Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.742
Κριτικές
31
Like
12.349
Πόντοι
5.097
εδω τρωμε φολες και εσυ γελας  :tickedoff:
μην αγχωνεσε και εγω εχω φαει αλλα παντα τα καταφερνω στο τελος :birdman:
μονο μια δε μπορεσα να χυσω :rolleyes:βασικα ουτε να γαμησω δε μπορεσα :tickedoff:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μια φορά με πιασε κόψιμο μετά το γαμήσι.
Τσατσά η κυρία Ευα!
Γαμώτο δεν άντεχα, αφού της γέμισα το καλάθι σκατά με μπόχα εφυγα τρέχοντας!!!
:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πριν δυο χρόνια στο Φωκαίας 25 πάνω, εκεί που περιμέναμε με άλλους συναγωνιστές και τη τσατσά να βγει η κοπέλα απ' το δωμάτιο, ακούγεται από μέσα το ερωτικό κάλεσμα του ουραγκοτάγκου. Μιλάμε για βρυχηθμό, όχι μαλακίες!
ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Αφού κοιτιόμασταν αναμεταξύ μας με απορία μην τυχόν και παίχτηκε καμιά μαλακία...
Τελικά βγαίνει έξω το κορίτσι και σωριάζεται στο πάτωμα με τα χέρια στο πρόσωπο. Σηκωνόμαστε να πάμε κοντά και διαπιστώνουμε ότι έχει σκάσει στα γέλια. Γέλιο μέχρι δακρύων!
ηκώνεται κακήν κακώς και πάει στην κουζίνα. Ξανάρχεται μετά από λίγο για να τη δούμε, την ξαναπιάνει νευρικό γέλιο και φεύγει πάλι μέσα σφαιράτη. Μην τα πολυλογώ, αυτό επαναλήφθηκε τρεις φορές...

Δεν έχω ξαναδεί/ακούσει άνθρωπο να ζει τόσο έντονα τον οργασμό.
Μαλακία μου που δεν περίμενα να δω τον τύπο...
 

Επισκέπτης
Μια φορά με πιασε κόψιμο μετά το γαμήσι.
Τσατσά η κυρία Ευα!
Γαμώτο δεν άντεχα, αφού της γέμισα το καλάθι σκατά με μπόχα εφυγα τρέχοντας!!!
:2funny: :2funny:
Εμένα που με έπιασε πριν;
Την αφήνω για άλλη φορά αυτή την εμπειρία...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πριν δυο χρόνια στο Φωκαίας 25 πάνω, εκεί που περιμέναμε με άλλους συναγωνιστές και τη τσατσά να βγει η κοπέλα απ' το δωμάτιο, ακούγεται από μέσα το ερωτικό κάλεσμα του ουραγκοτάγκου. Μιλάμε για βρυχηθμό, όχι μαλακίες!
ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Αφού κοιτιόμασταν αναμεταξύ μας με απορία μην τυχόν και παίχτηκε καμιά μαλακία...
Τελικά βγαίνει έξω το κορίτσι και σωριάζεται στο πάτωμα με τα χέρια στο πρόσωπο. Σηκωνόμαστε να πάμε κοντά και διαπιστώνουμε ότι έχει σκάσει στα γέλια. Γέλιο μέχρι δακρύων!
ηκώνεται κακήν κακώς και πάει στην κουζίνα. Ξανάρχεται μετά από λίγο για να τη δούμε, την ξαναπιάνει νευρικό γέλιο και φεύγει πάλι μέσα σφαιράτη. Μην τα πολυλογώ, αυτό επαναλήφθηκε τρεις φορές...

Δεν έχω ξαναδεί/ακούσει άνθρωπο να ζει τόσο έντονα τον οργασμό.
Μαλακία μου που δεν περίμενα να δω τον τύπο...
σκεφτηκες να τον δοκιμασεις και συ τυπε? :grin: :grin: :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Πριν δυο χρόνια στο Φωκαίας 25 πάνω, εκεί που περιμέναμε με άλλους συναγωνιστές και τη τσατσά να βγει η κοπέλα απ' το δωμάτιο, ακούγεται από μέσα το ερωτικό κάλεσμα του ουραγκοτάγκου. Μιλάμε για βρυχηθμό, όχι μαλακίες!
ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Αφού κοιτιόμασταν αναμεταξύ μας με απορία μην τυχόν και παίχτηκε καμιά μαλακία...
Τελικά βγαίνει έξω το κορίτσι και σωριάζεται στο πάτωμα με τα χέρια στο πρόσωπο. Σηκωνόμαστε να πάμε κοντά και διαπιστώνουμε ότι έχει σκάσει στα γέλια. Γέλιο μέχρι δακρύων!
ηκώνεται κακήν κακώς και πάει στην κουζίνα. Ξανάρχεται μετά από λίγο για να τη δούμε, την ξαναπιάνει νευρικό γέλιο και φεύγει πάλι μέσα σφαιράτη. Μην τα πολυλογώ, αυτό επαναλήφθηκε τρεις φορές...

Δεν έχω ξαναδεί/ακούσει άνθρωπο να ζει τόσο έντονα τον οργασμό.
Μαλακία μου που δεν περίμενα να δω τον τύπο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
σας δουλευουν οι τανες  ρε χαφτομουνηδες
σιγα μην κατσει να τελειωσει κ τοσο δυνατα κιολας μετα δεν θα μπορει να παρει τα ποδια της οχι να την περασουν αλλοι 20 μεχρι να τελειωσει η βαρδια
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
καλα μλκες ειστε? :jerking:ο τυπος βογγαγε οταν εχυνε...αυτο σας λεει :jerking:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
σας δουλευουν οι τανες  ρε χαφτομουνηδες
σιγα μην κατσει να τελειωσει κ τοσο δυνατα κιολας μετα δεν θα μπορει να παρει τα ποδια της οχι να την περασουν αλλοι 20 μεχρι να τελειωσει η βαρδια
συμβαινει ομως :sunglasses:
 

Επισκέπτης
ειχε χτυπησει σημειο g ο συναδελφος και τρελαθηκε η γκομενα?

σας δουλευουν οι τανες  ρε χαφτομουνηδες
σιγα μην κατσει να τελειωσει κ τοσο δυνατα κιολας μετα δεν θα μπορει να παρει τα ποδια της οχι να την περασουν αλλοι 20 μεχρι να τελειωσει η βαρδια

Ο τύπος ούρλιαζε ρε και η γκόμενα ξεράθηκε στα γέλια. Δεν περίμενε τέτοιο πράμα φαντάζομαι!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ο τύπος ούρλιαζε ρε και η γκόμενα ξεράθηκε στα γέλια. Δεν περίμενε τέτοιο πράμα φαντάζομαι!

μας μπερδεψες που λες οτι θες να του σφιξεις το χερι ρε τυπε
για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο?επειδη αγκομαχαει σαν τον μογλη?
 

Επισκέπτης
μας μπερδεψες που λες οτι θες να του σφιξεις το χερι ρε τυπε
για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο?επειδη αγκομαχαει σαν τον μογλη?
Επειδή ζούσε το πάθος του με τόσο ενθουσιασμό. Εγώ ο κακομοίρης όταν χύνω ούτε άχνα δεν βγάζω :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom