Νέα

Iphone 6s/Plus έρχεται ο βασιλιάς των κινητών ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090

επιβεβαιωθηκε οτι το target group του iphone ειναι οι μπετοβλακες.

"emergency selfie" feature



αααααααααααααααααααααχαχαχαχαχά...................κλαίω ρε μλκ.............
ακου εδω..............πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωώ
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

η εγκεφαλικη αναπηρία στα καλύτερα της  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:




Craig_emergency_se_3434800k.jpg
 

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
10 χρόνια το λέω ότι μόνο ζώα αγοράζουν τις παπαριές τα iphone, και φυσικά έτσι και φέτος επιβεβαιώθηκα. Στον ορισμό ως ζώα συμπεριλαμβάνω όλους τους κομπλεξικούς και τις μαλακισμένες που αγοράζουν ό,τι παπαριά τους πουλήσει η μαλάκω η apple. Είμαι κάτοχος Samsung Galaxy S6, το μηχάνημα απλά δεν υπάρχει....
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
1000 ευρω κινητο και θα εχει μονο 12 αρα καμερα..... ελεος το νοκια 1520 που εχει γνωστος μου εχει 16 και βγαζει πολυ καλυτερες απο το ιφον 6 που εχω,πραγματικα και εγω μεχρι εδω θα ειμαι...θα το κρατησω κανα 2 μηνο και θα το δωσω σε καμια ελλεινιδα να κανει μοστρα ...
γιατι υπαρχει κστι σε κινητο που να αξιζει χιλια????
μονο αν εχει  εξτρα οπσιοντο μουνι της νομικου κ το γαμας οποτε θες ,τοτε ναι 1000..αλλιως ,,νοου
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Οντως δεν υπαρχει.Στην Ελλαδα εχει πατωσει σε πωλησεις  :2funny:
το s6 πρεπει να ειναι απο τις πιο προηγμενες συσκευες, ram, αποθηκευτικος χωρος(οχι τα GB αλλα το μεσο), οθονη, επεξεργαστης, κ.ο.κ. αλλα πασχει στο οτι δεν εχει δημιουργησει μια αιρεση οπως η apple 'η οι ιεχωβαδες.
Το iphone θεωρειται οτι ειναι γαματη συσκευη και η πλειοψηφια των χρηστων δεν εχει δοκιμασει android, οποτε παει τυφλα στην ιδια σειρα.
Πραγματα τα οποια εχει το android (το ξερω λογω linux και οχι λογω χρησης android) δεν τα εχει το iOS ´η τα εχει υιοθετησει αργα το iOS.
Μιλωντας πλεον καθαρα για vfm, ειμαστε στο s6, μιλωντας για resell value λογω ζητησης εχουμε το iphone.
Ειναι σαν να συγκρινεις ενα X3 και ενα smart σημερα, και τα 2 στην ιδια τιμη θα τα πουλησεις αλλα τι πουλας στο ενα και τι πουλας στο αλλο.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
γιατι υπαρχει κστι σε κινητο που να αξιζει χιλια????
μονο αν εχει  εξτρα οπσιοντο μουνι της νομικου κ το γαμας οποτε θες ,τοτε ναι 1000..αλλιως ,,νοου
το σημα.
Αυτα που λενε οτι πληρωνεις και τις υπηρεσιες, το software και λοιπα ειναι μαλακιες για να δικαιολογησει καποιος το γδυσιμο που του εχει γινει.
Το s/w πλεον ειναι κατα κορον ΤΣΑΜΠΑ, κοστος kernel = 0 euro, κοστος UI = 0 euro, κοστος υπηρεσιων 0 euro (βαζεις τον κοσμο και τις φτιαχνει).
Η apple για παραδειγμα, επειδη ξερει οτι καποιες συσκευες αντιπαλων προσφερουν καλυτερη εμπειρια στο χρηστη, σου ανταλλασσει το κινητο που εσπασες μονος σου ανευ ορων.

Τελος παντων, να συμπληρωσω και κατι που θελω στο προηγουμενο ποστ μου, η apple αγοραζει οτι υπαρχει ετοιμο στην αγορα, οθονες απο την LG πλεον(αν θυμαμαι καλα) και παλαιοτερα απο τη samsung, εχει αγορασει την εταιρια που βγαζει τον A9 και τα chip τα φτιαχνει στη samsung και στη glofo, το pcb και τη συναρμολογηση την κανει η foxconn και δεν σταματαει εδω το πραγμα.
Δεν εχει καμια απλειστικοτητα σε καμια τεχνολογια, εκτος της ρετινα η οποια οντας ενα φθηνο lcd πανελ που προσφερει μεγαλη αναλυση, εχει παρατηθει απο ολες τις εταιριες λογω led, o-led, amo-led κ.ο.κ. και η apple παιζει το παιχνιδι της υψηλης αναλυσης το οποιο εχει ηδη χασει σε κινητα και tablet και ειχε την πρωτια σε desktop και laptop για 1 μηνα.
 
OP
OP
company of heroes tho

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.458
Πόντοι
30.558
1000 ευρω κινητο και θα εχει μονο 12 αρα καμερα..... ελεος το νοκια 1520 που εχει γνωστος μου εχει 16 και βγαζει πολυ καλυτερες απο το ιφον 6 που εχω,πραγματικα και εγω μεχρι εδω θα ειμαι...θα το κρατησω κανα 2 μηνο και θα το δωσω σε καμια ελλεινιδα να κανει μοστρα ...
Καταρχήν το nokia1520 εχει 20M κάμερα, και αν είναι να δώσεις 1000 ευρω για κινητο iPhone δεν θα το πάρεις για την κάμερα μονο. Ενώ σε πολλά συγκριτικά test που έχουν γίνει οι αριθμοί των megapixel δεν λένε πάντα την αλήθεια. 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καταρχήν το nokia1520 εχει 20M κάμερα, και αν είναι να δώσεις 1000 ευρω για κινητο iPhone δεν θα το πάρεις για την κάμερα μονο. Ενώ σε πολλά συγκριτικά test που έχουν γίνει οι αριθμοί των megapixel δεν λένε πάντα την αλήθεια.   
Και τι αλλο παιρνεις εκτος απο το brandname που ειναι το 70% της αξιας του κινητου;Γιατι σαν τεχνολογια κατωτερο ακομη και απο πολλα κινεζικα.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Καταρχήν το nokia1520 εχει 20M κάμερα, και αν είναι να δώσεις 1000 ευρω για κινητο iPhone δεν θα το πάρεις για την κάμερα μονο. Ενώ σε πολλά συγκριτικά test που έχουν γίνει οι αριθμοί των megapixel δεν λένε πάντα την αλήθεια.   

δεν λενε ποτε την αληθεια θες να πεις... !!

σωστος!!

 
OP
OP
company of heroes tho

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.458
Πόντοι
30.558
Και τι αλλο παιρνεις εκτος απο το brandname που ειναι το 70% της αξιας του κινητου;Γιατι σαν τεχνολογια κατωτερο ακομη και απο πολλα κινεζικα.
το θέμα είναι ότι το  μηλαρακι παίζει ρόλο στην τιμή της συσκευής, όπως και πολλά άλλα. Το σίγουρο είναι όμως ότι απευθύνεται σε αγοραστικό κοινό με μεγάλο πορτοφόλι.
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Και τι αλλο παιρνεις εκτος απο το brandname που ειναι το 70% της αξιας του κινητου;Γιατι σαν τεχνολογια κατωτερο ακομη και απο πολλα κινεζικα.

ανηκω και εγω στους μαλακες που πηρανε iphone 6 μονο και μονο για το brand...πεταμενα λεφτα...χιλιες φορες να επαιρνα city τουρ να το ξεκωλιαζα ανελεητα αντι για αυτην την πιπα...τεσπα...

 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
το θέμα είναι ότι το  μηλαρακι παίζει ρόλο στην τιμή της συσκευής, όπως και πολλά άλλα. Το σίγουρο είναι όμως ότι απευθύνεται σε αγοραστικό κοινό με μεγάλο πορτοφόλι.

δεν ειναι απαραιτητο αυτο στην Ελλαδα τουλαχιστον...ο καθε φτωχομπινες που ξερω εχει iphone...θα κανουνε το παν για να παρουνε την μαλακια....θα πουλησουνε το σπιτι τους αν χρειαστει...ειναι πια βασικο πρωτης αναγκης για τους βλακες τους Ελληνες
 
OP
OP
company of heroes tho

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.458
Πόντοι
30.558
δεν ειναι απαραιτητο αυτο στην Ελλαδα τουλαχιστον...ο καθε φτωχομπινες που ξερω εχει iphone...θα κανουνε το παν για να παρουνε την μαλακια....θα πουλησουνε το σπιτι τους αν χρειαστει...ειναι πια βασικο πρωτης αναγκης για τους βλακες τους Ελληνες
Είναι λοιπόν και θέμα πρεστίζ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το θέμα είναι ότι το  μηλαρακι παίζει ρόλο στην τιμή της συσκευής, όπως και πολλά άλλα. Το σίγουρο είναι όμως ότι απευθύνεται σε αγοραστικό κοινό με μεγάλο πορτοφόλι.
Σε αυτους που βαζουν 150 δοσεις στον κωτσοβολο για να πουλανε μουρη,περισσοτερο απευθυνεται.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Διαβάσατε τα ταμειακά αποθέματα της APPLE..??

Πάνω απο 90.000.000.000 ευρώ....!!!!! Ενενήντα δισεκατομμύρια ..!!

Καλό εεεεε?????
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
δεν ειναι απαραιτητο αυτο στην Ελλαδα τουλαχιστον...ο καθε φτωχομπινες που ξερω εχει iphone...θα κανουνε το παν για να παρουνε την μαλακια....θα πουλησουνε το σπιτι τους αν χρειαστει...ειναι πια βασικο πρωτης αναγκης για τους βλακες τους Ελληνες
:tooth: :tooth:
 
OP
OP
company of heroes tho

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.458
Πόντοι
30.558
Σύμφωνα μάλιστα με την Apple, τα νέα iPhones θα γίνουν διαθέσιμα σε πάνω από 130 χώρες μέχρι το τέλος του έτους.

Επιπλέον, η εταιρεία ανακοίνωσε ότι 3 μέρες μετά το λανσάρισμα των δύο νέων συσκευών, σημειώθηκε νέο ρεκόρ πωλήσεων, καθώς αγοράστηκαν ήδη πάνω από 13 εκατ. iPhone 6s και iPhone 6s Plus! 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom