Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Πρόσφατα, την ύστατη στιγμή  :pipa3: μου έπεσε η τσίχλα στα μαλλία της Φρίντας…. :jerking:
Πρόλαβα να απομακρύνω το μαγαλυτερο μέρος, αλλα ένα κομματάκι έμεινε και η υπηρεσια αναγκάστηκε να της κόψει μια μικρή τούφα.
Σόρρυ Φρίντα…  :dunno:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Πρόσφατα, την ύστατη στιγμή  :pipa3: μου έπεσε η τσίχλα στα μαλλία της Φρίντας…. :jerking:
Πρόλαβα να απομακρύνω το μαγαλυτερο μέρος, αλλα ένα κομματάκι έμεινε και η υπηρεσια αναγκάστηκε να της κόψει μια μικρή τούφα.
Σόρρυ Φρίντα…  :dunno:
Ποιά είναι η φρίντα?είχα ένα λυκόσκυλο στο εξοχικό με αυτό το όνομα...
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Χτες το βράδυ, στο στούντιο της Ισμήνης.
Μπαίνω μέσα με άνεση, με καλωσορίζει η στραβομουτσουνιασμένη τσατσά και βλέπω τους τρεις συναγωνιστές που περίμεναν να δουν την κοπέλα.
Δεν βλέπω, όμως, το υπερυψωμένο σκαλί ( ; ) που η υπηρεσία είχε καλύψει με κόκκινο χαλί και... σαβουριάζομαι, έχοντας τα χέρια στις τσέπες.   :headbang:
Η τσατσά αμίλητη και στραβομουτσουνιασμένη, οι τρεις συναγωνιστές να έχουν λιώσει στα γέλια (αν ήταν κανένας σας χτες εκείνη την ώρα, ας στείλει pm) και εκείνη την ώρα να βγαίνει για πασαρέλα η Νόρα, η γερμανίδα νταρντάνα, την οποία έπιασε ένα σπαστικό γέλιο επίσης.
Εννοείται ότι δεν έκατσα και ότι έκανα μεταβολή με τη μία.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Έλιωσα στο γέλιο! Το απίστευτο στη φάση είναι ότι η τσατσά παρέμεινε αμίλητη και στραβομουτσουνιασμένη !
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Δεν θυμάμαι σε ποιο ήταν , πάνε 2 χρόνια περίπου.  Εγώ έφτασα με το που έμπαινε σε ένα  από τα δωμάτια η γκόμενα και δεν πρόλαβα να τη δω. Έτσι έκατσα μέχρι να ξαναβγεί. Στο ντέλο χαμός, έφτασε να έχει καμιά 15αριά άτομα (χωρίς υπερβολή) στο σαλόνι.Σε μια δόση, και ενώ ο τσάτσος περιμένει έξω από την πόρτα του δωματίου να βγει η κοπέλα (και να τσεκάρει τον κόσμο προφανώς), ακούει το πόμολο να γυρνάει και αρχίζει το ποίημα: «Η κοπέλα μας…Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό…κλπ» και τι βλέπουμε;;;  Έναν τυπά να βγαίνει από το δωμάτιο, απορημένο που 15 άτομα είχαν γυρίσει και τον κοιτάνε! …Ο τσάτσος είχε κάνει λάθος πόρτα, και αυτός ήταν ο προηγούμενος που είχε ντυθεί πλέον και έφευγε!
:grin: Περιττό να σας πω τι έγινε μέσα…

(πάλι καλά που δεν απάντησε κανένας: «ΟΚ θα περάσω»)
:2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Χτες το βράδυ, στο στούντιο της Ισμήνης.
Μπαίνω μέσα με άνεση, με καλωσορίζει η στραβομουτσουνιασμένη τσατσά και βλέπω τους τρεις συναγωνιστές που περίμεναν να δουν την κοπέλα.
Δεν βλέπω, όμως, το υπερυψωμένο σκαλί ( ; ) που η υπηρεσία είχε καλύψει με κόκκινο χαλί και... σαβουριάζομαι, έχοντας τα χέρια στις τσέπες.   :headbang:
Η τσατσά αμίλητη και στραβομουτσουνιασμένη, οι τρεις συναγωνιστές να έχουν λιώσει στα γέλια (αν ήταν κανένας σας χτες εκείνη την ώρα, ας στείλει pm) και εκείνη την ώρα να βγαίνει για πασαρέλα η Νόρα, η γερμανίδα νταρντάνα, την οποία έπιασε ένα σπαστικό γέλιο επίσης.
Εννοείται ότι δεν έκατσα και ότι έκανα μεταβολή με τη μία.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Περαστικα φιλε.. :cheesy:
Και εγω την εχω πατησει με αυτο το κωλοσκαλο...και σκονταψα!
Για αυτο...συναγωνιστες..ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! ;)
 
OP
OP
M

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Πρόσφατα, την ύστατη στιγμή  :pipa3: μου έπεσε η τσίχλα στα μαλλία της Φρίντας…. :jerking:
Πρόλαβα να απομακρύνω το μαγαλυτερο μέρος, αλλα ένα κομματάκι έμεινε και η υπηρεσια αναγκάστηκε να της κόψει μια μικρή τούφα.
Σόρρυ Φρίντα…  :dunno:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
to 97  σε ρδελο τις φυλης πιδαω μια βουλγαρα...πανω σε ενα σιδερενιο κρεβατι...που ετριζε,σε καποια φαση αργουσα να τελιωσω και μου λεει...αν ντεν τελιωνει σε ενα μινυτι ιγκο φευγκι...τρελενομαι με ποιανει το ακρο ρατσιστικο μου τιν αρχιζω στα γρηγοροτερα γαμισια που εχω κανει στη ζωη μου.,,αυτη να βογγαειι α.α.α.α και το κρεβατι να τριζει του κερατα μεχρι που καποια στιγμη ενω προλαβαινω να τελιωσω,,,σπαει το κεβατι και πεφτουμε κι δυο κατω...σηκονεται η βουλγαρα κακην κακως και τρεχει προς τα εξω τι εγινε?ρωταει η τσατσα΄ -ιφτο εσπασε κρεβατι- μπαινει η τσατσα στο δωματειο και λεει-πετρελαιο εψαχνες αγορι μου?φευγοντασ εγω τις λεω -γεια σας γεια σας-ενο στο σαλονι ολοι ηχαν λιωσει απο το γελιο...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
to 97  σε ρδελο τις φυλης πιδαω μια βουλγαρα...πανω σε ενα σιδερενιο κρεβατι...που ετριζε,σε καποια φαση αργουσα να τελιωσω και μου λεει...αν ντεν τελιωνει σε ενα μινυτι ιγκο φευγκι...τρελενομαι με ποιανει το ακρο ρατσιστικο μου τιν αρχιζω στα γρηγοροτερα γαμισια που εχω κανει στη ζωη μου.,,αυτη να βογγαειι α.α.α.α και το κρεβατι να τριζει του κερατα μεχρι που καποια στιγμη ενω προλαβαινω να τελιωσω,,,σπαει το κεβατι και πεφτουμε κι δυο κατω...σηκονεται η βουλγαρα κακην κακως και τρεχει προς τα εξω τι εγινε?ρωταει η τσατσα΄ -ιφτο εσπασε κρεβατι- μπαινει η τσατσα στο δωματειο και λεει-πετρελαιο εψαχνες αγορι μου?φευγοντασ εγω τις λεω -γεια σας γεια σας-ενο στο σαλονι ολοι ηχαν λιωσει απο το γελιο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αναφερετε κατι απροοπτο κατα την διαρκεια μπουρδελοτσαρκας. Το μοναδικο που συνεβει σε φιλο μου κ παραθετω απο δω ειναι να συναντουν τυχαια σε σπιτακι στο μεταξι το αγορι της αδερφης του κ μαλιστα οτνα εβγαινε απο το δωματιο. Συγκεκριμενα ο φιλος σπουδαστης στα τει αιγαλεω σκεφτηκε εχοντας σηκομαρες να παει για πρωινη καταθεση πριν την σχολη κ πηγε μεταξο με εναν φιλο. Περιμενονταε την κοπελα να βγει σε ενα απο τα πσιτια της αχιλλεως δεν εχει σημασιο το ποιο να σου να βγαινει πριν απο αλλο δωματιο το αγορι της αδερφης του. Μπορειτε να ρθειτε στην θεση τοσο του ενος οσο κ του αλλου? ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ. Δεν ξερω τι επαιζε μεταξυ του τυπου κ της αδερφης του φιλου μου αλλα σιγουρα θα μπορουσαν κ αλλοι να την παθουν ετσι. Αλλο απροοπτο πυ χει συμβει σε μενα ειναι να πετυχω καθηγητη μου εκει απο το λυκειο.χαχα καμια σχεση βεβαια το δικο μου με του τυπου που ανεφερα πριν!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
φιλε αυτο δεν ειναι τιποτα...

φανταζεσαι να περιμενει ο αλλος να βγει η κοπελα

και ξαφνικα να βγει η γκομενα του?  :2funny: :2funny: :2funny:

Και για Τσατσος ο πατερας του  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Την δευτερη που πηγα να γαμησω 17χρονων τοτε στο βαρδαρη, εκει που περιμενα την πουτανα να μπει μεσα στο δωματιο ακουω απο εξω απο την μεσοτοιχια που ηταν απο γυαλοχαρτο και διπλα στην εισοδό''Ασφαλεια.Που ειναι η κοπελα;Τα χαρτια τηs γρηγορα''και εχω μεινει μαλακαs μεσα στο δωματιο οπου μετα απο κανα μισαωρο σκαει μυτη η μισογυμνη ελληνιδα με το κοκκινο στρινγκ και να μου λεει''σορρυ μωρο κατι εκτακτο προεκυψε αλλα τουs ξεπεταξα γρηγορα''χαχαχα πολυ γελιο...τωρα που το σκεφτομαι...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Μπαίνω σε ένα μαγαζί, άδειο το σαλόνι, κάθομαι.
Ρεμούνδου, σήμερα πρωϊνή βάρδια. Το σαλόνι είναι μπαίνοντας πρώτο δωμάτιο δεξιά.
Έρχεται η τσα*2:
" Έχετε ξανάρθει εδώ?"
Εγώ: "Όχι".
"Είναι πολύ καλό το κορίτσι μας, καθήστε να το δείτε, κάνει κανονικό, πισοκολλητό, στοματικό, ανεβαίνει από πάνω, ελεύθερα πιασίματα, δε βιάζεται στο δωμάτιο, θα μείνετε πολύ ευχαριστημένος.  Όλα αυτά είκοσι ευρώ.  Αν θέλετε στοματικό χωρίς προφυλακτικό τότε είναι εικοσιπέντε ευρώ. Περιμένετε να τη δείτε, τώρα είναι στο δωμάτιο".

Χαμογέλασα για την πλήρη αναφορά και περίμενα. Η τσα*2 χώθηκε στην κουζίνα της.

Σε λίγο μπαίνει τύπος που ΔΕΝ κάθεται  στο σαλόνι (έδειχνε και βιαστικός), αλλά προχωράει προς τα μέσα. Τρακάρει την τσα*2 που άκουσε την εξώπορτα και ξαναβγήκε:

Τσα*2: "Είχατε ξανάρθει νωρίτερα εσείς? Την έχετε δει την κοπέλλα?"
Τύπος: " Όχι, δεν ήρθα νωρίτερα".
Τσα*2: "Αααα... Συγνώμη, σας μπέρδεψα φαίνεται με έναν άλλο κύριο που ήρθε νωρίτερα... Τόσος κόσμος μπαίνει, καταλαβαίνετε..."
Τύπος: "Δεν πειράζει"
Τσα*2: "Την ξέρετε την κοπέλα μας?"
Τύπος: " Ποια είναι?"
Τσα*2: "Είναι η Μιρκέλα" {τυχαίο το όνομα - δε θυμάμαι τώρα πως τη λέγανε} "Την ξέρετε? Θα περάσετε?"
Ο τύπος προχώρησε κι άλλο μέσα (προφανώς την ήξερε, θα πέρναγε και θα μου 'τρωγε και τη σειρά -αν υποθέσουμε ότι αποφάσιζα να μείνω- .
Τσα*2 (είναι και φωναχτή): "Εσείς παίρνετε το χωρίς προφυλακτικό, ε?"
Δεν άκουσα την απάντηση του τύπου (ναι ή όχι για ΑΚΑ) γιατί ήταν μακριά πια, είχε και μουσική, και μίλαγε χαμηλόφωνα. Άκουσα όμως ΠΑΛΙ την τσα*2:
"Μάλιστα, συγγνώμη, κάνω κι εγώ λάθος καμιά φορά, καταλαβαίνετε, που να θυμάμαι τι διαλέγει ο καθένας, τόσος κόσμος έρχεται..."
Και ο τύπος μπήκε στο μέσα δωμάτιο.

Σε λίγο βγήκε και η γκόμενα απ' το άλλο, και έφυγα. Ψιλοξεπέτα μου φάνηκε.

Μικρές ιστορίες καθημερινότητας, που όμως άμα δε τις γράψεις, τις ξεχνάς.
Οπότε είπα ν' ανοίξω αυτό το thread...

Σα μαζεμένα μικρά χρονογραφήματα μπορούμε να το κάνουμε!

Α!  Τελικά (η Φυλής είχε Λαϊκή σήμερα) κατέληξα Φωκ19 όπου από τις 2 γκόμενες (που τις έχω πάρει και τις 2) διάλεξα τη Ρωξάνη να με ξαλαφρώσει... Η άλλη είναι Βου.
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Πες το καλύτερα ασήμαντα συμβάντα, για να μη διαβάζει ο καθένας και στο τέλος καταλάβει ότι είναι μαλακία το θέμα...
 

malaganas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
ετσι δηλαδη ? :S
 

Συνημμένα

  • frikopoyro.jpg
    frikopoyro.jpg
    44,2 KB · Εμφανίσεις: 22

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Η πίπα που κάνουν οι φαφούτεθ
σα με πθωμί να κάνειθ βούτεθ
πίπα μιλάμε με τα ούλα
τρελή απόλαυθη η τθατθούλα !

:grin:  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.020
Κριτικές
1.245
Like
190.664
Πόντοι
45.465
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
:2funny: :2funny: :2funny: τωρα δεν θα ρωτανε αν θελουμε πιπα με προφυλακτικο η χωρις , αλλα με μασελα ή χωρις μασελα....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Μετά το άκαποτο, σειρά έχει το ΑΜΑΣΕΛΩΤΟ ! :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εισαι θεος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom