad σε tablet το ταχύτερο του κόσμου με 55000 στο antutu.

TO Χιαομι Μι4 ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή σε κινιτό.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κανένας σοβαρός χρήστης Xiaomi εδώ μέσα?

Το Mipad σε tablet το ταχύτερο του κόσμου με 55000 στο antutu.

TO Χιαομι Μι4 ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή σε κινιτό.
οχι αλλα θελω να παρω ενα
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Ελα τωρα που κολλησες ιους στο android!! Εγω τοσα χρονια android κινητα εχω κ δεν κολλανε τιποτα! Μαλλον ειχες βαλει καμια τσοντοεφαρμογη κ σου πεταγε διαφημισεις οτι κολλησες ιους κανε κλικ εδω για να τους αφαιρεσεις κ μετα στειλε sms με χρεωση 3 ευρω κλπ κλπ κλπ! Ελα τωρα πες την αλήθεια!!
:rockon: :rockon: :rockon:

συμφωνω ...
τα android όπως και τα iος δεν κολλανε ιους .... τοσα χρονια τουλαχιστων δεν εχω ακουσει κανεναν να μιλαει για ιους.
Από προσωπικη μου χρηση βεβαια με Ios τοσα χρονια και που δεν εχω μπει και ποτε δεν κολλησα τιποτε.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
μάγκες μην το κουράζετε το πράμα,
WvIcuvj.jpg

καλοφόρετα  :2funny:


εγώ πάντως πήγα και πήρα αυτό(ψες το πρωί) γιατί τώρα που βγήκε το  άιφον το 6 έπρεπε να κάνω αναβάθμιση :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Αν και δηλωμένος οπαδός του Android (για προφανείς λόγους) δεν παύω να θαυμάζω την κομψότητα των προιόντων της Apple. Και το νέο 6, το 6+ και το watch είναι πολύ όμορφα προιόντα, στο περιτύλιγμα σκίζουν. Ναι το Samsung S5 είναι το καλύτερο κινητό σήμερα, και το Note 4 θα είναι το καλύτερο μόλις βγει στην αγορά (ανακοινώθηκε ήδη, καλύτερο=χρηστικότερο/δυνατότερο/εργαλείο), αλλά το iPhone είναι ομορφότερο. Αυτά για να λέμε όλη την αλήθεια. Προφανώς δεν θα αγοράσω το iPhone 6 (αναμένω το Note 4) αλλά ένα smartwatch σαν το apple watch, όταν το βγάλει κάποια εταιρία σε Android, ευχαρίστως θα το αγόραζα. Για την ώρα το μόνο αξιόλογο smartwatch είναι το Pebble Steel, αλλά με το apple watch θα κινηθεί η αγορά προς το καλύτερο.
Καλώς ήρθαν τα νέα iPhone λοιπόν!
λίστα ρολογιών adroid σε παραγωγή,
αν και android ρολόι είδαμε από το 2011, όπως αναφέρει και η σελίδα φυσικά.
επίσης μπορείς να αγοράσεις ένα TI ρολόι και να παίξεις μαζί του, να το προγραμματίσεις κ.ο.κ. με μόλις 30 ευραίους.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
:cheesy: Προεγκατεστημένες γυμνές φωτογραφίες διασήμων θα περιλαμβάνει το iPhone 6
http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/wp-content/uploads/2014/09/iphone.jpg?42b1f1[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/]http://www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/[/url[/URL]]
[/quote]
εδώ μάστορα κολλάει το masturbation goes iCloud
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
ta pragmata einai poli apla πας στον χοντρο κουμπαρο του κρατσαφιρερ με τα κινιτα και με 350 εθροπουλα περνεις το τελευτεο οκταπιρινο τον σχιστοματιδον περνεισ και δορο δευτερο κινητο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Δίκτυο: Quadband
Λειτουργικό: Android OS v.4.2.2
Επεξεργαστής: Octa Core 1.7GHz
Τύπος Οθόνης: Capacitive οθόνη αφής, 16M χρώματα
Τεχνολογία Οθόνης: Multi Touch Screen
Ανάλυση Οθόνης: 1280 x 720 pixels
Μέγεθος Οθόνης: 5"
Δόνηση: Ναι
Τηλ. Κατάλογος: Απεριόριστες Καταχωρήσεις
Εσωτερική Μνήμη: 2GB RAM, 5GB Storage
Κάρτα Μνήμης: Micro SD έως 64GB
GPRS: Ναι
3G: Ναι
WLAN: Wi - Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth: Ναι, v4.0 με A2DP
Κάμερα: 13MP, Αυτ. Εστίαση
Flash: LED
Δευτερεύουσα Κάμερα: Ναι, 5MP
Video: Ναι
Κλήση Video: Ναι
Μηνύματα: SMS, MMS, E-mail
Ραδιόφωνο: Ναι
GPS: Ναι, Υποστήριξη A-  τι να κλασουν τα ι πφονε και τα σαμσουνγκ μιλαμε κανει παπαδες και για ακομα πιο φθινα το βρισκεις στην ελεθθερη αγορα απο κινα γιρο στα 250 ευραα και στον πουτσο σου λελουδιαααα!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: τα κινεζικα μαγκες ριχνουν σε ολα τεχνολιγικαα και η αξιοπιστια τους πλεον ειναι κοριφεααα!!!!!! απο της σοβαρες κινεζικες ετεριεςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: επεσε στα χερια μου και επαθα πλακα!!!  ΝΤΑΒΑΡΙΤΣΣΣ ΣΠΙΚΙΝΓΓΓΓ :rockon: :rockon: :rockon:
αυτό το τηλέφωνο το πηρε ένας φίλος παιδιά και ειναι πάρα πολύ κάλο οκταπύρηνο! όπως τα λέει εδώ ο μαν :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom