Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Περιστατικό στο Φ 61 (υπόγειο), χτες το πρωϊ.

Είναι ένας μάλλον αντιπαθητικός τσάτσος, μάλλον όχι αδερφή, αλλά λαλίστατος.

Μπαίνω μέσα, κάθομαι, είναι κι άλλος ένας που κάθεται δίπλα στον τσάτσο και μιλάνε ρώσικα.

-"Καλως το παιδί"
-"Καλημέρα"
-"Έχω καλή κοπέλλα, κάνει κανονικό, πισωκολλητό, [...διάφορα...] και είναι απ' τη Ρωσία. Είναι στο δωμάτιο τώρα, περιμένετε να τη δείτε".
-"ΟΚ" λέω εγώ.
-"Είναι πολύ καλή, όχι ότι το λέω εγώ, αλλά όλοι οι πελάτες μένουν πολύ ευχαριστημένοι. Και είναι απ' τη Ρωσία".
-"Νταξ, θα δούμε" λέω εγώ.
-"Ναι, να δεις, αλλά στα λέω για να ξέρεις. Θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος. Και είναι απ' τη Ρωσία"
-"Και τι ρόλο παίζει που είναι απ' τη Ρωσία?" λέω εγώ.
-"Όχι βρε παιδί μου, αλλά να ξέρεις, είναι πολύ καλή και είναι κι απ' τη Ρωσία" το χαβά του ο τσάτσος.
-"Άκου να σου πω, κι ο Πούτιν από τη Ρωσία είναι. Άμα βγει από το δωμάτιο ο Πούτιν, νομίζεις ότι θα κάτσω?" δεν άντεξα και του την είπα.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

Καταρχάς, συγγνώμη για τα κεφαλαία, αλλά είναι τόσο μεγάλη η φρίκη που έφαγα που δε γινόταν αλλιώς. Θα διαβάσετε την ιστορία κ θα με καταλάβετε. Καταρχάς το σκηνικό έγινε πριν 2 βδομάδες, αλλά είχα ξεχάσει να γράψω κριτική, αλλά είναι επιβεβλημένο να γράψω για να αποφεύγουμε παρόμοιες περιπτώσεις.

Τσάρκα λοιπόν Λιοσσίων, δε βρίσκω κάτι αξιόλογο, πάω από μετάξι μπας κ βρω τίποτα με κανά 10άρικο για τα 'χοντρά'. Περνάω από το συγκερκιμένο, εμφανίζεται η Μαρία, την οποία την παρουσιάζει η τσατσά σαν ελληνίδα (λέμε τώρα...). Αξιόλογη, στα ~30, μελαχρινή, σου βγάζει το κάτι που θες να την ξεσκίσεις. 10e, πίπα κ μουνί. Ωραία σκέφτομαι. Πάω να δω τίποτε άλλο κ ξαναγυρνάω. Με τα πολλά, καταλήγω εδώ. Η Μαρία στο δωμάτιο, πληρώνω το 10άρι κ μπαίνω κ περιμένω. Γδύνομαι κ περιμένω. Κ ξαφνικά σκάει μια παρέα 4 καγκούρια πιτσιρικάδες μεθυσμένοι, αράζουν στο σαλόνι κ κάνουν την υπερβολική φασαρία. Πιάνουν κουβέντα με την τσατσα, της λένε πόσο πάς εσύ να γαμήσουμε εσένα κτλ. Το θέμα είναι ότι κάναν ΤΟΟΟΟΟΣΗ φασαρία που η Μαρία αναγκάστηκε να βγει έξω από το δωμάτιο κ να τους ξεχέσει "ρε τι είναι αυτά που κάνετε? τι φασαρία είναι αυτή? έχω πελάτη μέσα κ του έχει πέσει με τις μαλακίες που κάνετε κ ουρλιάζετε στο σαλόνι" κτλ. Ξενερώνω εγώ, συνεχίζουν αυτοί τη φασαρία, δεν έχω καμιά διάθεση, κ αρχίζω να ντύνομαι να πάω να φύγω (σημ. η Μαρία είναι ακόμα με τον άλλον συναγωνιστή στο άλλο δωμάτιο). Κ εκεί γίνεται το ανήκουστο ...

Ο ένας από τους πιτσιρικάδες τελικά αποφασίζει να μπει κ αυτός στο δωμάτιο. Κ η τσατσά τον οδηγέι στο δικό μου. Εκεί που έχω ντυθεί κ μαζεύω το πορτοφόλι κ το κράνος μου, ξαφνικά ανοίγει η πόρτα κ μπαίνει κ ο άλλος μέσα !!! Με κοιτάει, τον κοιτάω, του κάνω "τι κάνεις εσύ εδώ μέσα?". Το ίδιο κ αυτός "εσύ τι κάνεις εδώ? Ήσουν ήδη μέσα?" Αφού έχουμε καταλάβει τι μαλακία έκανε η τσατσά, βγαινουμε κ τη βρίζουμε κ οι 2, εγώ μπουκάρω κ τις λέω "οκ, κόψε τις μαλακίες τώρα, δώσε μου το 10ευρω πίσω να σηκωθώ να φύγω". Δε στο δίνω η τσατσά, "ρε πας καλά?". Τσατσα: "Γάμησες κ θέλεις κ το 10άρικο πίσω?" Τσακωνόμαστε, βγαίνει κ η Μαρία, κ πάλι καλά που ήταν αυτή κ κατάλαβε το τι είχε γινει κ μου κάνει να ηρεμήσω κ θα τα κανονίσει αυτή. Η τσατσά να με απειλεί ότι θα φέρει 'security' να μάθω, η Μαρία τελικά συνενοείται, μου επιστρέφει το 10άρικο, μου ζητάει συγγνώμη, ρίχνω 5 παναγίες στη μαλακισμένη τη τσατστά κ αποχωρώ.

ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ το τι τραβάμε
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Θα μπορούσε να έχει ενδιαφέρον το νήμα. Εξαρτάται από την όρεψη των μελών να γράφουν εδώ. Συνήθως γραφουν στις ενημερώσεις ή και σε κριτικές καμιά φορά.
Σαν ιδέα δεν είνια κακή, κατά τη γνώμη μου.
Δεν εχεις αδικο Jopino ειναι καλη ιδεα αυτο το θρεντ ωστε να αναφερει ο καθενας οτι τραγελαφικο του συμβαινει στις τσαρκες του χωρις να επιβαρυνει την ημερισια ενημερωση, που κατα την γνωμη μου πρεπει να ειναι αυστηρα ενημερωση και οχι αναζητηση ή οτιδηποτε θελει ο καθενας
 

Επισκέπτης
Σε ένα από τα 46 (α΄ή β΄) της Ιάσωνος η τσατσά παρουσίαζε νεαρά, σχεδόν πιπίνι και εβηβικής εμφάνισης. Ένας πελάτης, για 35άρη τον έκοψα ίσως να ήταν και λίγο μεγαλύτερος, μιλούσε με φαινομενική ηρεμία, στο πουτανάκι:
«Τι κάνεις αγαπούλα μου, πως είσαι; Ε, αγαπούλα μου εισαι καλά;» Η πουτανίστα γαμογέλαγε στην ομήγυρη και του είχε γυρισμένα τα νώτα.


Προς συγχώνευση!
Το ίδιο θέμα διαπραγματεύονται ουσιαστικά και τα δύο νήματα.

Σωστό.
Βέβαια θα μπορούσε να είναι κάτι αξιοπερίεργο γενικώς, όπως τσ συντομο ενσταντανέ που έγραψα. Κάτι που να αποτυπώνει το κλίμα.
 

Επισκέπτης
Σε ένα από τα 46 (α΄ή β΄) της Ιάσωνος η τσατσά παρουσίαζε νεαρά, σχεδόν πιπίνι και εβηβικής εμφάνισης. Ένας πελάτης, για 35άρη τον έκοψα ίσως να ήταν και λίγο μεγαλύτερος, μιλούσε με φαινομενική ηρεμία, στο πουτανάκι:
«Τι κάνεις αγαπούλα μου, πως είσαι; Ε, αγαπούλα μου εισαι καλά;» Η πουτανίστα γαμογέλαγε στην ομήγυρη και του είχε γυρισμένα τα νώτα.
Μήπως μιλούσε στο hands free; :2funny:

Ανεβαίνω στο Φυλής 134 και βλέπω Πακιστανό με την τεράστια, κλασσική σακούλα στο σαλόνι.
Κάθομαι λίγο παραπέρα και περιμένω την κοπελιά που ήταν στο δωμάτιο, οπότε σε κάποια φάση γυρίζει ο Πακιστανός και με ρωτάει
<<Εσύ από που είσαι φίλε;>> :S
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μήπως μιλούσε στο hands free; :2funny:

Ανεβαίνω στο Φυλής 134 και βλέπω Πακιστανό με την τεράστια, κλασσική σακούλα στο σαλόνι.
Κάθομαι λίγο παραπέρα και περιμένω την κοπελιά που ήταν στο δωμάτιο, οπότε σε κάποια φάση γυρίζει ο Πακιστανός και με ρωτάει
<<Εσύ από που είσαι φίλε;>> :S
εγω προχθες γαμησα τη τζουλια στο 71β...αφου ειχαμε μιλησει λιγο στην αρχη κι αφου εχυσα κι ημουν ακομα ξαλπωμενος πανω της με ρωτησε"απο που εισαι"..."απο δω"..."ελληνας εισαι?"(με απορια/εκπληξη)

σ ενα αλλο μπουρδελο στην τσαρκα χτυπησα κουδουνι...μου απαντησαν"μονο ελληνες" και μου το κλεισαν...ξαναχυτπησα..."μονο ελληνες"..."ελληνας ειμαι"...μου ανοιγουν...μπαινω μεσα...μου λεει η τσατσα "μιλας ελληνικα?" κτλ κτλ...

ειμαστε μειοψηφια πλεον στην πιατσα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μήπως μιλούσε στο hands free; :2funny:

Ανεβαίνω στο Φυλής 134 και βλέπω Πακιστανό με την τεράστια, κλασσική σακούλα στο σαλόνι.
Κάθομαι λίγο παραπέρα και περιμένω την κοπελιά που ήταν στο δωμάτιο, οπότε σε κάποια φάση γυρίζει ο Πακιστανός και με ρωτάει
<<Εσύ από που είσαι φίλε;>> :S
ε δεν του λεγες και συ  κατι να τον κουφανεις.....; :grin:
 

Επισκέπτης
ε δεν του λεγες και συ  κατι να τον κουφανεις.....; :grin:
Λες και άμα του έλεγα κάποια άλλη χώρα θα ήξερε που βρίσκεται... Μόνο αν έλεγα Πακιστανός θα ψάρωνε αλλά δεν μοιάζω καθόλου, άσε που δεν κουβαλούσα και τίποτα :2funny:

εγω προχθες γαμησα τη τζουλια στο 71β...αφου ειχαμε μιλησει λιγο στην αρχη κι αφου εχυσα κι ημουν ακομα ξαλπωμενος πανω της με ρωτησε"απο που εισαι"..."απο δω"..."ελληνας εισαι?"(με απορια/εκπληξη)

σ ενα αλλο μπουρδελο στην τσαρκα χτυπησα κουδουνι...μου απαντησαν"μονο ελληνες" και μου το κλεισαν...ξαναχυτπησα..."μονο ελληνες"..."ελληνας ειμαι"...μου ανοιγουν...μπαινω μεσα...μου λεει η τσατσα "μιλας ελληνικα?" κτλ κτλ...

ειμαστε μειοψηφια πλεον στην πιατσα...
Ρε μπας κι έχεις μουστάκι;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εγω προχθες γαμησα τη τζουλια στο 71β...αφου ειχαμε μιλησει λιγο στην αρχη κι αφου εχυσα κι ημουν ακομα ξαλπωμενος πανω της με ρωτησε"απο που εισαι"..."απο δω"..."ελληνας εισαι?"(με απορια/εκπληξη)

σ ενα αλλο μπουρδελο στην τσαρκα χτυπησα κουδουνι...μου απαντησαν"μονο ελληνες" και μου το κλεισαν...ξαναχυτπησα..."μονο ελληνες"..."ελληνας ειμαι"...μου ανοιγουν...μπαινω μεσα...μου λεει η τσατσα "μιλας ελληνικα?" κτλ κτλ...

ειμαστε μειοψηφια πλεον στην πιατσα...

μαλλον μοιαζεις με αλβανο
 

Επισκέπτης
Πες του ότι είσαι Αλβανός να τον κουφάνεις :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ειχα κοψει το χαλινο με εγχειρηση και επρεπε να περιμενω ενα μηνα περιπου χωρις μαλακια :grin:

στις 2 βδομαδες δεν αντεξα και τραβηξα μια προσεκτικη :cheesy:

ειχε περασει σχεδον ενας μηνας και ακομα ηταν μουνι η πληγη ,οποτε δεν επρεπε ακομα...

αλλα περασα εξω απο ενα μπουρδελο ενα πρωι(νομιζω στη μυλλερου) και δεν αντεξα :cheesy:

μπηκα και γαμησα μια ρωσιδα χοντρουλα με γυαλακια καυλα :cheesy:της ειχα πει το προβλημα και ηταν προσεκτικη :dancing:

μετα απο καμια βδομαδα πηγα μεταξι να ξαναγαμησω...

στην ιασωνος στο 30 πανω, βραδυ ή νυχτα δουλευε μια κατινουλα...ενα ελληνιδακι μισοριξια αλλα καυλιαρα :cheesy:

μου πει οτι θα μου κανε και ελευθερο στοματικο(ηταν σπανιο τοτε) και μπηκα :grin:

μου παιρνει τσιμπουκακι,εναλλαξ και γλωσσοφιλα...ο πουτσος ηταν μαδερι...βαζει καποτα...κι οπως παει να με καβαλησει...ηταν και στενουλα...χρατςςςςςς ενιωσα να σκιζεται σα χαρτι :cheesy:

σηκω της λεω χεσμενος απ το φοβο μου...σηκωνεται ...τιγκα στο αιμα η καποτα μεσα... :cheesy:μου ρθε να λιποθυμησω απ την ταραχη(φλωρος :grin:)...βγαζω την καποτα,αιματα παντου...
αυτη ειχε βαλει τα κλαμματα και μου λεγε συνεχεια συγγνωμη...μετα φωναξε και τον τσατσο τον πουστη τον χοντρο και κοιταζαμε ολοι μαζι τον πουτσο μου ...και μου φεραν αλοιφη και εβαλα...

ωραιες εποχες :cheesy:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Λεφτά ζήτησες πίσω τύπε; :birdman:
πο ρε τυπε τι ειπες τωρα :rockon:

το χα ξεχασει τελειως!!!νομιζω οτι ζητησα και μου τα δωσαν χωρις αντιρρηση :rockon:

μαλιστα την ειχα συμπαθησει πολυ τη μικρη κι ηθελα να ξαναπερασω μολις θα μουν ετοιμος ,αλλα τελικα δεν ξαναπηγα :(
 

Επισκέπτης
Ρε φραγκοφονιά, δεν φτάνει που προκάλεσες σοκ στην κοπέλα, δεν φτάνει που έκανες τσάμπα επίδειξη στον τσάτσο, ούτε για την αλοιφή δεν πλήρωσες :headbang:

Αλήθεια, τι αλοιφή σου βάλανε; :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom